Thorleif Haugs Minneløp

Thorleif Haug Skifestival.

01.02.15

Resultatliste per klasse

Minneløpet Menn 15-16 |  Minneløpet Menn 17-18 |  Minneløpet Menn 19-20 |  Minneløpet Menn 21-25 |  Minneløpet Menn 26-30 | 
Minneløpet Menn 31-35 |  Minneløpet Menn 36-40 |  Minneløpet Menn 41-45 |  Minneløpet Menn 46-50 |  Minneløpet Menn 51-55 | 
Minneløpet Menn 56-60 |  Minneløpet Menn 61-65 |  Minneløpet Menn 66-70 |  Minneløpet Menn 71-75 |  Minneløpet Menn 76-80 | 
Minneløpet Kvinner 15-16 |  Minneløpet Kvinner 19-20 |  Minneløpet Kvinner 21-25 |  Minneløpet Kvinner 26-30 |  Minneløpet Kvinner 31-35 | 
Minneløpet Kvinner 36-40 |  Minneløpet Kvinner 41-45 |  Minneløpet Kvinner 46-50 |  Minneløpet Kvinner 51-55 |  Minneløpet Kvinner 56-60 | 
Minneløpet Kvinner 61-65 |  Minneløpet Kvinner 66-70 |  Minneløpet Kvinner 71-75 |  Minneløpet Kvinner 76+ |  Minneløpet Trimklasse | 

Resultatliste Minneløpet Menn 15-16Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Lindbo,Reidar Nedre Sigdal IL 2:14:29 + 00:002
2Valset,Herman Konnerud Il Ski 2:15:36 + 01:071
3Ruth,Christoffer Konnerud Il Ski 2:30:08 + 15:392
4Eriksen,Sebastian Konnerud Il 2:36:44 + 22:152
5Paus,Herman Asker Skiklubb 2:47:10 + 32:411
6Ryssdal,Christian Truyen Lyn Ski 3:00:29 + 46:001
DNSRosvoll,Torkild Asker Skiklubb 2
Resultatliste Minneløpet Menn 17-18Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Myklemyr,Vegard Birkebeineren 2:05:38 + 00:002
2Wølneberg,Magnus Jardar, IL 2:09:28 + 03:501
3Andersen,Fredrik Solbakk Asker Sk/team G-Sport Asker 2:09:50 + 04:121
4Killingdalen,Marius Sande Sportsklubb 2:11:35 + 05:572
5Svingheim,Håvard Landro Konnerud Il 2:18:40 + 13:021
6Gran,Magnus Vold Sande Sportsklubb 2:21:59 + 16:211
7Gundersen,Vegard Vul 2:30:01 + 24:231
8Vedeler,Aksel Jm Norge 2:32:03 + 26:251
9Skonnord,Ole Andre Konnerud Il Ski 2:40:25 + 34:472
10Danielsen,Oliver Vollen Ski 2:57:31 + 51:531
11Skogen,Thomas Buskerud Ferdigplen As 3:36:19 +1:30:411
DNSLae,Ole Kristian Mjøndalen IF 1
Resultatliste Minneløpet Menn 19-20Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Gravningen,Magnus Sande Sportsklubb 2:10:41 + 00:004
Resultatliste Minneløpet Menn 21-25Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Nygaard,Håvard Bjørn Myhre Sport 1:51:51 + 00:009
2Hulløen,Tor Einar Aaby Cycling 1:54:56 + 03:052
3Eriksrud,Ole Vidar Sjåstad Vestre Lier Il 1:56:30 + 04:391
4Braathen,Marcus Sjåstad Vestre Lier 1:58:48 + 06:572
5Trøen,Erik Sjåstad Vestre Lier 1:59:38 + 07:477
6Engene Bjåland,Anders Gol IL 1:59:52 + 08:011
7Danielsen,Eirik Gjerdrum Il 1:59:53 + 08:022
8Bergane,Marius Glassverket IF 2:04:12 + 12:217
9Kleven,Henning Simostranda Il 2:08:11 + 16:201
10Kroken,ANders Skiforeningen 2:10:53 + 19:022
11Skinnes,Ola Kure Il Ros 2:12:07 + 20:164
12Gravningen,Hans Gunnar Sande Sportsklubb 2:16:15 + 24:245
13Rømcke,Johan Christian Drammen Strong 2:16:41 + 24:505
14Groseth,Øyvind Lier IL 2:17:22 + 25:312
15Riis,Tor Eirik Team Øverskauen 2:18:37 + 26:462
16Pedersen,Christoffer Aron Skiklubb 2:22:14 + 30:236
17Thon,Lars Henrik Verde Drammen Strong 2:25:11 + 33:206
18Baumann,Jens Koll 2:27:42 + 35:512
19Henriksen,Jonas Ifbs 2:30:00 + 38:091
20Tronsgaard,Tomess Drafn 2:37:20 + 45:293
21Moen,Per Magnus Torsrudgutta 2:46:43 + 54:522
22Almgren,Marius Gaarder Ingen klubb 3:04:48 +1:12:571
23Thonhaugen,Henrik Ros 3:14:13 +1:22:223
DNSChristensen,Ola Kornerud Konnerud Il 5
DNSRhoden,Anders Bjørn Myhre Sport 4
