Thorleif Haugs Minneløp

Thorleif Haug Skifestival.

03.02.13

Resultatliste per klasse

Minneløpet Menn 15-16 |  Minneløpet Menn 17-18 |  Minneløpet Menn 19-20 |  Minneløpet Menn 21-25 |  Minneløpet Menn 26-30 | 
Minneløpet Menn 31-35 |  Minneløpet Menn 36-40 |  Minneløpet Menn 41-45 |  Minneløpet Menn 46-50 |  Minneløpet Menn 51-55 | 
Minneløpet Menn 56-60 |  Minneløpet Menn 61-65 |  Minneløpet Menn 66-70 |  Minneløpet Menn 71-75 |  Minneløpet Menn 76-80 | 
Minneløpet Kvinner 15-16 |  Minneløpet Kvinner 17-18 |  Minneløpet Kvinner 19-20 |  Minneløpet Kvinner 21-25 |  Minneløpet Kvinner 26-30 | 
Minneløpet Kvinner 31-35 |  Minneløpet Kvinner 36-40 |  Minneløpet Kvinner 41-45 |  Minneløpet Kvinner 46-50 |  Minneløpet Kvinner 51-55 | 
Minneløpet Kvinner 56-60 |  Minneløpet Kvinner 61-65 |  Minneløpet Kvinner 66-70 |  Minneløpet Kvinner 71-75 |  Halvhauern G13 | 
Halvhauern G14 |  Halvhauern G15 |  Halvhauern Menn 21-25 |  Halvhauern Menn 26-30 |  Halvhauern Menn 31-35 | 
Halvhauern Menn 51-55 |  Halvhauern Menn 61-65 |  Halvhauern Menn 71-75 |  Halvhauern J16 |  Halvhauern Kvinner 17-18 | 
Halvhauern Kvinner 19-20 |  Halvhauern Kvinner 26-30 |  Halvhauern Kvinner 31-35 |  Halvhauern Kvinner 41-45 |  Halvhauern Kvinner 46-50 | 

Resultatliste Minneløpet Menn 15-16Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Bjørtomt,Jørgen Johan Bærums Verk 2:32:46 + 00:001
2Martinsen,Victor Hiller Oppegård Il 2:48:36 + 15:501
3Frydenlund,Sturla Drammen Strong 2:55:24 + 22:381
4Nelson,Håkon Svarstad Il 3:10:23 + 37:371
5Kjeldaas,Thor Anton Team Kjeldaas 4:09:56 +1:37:100
Resultatliste Minneløpet Menn 17-18Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Presterud,Ola Lund Kjelsås 2:21:41 + 00:001
2Stensvand,Ola Il Ros 2:23:36 + 01:551
3Kristiansen,Martin Ros 2:23:40 + 01:593
4Skåttun,Markus Høybråten Og Stovner Il 2:32:44 + 11:031
5Østensen,Herman Fossum 2:34:35 + 12:542
6Solberg,Yngvar Høimyr Sturla 2:34:47 + 13:064
7Neraas,Bendik Fossum 2:39:15 + 17:341
8Vollan,Erling Pettersen Høybråten Og Stovner Il 2:41:15 + 19:341
9Moe,Torgeir Høybråten Og Stovner Il 2:46:21 + 24:401
10Eiken,Torstein Fossum 2:46:35 + 24:541
11Gravningen,Magnus Sande Sportsklubb 2:48:31 + 26:502
12Haugland,Jon Thomas Il Ros 2:49:29 + 27:481
13Rødland,Ole Martin Fossum 2:53:23 + 31:421
14Groven Lindtveit,Aasmund Lillomarka Sk 2:53:37 + 31:561
15Kaspersen,Aleksander Drammens Ballklubb 3:02:28 + 40:473
16Nerstad,Stian Dikemark Idrettslag 3:46:07 +1:24:260
DNSValla,Christian Heming 0
DNSHardang,Audun Konnerud Il 1
Resultatliste Minneløpet Menn 19-20Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Christensen,Ola Kornerud Konnerud Il 2:14:49 + 00:003
2Trøen,Erik Sjåstad Vestre Lier 2:19:00 + 04:115
3Røer Drabløs,Erlend Nesodden If 2:25:16 + 10:271
4Bergane,Marius Konnerud Il 2:26:24 + 11:355
5Lund-Kristensen,Herman Konnerud Il 2:27:50 + 13:015
6Vik,Vebjørn Konnerud Il 2:28:24 + 13:352
7Næss,Oskar Sande Sportsklubb 2:35:02 + 20:134
8Thon,Lars Henrik Verde Drammen Strong 2:37:50 + 23:015
9Gravningen,Hans Gunnar Sande Sportsklubb 2:37:59 + 23:104
10Hansen,Stian Nesodden If 2:38:21 + 23:321
11Rømcke,Johan Christian Drammen Strong 2:41:15 + 26:264
12Andersen,Tord E. Simostranda Il 2:57:44 + 42:553
13Avdal,Simen Ingen klubb 2:58:39 + 43:501
14Magan,Haakon Ål IL 3:02:29 + 47:401
15Andersen,Andreas Birkebeineren 3:05:08 + 50:192
16Kallager,Magnus Lier IL 3:13:46 + 58:572
17Herber,Koenraad Rodbjartson Ingen klubb 3:19:52 +1:05:031
18Synnes,Ole Martin Ingen klubb 3:20:16 +1:05:271
19Kollerud,Jørgen Ingen klubb 3:38:44 +1:23:550
DNSGustavsen,Jørgen Konnerud Il 1
DNSSørby,Anders Ingen klubb 0
DNSSolheim,Martinus Konnerud Il 0
Resultatliste Minneløpet Menn 21-25Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Lund Hansen,Magne Høybråten Og Stovner Il 2:07:13 + 00:002
2Moe,Markus Oseberg Skilag 2:08:11 + 00:581
