Thorleif Haugs Minneløp

Thorleif Haug Skifestival.

02.02.14

Resultatliste per klasse

Minneløpet Menn 15-16 |  Minneløpet Menn 17-18 |  Minneløpet Menn 19-20 |  Minneløpet Menn 21-25 |  Minneløpet Menn 26-30 | 
Minneløpet Menn 31-35 |  Minneløpet Menn 36-40 |  Minneløpet Menn 41-45 |  Minneløpet Menn 46-50 |  Minneløpet Menn 51-55 | 
Minneløpet Menn 56-60 |  Minneløpet Menn 61-65 |  Minneløpet Menn 66-70 |  Minneløpet Menn 71-75 |  Minneløpet Menn 76-80 | 
Minneløpet Kvinner 17-18 |  Minneløpet Kvinner 19-20 |  Minneløpet Kvinner 21-25 |  Minneløpet Kvinner 26-30 |  Minneløpet Kvinner 31-35 | 
Minneløpet Kvinner 36-40 |  Minneløpet Kvinner 41-45 |  Minneløpet Kvinner 46-50 |  Minneløpet Kvinner 51-55 |  Minneløpet Kvinner 56-60 | 
Minneløpet Kvinner 66-70 |  Minneløpet Kvinner 71-75 |  Minneløpet Trimklasse | 

Resultatliste Minneløpet Menn 15-16Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Høiås,Erik Larsen Bjørn Myhre Sport 2:07:37 + 00:002
2Myklemyr,Vegard Birkebeineren 2:31:45 + 24:082
3Teien,Petter Sjøl Sande Sportsklubb 2:36:20 + 28:432
4Teien,Herman Sjøl Sande Sportsklubb 2:37:24 + 29:472
5Lindbo,Reidar Nedre Sigdal IL 2:37:43 + 30:062
6Nåtedal,Martin Sollie Il Ivrig 2:38:55 + 31:182
7Nortvedt,Håkon Sande Sportsklubb 2:43:00 + 35:232
8Frydenlund,Sturla Drammen Strong 2:51:01 + 43:243
9Kalager,Nils Ludvig Ivrig 3:01:53 + 54:162
10Ruth,Christoffer Drammen Strong 3:03:45 + 56:082
11Klemetsdal Pedersen,Eirik Team Kjeldaas 3:31:50 +1:24:132
12Kjeldaas,Thor Anton Team Kjeldaas 3:33:24 +1:25:472
13Borgersen,Håkon Ingen klubb 5:28:55 +3:21:181
Resultatliste Minneløpet Menn 17-18Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Brittmark,Øystein Lier IL 2:34:02 + 00:002
2Gravningen,Magnus Sande Sportsklubb 2:36:16 + 02:144
3Bergsland,Jonas Andre Varteig Il 2:36:48 + 02:462
4Killingdalen,Marius Sande Sportsklubb 2:37:31 + 03:292
5Skonnord,Ole Andre Konnerud Il Ski 2:47:51 + 13:492
6Aasgaard,Haakon Ingen klubb 4:05:35 +1:31:331
DNSHelgeland,Even Sande Sportsklubb 2
Resultatliste Minneløpet Menn 19-20Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Rosenvinge,Aksel Oseberg Skilag 2:00:16 + 00:002
2Haflan,Tord Kjelsås 2:04:29 + 04:132
3Evjen,Vebjørn Lier IL 2:08:37 + 08:212
4Bergan,Sivert Larvik Ski 2:09:15 + 08:592
5Kristiansen,Martin Ros, Il/ Team Drammen 2:09:44 + 09:285
6Øilo Marcussen,Øyvind Oseberg Skilag 2:12:29 + 12:132
7Bergane,Marius Konnerud Il 2:13:17 + 13:017
8Solberg,Yngvar Høimyr Sturla If 2:28:32 + 28:166
9Svevad,Sondre Lier IL 2:36:09 + 35:533
10Magan,Elias Ål IL 2:56:49 + 56:332
11Braaten,Bjørn Ivar Ingen klubb 3:13:43 +1:13:271
DNFSolheim,Martinus Konnerud Il 1
DNSNæss,Oskar Sande Sportsklubb/ Nmbui Langr 5
DNSSaunes,Andreas Kongsberg O-lag 1
Resultatliste Minneløpet Menn 21-25Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Breda,Mats Håkon Bjørn Myhre Sport 1:59:05 + 00:002
2Christensen,Ola Kornerud Konnerud Il 2:04:11 + 05:065
3Nygaard,Håvard Fleskehiken 2:04:31 + 05:269
4Trøen,Erik Sjåstad Vestre Lier 2:04:54 + 05:497
5Svendby,Stian Roti Lyn Ski 2:06:23 + 07:182
6Eriksrud,Ole-Vidar Konnerud Il 2:09:33 + 10:282
7Hulløen,Tor Einar Aaby Cycling 2:11:18 + 12:132
8Danielsen,Eirik Gjerdrum Il 2:17:45 + 18:402
9Skui,Sindre Lier IL 2:18:00 + 18:555
10Rhoden,Anders Bjørn Myhre Sport 2:19:06 + 20:014
11Kavli Lysgaard,Martin Skiforeningen 2:19:27 + 20:222
12Lie,Håkon Åmdal Il/team Rambo 2:26:20 + 27:152
13Hardang,Knut André Osi 2:27:17 + 28:123
14Groseth,Øyvind Lier IL 2:29:50 + 30:452
15Barthelemy,Nicolas Lyn Ski 2:34:20 + 35:152
16Lodding,Håkon Bull Ski & Kajakk 2:35:51 + 36:462
17Christensen,Herman Kornerud Konnerud Il 2:36:13 + 37:086
18Kittelsen,Sondre Drammen Slalåmklubb 2:39:54 + 40:493
19Skinnes,Ola Kure Il Ros 2:44:00 + 44:554
20Karlsen,Håvard Bratland Ingen klubb 2:46:13 + 47:082
21Kaspersen,Marius Drammens Ballklubb 2:47:13 + 48:088
22Kinneberg,Haakon Jardar, IL 2:49:09 + 50:042
23Kroken,Anders Skiforeningen 2:49:12 + 50:072
24Kallager,Magnus Lier IL 2:54:08 + 55:034
25Grette,Christoffer Lier IL 2:59:15 +1:00:102
26Thonhaugen,Henrik Ros 2:59:36 +1:00:313
27Hardang,Ådne Ingen klubb 3:12:00 +1:12:551
28Henriksen,Jonas Ifbs 3:16:07 +1:17:021
29Rolland,Andreas Krigsskolen 3:18:47 +1:19:421
30Nielsen,Christian Lier IL 3:19:28 +1:20:231
31Havstein,Richard Oslo Kurbad 3:24:44 +1:25:391
32Christoffersen,Emil Ingen klubb 3:30:24 +1:31:191
33Esnali,Sondre Ingen klubb 3:34:14 +1:35:091
34Lyngtun,Frank Avinor 3:38:02 +1:38:571
35Bjørnstad,Håkon Ingen klubb 3:38:38 +1:39:331
36Hofsrud,Hans Kristian Ingen klubb 3:43:32 +1:44:271
37Engelkor,Martin Ingen klubb 4:01:15 +2:02:101