Resultatliste Minneløpet Menn 26-30Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Nielsen,Jonas Team Oslo Sportslager 1:51:31 + 00:001
2Flatin,Knut Aaby Veidekke IL 2:06:25 + 14:541
3Løge,Anders Hauge Team Aker 2:11:25 + 19:541
4Gulliksen,Henrik Ingen klubb 2:13:56 + 22:251
5Nygaard,Hans Thorvald Lysaker Vestringen IL 2:14:11 + 22:403
6Steinsvåg,Cato Eidsdal Il 2:14:31 + 23:004
7Østberg,Martin Aron Skiklubb 2:14:44 + 23:138
8Gevelt,Erik Mjøndalen IF 2:16:27 + 24:562
9Heiberg,Bjørn Erik Sjåstad Vestre Lier Il 2:17:49 + 26:183
10Lie Hansen,Stian Skoger Il 2:18:46 + 27:155
11Udgaard,Christian Krogsveen 2:19:15 + 27:445
12Hovind,Erlend Norconsult BIL 2:20:33 + 29:021
13Meyer Thorud,Haakon Team Thorud 2:22:01 + 30:304
14Valestrand,Jørund Evjen Norconsult BIL 2:22:14 + 30:435
15Svenne,Petter Birkebeineren Sykkel 2:24:07 + 32:363
16Tuko,Ola Kongsberg IF 2:26:43 + 35:121
17Bøen,Ole Kristian Skiforeningen 2:28:30 + 36:592
18Bjørnstad,Emil Skiforeningen 2:28:59 + 37:281
19Aase,Kristoffer Implenia 2:31:42 + 40:111
20Hardang,Arnstein Menighetsfakultetet 2:32:29 + 40:581
21Bjerkan,Didrik Skiforeningen 2:32:37 + 41:061
22Almgren,Didrik Gaarder Ingen klubb 2:33:35 + 42:041
23Aaserud,Stein Krill 2:40:59 + 49:282
24Olsen,Jonas Wøien Wøien Olsen-Guttæne 2:42:46 + 51:151
25Prytz,Anders Telenor Bil 2:42:51 + 51:201
26Elde,Halvor Presteforeningen 2:46:16 + 54:451
27Kjeldsen,Simen Hagerup Oslo Universitetssykehus - Ull 2:46:42 + 55:111
28Østberg,Jon-henrik Aron Skiklubb 2:50:48 + 59:173
29Fremgård,Henrik Nedre Sigdal If. 2:53:45 +1:02:141
30Andersen,Kjetil Hennum Ingen klubb 2:54:21 +1:02:501
31Røkenes,Håkon Ingen klubb 2:56:05 +1:04:341
32Wøien Christensen,Simen Team . 2:59:43 +1:08:121
33Holm,Anders Ingen klubb 3:01:52 +1:10:211
34Lie,Stein Ove Ingen klubb 3:06:48 +1:15:171
35Welhaven Føyen,Robin Kfum Oslo 3:07:32 +1:16:011
36Fredriksen,Johan Glassverket IF 3:07:35 +1:16:042
37Haflan,Håkon Tomra Bil 3:07:54 +1:16:231
38Nielsen,Magnus Veritas BIL 3:11:13 +1:19:421
39Wang,Jonas Rusten Statens Vegvesen 3:17:51 +1:26:201
40Ekeland,Halvor Drafn 3:28:48 +1:37:171
41Borgersen,Andreas Åssiden If 3:30:08 +1:38:371
42Hagen,Thomas Sportsmaster BIL 3:37:04 +1:45:331
DNSTveten,Vegar Gardsgutta.com 2
DNSEsnali,Sondre Ingen klubb 1
Resultatliste Minneløpet Menn 31-35Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Stormo,Lars Petter Team Oslo Sportslager 1:53:40 + 00:009
2Skaugen,Martin Bull Ski & Kajakk / Sylling If 2:00:28 + 06:485
3Holtan,Simen Svene I L 2:00:57 + 07:173
4Tollefsen,Roy-Arne Kongsberg IF 2:05:12 + 11:321
5Myrhaug,Paul Mhwirth/gardsgutta.com 2:11:35 + 17:559
6Bergesen,Morten Team Skigo 2:12:09 + 18:291
7Haraldsrud,Ole Kristian Svelvik Skigruppe 2:15:09 + 21:295
8Øiseth,Karl Mats Borgen Elektriske 2:15:28 + 21:482
9Sæves,Magnus Gjerdrum Il 2:16:32 + 22:521
10Nilsen,Audun Bjerkreim Slevik Il 2:17:27 + 23:474
11Danielsen,Sven Norsk Energi Bil 2:19:19 + 25:394
12Kullerud,Kristian Slevik Il 2:22:09 + 28:295
13Rummelhoff,Steffen Molvær Ingen klubb 2:22:23 + 28:431
14Munkhaugen,John Drammen Sykehus 2:23:26 + 29:464
15Steiner,Fredrik Winnes Formuesforvaltning 2:24:49 + 31:095
16Nilsen,Anders Lillemork Brannposten 2:26:20 + 32:404
17Lund,Kristoffer Bakke Finn.no 2:28:10 + 34:302
18Løchen,Leif Welhaven Rye 2:28:15 + 34:352
19Lindbo,Jostein Hafslund BIL 2:28:23 + 34:433
20Thoresen,Petter Kirkestien Raiders 2:28:52 + 35:122
21Abelseth,Joachim Team Abelseth 2:29:00 + 35:203
22Fallan,Arild Byåsen Festlangrenn 2:31:53 + 38:131
