Thorleif Haugs Minneløp

Thorleif Haug Skifestival.

07.02.16

Resultatliste per klasse
Oppdatert antall merker 08.02.16 09:45

Minneløpet Menn 15-16 |  Minneløpet Menn 17-18 |  Minneløpet Menn 19-20 |  Minneløpet Menn 21-25 |  Minneløpet Menn 26-30 | 
Minneløpet Menn 31-35 |  Minneløpet Menn 36-40 |  Minneløpet Menn 41-45 |  Minneløpet Menn 46-50 |  Minneløpet Menn 51-55 | 
Minneløpet Menn 56-60 |  Minneløpet Menn 61-65 |  Minneløpet Menn 66-70 |  Minneløpet Menn 71-75 |  Minneløpet Menn 76-80 | 
Minneløpet Kvinner 15-16 |  Minneløpet Kvinner 17-18 |  Minneløpet Kvinner 19-20 |  Minneløpet Kvinner 21-25 |  Minneløpet Kvinner 26-30 | 
Minneløpet Kvinner 31-35 |  Minneløpet Kvinner 36-40 |  Minneløpet Kvinner 41-45 |  Minneløpet Kvinner 46-50 |  Minneløpet Kvinner 51-55 | 
Minneløpet Kvinner 56-60 |  Minneløpet Kvinner 66-70 |  Minneløpet Kvinner 76+ |  Halvhauern G15 |  Halvhauern Menn 17-18 | 
Halvhauern Menn 26-30 |  Halvhauern Menn 36-40 |  Halvhauern Menn 46-50 |  Halvhauern J14 |  Halvhauern Kvinner 26-30 | 
Halvhauern Kvinner 31-35 |  Halvhauern Kvinner 51-55 | 

Resultatliste Minneløpet Menn 15-16Return
Plass Navn Klubb Land Tid Ant.gng
1Melaaen,Bjørn Il Ros 2:26:50 + 00:002
2Lillebø,Phillihp Granaas Konnerud Il Ski 2:40:31 + 13:411
3Eriksen,Sebastian Konnerud Il 2:44:51 + 18:013
4Nordhaug,Nikolai Konnerud Il Ski 2:47:54 + 21:041
5Rosvoll,Torkild Asker Skiklubb 2:48:22 + 21:322
Resultatliste Minneløpet Menn 17-18Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Svingheim,Håvard Landro Konnerud Il 2:24:04 + 00:002
2Øversjøen,Osmund Fossum 2:24:10 + 00:061
3Fornes,Jørgen Heming 2:27:18 + 03:141
4Frydenlund,Sturla Drammen Strong 2:41:14 + 17:103
5Borgersen,Håkon Ingen klubb 4:24:52 +2:00:480
DNFLindbo,Reidar Nedre Sigdal IL 3
Resultatliste Minneløpet Menn 19-20Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Killingdalen,Marius Sande Sportsklubb 2:22:16 + 00:003
2Kinneberg,Øyvind Jardar, IL 2:24:25 + 02:091
3Gravningen,Magnus Sande Sportsklubb 2:40:05 + 17:495
4Skonnord,Ole Andre Konnerud Il Ski 2:40:10 + 17:543
5Krogh,Emil Kontorland As 3:11:49 + 49:331
Resultatliste Minneløpet Menn 21-25Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Stadaas,Kasper Il Heming 2:00:42 + 00:001
2Falsen Habostad,Lars Superski 2:01:31 + 00:491
3Nygaard,Håvard Bjørn Myhre Sport 2:03:30 + 02:4810
4Eriksrud,Ole Vidar Lier Skiløberforening 2:03:32 + 02:502
5Braathen,Marcus Bjørn Myhre Sport 2:10:28 + 09:463
6Brakvatne Mjelde,Øyvind Osterøy Il 2:12:01 + 11:191
7Færø,Magnus-Johan Nordhordland Skiklubb 2:12:42 + 12:001
8Trøen,Erik Lier Skiløberforening 2:13:47 + 13:058
9Skinnes,Ola Kure Sport 1 Røyken 2:17:10 + 16:285
10Christensen,Ola Kornerud Konnerud Il 2:20:53 + 20:115
11Bergane,Marius Glassverket IF 2:21:37 + 20:558
12Hulløen,Tor Einar Aaby Cycling 2:22:09 + 21:273
13Skui,Sindre Lier IL 2:26:09 + 25:275