38Aasgaard,Fredrik Ingen klubb 4:07:02 +2:07:571
39Ekeland,Halvor Drafn 4:09:04 +2:09:591
40Olsen,Ole Veien Tilbake 4:17:19 +2:18:141
41Lystad,Thor Olav Veien Tilbake 4:19:59 +2:20:541
42Nilsen,Aleksander Veien Tilbake 5:39:29 +3:40:241
DNSBorg,Eivind Lismoen Hof IL 2
Resultatliste Minneløpet Menn 26-30Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Kurland Olsen,Eirik Lillehammer Ski 1:53:41 + 00:006
2Kjølhamar,Vegard Bull Ski & Kajakk 1:57:06 + 03:252
3Sælen,Nils Nordea/Fossum IF 2:11:13 + 17:322
4Tveten,Vegar Gardsgutta.com 2:16:31 + 22:502
5Steinsvåg,Cato Eidsdal Il 2:21:13 + 27:324
6Sæves,Eirik Sparebank1 2:21:15 + 27:342
7Gurandsrud,Lars Lier IL 2:26:24 + 32:435
8Barth,Christian Team Thorud 2:36:45 + 43:045
9Nørgaard,Jakob Skiforeningen 2:37:51 + 44:102
10Gevelt,Erik Mjøndalen IF 2:39:23 + 45:422
11Østberg,Martin Aron Skiklubb 2:39:27 + 45:468
12Valestrand,Jørund Evjen Fana Il 2:39:32 + 45:515
13Norderhaug,Magnus E Team Skitalk / Sk Verdens Navl 2:40:56 + 47:153
14Aaserud,Fridtjof Sande Sportsklubb 2:41:26 + 47:4511
15Lie Hansen,Stian Skoger Il 2:43:23 + 49:425
16Lerfald,Espen Skei Pwc Bil 2:43:55 + 50:142
17Heien,Vegar Ingen klubb 2:44:04 + 50:232
18Nilsen,Anders Lillemork Statnett Bil 2:44:56 + 51:154
19Udgaard,Christian Krogsveen 2:46:56 + 53:155
20Unelsrød,Ole Anders Skoger Il 2:47:06 + 53:254
21Meyer Thorud,Haakon Team Thorud 2:49:28 + 55:474
22Abelseth,Joachim Team Abelseth 2:50:23 + 56:423
23Thon,Bjørn Verde Ingen klubb 2:54:13 +1:00:323
24Nygaard,Hans Thorvald Lysaker Vestringen IL 2:54:44 +1:01:033
25Rostrup,Anders Trelleborg Bil / Lommedalen Il 2:57:30 +1:03:492
26Havstein,René Tyrifjord Videregående Skole 2:57:37 +1:03:562
27Haukås,Martin Aker Kværner BIL 3:00:24 +1:06:432
28Svenne,Petter Birkebeineren Sykkel 3:03:30 +1:09:493
29Ryggetangen,Fredrik Bdo Bil 3:04:29 +1:10:481
30Bjerkerud,Tor Martin Krødsherad IL 3:04:36 +1:10:551
31Hardang,Arnstein Menighetsfakultetet 3:04:45 +1:11:041
32Bendiksen,Morten Ingen klubb 3:05:15 +1:11:341
33Kihl,Henrik Ingen klubb 3:05:26 +1:11:451
34Bjerkan,Didrik Skiforeningen 3:08:00 +1:14:191
35Erdal,Eirik Team Thorud 3:11:18 +1:17:371
36Østvåg,Rolf Daniel Team Revå 3:12:02 +1:18:211
37Holm,Anders Ingen klubb 3:15:51 +1:22:101
38Sønstebø,Eirik Deloitte 3:16:40 +1:22:591
39Arnecke Hovland,Lars Sparebank1 3:19:19 +1:25:382
40Vik,Michael Ribbungene Skiklubb 3:22:24 +1:28:431
41Asplin,Jonatab Ingen klubb 3:22:50 +1:29:091
42Røkenes,Håkon Ingen klubb 3:23:21 +1:29:401
43Karlsen,André Fjellkleiv Deloitte 3:24:23 +1:30:421
44Olsen,Jonas Wøien Wøien Olsen-Guttæne 3:24:35 +1:30:541
45Prytz,Anders Telenor Bil 3:26:36 +1:32:551
46Skjelbred,Joachim Ingen klubb 3:26:47 +1:33:061
47Jørgensen,Kristian Fredrik Landfall Luntelag 3:31:58 +1:38:171
48Kjelsrud,Anders Ingen klubb 3:33:09 +1:39:281
49Aksnes,Kjetil Ingen klubb 3:36:08 +1:42:271
50Wang,Jonas Rusten Statens Vegvesen 3:42:43 +1:49:021
51Smith,Erik Ingen klubb 3:46:42 +1:53:011
52Lyngved,Marius Ribbungene Skiklubb 3:52:23 +1:58:421
53Borgersen,Andreas Åssiden If 3:56:12 +2:02:311
54Larsen,Tommy Andreas Veien Tilbake 4:01:59 +2:08:181
55Ruud,Matz Ingen klubb 4:02:38 +2:08:571
56Ekeland,Anders Ingen klubb 4:03:38 +2:09:571
57Kuisma,Petter Ingen klubb 4:07:29 +2:13:481
58Knudsen,Mads Veien Tilbake 4:13:24 +2:19:431
59Fridriksson,Mikael Andri Keilir.no 4:22:13 +2:28:321
60Ryen,Frode Ingen klubb 4:24:08 +2:30:271
61Hafskjold,Stian Røed Ingen klubb 4:27:31 +2:33:501
62Brynildsen,Henrik Bryn Byggklima Bil 5:59:26 +4:05:451
63Werner,Jan Tore Kirkens Bymisjon 6:25:00 +4:31:191
DNFBrenna,Trond Nationa Oilwell Varco 1
DNSSkaugen,Martin Bull Ski & Kajakk 5
DNSBrochmann,Halvor Lier IL 3
DNSLien,Lars Team Skitalk/sk Verdens Navle 2
DNSBull,Bendik Gjensidige Sport 2
DNSAlvestad,Øystein Lrc Bil 1
Resultatliste Minneløpet Menn 31-35Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Bjerregaard,Eirik Krødsherad IL 2:08:47 + 00:007
2Sand,Hans Erik Sjåstad Vestre Lier Il 2:09:38 + 00:517
3Magnusson,Henrik Birkebeineren 2:15:10 + 06:236
4Holtan,Simen Svene I L 2:16:01 + 07:143
5Spillum,Eirik Ingen klubb 2:18:05 + 09:182
6Østhagen,Sindre Fredrikstad Skiklubb 2:23:08 + 14:212
7Sand-Hanssen,Tore Bjørn Myhre Sport 2:23:26 + 14:398
8Arnslett,Hans Rambøll 2:26:05 + 17:186
9Lutnæs,Vidar Aas-Jakobsen Bil/gardsgutta.co 2:26:22 + 17:356
10Haraldsrud,Ole Kristian Svelvik Skigruppe 2:26:58 + 18:115
11Åstrøm,Lars Fmc Technologies 2:32:41 + 23:542
12Myrhaug,Paul Gardsgutta.com 2:32:59 + 24:129
13Storli,Morten Nordstrand If, Triathlon 2:34:12 + 25:253
14Danielsen,Sven Norsk Energi Bil 2:34:21 + 25:344
15Bergin,Kjartan Nycomed B I L 2:35:50 + 27:033