3Jelstad,Stian Stærkeby Rustad I L 2:12:00 + 04:473
4Mølmen,Knut Sindre Konnerud Il 2:12:30 + 05:173
5Nygaard,Håvard Skarveien Skiforening 2:12:34 + 05:217
6Berg,Even Langseth Grue Il/ Team Solørski 2:17:34 + 10:211
7Lindland,Martin Bødalen 2:18:51 + 11:382
8Evjen,Sondre Lier IL 2:21:33 + 14:203
9Langrind,Robin Hermelink Nesodden If 2:23:55 + 16:421
10Gurandsrud,Lars Lier IL 2:25:53 + 18:403
11Borg,Eivind Lismoen Hof IL 2:28:48 + 21:351
12Husom,Erland Kirkebøen Lillehammer Ski 2:30:11 + 22:581
13Skui,Sindre Lier IL 2:31:03 + 23:503
14Hansen,Martin Nesodden If 2:31:05 + 23:521
15Pedersen,Simen Bærums Verk 2:32:16 + 25:031
16Christensen,Herman Kornerud Konnerud Il 2:33:00 + 25:474
17Bryhn,Anders Il Ros 2:34:05 + 26:522
18Dæhlin,Didrik Jernlungen 2:37:02 + 29:491
19Aaserud,Fridtjof Sande Sportsklubb 2:37:16 + 30:039
20Sataslåtten,Sindre Ål Ssl 2:37:53 + 30:401
21Stoveland,Per Sergio Ragde Eiendom 2:39:16 + 32:031
22Berg,Marius Sport 1 Røyken 2:44:00 + 36:471
23Sørnes Karlsen,Christian Kjelsås 2:44:00 + 36:471
24Frantzen,Martin Joggegruppa 2:45:35 + 38:224
25Bryhn,Ole-Kristian Il Ros 2:47:21 + 40:081
26Rhoden,Anders Konnerud Il Ski 2:48:05 + 40:522
27Kittelsen,Sondre Drammen Slalåmklubb 2:48:13 + 41:001
28Skinnes,Knut Krødsherad IL 2:49:08 + 41:551
29Bøen,Ole Kristian Konnerud Il 2:50:25 + 43:121
30Lie,Stian Ingen klubb 2:53:50 + 46:373
31Kristiansen,Jacob Opil 2:54:47 + 47:341
32Pedersen,Christoffer Aron Skiklubb 2:56:22 + 49:095
33Helmen,Eirik Frontline Bjj 2:58:58 + 51:454
34Hektoen,Lars Mejdell Blindern Studenterhjem 3:01:41 + 54:281
35Kaspersen,Marius Drammens Ballklubb 3:07:01 + 59:486
36Tronsgaard,Tomess Drafn 3:07:41 +1:00:282
37Mæhlum,Per Erik Råbøl Søre Ål IL 3:09:46 +1:02:331
38Dokken,Arne Georg Eide Ingen klubb 3:16:37 +1:09:240
39Nordahl Grøstad,Kristian Lier IL 3:18:41 +1:11:281
40Svendal,Stian Team Svendal 3:20:32 +1:13:190
41Pedersen,Nicolai Nøtterøy Ski 3:28:47 +1:21:340
42Nilsson,Andreas Ingen klubb 3:29:52 +1:22:390
43Bugge,Asbjørn Ingen klubb 3:33:05 +1:25:520
44Hoff Austad,Lars Gudbrand Hof IL 3:41:06 +1:33:530
45Høydalsnes,Fredrik Ingen klubb 3:42:13 +1:35:000
46Risnes,Anders Ingen klubb 3:48:06 +1:40:530
47Dieffenthaler,Louis Maurice Ingen klubb 3:54:46 +1:47:330
48Esnali,Sondre Ingen klubb 3:56:33 +1:49:200
49Raastad,Henrik Framdrift 3:57:54 +1:50:410
50Dieffenthaler,Theo Ingen klubb 4:15:23 +2:08:100
51Ekeland,Halvor Drafn 4:20:10 +2:12:570
52Grahl-Jacobsen,Petter Austad K 4:36:09 +2:28:560
DNSEriksrud,Ole-Vidar Bjørn Myhre Sport 0
DNSJohansen,Erlend Leander Glassverket IF 3
DNSBlomhoff,Henrik Kiil Ingen klubb 0
DNSLorentzen,Kristoffer Fossum 0
DNSNyhus,Morten Bakke Ingen klubb 0
DNSGunnerød,Henrik Konnerud Il 1
DNSHebnes,Jesper Ingen klubb 0
Resultatliste Minneløpet Menn 26-30Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Kurland Olsen,Eirik Lillehammer Ski 2:03:46 + 00:004
2Wermskog,Jarle Team Oslo Sportslager 2:18:14 + 14:283
3Blom,Lasse Lier Balkong-Grønt 2:19:40 + 15:546
4Hansen,Kim Andre Nesodden If 2:20:54 + 17:084
5Skaugen,Martin Bull Ski Og Kajakk 2:21:28 + 17:424
6Kaarby,Petter Nydalens Skiklub 2:24:47 + 21:011
7Steinsvåg,Cato Ingen klubb 2:28:35 + 24:492
8Michalsen,Eirik Deloitte 2:33:10 + 29:243
9Myrhaug,Paul Gardsgutta.com 2:35:34 + 31:487
10Justad,Petter Liungen 2:35:51 + 32:053
11Molandsveen,Dag Erik Fmc Technologies 2:35:53 + 32:071
12Tovmo,Simen Rambøll 2:36:44 + 32:583
13Kind,Olaf Rømskog Il 2:37:19 + 33:332
14Helmen,Halvard Frontline Bjj 2:37:38 + 33:525
15Tiltnes,Anders Slevik Il 2:39:00 + 35:141
16Barth,Christian Deloitte 2:39:17 + 35:313
17Myrvold,Andre Origo Boligfinans Bil 2:39:34 + 35:481
18Lied,Ole Kristian Skiforeningen/geovita As 2:40:33 + 36:473
19Nilsen,Audun Bjerkreim Slevik Il / Hyde Park Athletes 2:40:49 + 37:033
20Udgaard,Christian Krogsveen 2:41:54 + 38:083
21Tingulstad,Emil Neumann Ingen klubb 2:42:08 + 38:222