23Østerhus,Tommy Fmc Technologies 2:33:29 + 39:492
24Skogholt,Hans Christian Ingen klubb 2:34:19 + 40:392
25Kristensen,Torfinn Team Blodslit 2:35:18 + 41:383
26Haare,Øystein Aaby Team Tri-Sport 2:36:08 + 42:282
27Fevik,Stig Drengsrud Trimteam 2:36:20 + 42:402
28Von Ubisch,Leopold Strand Tl 2:39:50 + 46:101
29Løkling,Trond Ingen klubb 2:42:26 + 48:462
30Spillum,Stian Aker Solutions Bil 2:43:08 + 49:282
31Østebømyr,Kewin Cesar Combat F.i.t 2:46:19 + 52:391
32Bjørheim,Tor Svendsen Osi Langrenn 2:47:29 + 53:491
33Bakkan,Nils Glipptak Il 2:48:46 + 55:061
34Hertel,Jens Kristoffer Oseberg Skilag 2:50:18 + 56:381
35Nygren,Tor-Christian Bærums Verk 2:52:16 + 58:361
36Eriksrud,Magnus Sørum Ey Bil 2:52:49 + 59:092
37Jahren,Marius Formuesforvaltning 3:00:52 +1:07:122
38Eriksen,Lasse Drammen Ck 3:04:30 +1:10:502
39Frantzén,Marcus Ingen klubb 3:05:55 +1:12:151
40Dahl,Jørgen Ingen klubb 3:08:28 +1:14:481
41Finstad,Håkon Opil 3:11:21 +1:17:411
42Falck,Ole Hjetland Ingen klubb 3:24:10 +1:30:301
43Hjoberg,Halvor Snøgg Il 3:26:38 +1:32:581
44Moen,Øyvind Ingen klubb 3:30:03 +1:36:231
45Ekeland,Anders Ingen klubb 3:32:10 +1:38:301
46Tetlie,Christian Kirkens Bymisjon 3:45:48 +1:52:081
47Schi,Aleksander Crossfit Drammen 3:52:33 +1:58:531
DNFThorbjørnsen,Martin Tynset If 2
DNSArnslett,Hans Rambøll 6
DNSUtrimark,Kjetil Ingen klubb 2
DNSSelfors,Hans-Erik Ingen klubb 1
Resultatliste Minneløpet Menn 36-40Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Grothe Lien,Torgeir Bull Ski Og Kajakk 1:54:00 + 00:001
2Langslet,Jostein Milslukern Sport 1:54:55 + 00:552
3Støre,David Bull Ski Og Kajakk / Jutul Il 1:56:37 + 02:371
4Eriksrud,Rolv Gardsgutta.com 2:03:27 + 09:276
5Grøthe, Hemsedal IL 2:03:42 + 09:421
6Gjestrud,Erlend Brynehein Stakerlag 2:06:35 + 12:351
7Ulberg,Stian Team Valdres Folkehøgskule 2:06:50 + 12:505
8Nelson,Hans Marius Svelvik Skigruppe 2:07:42 + 13:424
9Skretteberg,Wiggo Vikersund IF 2:11:41 + 17:415
10Teigen,Hermod Teigen Jern Og Ski 2:12:37 + 18:375
11Magnusson,Henrik Mjøndalen IF 2:12:47 + 18:476
12Forberg,Lars-Fredrik Koll 2:13:22 + 19:222
13Jensen,Kent Bjørn Myhre Sport 2:17:00 + 23:001
14Tonstad,Sigve M. Ingen klubb 2:17:50 + 23:501
15Hofstedt-Moe,Preben Runar 2:17:59 + 23:591
16Gilhuus,Martin Wøien Team Stoppen 2:18:36 + 24:365
17Eide,Björn Aker Solutions Bil 2:22:07 + 28:074
18Skjaker,Ole Christian Cardo Bil 2:26:17 + 32:171
19Aasen,Tom Christian Mjøndalen IF 2:27:33 + 33:332
20Sisselberg,Ola Ingen klubb 2:27:51 + 33:512
21Grønvoll,Arvid Omega As 2:31:51 + 37:512
22Holmen,Anders Gardsgutta.com 2:33:52 + 39:526
23Ellefsen,Christer Klubbløs 2:34:39 + 40:393
24Thorsen,Fredrik Bærum Skiklubb 2:34:52 + 40:523
25Bjerknes,Kjell-Olav Enebakk If 2:36:28 + 42:281
26Krogh,Petter Von Åskollen Sykkelklubb 2:37:35 + 43:355
27Holte,Tonny Ingen klubb 2:39:04 + 45:041
28Berg,Haakon Ingen klubb 2:39:51 + 45:513
29Brunborg,Trond Drammen Triathlon Club 2:40:30 + 46:304
30Løvgren,Emil Sturla 2:40:39 + 46:399
31Løvgren,Erik Sturla 2:40:51 + 46:512
32Karlsen,Trond Natland Team Stoppen 2:41:54 + 47:542
32Fuglesang,Mads Selmer 2:41:54 + 47:543
34Torp,Morten Sturla 2:42:19 + 48:193
35Holst,Marius Holestøl Ingen klubb 2:47:02 + 53:021
36Ranum,Tommy Konnerud Il 2:50:40 + 56:401
37Jordahl,Frode Aabling Handel 2:54:27 +1:00:272
38Angeltvedt,Jostein Uvdal Il 2:54:39 +1:00:391
39Frøyen,Johannes Aker Solutions Bil 2:56:00 +1:02:001
40Liveng,Christian Lier Strongman 2:57:15 +1:03:151