16Munkhaugen,John Drammen Sykehus 2:37:40 + 28:534
17Gaasemyr,Dag Gaute Osi 2:39:29 + 30:423
18Bomann-Larsen,Håkon Ramuz Drammens Ballklubb 2:41:42 + 32:5511
19Nordli,Stian Ingen klubb 2:41:49 + 33:022
20Utrimark,Kjetil Ingen klubb 2:43:53 + 35:062
21Alvestad,Stig Gandal Il 2:44:20 + 35:332
22Thorbjørnsen,Martin Tynset If 2:44:32 + 35:452
23Krogh,Petter Von Åskollen Sykkelklubb 2:45:32 + 36:455
24Hallingstad,Hallvar Opil 2:45:55 + 37:084
25Mogensen,Jarle Berger IL 2:46:57 + 38:103
26Thoresen,Petter Kirkestien Raiders 2:49:36 + 40:492
27Wøien Christensen,Petter Ingen klubb 2:50:29 + 41:422
28Hunstad,Marco Skiforeningen 2:51:52 + 43:052
29Hjelmeset,Lars Myhre Af Gruppen Bil 2:54:42 + 45:552
30Østerhus,Tommy Fmc Technologies 2:56:57 + 48:102
31Larsen,Stian Widerøe B.i.l 2:59:57 + 51:102
32Fevik,Stig Drengsrud Trimteam 3:01:52 + 53:052
33Solberg,Pål-Erik Team Stoppen 3:02:25 + 53:382
34Eriksrud,Magnus Sørum Ey Bil 3:02:35 + 53:482
35Trondsgård Willard,Trond Inventura 3:02:37 + 53:505
36Steiner,Fredrik Winnes Formuesforvaltning 3:04:03 + 55:165
37Sneltvedt,Morten Flo/kolsås Bil 3:04:59 + 56:124
38Lindbo,Jostein Hafslund BIL 3:06:17 + 57:303
39Høyem,Jon Erik Soddkameratene 3:06:43 + 57:562
40Jahren,Marius Formuesforvaltning 3:08:39 + 59:522
41Kvikstad,Vebjørn Turrennklubben Rogaland 3:09:48 +1:01:013
42Holte,Helge Syver Ådal IL 3:10:26 +1:01:392
43Spillum,Stian Aker Solutions Bil 3:11:58 +1:03:112
44Kleiv,Tor-Egil Drammen Tennis Klubb 3:15:12 +1:06:251
45Lie,Vegar Hvittingfoss Il 3:15:41 +1:06:541
46Ihle,Ivar Ingen klubb 3:17:22 +1:08:352
47Brunborg,Trond Team Stjerneveien 3:22:05 +1:13:184
48Hanssen,Gjermund Skiforeningen 3:22:32 +1:13:452
49Nygren,Tor-Christian Ingen klubb 3:24:45 +1:15:581
50Kristiansen,Terje Kirkens Bymisjon 3:25:04 +1:16:171
51Høva,Endre Magnus Stabil 3:29:25 +1:20:381
52Von Ubisch,Leopold Strand Tl 3:30:13 +1:21:261
53Holte,Tonny Ingen klubb 3:39:18 +1:30:311
54Finstad,Håkon Opil 3:41:50 +1:33:031
55Høljer,Johan Ingen klubb 3:47:02 +1:38:151
56Lassen,Dag Sverre Veien Tilbake 3:49:17 +1:40:301
57Bryn,Øyvind Bryn Byggklima Bil 3:51:15 +1:42:281
58Olsen,Bjørnar Kirkens Bymisjon 4:06:58 +1:58:111
59Nes,Michael Jonas Forsvaret Kolsås Bil 4:07:57 +1:59:102
60Krohn-Hansen,Erik Emas Amc Bil 4:08:05 +1:59:181
61Høibach,Jarle Veien Tilbake 4:12:01 +2:03:141
62Moen,Øyvind Ingen klubb 4:20:28 +2:11:411
63Kolbjørnsrud,Sølve Eggedal IL 4:36:35 +2:27:481
64Opsahl,Magnus Ingen klubb 4:46:12 +2:37:251
65Strømmen,Kristian Åskollen Sykkelklubb 5:00:00 +2:51:131
66Ølstad,Glenn Kirkens Bymisjon 6:34:00 +4:25:131
DNFStormo,Lars Petter Team Oslo Sportslager 9
DNSKullerud,Kristian Konnerud Il 5
DNSOlsen,Eivind Nittedal Il 5
DNSBakke,Ronny Milslukern Sport 1
DNSJensen,Rune Martin Ingen klubb 1
DNSAass,Lauritz Aass Bryggeri 3
DNSBukholm,Bjørnar Team Raske Gutter 1
DNSSkogholt,Hans Christian Ingen klubb 2
DNSAukland,Kjartan Thunder Titans 1
DNSBocchetti,Marco Solstad Nordialog 1
DNSBrække,Kristoffer Ingen klubb 1
DNSAustad,Henrik Ingen klubb 1
DNSAndersen,Eirik Vestfossen 4
Resultatliste Minneløpet Menn 36-40Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Hoel,Trond Are Grenland Hundekjørerklubb 2:11:02 + 00:002
2Opstad,Ståle Andebu IL 2:12:41 + 01:392
3Löwendahl,Per Ik Stern 2:14:20 + 03:182
4Ulberg,Stian Team Valdres Folkehøgskule 2:18:35 + 07:335
5Nelson,Hans Marius Svelvik Skigruppe 2:20:30 + 09:284
6Rundtom,Oddbjørn Lesjaskog Il / Team Centric 2:21:39 + 10:372
7Vinsvold,Nils Harald Mjøndalen IF 2:22:54 + 11:529
8Elnes,Lars Lars Elnes Rørl.forr.as 2:24:47 + 13:455
9Teigen,Hermod Teigen Jern Og Ski 2:26:12 + 15:105
10Kollerud,Rune Aker Solutions Bil 2:26:13 + 15:113
11Forberg,Lars-Fredrik Ingen klubb 2:27:10 + 16:082
12Askildsen,Reidar Søgne Skiklubb 2:28:23 + 17:213
13Gilhuus,Martin Wøien Team Stoppen 2:32:44 + 21:425
14Aasen,Tom Christian Mjøndalen IF 2:43:31 + 32:292
15Kylland,Håkon Drammens Ballklubb 2:43:40 + 32:3820
16Mathiesen,Thomas Hasle-Løren 2:47:17 + 36:155
17Eide,Björn Aker Solutions Bil 2:47:23 + 36:214
18Burås,Erik Dbr 2:50:06 + 39:045
19Løvgren,Erik Sturla 2:56:10 + 45:082
20Samuelsen,Neil Team Stoppen 2:58:02 + 47:003
21Løvgren,Emil Sturla 2:58:04 + 47:029
22Karlsen,Karsten Team Stoppen 3:00:01 + 48:592
23Holmen,Anders Gardsgutta.com 3:00:12 + 49:106
24Thorsen,Fredrik Bærum Skiklubb 3:01:35 + 50:333
25Laksholm,Frode Bjørn Myhre Sport 3:02:01 + 50:593
26Jørgensen,Frank Nve Bil 3:04:24 + 53:225
27Sisselberg,Ola Ingen klubb 3:04:58 + 53:562
28Ellefsen,Christer Klubbløs 3:05:03 + 54:013
29Gjevre-Karlsen,Stefan Team Stoppen 3:05:32 + 54:302
30Kristiansen,Vegard Ingen klubb 3:05:58 + 54:563