22Martinsen,Eirik Digipost 2:44:02 + 40:161
23Halvor,Brochmann Lier IL 2:45:40 + 41:542
24Lie Hansen,Stian Skoger Il 2:46:14 + 42:283
25Østberg,Martin Aron Skiklubb 2:46:51 + 43:056
26Poverud,Magnus Ingen klubb 2:48:32 + 44:462
27Munkhaugen,John Drammen Sykehus 2:49:29 + 45:432
28Nygaard,Johannes P. Mjøsen Skog 2:50:41 + 46:553
29Johnsen,Joakim Stokke Earthbreakwood Boysboys 2:51:05 + 47:191
30Nilsen,Anders Lillemork Statnett Bil 2:51:32 + 47:462
31Igland,Jens Petter Ingen klubb 2:54:23 + 50:371
32Hougen,Henrik Åssiden If 2:54:42 + 50:562
33Abelseth,Joachim Ingen klubb 2:55:44 + 51:581
34Kristiansen,Preben Team Raske Gutter 2:55:50 + 52:041
35Valestrand,Jørund Evjen Nordmarka Stakekompani 2:56:40 + 52:543
36Unelsrød,Ole Anders Skoger Il 3:00:16 + 56:302
37Heggestad,Kai Egil Ingen klubb 3:02:25 + 58:391
38Sønju,Glenn-Håvard Elgfots Venner 3:04:01 +1:00:152
39Norderhaug,Magnus E Sk Verdens Navle 3:05:52 +1:02:061
40Lien,Lars Sk Verdens Navle 3:07:04 +1:03:181
41Meyer Thorud,Haakon Deloitte 3:07:22 +1:03:362
42Lindbak,Jan Petter Frogner Fjas 3:10:34 +1:06:481
43Vingelsgård,Lars Ntnui 3:11:27 +1:07:411
44Vegge,Håvard Ciber Bil 3:13:19 +1:09:331
45Larsen,Stian Widerøe B.i.l 3:14:03 +1:10:170
46Stub,Sindre Østby Osi 3:15:19 +1:11:331
47Aaserud,Stein Aibel 3:16:53 +1:13:071
48Nygård,Martin Ntnui 3:17:58 +1:14:121
49Frenningsmoen,Mats Ingen klubb 3:21:20 +1:17:340
50Bendiksen,Morten Ingen klubb 3:24:37 +1:20:510
51Kvikstad,Vebjørn Turrennklubben Rogaland 3:26:58 +1:23:121
52Grøtterud,Magnus Earthbreakwood Boysboys 3:27:19 +1:23:330
53Heggen,Marius Loe Framdrift 3:29:25 +1:25:390
54Engelbreth,Knut Inge 4subsea 3:29:33 +1:25:470
55Kjøllesdal,Kristian Ingen klubb 3:30:42 +1:26:560
56Arnecke Hovland,Lars Sparebank1 3:31:21 +1:27:351
57Flatum,Christian Schenker Bl 3:31:49 +1:28:030
58Kirkerud,Claus Erik Skiforeningen 3:31:53 +1:28:070
59Eriksrud,Magnus Sørum Ernst & Young Bil 3:34:58 +1:31:120
60Engebø,Pål Ingen klubb 3:35:04 +1:31:180
61Jørgensen,Kristian Fredrik Landfall Luntelag 3:36:23 +1:32:370
62Bardellotto,Stefano Ingen klubb 3:42:03 +1:38:170
63Røneid,Viggo Veritas BIL 3:43:03 +1:39:170
64Seim,Jon Egdetveit Shell 3:44:11 +1:40:250
65Mjørud,Conrad Team Baklengs 3:44:58 +1:41:120
66Schmelck,Anders Ingen klubb 3:49:30 +1:45:440
67Skjerpen,Øyvind Team Smørebom 3:52:47 +1:49:010
68Eggen Pettersen,Halvor Team Northug 3:56:41 +1:52:550
69Kjelsrud,Anders Ingen klubb 4:10:05 +2:06:190
70Johanson,Peter Wessel Framdrift 4:15:03 +2:11:170
71Ødegaard,Morten Skjold Ingen klubb 4:19:46 +2:16:000
72Ekeland,Anders Ingen klubb 4:27:01 +2:23:150
73Karlsen,André Fjellkleiv Ingen klubb 4:32:11 +2:28:250
74Johansson,Steffen Framdrift 4:33:16 +2:29:300
75Kristianse,Kim Andre Team Kim 4:38:24 +2:34:380
76Trulsen,Kenneth M. Framdrift 4:55:35 +2:51:490
77Dahle,Terje Holm Framdrift 4:59:21 +2:55:350
78Aadne,Jørgen Team Kjeldaas 5:18:00 +3:14:140
79Buarøy,Ola Ernst & Young Bil 5:24:20 +3:20:340
DNSBrun Hennum,Anders Gardsgutta.com 3
DNSKristiansen,Bjørn Wiig Bdo Bil 1
DNSAamann,Anders Storbonden Ragnar Nordal 0
DNSØsterhus,Tommy Fmc Technologies 0
DNSBull,Bendik Gjensidige Sport 1
DNSHemli,Andreas Ingen klubb 1
DNSWeyer-Larsen,Lars-Petter Baba Ganoush/selmer 1
DNSBjørge,Anders Ingen klubb 0
DNSKjeldsen,Simen Hagerup Aron Skiklubb 0
DNSØybø,Espen Ingen klubb 0
DNSOttesen,Tommy Ingen klubb 0
DNSFoster,Daniel Framdrift 0
DNSTrollsås,Thorolf Schenker Bl 0
DNSAarø-Auke,Morten Ingen klubb 0
DNSRyggetangen,Fredrik Bdo Bil 0
DNSBergflødt,Kenneth Skiing Kjells 1
Resultatliste Minneløpet Menn 31-35Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Stormo,Lars Petter Team Oslo Sportslager 2:09:38 + 00:008
2Eriksrud,Rolv Gardsgutta.com 2:14:27 + 04:495
3Sand,Hans Erik Synergi Helse 2:17:39 + 08:015
4Austad,Håkon Team United Bakeries 2:18:57 + 09:192
5Følling,Ole-Jacob Team Npro 2 2:21:02 + 11:243