41Røisli,Thomas Lier Strongman 2:57:17 +1:03:171
42Aarnæs,Sophus Statoil BIL 3:01:00 +1:07:001
43Svendsen,Didrik Team Somla 3:03:04 +1:09:041
44Seiersten,Kristian Tollan Dbr 3:03:14 +1:09:142
45Andersen,Ole-Jon Sigdal Skiklubb 3:08:39 +1:14:391
46Øvergaard,Jørund Mikael Jørunds Bier Og Div 3:11:49 +1:17:491
47Finstad,Asbjørn Konnerud Il 3:16:12 +1:22:121
48Selvig,Bjørn Ingen klubb 3:22:30 +1:28:301
49Nes,Michael Jonas Forsvaret Kolsås Bil 3:23:45 +1:29:452
50Ryen,Morten Ingen klubb 3:28:08 +1:34:081
51Olsen,Bjørnar Kirkens Bymisjon 3:45:08 +1:51:081
DNFWeatherup,Trond-Inge Sturla 2
DNSGaasemyr,Dag Gaute Osi 3
DNSThorstad,Thomas Ingen klubb 1
DNSMoen,Jostein Ingen klubb 1
DNSFretheim,Erland Elopak BIL 1
DNSGrøteig,Anders Alm Kirkens Bymisjon 1
Resultatliste Minneløpet Menn 41-45Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Hoel,Trond Are Grenland Hundekjørerklubb 2:01:00 + 00:002
2Rud,Bjarne Sjåstad Vestre Lier 2:04:28 + 03:289
3Stubberud,Frode Ingen klubb 2:04:49 + 03:4913
4Wold,Håkon Drammens Ballklubb 2:06:18 + 05:184
5Rustadbakken,Tron Gardsgutta.com 2:06:31 + 05:315
6Skalstad,Roar Ghost Sykkel 2:08:14 + 07:145
7Wellén,Einar Christoffer Ingen klubb 2:09:06 + 08:061
8Ekern,Anders Heming 2:10:11 + 09:111
9Myhr,Vebjørn Svarstad Il 2:13:25 + 12:253
10Furuseth,Lars Oseberg Skilag 2:14:07 + 13:074
11Helling,Svein Nikolai Basseservice 2:15:25 + 14:253
12Albrechtsen,Øystein Ingen klubb 2:15:35 + 14:352
13Vrabel,Jan-Roger Sparebanken Øst 2:16:33 + 15:333
14Solhaug,Steinar Kirkens Bymisjon 2:19:12 + 18:124
15Mohn,Dag Erlend Lohne Drammen Strong 2:20:26 + 19:269
16Hansen,Bjørn Trygve Sturla 2:21:45 + 20:4510
17Laug,Roger Werner Team Corena 2:23:42 + 22:425
18Lande,Steinar I L Skarphedin 2:23:51 + 22:512
19Havdal,Lars Johan Botne Sk/team Vintersport 2:24:07 + 23:074
20Hedemark,Jan Erik Dnb Bil 2:24:20 + 23:209
21Kroken,Jon Ivar Telenor Bil 2:24:35 + 23:353
22Rognebakke,Øystein Underlia Downhill 2:25:04 + 24:045
23Rotegård,Tom Ingen klubb 2:28:25 + 27:252
24Rigland,Ole Kristian Heming 2:28:32 + 27:323
25Kalager,Hans Georg Ivrig 2:28:35 + 27:352
26Løkkeberg,Thomas Hofftunet Il 2:28:56 + 27:561
27Clausen,Dag Chr Drbv Idrettslag 2:30:03 + 29:032
28Nymoen,Alf Vegar Ingen klubb 2:31:25 + 30:258
29Kristiansen,Vegard Ingen klubb 2:31:29 + 30:293
30Cavallini,Vidar Bjørn Myhre Sport 2:33:45 + 32:452
31Mathiesen,Thomas Hasle-Løren 2:34:33 + 33:335
32Svensson,Jon Aksel Aibel 2:35:40 + 34:402
33Lyhus,Fred Ingen klubb 2:36:46 + 35:461
34Bodahl,Aslak Ingen klubb 2:36:53 + 35:533
35Selvig,Fredrik Marius Team Permakem 2:37:16 + 36:162
36Svenning,Kristoffer Engh Dbr 2:39:39 + 38:396
37Stensland,Nicolai Ingen klubb 2:39:47 + 38:472
38Jørgensen,Frank Nve Bil 2:40:34 + 39:345
39Næss,Bjørn Erik Bergslien Powder And Hazzard 2:41:59 + 40:598
40Bleka,Grim Ingen klubb 2:42:36 + 41:364
41Johannessen,Vebjørn Ingen klubb 2:43:35 + 42:352
42Jensen,David Ingen klubb 2:43:54 + 42:541
43Kjellesvik Norheim,Njål Team Eiendomsfinans 2:44:43 + 43:432
44Røste,Arne Ingen klubb 2:46:46 + 45:463
45Hørgård,Hans Jardar, IL 2:49:15 + 48:151
46Dokset,Ketil Magnus St. Hallvard Vgs 2:49:44 + 48:442
47Hansen,Trond-Vidar Due Ingen klubb 2:50:37 + 49:371
48Holst,Erik Wessel Dnb 2:54:21 + 53:212
49Lien,Morten Heggen 2:55:30 + 54:304
50Simonsen,Tommy Olanger Drammen Strong 2:56:59 + 55:591
51Borgersen,Børre Ingen klubb 3:08:50 +1:07:501
52Ask,Gjermund Ingen klubb 3:09:40 +1:08:401
53Ellingsen,Ståle Ncc Bil 3:10:59 +1:09:591