14Børnick,Daniel Sparebanken Øst 2:28:00 + 27:182
15Kinneberg,Haakon Jardar, IL 2:34:37 + 33:552
16Ask,Andreas Ingen klubb 2:41:10 + 40:281
17Ravnås,Henning Nedre Sigdal If. 2:43:23 + 42:411
18Bergman,Henrik Sandefjord Ok 2:51:08 + 50:261
19Martinsen,Marius Sandefjord Ok 2:52:24 + 51:421
20Johnsen,Simen Moe Drammen Roklubb 3:12:08 +1:11:260
DNSAndersen,Kristian Tobias Konnerud Il Ski 1
Resultatliste Minneløpet Menn 26-30Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Deighan Hanssen,John Christian Asker Skiklubb 2:01:31 + 00:003
2Smith,Didrik Bull Ski&kajakk / Fossum If 2:03:33 + 02:021
3Engene Bjåland,Anders Gol IL 2:08:08 + 06:372
4Tveten,Vegar Lier Skiløberforening / Bms 2:15:02 + 13:312
5Flatin,Knut Aaby Veidekke IL 2:16:51 + 15:202
6Meyer Thorud,Haakon Team Thorud 2:27:29 + 25:585
7Stavnsborg,Jon Lyn Ski 2:30:32 + 29:011
8Fossestøl,Atle Technip 2:31:22 + 29:511
9Helmen,Eirik Frontline Bjj 2:31:31 + 30:005
10Bergan,Magnus Simostranda Il 2:35:05 + 33:341
11Moe,Mikael Praagman Osi Langrenn 2:37:04 + 35:331
12Hervig,Nils Einar 2vc 2:38:23 + 36:521
13Justad,Petter Lier Skiløberforening 2:43:18 + 41:474
14Callister,Peter S. Aker Solutions Tranby 2:45:14 + 43:431
15Gewelt,Alexander Engedal 2vc 2:45:54 + 44:231
16Habringer,Kilian Ingen klubb 2:50:31 + 49:001
17Vullum Løtveit,Sjur Avinor Bil 2:51:03 + 49:321
18Lundteigen-Holm,Anders Bjørn Myhre Sport 2:54:52 + 53:212
19Hausmann,Fredrik Norconsult BIL 2:54:56 + 53:251
20Einarsson,Stefan Ingen klubb 2:56:01 + 54:301
21Bjørge Johansen,Marius Skoger Il 3:02:51 +1:01:201
22Dieffenthaler,Louis Maurice Ingen klubb 3:12:47 +1:11:160
23Goncalves,André Vaxa Property Partners 3:17:13 +1:15:420
24Halvorsen,Tommy Kontorland As 3:22:06 +1:20:350
25Solvik,Magnus Jm Norge 3:28:25 +1:26:540
DNFKurland Olsen,Eirik Lillehammer Ski 6
DNSMølmen,Knut Sindre Konnerud Il 4
DNSUdgaard,Christian Gjesdal Krogsveen 6
DNSJørgensen,Kristian Ingen klubb 1
DNSFjelltoft,Andreas Konnerud Il 1
Resultatliste Minneløpet Menn 31-35Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Kjølhamar,Vegard Bull Ski & Kajakk 2:07:43 + 00:002
2Skaugen,Martin Lier Skiløberforening 2:12:00 + 04:176
3Holtan,Simen Bjørn Myhre Sport 2:12:42 + 04:594
4Sand,Vegard Lyngvi Norconsult BIL 2:21:21 + 13:381
5Myrhaug,Paul Sande Sportsklubb 2:22:17 + 14:3410
6Østberg,Martin Aron Skiklubb 2:23:06 + 15:239
7Lien,Lars Team Skitalk 2:25:29 + 17:462
8Norderhaug,Magnus E Team Skitalk 2:25:47 + 18:043
9Theodorsen,Lars Silver 2:32:17 + 24:342
10Nilsen,Anders Lillemork Brannposten 2:38:49 + 31:065
11Nygren,Tor-Christian Bærums Verk 2:42:29 + 34:462
12Gangsø,Dan-Henning Ingen klubb 2:42:56 + 35:131
13Lie Hansen,Stian Skoger Il 2:44:17 + 36:346
14Thoresen,Petter Solbakken Riders 2:44:28 + 36:453
15Bjørheim,Tor Svendsen Osi Langrenn 2:45:23 + 37:402
16Lund,Kristoffer Bakke Finn.no 2:50:25 + 42:423