6Arnstorp,Håkon Ingen klubb 2:21:30 + 11:526
7Magnusson,Henrik Birkebeineren 2:21:40 + 12:024
8Tallakstad,Ken Tore Svarstad Il 2:21:47 + 12:091
9Bøhmer,Christian Team Xtra Comeback 2:23:00 + 13:222
10Teigen,Øyvind Sauland Il 2:26:49 + 17:113
11Helmen,Fredrik Skanska BIL 2:28:12 + 18:344
12Vinsvold,Nils Harald Mjøndalen IF 2:31:10 + 21:327
13Arnstorp,Magnus Glipptak Il 2:35:03 + 25:251
14Danielsen,Sven Norsk Energi Bil 2:36:04 + 26:262
15Krogh,Petter Von Åskollen Sykkelklubb 2:37:24 + 27:463
16Arnslett,Hans Rambøll 2:37:37 + 27:594
17Julin,André Stabil 2:38:01 + 28:232
18Olsen,Eivind Nittedal Il 2:42:06 + 32:284
19Kullerud,Kristian Konnerud Il 2:43:44 + 34:064
20Stensland Haugnæss,Jan Kristian Ingen klubb 2:43:48 + 34:103
21Bomann-Larsen,Håkon Ramuz Drammens Ballklubb 2:45:10 + 35:329
22Aass,Torbjørn Ntnui 2:45:57 + 36:191
23Haraldsrud,Ole Kristian Svelvik Skigruppe 2:47:01 + 37:233
24Andersen,Eirik Vestfossen 2:48:57 + 39:193
25Lindås,Stian Tvnorge 2:49:20 + 39:421
26Engen,Kristian Søre Ål IL 2:50:08 + 40:302
27Brun Hagen,Marius Team Raske Gutter 2:50:53 + 41:151
28Alestrøm,Andreas Ingen klubb 2:50:58 + 41:201
29Brennhovd,Anders Holeværingen 2:52:41 + 43:031
30Aamann,Erik W.r. Berkley Bil 2:53:00 + 43:227
31Fulford,Johan Luftforsvaret 2:54:52 + 45:141
32Arvesen,Espen Ingen klubb 2:56:06 + 46:281
33Odden,Kenneth Norges Banks Idrettslag 2:57:09 + 47:312
34Jensen,Magnus Hattestad Ingen klubb 3:01:19 + 51:413
35Mogensen,Jarle Berger IL 3:02:01 + 52:231
36Bjerke,Hans Aleksander Ingen klubb 3:07:17 + 57:391
37Hanssen,Gjermund Skiforeningen 3:09:29 + 59:511
38Kristiansen,Kim Tranby Kjeks Og Stilas 3:09:42 +1:00:044
39Kristensen,Torfinn Fmc Technologies 3:09:51 +1:00:132
40Halvorsen,Christer Team Tri-Sport / Multiconsult 3:10:11 +1:00:331
41Fuglesang,Ole Andreas Sportsklubben Rye 3:10:17 +1:00:393
42Holmen,Anders Gardsgutta.com 3:11:26 +1:01:484
43Grøsland,Kristen Ingen klubb 3:11:40 +1:02:021
44Sneltvedt,Morten Flo/kolsås Bil 3:12:56 +1:03:182
45Amland,Markus Sk Rye 3:13:53 +1:04:151
46Raastad-Hoel,Henrik Ros 3:14:04 +1:04:263
47Brunborg,Trond Sturla If 3:14:22 +1:04:443
48Sagberg,Einar Team Trendelenburg 3:14:31 +1:04:532
49Ellefsen,Christer Ingen klubb 3:14:56 +1:05:181
50Nelstrøm,Lasse R S A 3:15:30 +1:05:523
51Steiner,Fredrik Winnes Formuesforvaltning 3:16:16 +1:06:383
52Bråten,Lars Oras Bil 3:17:16 +1:07:384
53Ihle,Ivar Ingen klubb 3:20:52 +1:11:141
54Hopperstad,Morten VG Team 3:20:53 +1:11:152
55Østby,Christian Ragde Eiendom 3:22:01 +1:12:231
56Dahl,Per Åge Rema 1000 3:22:02 +1:12:241
57Nilsen,Ole Petter Aron Skiklubb 3:22:19 +1:12:411
58Berg,Per Christian Solberg Sportsklubb 3:24:33 +1:14:550
59Hvila,Hans Petter Plankepetter 3:24:37 +1:14:591
60Bull,Joachim Team Torp 3:26:00 +1:16:220
61Fuglerud,Hans Petter Ingen klubb 3:29:53 +1:20:150
62Solberg,Pål-Erik Team Stoppen 3:32:03 +1:22:250
63Fevik,Stig Drengsrud Trimteam 3:32:05 +1:22:270
64Kristiansen,Terje Framdrift 3:32:22 +1:22:440
65Åsen,Tor Inge Red Hat Athletics 3:33:24 +1:23:460
66Schiander,Kristian Oslofjord Triatlon 3:34:04 +1:24:260
67Sørensen,Christopher Haugli Ingen klubb 3:36:50 +1:27:120
68Hagen,Harald Ravn Ingen klubb 3:50:41 +1:41:030
69Reisz,Asbjørn Ingen klubb 3:51:10 +1:41:320
70Grønlie,Anders Ingen klubb 3:54:00 +1:44:220
71Ramcilovic,Thomas Dnb 3:57:18 +1:47:400
72Støyva,Gabriel Tre Karar Og Ein Nyboren 4:00:01 +1:50:230
73Berg,John Martin Solberg Sportsklubb 4:00:32 +1:50:540
74Nes,Michael Jonas Forsvaret Kolsås Bil 4:01:00 +1:51:221
75Austad,Henrik Ingen klubb 4:08:34 +1:58:560
76Olsen,Bjørnar Kirkens Bymisjon 4:09:13 +1:59:350
77Solberg,Eirik Sparta/bragerøen Il 4:12:49 +2:03:110
78Halvorsen,Axel Henrik Ingen klubb 4:24:09 +2:14:310
79Schelvan,Erik Stabæk IF 4:31:06 +2:21:280
80Finstad,Håkon Opil 4:34:34 +2:24:560
81Gulliksen,Håvard Ingen klubb 4:37:22 +2:27:440