31Sørumshagen,Øystein Tønsbergs Blad 3:06:54 + 55:522
32Jonasen,Torger Kbn 3:07:24 + 56:223
33Karlsen,Trond Natland Team Stoppen 3:07:45 + 56:432
34Börner,Jan Pobershau / Tyskland 3:08:08 + 57:064
35Wethal,Joakim Ingen klubb 3:09:12 + 58:104
36Weatherup,Trond-Inge Sturla 3:09:35 + 58:332
37Torp,Morten Sturla 3:09:39 + 58:373
38Martinsen,Jon Helge Asplan Viak Bil 3:09:53 + 58:512
39Clem,Frederik Werring Ingen klubb 3:10:03 + 59:013
40Andreassen,Kenneth Horten Skiklubbb 3:11:40 +1:00:382
41Kjellesvik Norheim,Njål Team Eiendomsfinans 3:12:25 +1:01:232
42Heistad,Pål Gunnar Ingen klubb 3:14:03 +1:03:012
43Simonsen,Atle Halden Cykleklubb 3:15:56 +1:04:542
44Seiersten,Kristian Tollan Dbr 3:21:01 +1:09:592
45Kartzow,Anders Havblikk 3:25:30 +1:14:281
46Andersen,Ole-Jon Sigdal Skiklubb 3:27:53 +1:16:511
47Svendsen,Didrik Team Somla 3:29:21 +1:18:191
48Aarnæs,Sophus Statoil BIL 3:32:47 +1:21:451
49Madsen,Reidar Glassverket IF 3:36:34 +1:25:321
50Aase,Svein Team Raske Gutter 3:36:39 +1:25:371
51Rømme,Hans Petter Gardsgutta.com 3:37:23 +1:26:212
52Selvig,Bjørn Ingen klubb 3:38:52 +1:27:501
53Moe,Kenneth Veien Tilbake 3:39:32 +1:28:301
54Stavn,Ole Johnny Team Skogselskapet 3:41:13 +1:30:111
55Finstad,Asbjørn Konnerud Il 3:41:39 +1:30:371
56Ranum,Tommy Ingen klubb 3:43:44 +1:32:421
57Sirnes,Andre Kirkens Bymisjon 3:53:28 +1:42:261
58Chaemsathian,Rachapong Thailand 3:56:22 +1:45:201
59Olsen,Arild Ingen klubb 4:05:16 +1:54:141
60Ryen,Morten Ingen klubb 4:08:20 +1:57:181
61Sandved,Per Christian Fmc Kongsberg Subsea 4:55:18 +2:44:161
62Hatleskog,Kim Anders Veien Tilbake 5:13:16 +3:02:141
63Røisli,Thomas Lier Strongman 5:21:27 +3:10:251
64Dieseth,Amund Sparebanken Øst 5:28:28 +3:17:261
65Haavardtun,Carsten Aker Solutions Bil 6:18:17 +4:07:151
DNFRustadbakken,Tron Gardsgutta.com 5
DNSNordby,Marius Toyota Bil 4
DNSStavnes,Bjarne Eltek 2
DNSSelvig,Fredrik Marius Team Permakem 2
DNSHope,Knut Jørgen Hope Il 4
DNSStrøm,Audun Horten Skiklubbb 1
DNSAkselsen,Per Christian Veien Tilbake 1
DNSFulford,Stephen Sturla 4
DNSBekkelund,Kyrre Team Stoppen 1
DNSFørde,Christian Advokatfirmaet Førde As 1
DNSTveitan,Knut Fmc Kongsberg Subsea 1
Resultatliste Minneløpet Menn 41-45Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Øiseth,Klaus Team G-Sport Asker/ Øiseth Pro 2:05:54 + 00:007
2Rud,Bjarne Sjåstad Vestre Lier 2:09:00 + 03:069
3Larsen,Stig Robert Transform/ Milsluker'n Sport 2:12:35 + 06:412
4Melbye,Jon Einar Basseservice 2:17:57 + 12:033
5Stubberud,Frode Soon Ck 2:19:07 + 13:1313
6Hansen,Bjørn Trygve Sturla 2:20:10 + 14:1610
7Meedom,Henrik Wolf Nsr 2:20:15 + 14:212
8Johansen,Hans-Christian N. Kongsberg If/dpi 2:21:45 + 15:513
9Solhaug,Steinar Kirkens Bymisjon 2:28:10 + 22:164
10Østbye,Pål Remy Ernst & Young / Hyggen If 2:30:01 + 24:077
11Skalstad,Roar Ghost Sykkel 2:30:24 + 24:305
12Mohn,Dag Erlend Lohne Drammen Strong 2:32:39 + 26:459
13Nondal,Trond Team Ull 2:33:19 + 27:255
14Utby,Arvid Konnerud Il 2:33:53 + 27:5910
15Vrabel,Jan-Roger Sparebanken Øst 2:34:00 + 28:063
16Albrechtsen,Øystein Ingen klubb 2:35:15 + 29:212
17Johansen,Jan Ivar E Team Ull 2:36:29 + 30:354
18Hagen-Westerlund,Stig Øhil 2:36:58 + 31:042
19Steen,Jørgen Team Pay 2:38:33 + 32:395
20Clausen,Dag Chr Drbv Idrettslag 2:39:15 + 33:212
21Bergsland,Trond Varteig Il 2:39:17 + 33:232
22Kalager,Hans Georg Ivrig 2:41:12 + 35:182
23Kalager,Lars Johan Botne Skiklubb 2:41:15 + 35:212
24Nymoen,Alf Vegar Ingen klubb 2:43:04 + 37:108
25Larssæter,Kjell A Kvitskrehei Sportsklubb 2:44:32 + 38:385
26Green,Øystein Ingen klubb 2:45:47 + 39:533
27Rognebakke,Øystein Underlia Downhill 2:46:20 + 40:265
28Platou,Hans-Christian Team Ull 2:47:28 + 41:348
29Rigland,Ole Kristian Heming 2:48:15 + 42:213
30Jørum,Kristian Dikemark Idrettslag 2:48:33 + 42:392
31Olsen,Espen Sande Sportsklubb/toyota 2:48:42 + 42:482
32Ballestad,Jonas Team Heddas Bestefar 2:49:53 + 43:594
33Svenning,Kristoffer Engh Ingen klubb 2:50:06 + 44:126
34Bergh,Magnus Team M & M 2:50:08 + 44:146
35Hansen,Jørn Ove Bjørn Myhre Sport 2:51:14 + 45:202
36Bille,Tomas Sr-Consulting 2:51:15 + 45:215
37Rotegård,Tom Ingen klubb 2:52:03 + 46:092
38Knutheim,Geir Thomas Team Stoppen 2:52:57 + 47:033
39Berg,Pål Hyggen IF 2:54:28 + 48:344
40Solum,Morten Konnerud Il 2:55:39 + 49:454
41Småge,Kjell Petter Team Tri-Sport 2:56:34 + 50:405
42Cavallini,Vidar Bjørn Myhre Sport 2:58:04 + 52:102
43Tørstad,Trond Ingen klubb 2:59:53 + 53:592
44Gustavsen,Ole Martin Bødalen 3:00:13 + 54:193
45Lien,Morten Heggen 3:02:45 + 56:514
46Grønlund,Bent Veien Tilbake 3:04:56 + 59:025
47Bodahl,Aslak Ingen klubb 3:05:01 + 59:073
48Aksnes,Roger Ingen klubb 3:05:27 + 59:332