54Jøsokbakke,Ole-Johann Gurskøy Il 3:14:05 +1:13:051
55Eide,Morten Ingen klubb 3:15:54 +1:14:541
56Chaemsathian,Rachapong Thailand 3:23:32 +1:22:321
57Berger Jensen,Erlend Veien Tilbake 3:23:49 +1:22:491
58Fosshaug Holst,Håkon Veien Tilbake 3:28:54 +1:27:541
59Soltvedt,Kjartan Ingen klubb 3:44:05 +1:43:051
60Dieseth,Amund Sparebanken Øst 4:15:52 +2:14:521
61Løe,Jan Morten Tess 4:42:03 +2:41:031
DNSGreen,Øystein Ingen klubb 3
Resultatliste Minneløpet Menn 46-50Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Ahlsand,Torleif Kjelsås 2:01:23 + 00:004
2Evju,Bjørn Tore Birkebeineren 2:03:18 + 01:554
3Kihle,Ståle Konnerud Il 2:03:24 + 02:012
4Karlsen,Frode Ingar Liungen 2:04:45 + 03:227
5Lindblom,Frode Vindbjart Il - Ski 2:05:34 + 04:114
6Gjermundshaug,Arve Furnes IL 2:06:21 + 04:581
7Kløvstad,Morten Liungen 2:08:06 + 06:4325
8Harlem,Kenneth Lillomarka Sk 2:09:22 + 07:591
9Wahlstrøm,Einar Heming 2:09:25 + 08:021
10Grenan,Håvard Team Skigo 2:09:34 + 08:111
11Kvernerud,Håvard Bull Ski & Kajakk 2:09:44 + 08:211
12Johannessen,Tom Fet SK iklubb 2:10:57 + 09:341
13Bonden,Helge Sande Sportsklubb 2:11:51 + 10:2819
14Ek,Rune Bjørn Myhre Sport 2:13:24 + 12:0115
15Fossen,Jon Arne Sjåstad Vestre Lier 2:14:12 + 12:498
16Andersen,Håkon Skiforeningen 2:14:25 + 13:027
17Lien,Odd Arve Haslum Il 2:14:26 + 13:032
18Myklemyr,Ole Johansen Birkebeineren/øst-Riv 2:14:59 + 13:3611
19Kjenner,Lasse Eiker-Kvikk 2:16:29 + 15:064
20Kvan,Ole Johan Drammens Ballklubb 2:16:31 + 15:0817
21Borka,Andre Team Skigo 2:16:54 + 15:312
22Strandvoll,Bengt-Rune Aas-Jakobsen BIL / Holmen IF 2:18:18 + 16:552
23Kroken,Torgeir Heggedal IL 2:19:09 + 17:461
24Larsen,Roar Botne Skiklubb 2:19:47 + 18:242
25Ruud,Thomas Fredrik Skiforeningen 2:20:13 + 18:501
26Kalager,Lars Johan Botne Skiklubb 2:20:16 + 18:532
27Sørby,Harald H. Ivrig 2:21:09 + 19:462
28Utby,Arvid Konnerud Il 2:23:04 + 21:4110
29Mala,Trond Georg Glitre Offroad 2:23:43 + 22:201
30Hagen,Øystein Liungen 2:24:32 + 23:093
31Rynning,Pål Asker Seilforening 2:24:33 + 23:101
32Olsen,Geir Ingen klubb 2:25:25 + 24:021
33Iversen,Trond Mjøndalen IF 2:25:49 + 24:262
34Thorstensen,Terje Team Tri-Sport 2:25:57 + 24:347
35Larsen,Torgeir Statoil BIL 2:26:06 + 24:433
36Hyllseth,Jan Erik Soon Skiklubb 2:28:42 + 27:192
37Baklid,Lars Konnerud Il 2:29:33 + 28:107
38Rotefoss,Eivind Tyristubben 2:31:29 + 30:061
39Christensen,Pål Terje Asker Seilforening 2:34:53 + 33:301
40Bergh,Magnus Team M & M 2:35:49 + 34:266
41Olsen,Espen Sande Sportsklubb/toyota 2:37:58 + 36:352
42Småge,Kjell Petter Team Tri-Sport 2:39:16 + 37:535
43Mehus,Kristian Ingen klubb 2:44:59 + 43:361
44Håkonsen,Kjetil Ingen klubb 2:47:02 + 45:393
45Strøm,Pål Johannes Statoil BIL 2:48:04 + 46:412
46Danielsen,Martin Gjensidige Sport 2:51:03 + 49:403
47Engen,Geir Hytteplan Sport 2:51:51 + 50:281
48Utgaard,Jon Olav Skiold 2:53:47 + 52:245
49Gregersen,Bjørn Viggo Nefab Packaging Norway As 2:54:01 + 52:383
50Stretere,Johannes Ncc Bil 2:55:34 + 54:119
51Bøås,Morten Ingen klubb 3:00:07 + 58:441
52Gundersen,Andrew Basseservice 3:00:19 + 58:562
53Haagensen,Jørn Norwegian Broker 3:03:42 +1:02:195
54Kristoffersen,Lars Ingen klubb 3:05:51 +1:04:282
55Fischer-Vieler, Ingen klubb 3:05:57 +1:04:341
56Hammer,Morten Stormfjell.il 3:10:51 +1:09:281
57Stensrud,Andrè Veien Tilbake 3:12:50 +1:11:271
58Holme,Jan Det Norske Veritas 3:13:25 +1:12:021
59Farner,Knut Ingen klubb 3:15:46 +1:14:231
60Berg,Gunnstein Team Obx 3:17:15 +1:15:521