17Bakkan,Nils Glipptak Il 2:51:12 + 43:292
18Østby,Fredrik Hassel BIL 2:52:08 + 44:251
19Prytz,Anders Jm Norge 2:56:44 + 49:012
20Vågen,Rolf Åge Global Maritime 3:11:12 +1:03:291
21Besseberg,Alf Ingen klubb 3:15:13 +1:07:301
22Eriksen,Lasse Drammen Ck 3:24:00 +1:16:172
DNSHøva,Endre Magnus Aas-Jakobsen BIL 1
DNSDyrelund,Jens Rambøll 1
DNSKristiansen-Kürner,Matthias Nofas 1
Resultatliste Minneløpet Menn 36-40Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Sand,Arne Bjørn Myhre Sport 2:10:03 + 00:0011
2Vinsvold,Nils Harald Mjøndalen IF 2:13:48 + 03:459
3Leiren,Børge Byåsen Il 2:14:51 + 04:481
4Magnusson,Henrik Mjøndalen IF 2:15:53 + 05:507
5Bjerregaard,Eirik Krødsherad IL 2:16:45 + 06:427
6Sageng,Runar Norrøna Storkjøkken 2:17:26 + 07:234
7Nelson,Hans Marius Svelvik Skigruppe 2:21:07 + 11:045
8Sisselberg,Ola Team Tirsdagsintervallen 2:22:08 + 12:053
9Haraldsrud,Ole Kristian Svelvik Skigruppe 2:22:52 + 12:496
10Arnslett,Hans Rambøll 2:26:14 + 16:116
11Lindgren,Lars Lier Skiløberforening 2:27:16 + 17:133
12Hovemoen,Tore Bouvet AS 2:29:18 + 19:151
13Torp-Nango,Jørn Alta IF 2:30:00 + 19:571
14Røragen,Hans Jm Norge 2:30:22 + 20:191
15Stensland Haugnæss,Jan Kristian Team 14B 2:30:41 + 20:384
16Aasen,Tom Christian Mjøndalen IF 2:33:09 + 23:063
17Holmen,Anders Lier Skiløberforening 2:33:19 + 23:167
18Lindbo,Jostein Hafslund BIL 2:35:54 + 25:514
19Brennhovd,Anders Holeværingen 2:36:35 + 26:322
20Langengen,Morten Ingen klubb 2:37:02 + 26:591
21Thorstad,Thomas Ingen klubb 2:37:26 + 27:231
22Mogensen,Jarle Berger IL 2:38:20 + 28:173
23Moen,Stig Arne Drammen Politi IL 2:38:48 + 28:452
24Synvis,Carl-Sigurd Asker Skiklubb 2:43:09 + 33:061
25Haakestad,Magnus Nittedal Il 2:45:19 + 35:161
26Myhra,Marius Nøtterøy Ski 2:45:55 + 35:521
27Stokke,Knut Tore Snublefoten Il 2:46:18 + 36:155
28Løvgren,Erik Sturla 2:47:41 + 37:383
29Heistad,Pål Gunnar Ingen klubb 2:49:26 + 39:232
30Gaasemyr,Dag Gaute Osi 2:50:43 + 40:403
31Morfjord,Thomas Stokke Il 2:51:16 + 41:131
32Ellefsen,Christer Klubbløs 2:53:38 + 43:354
33Sørstad,Gjermund Lierposten As 2:56:25 + 46:224
34Sneltvedt,Morten Flo/kolsås Bil 3:04:07 + 54:044
35Laksholm,Frode Bjørn Myhre Sport 3:04:11 + 54:083
36Besseberg,David Ingen klubb 3:15:13 +1:05:101
37Madsen,Reidar Glassverket IF 3:22:25 +1:12:221
38Oldebråten,Andrè Krampa Il 3:26:11 +1:16:082
39Lie,Vegar Hvittingfoss Il 3:27:16 +1:17:131
40Moen,Øyvind Ingen klubb 3:30:37 +1:20:341
41Hals,Kai Axel Ingen klubb 3:38:44 +1:28:410
42Stangvik,Espen Hassel BIL 3:58:13 +1:48:100
43Nes,Michael Jonas Forsvaret Kolsås Bil 4:01:09 +1:51:061
44Helmersen,Cato Hassel BIL 4:14:37 +2:04:340
45Olsen,Bjørnar Kirkens Bymisjon 4:19:00 +2:08:570
46Tetlie,Christian Kirkens Bymisjon 4:19:03 +2:09:000
DNSStormo,Lars Petter Team Oslo Sportslager 10
DNSTeigen,Hermod Teigen Jern Og Ski 6
DNSEide,Björn Aker Solutions Bil 5
DNSAarnæs,Sophus Statoil BIL 2