82Ulberg Kristensen,Petter Stabæk IF 4:38:58 +2:29:200
83Grøm-Wilkens,Hans Henrik Ingen klubb 4:45:06 +2:35:280
84Stig,Lauby Ingen klubb 4:51:22 +2:41:440
85Kolbjørnsrud,Sølve Eggedal IL 4:56:16 +2:46:380
DNSDehli Andreassen,Morten Rustad I L 0
DNSHaare,Øystein Aaby Team Tri-Sport 1
DNSSkogholt,Hans Christian Ingen klubb 1
DNSAass,Lauritz Aass Bryggeri 2
DNSSandved,Per Christian Fmc Kongsberg Subsea 0
DNSEliasson,Per Nordea 0
DNSStensvand,Arne Ingen klubb 0
Resultatliste Minneløpet Menn 36-40Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Sand,Arne Bjørn Myhre Sport 2:09:15 + 00:0010
2Rustadbakken,Tron Gardsgutta.com 2:16:42 + 07:274
3Leiren,Amund Kvam Lsk/team Leiro 2:21:19 + 12:041
4Sageng,Runar Norrøna Storkjøkken 2:26:49 + 17:343
5Stormo,Fredrik Oslo Sportslager 2:27:46 + 18:313
6Haug,Torgeir Lisleherad Il 2:28:30 + 19:155
7Nelson,Hans Marius Svelvik Turnforening 2:32:20 + 23:052
8Teigen,Hermod Teigen Jern Og Ski 2:32:23 + 23:083
9Mohn,Dag Erlend Lohne Drammen Strong 2:33:05 + 23:507
10Laug,Roger Werner Team Corena 2:33:18 + 24:034
11Elnes,Lars Bødalen 2:33:27 + 24:123
12Kylland,Håkon Drammens Ballklubb 2:34:39 + 25:2418
13Wagener,Espen Skrim IL 2:35:28 + 26:131
14Hoftun,Lars Birkebeineren 2:36:33 + 27:186
15Trontveit,Jan Inge Gardsgutta.com 2:37:54 + 28:398
16Helling,Svein Nikolai Basseservice 2:38:08 + 28:532
17Myhr,Vebjørn Svarstad Il 2:38:51 + 29:362
18Wettre Andreassen,Tore Asker Skiklubb/ffsf 2:39:52 + 30:371
19Hedemark,Jan Erik Dnb Bil 2:41:02 + 31:478
20Dahl,Richard Ingen klubb 2:44:29 + 35:142
21Schau,Morten Pyramidegutta Skilag 2:47:24 + 38:096
22Høilund,Jan Henrik Sportsklubben Rye 2:47:24 + 38:095
23Skretteberg,Per Torger Holeværingen 2:47:24 + 38:095
24Antonsen,Kjell Magnus Ingen klubb 2:47:44 + 38:291
25Berge,Arvid Vikøy Ik 2:48:29 + 39:144
26Luther,Gunnar Otera Avotech Bil 2:50:22 + 41:074
27Rigland,Ole Kristian Heming 2:54:33 + 45:181
28Hellesøy,Åsmund Johannes Wartsila Ship Design 2:55:07 + 45:521
29Eide,Björn Aker Solutions Bil 2:55:11 + 45:562
30Grønlund,Bent Framdrift 2:55:12 + 45:573
31Gilhuus,Martin Wøien Sparta/bragerøen Il 2:56:21 + 47:063
32Josefsson,Marcus Elixia 2:56:27 + 47:121
33Mathiesen,Thomas Norconsult BIL 2:57:27 + 48:123
34Stavnes,Bjarne Eltek 2:57:50 + 48:351
35Alvestad,Tore Aker Solutions Bil 2:58:34 + 49:191
36Evensen,Geir Powder And Hazzard 2:58:52 + 49:371
37Wettergreen,Tor Hobøl Il 3:00:09 + 50:543
38Burås,Erik Dbr 3:00:35 + 51:203
39Thorsrud,Andreas Oslouniversitetssykehus-Rsa 3:00:51 + 51:361
40Østmoen,Kristian Vestre Viken Hf 3:01:55 + 52:401
41Selvig,Fredrik Marius Team Permakem 3:03:27 + 54:121
42Bakke,Thomas Oslofjord Triatlon 3:04:56 + 55:412
43Nordby,Marius Toyota Bil 3:05:01 + 55:463
44Jørgensen,Frank Nve Bil 3:05:49 + 56:343
45Østmoen,Håvard Eiker Cykkelklubb 3:06:29 + 57:141
46Øen,Tomas Ingen klubb 3:06:54 + 57:391
47Molandsveen,Øystein Eiker-Kvikk 3:07:23 + 58:083
48Berger,Petter Warloff Eiker-Kvikk 3:07:48 + 58:331
49Akselsen,Per Christian Framdrift 3:09:46 +1:00:313
50Røsok,Jon Drøbak Frogn 3:11:56 +1:02:413
51Werring Clem,Christian Ingen klubb 3:14:27 +1:05:121
52Clem,Frederik Werring Ingen klubb 3:14:28 +1:05:131
53Knutheim,Geir Thomas Ingen klubb 3:15:19 +1:06:041
54Wethal,Joakim Ingen klubb 3:16:24 +1:07:092
55Løvgren,Emil Sturla 3:17:59 +1:08:447
56Lien,Morten Heggen 3:18:38 +1:09:232
57Sandbekken,Atle Team Reno B.i.l 3:18:43 +1:09:281
58Brækhus,Olav Team Corena 3:18:51 +1:09:361
59Kristiansen,Vegard Ingen klubb 3:20:23 +1:11:081
60Røste,Arne Ingen klubb 3:21:03 +1:11:482
61Börner,Jan Pobershau / Tyskland 3:21:28 +1:12:132
62Aas,Hallvard Holtefjell Skiklubb 3:21:35 +1:12:203
63Tysvær-Sørensen,Pål Erik Ingen klubb 3:22:01 +1:12:462
64Skeide,Roald Revisor-Gruppen 3:23:14 +1:13:592
65Hellerud,Bernt Pyramidegutta Skilag 3:24:14 +1:14:594
66Green,Øystein Ingen klubb 3:25:25 +1:16:101
67Torp,Morten Ingen klubb 3:25:43 +1:16:281