49Stensland,Nicolai Ingen klubb 3:09:01 +1:03:072
50Mæhlum,Tom Bergkameratene Ski 3:09:40 +1:03:462
51Werring Clem,Christian Ingen klubb 3:10:03 +1:04:093
52Svensson,Jon Aksel Aibel 3:11:21 +1:05:272
53Håkonsen,Kjetil Ingen klubb 3:12:45 +1:06:513
54Utgaard,Jon Olav Ingen klubb 3:13:07 +1:07:135
55Dokset,Ketil Magnus Sagene If Sykkel 3:13:34 +1:07:402
56Schjetne,Steinar Ingen klubb 3:14:07 +1:08:133
57Almklov,Robert Gyldenløve Cigar Selskab 3:17:57 +1:12:037
58Johannessen,Helge Ingen klubb 3:23:35 +1:17:412
59Sola,Per Øivin Nordre Sande 3:26:44 +1:20:501
60Langlien,Magnus Entreprenørservice 3:27:05 +1:21:115
61Tegnér,Hans Petter Ingen klubb 3:27:59 +1:22:051
62Skeide,Roald Revisor-Gruppen 3:29:08 +1:23:143
63Simonsen,Tommy Olanger Drammen Strong 3:30:52 +1:24:581
64Fornæss,Sigurd Stavtaket If 3:32:02 +1:26:081
65Otterness,Per Ole Strømmen If 3:33:02 +1:27:081
66Birkenes,Øyvind Ingen klubb 3:34:15 +1:28:212
67Guldbjørnsen,Ken-Esben Eiker Cykkelklubb 3:35:34 +1:29:401
68Johansen,Rolf Arne Kirkens Bymisjon 3:39:16 +1:33:221
69Fosshaug Holst,Håkon Veien Tilbake 3:39:32 +1:33:381
70Skotte,Christian Ingen klubb 3:40:16 +1:34:221
71Haga,Halvor Ingen klubb 3:42:55 +1:37:012
72Holme,Jan Det Norske Veritas 3:47:03 +1:41:091
73Farner,Knut Ingen klubb 3:48:23 +1:42:291
74Storholt,Lasse Hyggen IF 3:55:44 +1:49:501
75Solnørdal,Espen Havig Havblikk 4:00:55 +1:55:011
76Ellingsen,Ståle Ncc Bil 4:06:18 +2:00:241
77Hoen,Ola Håvard Nordre Sande 4:06:28 +2:00:341
78Borgersen,Børre Ingen klubb 4:13:09 +2:07:151
79Berg,Gunnstein Team Obx 4:18:14 +2:12:201
80Teisbekk,Kjetil Ros 4:22:39 +2:16:451
81Teisbekk,Sturla Ingen klubb 4:22:40 +2:16:461
82Kjeldaas,Thor Ambjørn Team Kjeldaas 4:24:43 +2:18:491
83Stryken,Widar Ingen klubb 4:52:40 +2:46:461
84Grothaug,Knut Liungen 5:09:16 +3:03:221
DNFGundersen,Andrew Basseservice 2
DNSTibro,Kevin Vedal Ingen klubb 1
DNSViholmen,Morten Drammens Ballklubb 2
DNSBotilsrud,Jørgen Konnerud Il 3
DNSSpangberg,Erik Åskollen Sykkelklubb 2
DNSGrasbekk,Aasmund Solstad Racing 4
DNSSivertsen,Geir Basseservice 3
DNSJøsokbakke,Ole-Johann Gurskøy Il 1
DNSJohansen,Fredrik Steinberg Idrettsforening 1
DNSJensen,David Ingen klubb 1
DNSKopperud,Mads Strøm Sr-Consulting 1
DNSLarsen,Geir Drammen Golfklubb 2
DNSTorp,Jens Åslia Skilag 1
DNSAsk,Gjermund Ingen klubb 1
DNSHenriksen,Roger Veien Tilbake 2
DNSHallingstad,Andreas Lommedalen Il 1
Resultatliste Minneløpet Menn 46-50Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Karlsen,Frode Ingar Liungen 2:10:23 + 00:007
2Evjen,Jon Sverre Lier IL 2:10:25 + 00:0212
3Kihle,Ståle Konnerud Il 2:17:07 + 06:442
4Brattset,Per Varteig Il 2:20:25 + 10:022
5Kløvstad,Morten Liungen 2:21:09 + 10:4625
6Morken,Rune Holmen IF 2:21:11 + 10:482
7Solberg,Erik Drøbak Frogn 2:22:19 + 11:563
8Ek,Rune Bjørn Myhre Sport 2:23:14 + 12:5115
9Andersen,Håkon Eltek 2:24:31 + 14:087
10Myklemyr,Ole Johansen Birkebeineren/øst-Riv 2:25:24 + 15:0111
11Rotegård,Dag Ingen klubb 2:27:11 + 16:482
12Bonden,Helge Sande Sportsklubb 2:30:37 + 20:1419
13Jomaas,Christian Fossum 2:31:03 + 20:402
14Grøndalen,Stein Asker Trekkhundklubb 2:31:18 + 20:553
15Hovland,Frode Holmen IF 2:31:49 + 21:265
16Djupskås,Ole Tom Rundtom Racing Team 2:32:42 + 22:195
17Stenvik,Kjetil Krigsskolen 2:34:14 + 23:514
18Kvan,Ole Johan Drammens Ballklubb 2:34:45 + 24:2217
19Meiningen,Knut Spkl Ceres 2:34:54 + 24:312
20Tungesvik,Olav Jardar, IL 2:37:53 + 27:304
21Thorstensen,Terje Team Tri-Sport 2:40:15 + 29:527
22Brevik,Trond Fossum 2:41:38 + 31:153
23Marthinsen,Erling Team Øverskauen 2:41:57 + 31:346
24Langen,Svend Konnerud Il 2:42:35 + 32:129
25Larsen,Torgeir Lyn Ski 2:45:25 + 35:023
26Nåtedal,Arne Il Ivrig 2:47:31 + 37:086
27Baklid,Lars Konnerud Il 2:47:36 + 37:137
28Hagen,Inge Nordre Sande 2:47:41 + 37:183
29Fevik,Audun Bjørn Myhre Sport 2:48:38 + 38:1512
30Hagen,Øystein Liungen 2:49:18 + 38:553
31Hyllseth,Jan Erik Averket 2:50:37 + 40:142
32Williams,Lorenzo Team Skigo 2:53:27 + 43:042
33Holst,Bengt Jarl Drammen Triathlon Club 2:53:43 + 43:202
34Austad,Arve Ingen klubb 2:54:29 + 44:063
35Liseth,Svein-Håvard Ingen klubb 3:00:59 + 50:366
36Bustadmo,Jan Otto Ingen klubb 3:02:51 + 52:284
37Haagensen,Jørn Gjensidige Sport 3:04:00 + 53:375
38Holter,Bjørnar Forsvaret Kolsås Bil 3:04:13 + 53:502
39Danielsen,Martin Gjensidige Sport 3:07:18 + 56:553
40Huse,Hans Boc 3:08:11 + 57:483
41Steingrimsen,Tore Drammen Golfklubb 3:09:01 + 58:384
42Østby,Gunnar Ingen klubb 3:09:16 + 58:532
43Karlsen,Lars Einar Brannvakta Drammen 3:10:54 +1:00:316
44Teigland,Kjell Kudalen Il 3:10:56 +1:00:335
45Jaksland,Knut Bødalen 3:11:24 +1:01:014
46Bø,Anton Svelvik Skigruppe 3:13:22 +1:02:592