61Gravdal,Tom Il Ros 3:35:03 +1:33:401
DNSBustad,Ola G Skiforeningen 1
DNSMelhus,Ole Heming 1
DNSSkare,Øivind Skiforeningen 1
DNSBø,Anton Svelvik Skigruppe 2
Resultatliste Minneløpet Menn 51-55Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Engebretsen,Knut Overtoppen/Bull Ski & Kajakk 1:54:36 + 00:001
2Vanberg,Paul Fossum 2:06:08 + 11:3213
3Jørgensen,Jan Tore Lier IL 2:06:55 + 12:1925
4Cramer,Lasse Glassverket IF 2:12:14 + 17:3818
5Dybedokken,Bjørn Magne Team Pay 2:12:50 + 18:141
6Angelsen,Tore Opplysningskontoret For Frukt 2:13:20 + 18:446
7Nordstad,Arild Bjerkvik If/glitre Offroad 2:15:26 + 20:503
8Yri,Stein Ingen klubb 2:15:45 + 21:0917
9Hjermann,Bjørn Kvaal Overtoppen 2:16:22 + 21:461
10Djupskås,Ole Tom Rundtom Racing Team 2:18:32 + 23:565
11Green,Nils Christian Bærum Skiklubb 2:19:02 + 24:262
12Sælid,Kjetil Botne Skiklubb 2:22:35 + 27:593
12Thürmer,Petter Asker Skiklubb 2:22:35 + 27:593
14Skogsholm,Jan Erik Ringkollen Hønefoss 2:23:43 + 29:077
15Hæreid,Geir Dresser-Rand 2:26:40 + 32:041
16Madland,Olav Lyn Ski 2:29:01 + 34:251
17Hagen,Bjørn Anders Ros 2:29:06 + 34:309
18Lillegraven,Jens Il Ros 2:29:27 + 34:512
19Stenberg,Ole Kristian Statoilklubben Sør/øst 2:31:11 + 36:352
20Besseberg,Leif Kåre Vestfossen 2:31:28 + 36:5211
21Hole,Ola Håvard Konnerud Il 2:32:14 + 37:3811
22Amundsen,Dag Kjellmo Fisico 2:33:14 + 38:3813
23Hafnor,Bjørn Kålja Il 2:33:16 + 38:404
24Støre,Jonas Gahr Il Heming 2:33:37 + 39:018
25Veiby,Audun Oddvar Ingen klubb 2:35:00 + 40:243
26Vik,Jakob Skoger Il 2:36:21 + 41:457
27Olsen,Robert Botne Skiklubb 2:37:10 + 42:341
28Halvorsen,Øystein Asker Skiklubb 2:39:02 + 44:261
29Gustavsen,Erik Konnerud Il 2:40:41 + 46:053
30Frydenlund,Snorre Statoil BIL 2:45:49 + 51:132
31Berggren,Petter Veien Tilbake 2:49:09 + 54:339
32Hansen,Per Aage Bdo 2:55:25 +1:00:492
33Truyen,Mathys Lyn 3:00:30 +1:05:542
34Horgen,Tore Buskerud Ferdigplen As 3:00:50 +1:06:143
35Eikeland,Torgrim Promis 3:01:55 +1:07:191
36Skar,Espen Rask 3:03:15 +1:08:3928
37Slåtta,Jan Arild Bjørn Myhre Sport 3:11:57 +1:17:211
38Hansen,Tommy Veien Tilbake 3:28:58 +1:34:221
39Haaning,Fredrik Andreas Ingen klubb 3:58:50 +2:04:141
DNSHaug,Jarle Heming 5
DNSAaby,Kristen Bjørn Myhre Sport 18
DNSSletmoen,Tore Skiforeningen 1
DNSChristensen,Tom Oddvar Glassverket IF 19
Resultatliste Minneløpet Menn 56-60Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Knutsen,Even Konnerud Il 2:12:40 + 00:007
2Hopen,Stein Roar Statoil BIL 2:17:44 + 05:043
3Nygaard,Per Ole Vestringen IL 2:21:01 + 08:2113
4clem,Helge Opil 2:31:33 + 18:531
5Kittelsen,Tom Sturla 2:32:49 + 20:0915
6Backer-Owe,Hans Jan Drammens Ballklubb 2:34:49 + 22:0912
7Johannessen,Finn Erhard Osi 2:35:51 + 23:113
8Ruud,Johan Drolsum If 2:39:35 + 26:557
9Haugen,Nils Liungen 2:41:23 + 28:4330
10Aasbø,Vidar Fredrikstad Skiklubb 2:43:19 + 30:394
11Skjelbred,Truls Håkon Moingen 2:44:28 + 31:484
12Vedeler,Jan-Kristian Jm Norge 2:49:02 + 36:221
13Fyrileiv,Olav Veritas BIL 3:01:42 + 49:022
14Skei,Eskil Kirkestien Raiders 3:10:24 + 57:442
DNSBjølgerud,Sverre Kristian Vikersund IF 8
Resultatliste Minneløpet Menn 61-65Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Nygaard,Oddvar Bjørn Myhre Sport 2:07:31 + 00:0034
2Karlsen,Rune Osan Skilag 2:32:23 + 24:521
3Agerup,Fredrik Mjøndalen IF 2:47:17 + 39:464
4Svendsen,Tom Morten Sand Gård 2:52:20 + 44:492
5Råstad,Øivind Ingen klubb 2:54:24 + 46:531
6Grøteig,Arild Nykirke If 2:54:46 + 47:154
7Tronsgaard,Lars Drafn 2:58:31 + 51:006