68Lid,Torgrim Forsvaret Kolsås Bil 3:26:36 +1:17:213
69Samuelsen,Neil Team Stoppen 3:27:26 +1:18:111
70Schei,Gunnar Pyramidegutta Skilag 3:27:28 +1:18:132
71Paasche,Carl Fredrik Maxbo Torstvedt 3:28:19 +1:19:044
72Johannessen,Vebjørn Team Whitewater 3:28:23 +1:19:081
73Jonasen,Torger Ingen klubb 3:29:14 +1:19:591
74Fremming Bjørnstad,Atle Team Petter 3:29:51 +1:20:361
75Østhagen,Lars Ingen klubb 3:30:55 +1:21:401
76Svanevik,Marius Ingen klubb 3:31:47 +1:22:321
77Rikartsen,Ronnie Hurum Ck/ Norsk Stål 3:32:07 +1:22:521
78Gundersen,Knut Ole Joh. Birke'n Team 3:33:34 +1:24:191
79Aasen,Tom Christian Eiker Cykkelklubb 3:34:48 +1:25:330
80Karlsen,Trond Natland Team Stoppen 3:35:06 +1:25:510
81Andersen,Ole-Jon Sigdal Skiklubb 3:36:20 +1:27:050
82Holst,Marius Holestøl Ingen klubb 3:37:16 +1:28:010
83Olufsen,Frei Andre Draka Norsk Kabel 3:41:31 +1:32:160
84Andreassen,Thomas Kirkens Bymisjon 3:42:02 +1:32:470
85Lauritzen,Bent-Håkon Ingen klubb 3:42:16 +1:33:010
86Andrijauskas,Arunas Schenker Bl 3:43:01 +1:33:460
87Aase,Svein Team Raske Gutter 3:46:16 +1:37:010
88Litland,Andreas Dnb 3:46:53 +1:37:380
89Svendsen,Didrik Team Somla 3:48:39 +1:39:240
90Mathisen,Thomas Digipost 3:51:59 +1:42:440
91Øvergaard,Jørund Mikael Jørunds Bier Og Div 3:53:59 +1:44:440
92Guldbjørnsen,Ken-Esben Eiker Cykkelklubb 3:55:34 +1:46:190
93Selvig,Bjørn Ingen klubb 3:56:05 +1:46:500
94Brunvoll,Helge Ingen klubb 3:56:40 +1:47:250
95Venold,Anders Ingen klubb 3:57:44 +1:48:290
96Oldebråten,Andrè Krampa Il 4:00:43 +1:51:281
97Moe,Kenneth Framdrift 4:09:26 +2:00:110
98Samuelsen,Jørn Schenker Bl 4:10:02 +2:00:470
99Juva,Henning Ingen klubb 4:15:22 +2:06:070
100Sletaker,Lasse Andre Ingen klubb 4:21:43 +2:12:280
101Olufsen,Frode Ingen klubb 4:24:45 +2:15:300
102Hillern,Magnus Ingen klubb 4:32:18 +2:23:030
103Finstad,Asbjørn Konnerud Il 4:34:37 +2:25:220
104Alm Grøteig,Anders Drammen Triathlon Club 4:34:40 +2:25:250
105Stormorken,Andre Nnpf Motgift 4:47:45 +2:38:300
106Kruse,Kristian Ingen klubb 4:50:25 +2:41:100
107Wathne,Thomas Ingen klubb 4:58:52 +2:49:370
DNFMoen,Christian Chr Moen 0
DNSGjestrud,Erlend Gjesterud Sikfiskarlag 3
DNSØiseth,Klaus Team G-Sport Asker 5
DNSRogstad,Tom Henrik Mjøndalen IF 1
DNSDyrhaug,Baard Bødalen 1
DNSFuglesang,Mads Selmer 2
DNSNatvig,Petter Aass Juleøl 1
DNSAbel Engh,Olaf Holmen IF 0
DNSFlekstad Halvorsen,Thomas Team Tri-Sport 0
DNSPettersen,Tomas Lauvland Blodsmak Sportsklubb 1
DNSAndreassen,Kenneth Kongsberg Maritime 0
DNSArntzen,Roger Ingen klubb 0
DNSHernes,Sindre Sk Rye 0
DNSArnesen,Henning Fmc Kongsberg Subsea 0
DNSKvernstuen,Geir Ottar Sk Rye/kantega 0
Resultatliste Minneløpet Menn 41-45Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Lindblom,Frode Vindbjart Il - Ski 2:17:17 + 00:003
2Høiås,Rune Bjørn Myhre Sport 2:19:16 + 01:5916
3Stubberud,Frode Soon Ck 2:21:00 + 03:4311
4Endreson,Morten Rælingen Skiklubb 2:21:01 + 03:444
5Rud,Bjarne Sjåstad Vestre Lier 2:22:41 + 05:247
6Nerigård,Oddarne Drammens Ballklubb 2:23:35 + 06:188
7Kløvstad,Morten Liungen 2:24:49 + 07:3223
8Hvamb,Jostein Heddal Il 2:25:13 + 07:563
9Melbye,Jon Einar Basseservice 2:25:45 + 08:281
10Myklemyr,Ole Johansen Birkebeineren/øst-Riv 2:26:42 + 09:259
11Myklemyr,Arne Bjørn Myhre Sport 2:27:55 + 10:386
12Engelstad,Kjetil Ringkollen Hønefoss 2:27:56 + 10:393
13Lae,Tore Mjøndalen IF 2:28:20 + 11:034
14Karlsen,Frode Ingar Liungen 2:29:40 + 12:235
15Foss,Øivind Vestfossen 2:30:18 + 13:012
16Eek,Christian Okk 2:33:43 + 16:262
17Skalstad,Roar Framdrift 2:34:06 + 16:493
18Hansen,Bjørn Trygve Sturla 2:37:18 + 20:018
19Myrekrok,Martin Team Tri-Sport 2:39:03 + 21:462
20Hansen,Asbjørn R Ingen klubb 2:39:31 + 22:1410
21Svendsen,Bjørn Mjøndalen IF 2:40:28 + 23:115
22Røren,Arve Hauklien Drammen Kom.BIL 2:41:23 + 24:066
23Bergan,Tom Fet O-Lag 2:41:37 + 24:204
24Utby,Arvid Konnerud Il 2:41:44 + 24:278