47Johansen,Anders Haukåsen Øl Og Jogg 3:14:45 +1:04:227
48Gregersen,Bjørn Viggo Nefab Packaging Norway As 3:17:29 +1:07:063
49Mathisen,Trond Inge Hemat Treningsstudio 3:18:22 +1:07:592
50Sørbø,Richard Antikvarisk 3:18:30 +1:08:072
51Spada,Eric Ingen klubb 3:24:11 +1:13:482
52Gren,Joakim Ingen klubb 3:24:17 +1:13:542
53Ruth,Rolf Ingen klubb 3:25:07 +1:14:445
54Horgen,Tore Buskerud Ferdigplen As 3:26:43 +1:16:203
55Toftemo,Knut Esko-Graphics Kongsberg 3:30:50 +1:20:273
56Rynning,Morten Ingen klubb 3:34:58 +1:24:351
57Gudjonsson,Sigurdur Ingen klubb 3:35:37 +1:25:141
58Winter,Karsten Hydro Oslo 3:39:03 +1:28:403
59Solstad-Nilsen,Anders Konnerud Il Ski 3:43:01 +1:32:381
60Stensrud,Andrè Veien Tilbake 3:44:17 +1:33:541
61Sørensen,Asbjørn NRK Bil 3:45:47 +1:35:242
62Kleiv,Geir Halvor Bjerkøya Ski Og Seil 3:50:08 +1:39:451
63Karlsbakk,Per Jogeir Ingen klubb 3:51:36 +1:41:131
64Helgerud,Kristoffer Lier IL 3:56:32 +1:46:091
65Høvås,Johan Fredrik Ingen klubb 4:02:26 +1:52:031
66Andersen,Torgeir E. Brannvakta Drammen 4:04:39 +1:54:164
67Thorstensen,Vegard Jordan Ingen klubb 4:06:29 +1:56:061
68Leer,Terje Haugen Eggedal Il 4:44:41 +2:34:181
69Johnsen,Martin Ingen klubb 4:45:54 +2:35:311
70Nilsen,Erik Vegard Ingen klubb 5:03:08 +2:52:452
71Eriksen,Kjetil Bakke Ingen klubb 5:11:40 +3:01:172
DNSRanvik,Morten Dbk 17
DNSFossen,Jon Arne Sjåstad Vestre Lier 8
DNSTranset,Hans Petter Ros 8
DNSKreutz,Jan Morten Dnb Bil 1
DNSVeiby,Audun Oddvar Statoil 3
DNSKjenner,Lasse Eiker-Kvikk 4
DNSLillegraven,Jens Il Ros 2
DNSGrønbech,Jan Heming 1
DNSKlausen,Pål Birkebeineren 4
DNSFrihagen,Tore Asker Skiklubb 2
DNSLuther,Bent Advokatfirmaet Luther 1
DNSMala,Trond Georg Glitre Offroad 1
DNSAntonsen,Sten-Ove Aga Bil 2
DNSRönnskär,Arve Foreningen For Frustrerte Fedr 3
DNSMjølid,Espen Ingen klubb 2
Resultatliste Minneløpet Menn 51-55Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Martinussen,Frode Fossum 2:16:23 + 00:007
2Vanberg,Paul Fossum 2:18:54 + 02:3113
3Jørgensen,Jan Tore Lier IL 2:21:50 + 05:2725
4Green,Nils Christian Bærum Skiklubb 2:24:06 + 07:432
5Bjølgerud,Sverre Kristian Vikersund IF 2:25:57 + 09:348
6Angelsen,Tore Opplysningskontoret For Frukt 2:26:11 + 09:486
7Stuve,Ivar Ingen klubb 2:28:28 + 12:058
8Skogsholm,Jan Erik Ringkollen Hønefoss 2:28:40 + 12:177
9Cramer,Lasse Glassverket IF 2:28:52 + 12:2918
10Haug,Jarle Heming 2:28:55 + 12:325
11Nordstad,Arild Glitre Offroad 2:29:26 + 13:033
12Brekke,Ole Jens Bergkameratene Ski 2:30:55 + 14:324
13Solheim,Frode Statsbygg Bil 2:31:41 + 15:183
14Ebbesen,Ola Overtoppen 2:32:51 + 16:283
15Løken,Thorbjørn M Kudalen Il 2:33:36 + 17:1312
16Christensen,Tom Oddvar Glassverket IF 2:34:18 + 17:5519
17Yri,Stein Ingen klubb 2:35:41 + 19:1817
18Juliussen,Terje Varteig Il 2:37:25 + 21:022
19Røkaas,Jan Morten Nbbo Bil 2:38:42 + 22:1925
20Gillebo,Trygve Liungen 2:40:55 + 24:323
21Støre,Jonas Gahr Il Heming 2:42:28 + 26:058
22Sætre,Svein Fredrikstad Skiklubb 2:43:28 + 27:052
23Thürmer,Petter Asker Skiklubb/bærum Kommune 2:46:09 + 29:463
24Amundsen,Dag Kjellmo Fisico 2:46:33 + 30:1013
25Carlsen,Per Bjarne Team Øverskauen 2:47:43 + 31:207
26Linnebo,Øyvind Asker Skiklubb 2:52:37 + 36:146
27Temte,Truls Bjørn Myhre Sport 2:53:59 + 37:363
28Berg,Jan Erik Telenor Bil 2:55:56 + 39:3316
29Vik,Jakob Skoger Il 2:56:38 + 40:157
30Backer-Owe,Hans Jan Drammens Ballklubb 3:01:06 + 44:4312
31Lien,Hans Gunnar Flo/kolsås Bil 3:04:27 + 48:042
32Kvale,Hans Håvard Ingen klubb 3:05:35 + 49:1222
33Berggren,Petter Veien Tilbake 3:06:37 + 50:149
34Johannessen,Dag Bryn Byggklima Bil 3:11:54 + 55:315
35Skar,Espen Rask 3:12:24 + 56:0128
36Moen,Lars Kristian Solberg Sportsklubb 3:17:02 +1:00:396
37Henriksen,Brynjar Ingen klubb 3:17:08 +1:00:456
38Skarra,Jan Ingen klubb 3:18:35 +1:02:122
39Espeseth,Endre Ingen klubb 3:26:35 +1:10:122
40Frydenlund,Snorre Statoil BIL 3:27:42 +1:11:192
41Lunden,Ole Morten Eltek 3:33:04 +1:16:413
42Stubdal,Knut Jørgen Ingen klubb 3:36:04 +1:19:414
43Berg,Lars Tormod Aibel 3:39:20 +1:22:572
44Skei,Eskil Kirkestien Raiders 3:45:35 +1:29:122
45Karlsen,Tor Ingen klubb 3:49:34 +1:33:111
46Frøyland,Hans Petter Handelsbanken Bil 3:54:39 +1:38:161
47Andresen,Pål Veien Tilbake 4:06:05 +1:49:427
48Nordheim,Magne Ingen klubb 4:56:29 +2:40:061
DNFTeigen,Torfinn Sparebank1 17
DNSAaby,Kristen Bjørn Myhre Sport 18
DNSKumle,Per Overtoppen 3
DNSBostad,Thorstein Fossum 2
DNSLindberg,Viggo Thomas Bærums Verk 2
DNSRødseth,Jon Ingen klubb 6
DNSEvjenth,Sven Nrk Bil 2
DNSRokke,Pål Heming 2
DNSNormann,Geir Bjørn Myhre Sport 5
Resultatliste Minneløpet Menn 56-60Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Nygaard,Per Ole Vestringen IL 2:26:19 + 00:0013