DNSHansen,Christian Kildal Hk Cjøtt & Colbe 1
DNSValle,Paul Ingen klubb 1
DNSEriksson,Marcus Ingen klubb 1
Resultatliste Minneløpet Menn 41-45Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Stubberud,Frode Løvenskiold 2:12:04 + 00:0014
2Leiren,Ståle Nordhordland Skiklubb 2:19:10 + 07:061
3Nerigård,Oddarne Ingen klubb 2:21:47 + 09:439
4Myhr,Vebjørn Svarstad Il 2:24:20 + 12:164
4Hoftun,Lars Birkebeineren 2:24:20 + 12:167
6Jerndahl,Didrik Ingen klubb 2:30:12 + 18:081
7Luther,Gunnar Berger IL 2:30:20 + 18:165
8Nondal,Trond Team Ull 2:31:24 + 19:205
9Mohn,Dag Erlend Lohne Drammen Strong 2:34:22 + 22:1810
10Kroken,Jon Ivar Telenor Bil 2:35:07 + 23:034
11Natvik,Olav Bækken Kjelsås 2:41:54 + 29:501
12Kristiansen,Vegard Ingen klubb 2:42:55 + 30:514
13Rognebakke,Øystein Underlia Downhill 2:44:16 + 32:126
14Grønlund,Bent Hassel BIL 2:45:07 + 33:035
15Bodahl,Aslak Ingen klubb 2:45:46 + 33:424
16Løvgren,Emil Sturla 2:46:36 + 34:3210
17Mathiesen,Thomas Hasle-Løren 2:48:04 + 36:006
18Nymoen,Alf Vegar Ingen klubb 2:48:05 + 36:019
19Næss,Bjørn Erik Bergslien Storebrand Sport 2:49:17 + 37:139
20Lien,Morten Heggen 2:50:51 + 38:475
21Johannessen,Vebjørn Ingen klubb 2:58:42 + 46:383
22Guldbjørnsen,Ken-Esben Eiker Cykkelklubb 3:07:44 + 55:401
23Tollefsen,Thomas Svelvik If 3:07:47 + 55:431
24Skeide,Roald Revisor-Gruppen 3:20:42 +1:08:383
25Fosshaug Holst,Håkon Veien Tilbake 3:25:01 +1:12:571
26Eggum,Ståle Kontorland As 3:25:51 +1:13:471
27Chaemsathian,Rachapong Thailand 3:33:56 +1:21:520
28Moen,Jostein Ingen klubb 3:56:59 +1:44:550
29Lystad,Thor Olav Veien Tilbake 4:27:31 +2:15:270
DNSVrabel,Jan-Roger Sparebanken Øst 4
DNSSelvig,Fredrik Marius Team Permakem 3
DNSJonasen,Torger Kbn 3
DNSKillingstad,Magne Konnerud Il 3
DNSOlsen,Åge Sparebank1 1
DNSLund,Morten Ingen klubb 1
DNSEmbergsrud,Anders Kontorland As 1
Resultatliste Minneløpet Menn 46-50Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Kihle,Ståle Konnerud Il 2:13:53 + 00:003
2Evju,Bjørn Tore Birkebeineren 2:14:03 + 00:105
3Fossen,Jon Arne Lier Skiløberforening 2:18:51 + 04:589
4Melbye,Jon Einar Basseservice 2:18:52 + 04:593
5Hellerud,Gjermund Vikersund Ski 2:20:05 + 06:122
6Skalstad,Roar Ghost Sykkel 2:20:56 + 07:036
7Kløvstad,Morten Lier Skiløberforening 2:23:00 + 09:0726
8Kvernerud,Håvard Bull Ski & Kajakk 2:23:42 + 09:492
9Wahlstrøm,Einar Heming 2:24:30 + 10:372
10Grenan,Håvard Team Skigo 2:25:45 + 11:522
11Myklemyr,Arne Bjørn Myhre Sport 2:26:23 + 12:307
12Hansen,Bjørn Trygve Sturla 2:26:34 + 12:4111
13Bonden,Helge Sande Sportsklubb 2:27:07 + 13:1420
14Kvan,Ole Johan Drammens Ballklubb 2:28:57 + 15:0418
15Strandvoll,Bengt-Rune Aas-Jakobsen BIL / Holmen IF 2:29:42 + 15:493
16Kalager,Lars Johan Botne Skiklubb 2:29:52 + 15:593
17Mala,Trond Georg Glitre Offroad 2:32:38 + 18:452
18Marthinsen,Erling Team Øverskauen 2:35:45 + 21:526
19Leirvik,Arve Inge Glitre Offroad 2:38:09 + 24:165