25Bergene,Tom Eiker Cykkelklubb 2:42:08 + 24:518
26Platou,Hans-Christian Team Ull 2:44:23 + 27:066
27Østbye,Pål Remy Ernst & Young / Hyggen If 2:44:40 + 27:235
28Viholmen,Morten Drammens Ballklubb 2:44:53 + 27:361
29Schefte,Geir Hydro Oslo 2:45:05 + 27:481
30Solhaug,Steinar Kirkens Bymisjon 2:45:08 + 27:512
31Utvik,Ken-Robin Konnerud Il 2:45:45 + 28:282
32Bille,Tomas Sr-Consulting 2:45:53 + 28:363
33Olsen,Kjetil Grinde Bjørn Myhre Sport 2:46:29 + 29:124
34Dale,Einar Hokksund IL 2:47:00 + 29:435
35Wigaard,Espen Ulsrudtrimmerne 2:47:10 + 29:531
36Moen,Lars Dnv 2:48:51 + 31:342
37Tronvik,Øystein Andreas Gardsgutta.com 2:49:41 + 32:243
38Holm,Petter Soon Ck 2:49:47 + 32:301
39Leirvik,Arve Inge Glitre Offroad 2:51:35 + 34:184
40Larsen,Mads A Soon Ck 2:51:43 + 34:264
41Småge,Kjell Petter Team Tri-Sport 2:52:10 + 34:533
42Steen,Jørgen Team Pay 2:52:54 + 35:373
43Handley,Jon Henrik Åskollen Sykkelklubb 2:53:10 + 35:532
44Fevik,Audun Bjørn Myhre Sport 2:53:28 + 36:1110
45Spangberg,Erik Åskollen Sykkelklubb 2:53:46 + 36:291
46Skau,Ståle Framdrift 2:53:59 + 36:423
47Svenning,Kristoffer Engh Ingen klubb 2:54:14 + 36:574
48Eriksen,Frode Bbl 2:56:29 + 39:123
49Pugsley,Matthew Lyn Ski 2:56:43 + 39:261
50Vrabel,Jan-Roger Sparebanken Øst 2:57:21 + 40:041
51Rognebakke,Øystein Underlia Downhill 2:57:54 + 40:373
52Jauhojärvi,Tommy Ingen klubb 2:58:32 + 41:151
53Liseth,Svein-Håvard Ingen klubb 2:59:07 + 41:504
54Lindtveit,Svein Olav Lillomarka Sk 2:59:20 + 42:031
55Øpstad,Kjetil Bjørn Myhre Sport 2:59:42 + 42:255
56Larssæter,Kjell A Kvitskrehei Sportsklubb 3:00:04 + 42:473
57Kroken,Stig Rune Solstad Racing 3:00:09 + 42:521
58Ruud,Tom Eirik Konnerud Il 3:00:57 + 43:404
59Bergh,Magnus Team M & M 3:01:09 + 43:524
60Botilsrud,Jørgen Konnerud Il 3:01:12 + 43:552
61Jensen,Rolf Ole Lommedalen Il 3:02:06 + 44:493
62Bleka,Grim Ingen klubb 3:02:14 + 44:573
63Nymoen,Alf Vegar Ingen klubb 3:03:09 + 45:526
64Blom,Ole Konnerud Bandy 3:04:07 + 46:501
65Sivertsen,Geir Basseservice 3:04:33 + 47:162
66Koren,Esten Nydalens Skiklub 3:04:40 + 47:231
67Hansen,Frank Gunnar Skrim IL 3:05:24 + 48:071
68Andreassen,Tor Arne Aftenposten 3:05:29 + 48:122
69Larsson,Eric Team Tri-Sport 3:05:36 + 48:192
70Eriksen,Kjetil Bakke Ingen klubb 3:07:32 + 50:151
71Jørgensen,Anders Ingen klubb 3:08:06 + 50:491
72Næss,Bjørn Erik Bergslien Powder And Hazzard 3:09:10 + 51:537
73Lervik,Frode Pa Consulting 3:09:18 + 52:011
74Huse,Svein Framdrift 3:09:57 + 52:402
75Longfjeld,Jørn-Are Vikersund IF 3:10:29 + 53:122
76Bustadmo,Jan Otto Ingen klubb 3:10:36 + 53:192
77Isachsen,Christian Cambi Bil 3:11:36 + 54:192
78Gustavsen,Ole Martin Bødalen 3:12:23 + 55:061
79Jaksland,Knut Bødalen 3:12:27 + 55:102
80Utgaard,Jon Olav Ingen klubb 3:13:31 + 56:143
81Grasbekk,Aasmund Solstad Racing 3:14:26 + 57:093
82Mundal,Stein Roger Konnerud Il 3:15:44 + 58:273
83Bøhn,Anders Konnerud Il 3:16:34 + 59:171
84Carlsen,Peter Il Ros 3:17:18 +1:00:015
85Olsbu,Anders Mountain Morons 3:17:27 +1:00:103
86Hella,Helge Strømmen Og Lillestrøm Skiklub 3:17:35 +1:00:182
87Skålevåg,Jan Frode Jutul Il 3:19:10 +1:01:533
88Aasen,Erik Eiker-Kvikk 3:20:32 +1:03:154
89Kristoffersen,Lars Ingen klubb 3:20:36 +1:03:191
90Håkonsen,Kjetil Ingen klubb 3:21:49 +1:04:321
91Holst,Erik Wessel Dnb 3:21:49 +1:04:321
92Olsen,Vidar Atle Lier IL 3:22:02 +1:04:454
93Klokkerud,Håvard Ingen klubb 3:22:34 +1:05:171
94Stretere,Johannes Ncc Bil 3:22:37 +1:05:208
95Ryssdalsnes,Tore Asker Skiklubb 3:23:50 +1:06:330
96Bodahl,Aslak Ingen klubb 3:25:03 +1:07:461
97Amundsen,Bjørn Boc 3:25:44 +1:08:271
98Heldal,Geir Odmar Rock Racing 3:28:57 +1:11:401
99Wike,Heming Bdo Bil 3:29:56 +1:12:391
100Gundersen,Andrew Basseservice 3:31:52 +1:14:351
101Hansen,Clas Eltek 3:32:13 +1:14:561
102Næslund,Rolf B. Drammens Ballklubb 3:32:34 +1:15:171
103Steen,Hans Olav Draka Norsk Kabel 3:34:20 +1:17:031