8Lutnæs,Einar Drammen Politi IL 2:58:35 + 51:045
9Ræder,Johan Nstf 2:58:54 + 51:235
10Schou,Knut Olav Drafn Skb/veritas Bil 3:06:10 + 58:3916
11Bjørnerud,Thore H. Tb Revisjon As 3:18:17 +1:10:461
12Rabben,Arild Ingen klubb 3:30:13 +1:22:423
13Schouten,Matthe Ingen klubb 4:42:41 +2:35:101
DNFGustavsen,Per Ingen klubb 1
Resultatliste Minneløpet Menn 66-70Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Løvstad,Johnny Bull Ski Og Kajakk 2:19:23 + 00:003
2Christensen,Odd-Arnt Asker Og Bærum Brannvesen B.i. 2:24:32 + 05:0914
3Klokkerhaug,Vidar Oseberg Skilag 2:37:54 + 18:318
4Fedje,Steinar Sturla 2:43:24 + 24:0133
5Karlsen,Ludvig NTNU Bil 2:52:44 + 33:211
6Grønhovd,Kjell Vikersund IF 2:56:04 + 36:4139
7Eidsheim,Asbjørn Nordhordland Skiklubb 3:43:19 +1:23:562
8Rustand,Magne Protan BIL 3:55:43 +1:36:2034
9Stensrud,Torgeir Veien Tilbake 4:22:56 +2:03:331
DNFSkaugen,Nils-Ole Sylling IF 6
DNSWanvik,Per Ole Sturla 21
Resultatliste Minneløpet Menn 71-75Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Schultz,Arild Ready 2:32:26 + 00:001
2Melgaard,Øyvind Sylling IF 3:05:43 + 33:1719
Resultatliste Minneløpet Menn 76-80Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Lau,Jack Søre Ål IL 3:32:22 + 00:0043
Resultatliste Minneløpet Kvinner 15-16Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Melhus,Kaia Heming 2:38:55 + 00:001
2Andersen,Louise Nora Heming 2:38:56 + 00:011
Resultatliste Minneløpet Kvinner 19-20Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Mårtensson,Heidi Vikersund IF 2:15:28 + 00:001
2Jørgensen,Liselotte Veimar Lier IL 2:39:33 + 24:056
3Vári,Ingunn Egeberg If Sturla 2:58:09 + 42:413
4Larsen,Marie Ringkollen Hønefoss 3:11:06 + 55:382
Resultatliste Minneløpet Kvinner 21-25Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Bjørnerud,Mona Hobøl Lofthusjentene 2:34:36 + 00:001
2Gurandsrud,Siri Lier IL 2:39:07 + 04:312
3Morsund Karlsen,Kristine Lier IL 2:46:23 + 11:472
4Bøen,Margrethe Ingen klubb 3:12:14 + 37:382
Resultatliste Minneløpet Kvinner 26-30Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Gløersen,Elisabeth Bull Ski & Kajakk 2:19:43 + 00:002
2Vik,Giske Skoger Il 2:46:44 + 27:011
3Bromander,Gitte Fredrikstad Skiklubb 2:46:55 + 27:123
4Bjørnerud,Marion Hobøl Lofthusjentene 2:58:15 + 38:321
5Skei Fostvedt,Susanne Kirkestien Raiders 3:01:47 + 42:043
6Råstad,Stine Ingen klubb 3:24:05 +1:04:221
7Fyrileiv,Silje Rsm Bil 3:25:00 +1:05:171
8Borgersen,Therese Karoline Glassverket IF 4:07:56 +1:48:131
DNSMaurtveten,Silje Idrettsgleden 1
Resultatliste Minneløpet Kvinner 31-35Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Hagavold,/Elin Bjørn Myhre Sport 2:13:23 + 00:003
2Bomann-Larsen,Sigrid Ramuz Team Skigo/fearnsport 2:26:45 + 13:221
3Stormo,Trude Wermskog Team Oslo Sportslager 2:28:46 + 15:233
4Larsen,Hilde Vigdis Trondheim Triatlonklubb 2:30:13 + 16:502
5Gulliksen,Linn Statoil BIL 2:38:38 + 25:157
6Nordås,Lisabeth Bermingrud Garanti 2:45:47 + 32:242
7Kruuse-Meyer,Randi Veritas BIL 2:57:11 + 43:484
8Østgård,Idun Ingen klubb 3:03:24 + 50:012
9Røvik,Camilla Fmc Technologies 3:04:39 + 51:162
10Myklatun,Silje Ingen klubb 3:09:52 + 56:291
11Knive,Jorunn Ssk 3:15:38 +1:02:151
12Henningsson,Anna Ik Stern 3:20:42 +1:07:191
13Eltvik,Mette Voith Hydro Bil 3:34:45 +1:21:221
Resultatliste Minneløpet Kvinner 36-40Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Åsberg,Lene Ingen klubb 2:32:03 + 00:001
2Bergh,Mette Ottesen Team M & M 2:42:35 + 10:324