20Hagen,Øystein Liungen 2:39:43 + 25:504
21Thorstensen,Terje Drafn 2:39:57 + 26:048
22Sørby,Harald H. Ivrig 2:40:56 + 27:033
23Bergh,Magnus Team M & M 2:44:36 + 30:437
24Ritland,Jon Ståle Ålesund Tennisklubb 2:47:15 + 33:224
25Reistad,Ole Bærums Verk Og Hauger Iidretts 2:47:16 + 33:231
26Røine,Kjetil Lommedalen Il 2:47:17 + 33:242
27Andersen,Torgeir E. Brannvakta Drammen 2:47:29 + 33:364
28Dahl,Bjørn Rasmus Jardar, IL 2:49:34 + 35:411
29Isachsen,Christian Cambi Bil 2:57:22 + 43:293
30Dokset,Ketil Magnus St. Hallvard Vgs 2:59:25 + 45:323
31Olsen,Espen Sande Sportsklubb/toyota 3:00:58 + 47:053
32Sørbø,Richard Antikvarisk 3:06:01 + 52:082
33Lund,Trond Asker Skiklubb 3:06:39 + 52:461
34Hopland,Roger Hardbagg Il 3:09:06 + 55:131
35Kristoffersen,Terje Bafo Forsikringsmegling 3:14:30 +1:00:371
36Fornæss,Sigurd Stavtaket If 3:15:09 +1:01:161
37Farner,Knut Ingen klubb 3:17:56 +1:04:032
38Fornes,Morten Heming 3:20:54 +1:07:011
39Karstensen,Torbjørn Turrennklubben Rogaland 3:21:51 +1:07:581
40Stensrud,Andrè Veien Tilbake 3:22:53 +1:09:002
41Jaksland,Knut Bødalen 3:24:24 +1:10:314
42Sivertsen,Geir Basseservice 3:25:20 +1:11:273
43Berg,Gunnstein Team Obx 3:26:54 +1:13:012
44Thorstensen,Vegard Drafn 3:37:43 +1:23:501
45Gundersen,Andrew Basseservice 3:38:54 +1:25:013
46Skramstad,Magnar Tess 3:40:52 +1:26:590
47Devlin,Andreas Sparebanken Øst 3:42:00 +1:28:070
48Kuschniers,Bernard Jan Ingen klubb 3:55:48 +1:41:550
49Borgersen,Børre Ingen klubb 4:23:32 +2:09:391
DNFEk,Rune Bjørn Myhre Sport 16
DNSLindblom,Frode Vindbjart Il - Ski 5
DNSStretere,Johannes Ncc Bil 10
DNSBaklid,Lars Konnerud Il 8
DNSMehus,Kristian Hokksund IL 2
DNSNilsén,Oddbjørn Ingen klubb 1
DNSBråthen,Knut Kongsberg IF 1
DNSThomsen,Bernt Ole Ingen klubb 2
Resultatliste Minneløpet Menn 51-55Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Aaby,Kristen Bjørn Myhre Sport 2:10:09 + 00:0018
2Jørgensen,Jan Tore Lier Skiløberforening 2:16:59 + 06:5026
3Cramer,Lasse Glassverket IF 2:17:41 + 07:3219
4Hennum,Nils Ragnar Lier Skiløberforening 2:22:17 + 12:0820
5Nordstad,Arild Lier Skiløberforening 2:24:31 + 14:224
6Gunnulfsen,Petter Team Sport 1 Sentrum/Hafslund 2:26:02 + 15:531
7Kjenner,Lasse Eiker-Kvikk 2:28:35 + 18:265
8Andersen,Håkon Skiforeningen 2:31:22 + 21:138
9Thürmer,Petter Asker Skiklubb 2:31:23 + 21:144
10Angelsen,Tore Opplysningskontoret For Frukt 2:33:08 + 22:597
11Indsetviken,Jan Vikersund Ski 2:33:25 + 23:164
12Skogsholm,Jan Erik Ringkollen Hønefoss 2:34:08 + 23:598
13Kinneberg,Finn Jardar, IL 2:34:37 + 24:281
14Gillebo,Trygve Lier Skiløberforening 2:35:54 + 25:453
15Talstad,Sjur Fossum 2:36:36 + 26:271
16Hagen,Bjørn Anders Ros 2:36:49 + 26:4010
17Løken,Thorbjørn M Kudalen Il 2:40:17 + 30:0812
18Røkaas,Jan Morten Nbbo Bil 2:42:15 + 32:0625
19Langen,Svend Konnerud Il 2:45:42 + 35:339
20Hafnor,Bjørn Kålja / Konnerud Il 2:46:03 + 35:545