2Skretteberg,Arne Vikersund IF 2:38:00 + 11:4111
3Løseth,Frode Holeværingen 2:44:20 + 18:0115
4Johannessen,Finn Erhard Osi 2:49:34 + 23:153
5Endresen,Jan Otterstad Nordea 2:50:32 + 24:1331
6Øby,Tore Varteig Il 2:51:40 + 25:213
7Eriksen,Kjetil Konnerud Il 2:52:55 + 26:3617
8Svendsen,Tom Morten Sand Gård 3:01:08 + 34:492
9Haugen,Nils Liungen 3:03:06 + 36:4730
10Vig,Jens Drammen Strong 3:03:49 + 37:3017
11Bjørndalen,Arne Ingen klubb 3:04:09 + 37:5011
12Nilsen,Bjørn Ingen klubb 3:04:40 + 38:218
13Sønstebø,Lars Veidekke IL 3:07:52 + 41:332
14Bækken,Hallgeir Ivrig 3:12:30 + 46:112
15Holen,Morten Hydro Oslo 3:29:02 +1:02:432
16Langeweg,Han Tyristubben 3:33:29 +1:07:102
17Karlsen,Knut Stranden IL 3:37:27 +1:11:087
18Sørfang,Espen Ingen klubb 4:14:12 +1:47:531
19Døstvedt,Lars Ingen klubb 4:26:33 +2:00:141
DNFStrøm,Jan Erik Ingen klubb 1
DNSHopen,Stein Roar Statoil BIL 3
DNSNorman,Erik Abbv 2
DNSSaunes,Inge Kongsberg O-lag 1
DNSReini,Halvor Vestre Viken Hf 1
DNSGevelt,Tormod Bødalen 4
DNSBerg,Tom Kjeld Lørenskog Ck 1
Resultatliste Minneløpet Menn 61-65Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Nygaard,Oddvar Bjørn Myhre Sport 2:18:41 + 00:0034
2Eriksrud,Vidar Bjørn Myhre Sport 2:25:25 + 06:4429
3Raabe,Erik Anton Aker Solutions Bil 2:42:28 + 23:475
4Langum,Rolf Jr. Liungen 3:04:50 + 46:0922
5Aaserud,Lars Drammen Kom.BIL 3:11:37 + 52:5623
6Frisk,Claes Røa I L 3:20:06 +1:01:253
7Brenna,Tormod Opil 3:21:09 +1:02:2817
8Schou,Knut Olav Drafn Skb/veritas Bil 3:34:48 +1:16:0716
9Aaserud,Erik Sturla 3:41:37 +1:22:5626
10Lauvålien,Arne Drammens Skøiteklub 3:50:09 +1:31:286
11Rabben,Arild Ingen klubb 4:11:33 +1:52:523
12Stensrud,Torgeir Veien Tilbake 4:44:27 +2:25:461
13Rustand,Magne Protan BIL 4:45:12 +2:26:3134
14Eriksen,Tom S. Dbk 4:46:46 +2:28:0533
15Schouten,Matthe Ingen klubb 5:02:59 +2:44:181
16Jørgensen,Henning Veimar Ingen klubb 5:12:35 +2:53:541
DNFKnive,Wiggo Ingen klubb 1
Resultatliste Minneløpet Menn 66-70Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Christensen,Odd-Arnt Asker Og Bærum Brannvesen B.i. 2:36:32 + 00:0014
2Jansen,Arild Asker Skiklubb 2:46:00 + 09:2814
3Fedje,Steinar Sturla 2:55:22 + 18:5033
4Fossum,Roar Ingen klubb 3:00:52 + 24:2023
5Skaugen,Nils-Ole Sylling IF 3:00:53 + 24:216
6Haugfos,Nils Petter Drammens Ballklubb 3:02:05 + 25:3333
7Melgaard,Øyvind Sylling IF 3:20:43 + 44:1119
8Grønhovd,Kjell Vikersund IF 3:24:50 + 48:1839
9Endsjø,John Svelvik Skigruppe 3:30:23 + 53:513
10Fossum,Per Eiker-Kvikk 3:47:03 +1:10:317
11Eidsheim,Asbjørn Nordhordland Skiklubb 4:20:38 +1:44:062
Resultatliste Minneløpet Menn 71-75Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Lau,Jack Søre Ål IL 4:15:45 + 00:0043
2Lauritsen,Kjell Drafn 4:59:59 + 44:1420
Resultatliste Minneløpet Menn 76-80Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
DNSArnslett,Per Sturla 38
Resultatliste Minneløpet Kvinner 17-18Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Kalager,Karoline Elise Il Ivrig 3:04:52 + 00:002
2Granøien,Eivor Ertzaas Bærums Verk 3:17:56 + 13:042
3Vári,Ingunn Egeberg If Sturla 3:32:12 + 27:203
4Andersen,Hanna E. Eiker O-Lag 3:44:39 + 39:473
5Larsen,Marie Ringkollen Hønefoss 4:05:04 +1:00:122
Resultatliste Minneløpet Kvinner 19-20Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Jørgensen,Liselotte Veimar Lier IL 3:07:59 + 00:006
2Myklemyr,Hilde Birkebeineren 3:21:32 + 13:333
3Ramsjø,Vilde Sophie Konnerud Il Ski 3:47:53 + 39:542
Resultatliste Minneløpet Kvinner 21-25Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Sørset,Astrid Brathaug Oslo Sportslager 2:48:38 + 00:002
2Andersen,Tine Birkebeineren 2:56:16 + 07:383
3Morsund Karlsen,Kristine Lier IL 3:09:46 + 21:082
4Lervik,Kristine Ingen klubb 3:41:55 + 53:172
5Bryhn,Charlotte Ingen klubb 3:51:47 +1:03:092
6Johansen,Henriette Bryn Byggklima Bil 5:59:23 +3:10:451
Resultatliste Minneløpet Kvinner 26-30Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Jorde,Liv Birgit Gol IL 2:28:33 + 00:005
2Gløersen,Elisabeth Bull Ski & Kajakk 2:32:04 + 03:312
3Gulliksen,Linn Statoil BIL 3:15:05 + 46:327
4Skei Fostvedt,Susanne Kirkestien Raiders 3:26:28 + 57:553
5Bjerke,Helene Veritas BIL 3:32:46 +1:04:133
6Dietrich,Charlotte Ingen klubb 3:47:05 +1:18:322
7Weum,Kaja Double Trouble 3:57:31 +1:28:581
Resultatliste Minneløpet Kvinner 31-35Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Hagavold,Elin Bjørn Myhre Sport 2:26:59 + 00:003
2Lund,Siri Skiforeningen 2:40:08 + 13:092
3Bergh,Mette Ottesen Team M & M 3:02:43 + 35:444
4Solberg,Marie Nordea 3:04:13 + 37:143
5Nordås,Lisabeth Bermingrud Ingen klubb 3:09:30 + 42:312