3Bjerknes,Vilde Eriksen Stabil 2:49:17 + 17:141
4Traa,Bente Tomra Bil 2:53:31 + 21:282
5Christensen,Norunn Haug Rustad I L 3:08:43 + 36:402
Resultatliste Minneløpet Kvinner 41-45Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Seeberg,Trine Margrethe Strømmen Og Lillestrøm Skiklub 2:34:56 + 00:001
2Bjurstrøm,Kersti Ekeland Koll 2:36:14 + 01:183
3Grenan,Kristin Pettersen Multiconsult 2:40:21 + 05:255
4Lothe,Lene Drammens Ballklubb 2:46:01 + 11:054
5Abelsen,Trude Birkebeineren 2:53:26 + 18:302
6Skotner,Annette Skiforeningen 3:00:15 + 25:192
7Skonnord,Hanne Ingen klubb 3:00:47 + 25:511
8Hjemdahl,Anne-Sofie Ingen klubb 3:01:34 + 26:381
9Wall,Stina Sparebanken Øst 4:15:57 +1:41:011
10Amundsen,Cecilie Veien Tilbake 4:41:14 +2:06:181
DNSNorheim,Ane Lier IL 4
DNSKarlsen,Ninan Renate Il Ros 4
DNSRøkenes,Britha Bækkelaget S K 1
Resultatliste Minneløpet Kvinner 46-50Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Berger,Elisabeth Rustad I L 2:22:16 + 00:001
2Mohn,Sidsel Ski BK 2:24:22 + 02:065
3Børtnes,Brynhild Drammens Ballklubb 2:27:15 + 04:594
4Brennhovd,Marit Veritas BIL 2:30:35 + 08:193
5Dürendahl,Siri Jm Norge 2:37:54 + 15:381
6Melaaen,Gunilla Il Ros 2:41:04 + 18:485
7Landro,Ina Cecilie Konnerud Il 2:56:28 + 34:122
DNSLand,Ann Kristin Konnerud Il 16
Resultatliste Minneløpet Kvinner 51-55Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Kure,Toril Ros 2:39:13 + 00:008
2Hansen,Anita Asker Skiklubb 2:39:43 + 00:301
3Lindstad,Astrid Dikemark Idrettslag 3:24:27 + 45:141
4Ørmen,Tone Sverreson Drammens Tidende Bil 3:44:30 +1:05:174
5Haaning,Ragnhild Larsen-Nyhus Ingen klubb 3:58:45 +1:19:321
Resultatliste Minneløpet Kvinner 56-60Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Jakobsen,Gry Mile Drammens Ballklubb 2:45:14 + 00:009
2Sand-Hanssen,Wenche Bjørn Myhre Sport 2:57:38 + 12:248
3Theodorsen,Ellen Marie Drammens Ballklubb 3:18:35 + 33:2116
4Thonhaugen,Anne Sørum Ros 3:25:48 + 40:347
5Ekeland,Eilin Ingen klubb 3:48:32 +1:03:183
6Østberg,Liv B Aron Skiklubb 3:55:28 +1:10:148
Resultatliste Minneløpet Kvinner 61-65Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Ringdalen,Kristin Bk Ski 2:51:49 + 00:002
2Ytrehus,Ingunn Tromsø Skiklubb Langrenn 3:00:54 + 09:051
3Skalstad,Tone Øren Sturla 3:15:38 + 23:496
Resultatliste Minneløpet Kvinner 66-70Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Larsen,Marit Mjøndalen IF 2:59:47 + 00:0029
Resultatliste Minneløpet Kvinner 71-75Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Jordan Thorstensen,Jorunn Drafn 3:16:42 + 00:0022
Resultatliste Minneløpet Kvinner 76+Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Fossen,Elin Sturla 3:33:05 + 00:0027
Resultatliste Minneløpet TrimklasseReturn
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
Baklid,Truls Ingen klubb Fullført1
Børnick,Daniel Ingen klubb Fullført1
DNSFonn,Tore Ingen klubb 3
Haugnæss,Jan Kristian Ingen klubb Fullført1
Jauhojärvi,Tommy Ingen klubb Fullført2
Johannessen,Helge Ingen klubb Fullført2
Kirkeng,Hilde Ingen klubb Fullført1
Kjennerud,Eivind Ingen klubb Fullført1
Kjennerud,Ivar Ingen klubb Fullført1
Kjennerud,Thomas Sande Sportsklubb Fullført2
Rustad,Jo Ingen klubb Fullført1
Røren,Arve Hauklien Ingen klubb Fullført7
Stene,Eva Ingen klubb Fullført3
Stensvand,Ola Il Ros Fullført2
DNSVig,Jens Bredde Drammen Strong 3

01.02.15 17:37:32 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Drammen Strong

Levert av IdrettenOnline