21Madland,Olav Lyn Ski 2:47:06 + 36:572
22Viken,Oddbjørn Hyggen If / Statoil Bil 2:50:22 + 40:133
23Temte,Truls Bjørn Myhre Sport 2:54:07 + 43:583
24Solvik,Stein Jm Norge 2:55:53 + 45:443
25Bø,Anton Svelvik Skigruppe 3:05:20 + 55:112
26Skar,Espen Rask 3:10:11 +1:00:0229
27Frydenlund,Snorre Statoil BIL 3:10:29 +1:00:203
28Bøås,Morten Ingen klubb 3:16:06 +1:05:572
29Eikeland,Torgrim Promis 3:16:30 +1:06:212
30Toftemo,Knut Esko-Graphics Kongsberg 3:18:31 +1:08:223
31Slåtta,Jan Arild Bjørn Myhre Sport 3:24:49 +1:14:402
32Røed,Arne Sylling IF 3:27:34 +1:17:251
33Johannessen,Arve R S A 3:27:49 +1:17:401
34Indresæter,Bjørn Vestre Spone If 3:28:04 +1:17:551
35Berggren,Petter Hassel BIL 3:31:08 +1:20:5910
36Winter,Karsten Hydro Oslo 3:34:59 +1:24:503
37Helgerud,Kristoffer Lier IL 3:55:15 +1:45:060
DNFHaug,Jarle Heming 5
DNFTorgersen,Per Lyn Ski 1
DNSMartinussen,Frode Fossum 7
DNSVanberg,Paul Fossum 14
DNSStubsjøen,Øyvind Hassel BIL 3
Resultatliste Minneløpet Menn 56-60Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Teigen,Torfinn Sparebank1 2:21:56 + 00:0017
2Seim,Lars O. Røldal Il 2:23:50 + 01:541
3Yri,Stein Lier Skiløberforening 2:25:10 + 03:1418
4Birkrem,Kolbjørn Flatdal 2:27:31 + 05:352
5Hopen,Stein Roar Statoil BIL 2:28:30 + 06:344
6Andersen,Roar Stokke Il 2:39:36 + 17:401
7Løseth,Frode Holeværingen 2:42:34 + 20:3815
8Støre,Jonas Gahr Il Heming 2:44:33 + 22:379
9Carlsen,Per Bjarne Team Øverskauen 2:45:58 + 24:027
10Haugen,Nils Lier Skiløberforening / Bms 2:53:01 + 31:0531
11Nilsen,Hans Biong Ingen klubb 2:55:35 + 33:391
12Heibye,Bjørn Glitre Offroad 3:02:21 + 40:251
13Gustavsen,Erik Konnerud Il 3:03:35 + 41:394
14Ruud,Johan Drolsum If 3:04:21 + 42:258
15Vik,Jakob Skoger Il 3:04:26 + 42:308
16Vedeler,Jan-Kristian Jm Norge 3:04:32 + 42:362
17Hasle,Ole Hassel BIL 3:11:29 + 49:331
18Skjelbred,Truls Håkon Moingen 3:11:46 + 49:505
19Hagen,Truls Klp BIL 3:27:35 +1:05:391
20Skei,Eskil Solbakken Riders 3:35:49 +1:13:533
DNSRanhoff,Frode Njård 1
Resultatliste Minneløpet Menn 61-65Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Nygaard,Oddvar Bjørn Myhre Sport 2:13:05 + 00:0035
2Eriksrud,Vidar Lier Skiløberforening 2:23:35 + 10:3029
3Raabe,Erik Anton Aker Solutions Bil 2:38:29 + 25:245
4Skretteberg,Arne Vikersund IF 2:40:57 + 27:5211
5Olafsen,Bjørn Willy Stokke Il 2:44:03 + 30:581
6Nilsen,Bjørn Ingen klubb 3:00:44 + 47:398
7Schou,Knut Olav Drafn Skb/veritas Bil 3:05:54 + 52:4917
8Lutnæs,Einar Drammen Politi IL 3:17:57 +1:04:526
9Karlsen,Knut Stranden IL 3:25:19 +1:12:147
Resultatliste Minneløpet Menn 66-70Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Jansen,Arild Asker Skiklubb 2:52:34 + 00:0014
2Fedje,Steinar Sturla 2:56:21 + 03:4734
3Skaugen,Nils-Ole Lier Skiløberforening 3:04:42 + 12:086
4Brenna,Tormod Opil 3:28:37 + 36:0317
5Fossum,Per Eiker-Kvikk 3:32:05 + 39:317