6Traa,Bente Tomra Bil 3:13:18 + 46:192
7Thygesen,Janne Gandal Il 3:56:06 +1:29:072
8Lyngvi Sand,Christina Team Baker Hansen 4:05:13 +1:38:141
9Ødegaard,Benedicte Double Trouble 4:19:58 +1:52:591
DNSStormo,Trude Wermskog Team Oslo Sportslager 3
Resultatliste Minneløpet Kvinner 36-40Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Abbedissen,Sølvi Ingen klubb 3:35:56 + 00:004
2Teigen,Kristin Team Teigen 3:37:26 + 01:303
3Christensen,Norunn Haug Ingen klubb 3:45:15 + 09:192
4Helmen,Stina Gardsjenta 3:57:26 + 21:302
5Røisli,Cecilie Stjerna Skiklubb 5:21:26 +1:45:301
6Wall,Stina Sparebanken Øst 5:28:27 +1:52:311
Resultatliste Minneløpet Kvinner 41-45Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Karlsen,Ninan Renate Il Ros 2:45:38 + 00:004
2Spada,Heidi Ingen klubb 3:24:29 + 38:512
3Skotner,Annette Skiforeningen 3:33:18 + 47:402
4Nielsen,Marianne Ingen klubb 3:56:06 +1:10:283
5Fosse,Kathrine Ingen klubb 4:21:15 +1:35:372
DNSPetersen,Line Rasmussen IF BIL 1
DNSKnutheim,Anne Grethe Ingen klubb 1
Resultatliste Minneløpet Kvinner 46-50Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Mohn,Sidsel Ski BK 2:47:40 + 00:005
2Land,Ann Kristin Konnerud Il 2:55:19 + 07:3916
3Lømo,Camilla Meinich Il Koll 3:01:43 + 14:033
4Melaaen,Gunilla Il Ros 3:14:44 + 27:045
5Hofstad,Unn Il Ros / Storebrand Sport 3:22:28 + 34:487
6Hamremoen,Hege Basale 3:45:35 + 57:554
7Lervik,Anne K. Eggen Ingen klubb 3:46:32 + 58:524
8Bogen,Mette Nordea 3:46:44 + 59:044
9Walaas,Kjersti Campus Kristiania Bil 3:59:04 +1:11:242
10Bjaarstad,Ida Sofie Ask Ingen klubb 4:09:06 +1:21:263
11Espeseth,Unn Magda Ingen klubb 4:22:59 +1:35:192
DNSAnkile,Kristin Lier IL 4
DNSGjerdseth,Ann Christin Fmc Technologies 3
Resultatliste Minneløpet Kvinner 51-55Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Kure,Toril Ros 2:52:43 + 00:008
2Stuve,Hanne Ingen klubb 3:05:42 + 12:596
3Jakobsen,Gry Mile Drammens Ballklubb 3:09:23 + 16:409
4Sollie,Bjørg Marit Il Ivrig 3:12:54 + 20:114
5Hegg,Sigrunn Ingen klubb 3:21:10 + 28:273
6Dischler,Anne Grethe Drammen Sykehus 3:26:37 + 33:546
7Helgesen,Kjersti Bjørn Myhre Sport 3:41:00 + 48:177
8Theodorsen,Ellen Marie Drammens Ballklubb 3:43:28 + 50:4516
9Flakne,Nora Ingen klubb 3:48:34 + 55:514
10Ørmen,Tone Sverreson Drammens Tidende Bil 4:29:16 +1:36:334
11Ekeland,Eilin Ingen klubb 4:43:22 +1:50:393
Resultatliste Minneløpet Kvinner 56-60Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Båsen,Live Vikersund IF 3:03:39 + 00:0013
2Sand-Hanssen,Wenche Bjørn Myhre Sport 3:19:29 + 15:508
3Skalstad,Tone Øren Sturla 4:07:39 +1:04:006
4Østberg,Liv B Aron Skiklubb 4:45:14 +1:41:358
DNSElvestad,Elin Marikollen Trim Og Fysioterapi 1
DNSNilsen,Gerd Håland Sturla 21
Resultatliste Minneløpet Kvinner 66-70Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Larsen,Marit Mjøndalen IF 3:09:00 + 00:0029
DNSBryhn Hansen,Ellen Sturla 20
Resultatliste Minneløpet Kvinner 71-75Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Jordan Thorstensen,Jorunn Drafn 3:34:27 + 00:0022
2Fossen,Elin Sturla 3:56:08 + 21:4127
Resultatliste Minneløpet TrimklasseReturn
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
DNFBjerke,Lena Granaas Ingen klubb 2
Bjerke,Petter Hodt Ingen klubb Fullført7
Bonden,Bernt Ingen klubb Fullført17
Brevik,Aud Ellen Ingen klubb Fullført2
Bryhn,Snefrid Ingen klubb Fullført2
Ekeland,Per Roar Ingen klubb Fullført2
Eriksen,Lasse Ingen klubb Fullført2
Eriksen,Sebastian Ingen klubb Fullført2
Fredriksen,Johan Ingen klubb Fullført2
Grette,Astrid Ingen klubb Fullført2
Gullerud,Kjell Joggegruppa Fullført3
Hegg,Lars Henrik Neverdal Lier IL Fullført3
Ida,Saastad Ingen klubb Fullført2
Jeppesen,Anette Ingen klubb Fullført2
Jeppesen,Heidi Ingen klubb Fullført2
Jeppesen,Tor Birger Ingen klubb Fullført2
Juritzen,Hanne Ingen klubb Fullført4
Kjelsrud,Preben Joggegruppa Fullført2
Korsmo,Jan Buskerud Fylkeskommune Fullført12
Kristiansen,Marit Ingen klubb Fullført2
Lillebø,Louie Granaas Ingen klubb Fullført2
Lillebø,Phillihp Granaas Ingen klubb Fullført2
Mikkelsen,Kari Ingen klubb Fullført2
DNFNilsen,Per Arne Ingen klubb 2
DNFNilsen,Stian Hage Ingen klubb 2
Robertsen,Simen Korsmo Ingen klubb Fullført2
Ruth,Christin Ingen klubb Fullført2
Ruth,Thomas Ingen klubb Fullført2
Sangolt,Sondre Tønder Ingen klubb Fullført2
Sangolt,Vegard Ingen klubb Fullført2
Stensvand,Arne Ingen klubb Fullført2
Svela,Christine Ingen klubb Fullført2
Svela,Gunn Helene Ingen klubb Fullført2
Saastad,Tron Ingen klubb Fullført4
Trolsrud,Arild Ingen klubb Fullført7

05.02.14 19:57:17 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Drammen Strong

Levert av IdrettenOnline