6Goncalves,Jose Ingen klubb 4:16:21 +1:23:471
DNSChristensen,Odd-Arnt Asker Og Bærum Brannvesen B.i. 15
Resultatliste Minneløpet Menn 71-75Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Fossum,Roar Ingen klubb 2:57:07 + 00:0023
2Grønhovd,Kjell Vikersund IF 3:09:01 + 11:5440
3Melgaard,Øyvind Sylling IF 3:15:24 + 18:1720
4Aasen,Jens Ivar Veien Tilbake 3:16:12 + 19:051
5Syverstad,Eivind Sande Sportsklubb 3:16:33 + 19:2615
6Vik,Knut Birger Multiconsult 3:52:57 + 55:5011
DNSSkaug,Per Drammen Roklubb 23
DNSLøvold,Kjell Heming 1
Resultatliste Minneløpet Menn 76-80Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Lau,Jack Søre Ål IL 3:47:14 + 00:0046
Resultatliste Minneløpet Kvinner 15-16Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
DNSBergane,Margrethe Glassverket IF 1
Resultatliste Minneløpet Kvinner 17-18Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Wahlstrøm,Marie Heming 2:47:00 + 00:001
Resultatliste Minneløpet Kvinner 19-20Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Larsen,Marie Ringkollen Hønefoss 3:29:05 + 00:003
Resultatliste Minneløpet Kvinner 21-25Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Jørgensen,Liselotte Veimar Lier Skiløberforening 2:45:20 + 00:007
2Bøen,Margrethe Osi Langrenn 2:56:26 + 11:063
DNSGurandsrud,Siri Lier Skiløberforening 3
Resultatliste Minneløpet Kvinner 26-30Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Gløersen,Elisabeth Bull Ski & Kajakk 2:31:48 + 00:003
2Andersen,Tine Birkebeineren 2:44:18 + 12:303
3Bjerkreim,Hilde Fossum 3:00:33 + 28:451
4Skei Fostvedt,Susanne Solbakken Riders 3:01:03 + 29:154
5Vik,Giske Skoger Il 3:05:22 + 33:342
6Seeberg,Pia R S A 3:30:53 + 59:051
Resultatliste Minneløpet Kvinner 31-35Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Kruuse-Meyer,Randi Veritas BIL 3:23:03 + 00:005
2Krona Bjertnæs,Hege Snarum 3:24:25 + 01:221
3Engseth,Marit Drammen Kom.BIL 3:26:34 + 03:311
Resultatliste Minneløpet Kvinner 36-40Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Hagavold,Elin Bjørn Myhre Sport 2:24:41 + 00:004
2Bergh,Mette Ottesen Team M & M 2:50:01 + 25:205
3Lind,Anne-Marte Ingen klubb 3:17:17 + 52:361
4Christensen,Norunn Haug Rustad I L 3:26:41 +1:02:003
5Sandberg,Merethe Ingen klubb 3:38:22 +1:13:411
Resultatliste Minneløpet Kvinner 41-45Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Karlsen,Ninan Renate Sport 1 Røyken 2:38:40 + 00:004
2Norheim,Ane Lier IL 2:50:50 + 12:104
3Grenan,Kristin Pettersen Multiconsult 2:50:51 + 12:116
4Lothe,Lene Drammens Ballklubb 3:01:09 + 22:295
5Abelsen,Trude Gården Bootcamp 3:03:37 + 24:573
6Lie,Vibeke Ingen klubb 3:17:16 + 38:361
Resultatliste Minneløpet Kvinner 46-50Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Dürendahl,Siri Jm Norge 2:49:24 + 00:002
2Melaaen,Gunilla Il Ros 2:52:13 + 02:496
3Hjemdahl,Anne-Sofie Drammen Strong 3:16:41 + 27:172
4Bjaarstad,Ida Sofie Ask Ingen klubb 3:26:18 + 36:543
5Vig,Hanne Bredde Drammen Strong 3:29:28 + 40:044
6Øvrestrand,Åse Ingen klubb 4:24:12 +1:34:481
DNSLandro,Ina Cecilie Konnerud Il 3
DNSWahlstrøm,Anne Heming 1
Resultatliste Minneløpet Kvinner 51-55Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Mohn,Sidsel Ski BK 2:38:52 + 00:006
2Land,Ann Kristin Konnerud Il 2:46:03 + 07:1116
3Kure,Toril Sport 1 Røyken 2:53:54 + 15:029
4Dischler,Anne Grethe Drammen Sykehus 3:21:40 + 42:486
5Hopland,Torill Håland Bunadenmin.no 3:34:01 + 55:091
6Ørmen,Tone Sverreson Drammens Tidende Bil 4:15:15 +1:36:235
DNSSkofteland,Birte Abb Bil 1
Resultatliste Minneløpet Kvinner 56-60Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Bjerkreim,Venche Fossum 2:46:44 + 00:006
2Sand-Hanssen,Wenche Bjørn Myhre Sport 3:03:09 + 16:259
3Jakobsen,Gry Mile Drammens Ballklubb 3:05:09 + 18:2510
4Bjerke Berg,Kari Skedsmo Skiklubb 3:29:28 + 42:445
5Østberg,Liv B Aron Skiklubb 4:48:00 +2:01:169
Resultatliste Minneløpet Kvinner 66-70Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Larsen,Marit Mjøndalen IF 3:27:16 + 00:0030
Resultatliste Minneløpet Kvinner 76+Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Jordan Thorstensen,Jorunn Drafn 3:32:44 + 00:0023
DNSFossen,Elin Sturla 28
Resultatliste Halvhauern G15Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Leiren,Endre Berg Kvam Lsk/team Leiro 1:07:34 + 00:000
Resultatliste Halvhauern Menn 17-18Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Lae,Ole Kristian Mjøndalen IF 57:42 + 00:000
Resultatliste Halvhauern Menn 26-30Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Riis,Tor Eirik Team Øverskauen 58:09 + 00:002
2Nango,Marius Alta IF 1:11:46 + 13:370
Resultatliste Halvhauern Menn 36-40Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Leiren,Amund Kvam Lsk/team Leiro 1:07:34 + 00:001
Resultatliste Halvhauern Menn 46-50Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Christiansen,Terje Team Ull 58:43 + 00:004
Resultatliste Halvhauern J14Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Bønsnæs,Sophie Bærums Verk Og Hauger Iidretts 1:36:55 + 00:000
2Fodstad,Sunniva Smith Bærums Verk Og Hauger Iidretts 1:37:16 + 00:210
3Myrseth,Kaja Bærums Verk Og Hauger Iidretts 1:37:30 + 00:350
Resultatliste Halvhauern Kvinner 26-30Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Urnes,Sigrid Norconsult BIL 1:20:50 + 00:000
2Ellingsen,Rikke Dr.techn.olav Olsen 1:23:56 + 03:060
DNSMjåset,Mari Hordvei Ingen klubb 1
Resultatliste Halvhauern Kvinner 31-35Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Hals,Janne Ingen klubb 1:49:26 + 00:000
Resultatliste Halvhauern Kvinner 51-55Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Riis,Gunn-Tove Fredrikstad If 1:09:23 + 00:000

08.02.16 09.46.36 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Drammen Strong

Levert av IdrettenOnline