104Skavland,Tore Ingen klubb 3:37:47 +1:20:300
105Eik,Arne Sr-Consulting 3:38:03 +1:20:460
106Mehlum,Lars-Even Team Tri Sport 3:44:15 +1:26:580
107Otterness,Per Ole Strømmen If 3:44:53 +1:27:360
108Rønning,Sindre Svelvik Sykleklubb 3:46:14 +1:28:572
109Engevik,Stein Fmc Technologies 3:50:56 +1:33:390
110Almklov,Robert Gyldenløve Cigar Selskab 3:52:23 +1:35:065
111Østerud,Glenn Atea 3:54:37 +1:37:200
112Svensson,Jon Aksel Aibel 3:56:17 +1:39:000
113Bodin,Tony-Kenneth Ingen klubb 3:57:40 +1:40:230
114Stensby,Jan Erik Kongsberg IF 3:58:10 +1:40:530
115Borgersen,Børre Ingen klubb 3:58:27 +1:41:100
116Simonsen,Tommy Olanger Drammen Strong 4:01:02 +1:43:450
117Johansen,Rolf Arne Kirkens Bymisjon 4:04:05 +1:46:480
118Jørgensen,Arve Ingen klubb 4:07:35 +1:50:180
119Hoen,Ola Håvard Team Kjeldaas 4:09:22 +1:52:050
120Skistad,Trond Eiker Cykkelklubb 4:16:24 +1:59:070
121Lakmouch,Mimoun Framdrift 4:19:18 +2:02:010
122Jøsokbakke,Ole-Johann Gurskøy Il 4:21:07 +2:03:500
123Horne,Per Olav Drammen Kom.BIL 4:22:14 +2:04:570
124Rønningen,Stig Arild Nsb 4:32:06 +2:14:490
125Kjeldaas,Thor Ambjørn Team Kjeldaas 4:33:03 +2:15:460
126Olsen,Are Ulvin Ingen klubb 4:57:24 +2:40:070
127Wold,Odd R. Framdrift 4:59:21 +2:42:040
128Stryken,Widar Ingen klubb 5:04:54 +2:47:370
DNSSyvertsen,Rune Team Tri-Sport 0
DNSClausen,Dag Chr Sjåstad Vestre Lier 0
DNSSeyffarth,Thomas Asker Skiklubb 0
DNSHelstad,Joachim Il Try 3
DNSDahlen,Steinar Nesodden If 1
DNSStang Lund,Hendrik Lier IL 1
DNSEidem,Jan Inge Aas Drammen Strong 2
DNSFørrisdal,Bård Liungen 3
DNSBreidablik,Trond Motek Bil 1
DNSKvernen,Øyvind Drøbak Frogn 0
DNSRotefoss,Eivind Tyristubben 0
DNSMyrvold,Arne Ingen klubb 0
DNSSnildal,Knut Sk Rye 0
DNSRieger,Truls Foreningen For Frustrerte Fedr 0
DNSAndersen,Rune Ingen klubb 1
DNSJensen,David Ingen klubb 0
DNSHuselius,Håkan Ski Team Skåne 0
DNSPedersen,Jarle Bonn Tb 0
DNSAure,Arild Ingen klubb 0
Resultatliste Minneløpet Menn 46-50Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Ahlsand,Torleif Kjelsås / Team Skigo 2:16:39 + 00:003
2Vanberg,Paul Hank Williams Racing Team 2:23:40 + 07:0111
3Østensen,Trond Collett Bjørn Myhre Sport 2:27:26 + 10:473
4Bonden,Helge Sande Sportsklubb 2:30:10 + 13:3117
5Ranvik,Morten Dbk 2:30:14 + 13:3516
6Grøndalen,Stein Asker Trekkhundklubb 2:31:42 + 15:031
7Andersen,Håkon Eltek 2:33:13 + 16:345
8Ek,Rune Bjørn Myhre Sport 2:34:59 + 18:2013
9Djupskås,Ole Tom Rundtom Racing Team 2:35:28 + 18:493
10Frøvoll,Geir Eggedal IL 2:36:35 + 19:566
11Kjenner,Lasse Framdrift 2:37:40 + 21:013
12Kvan,Ole Johan Drammens Ballklubb 2:39:25 + 22:4615
13Kårhus,Knut Gjefle Skiforeningen 2:40:29 + 23:501
14Fossen,Jon Arne Sjåstad Vestre Lier 2:41:17 + 24:387
15Unander,Fridtjof Njård 2:43:27 + 26:481
16Hovland,Frode Holmen IF 2:43:45 + 27:063
17Thorstensen,Terje Team Tri-Sport 2:46:37 + 29:585
18Grande,Øystein Det Norske Veritas 2:47:08 + 30:295
19Løken,Thorbjørn M Kudalen Il 2:48:01 + 31:2210
20Amundsen,Dag Kjellmo Åssiden If 2:49:11 + 32:3211
21Engen,Geir Atle Snertingdal If. Ski 2:51:24 + 34:451
22Kallerud,Anders Skiforeningen 2:53:36 + 36:572
23Langen,Svend Konnerud Il 2:53:46 + 37:077
24Snersrud,Gunnar Team Tri Sport 2:54:23 + 37:443
25Jørgensen,Lars If Kamp/vestheim 2:54:26 + 37:471
26Johansen,Anders Haukåsen Øl Og Jogg 2:55:12 + 38:335
27Brevik,Trond Fossum 2:55:58 + 39:191
28Lillegraven,Jens Il Ros 2:57:05 + 40:261
29Lindberg,Viggo Thomas Ingen klubb 2:58:12 + 41:331
30Stenvik,Kjetil Krigsskolen 2:59:40 + 43:011
31Berge,Gunnar Rustad I L 3:01:02 + 44:233
32Foyn,Øyvind Jardar, IL 3:01:33 + 44:542
33Teigland,Kjell Kudalen Il 3:01:54 + 45:153
34Barosen,Jan Mjøndalen Mur&puss 3:02:10 + 45:313
35Helberg,Alexander Birkebeineren 3:03:30 + 46:513
36Kloster,Pål Øhil 3:05:29 + 48:501
37Hagen,Inge Nordre Sande 3:05:59 + 49:201
38Andresen,Jon K. Lier IL 3:07:33 + 50:543
39Stava,Ole Kløfta Il 3:07:55 + 51:161
40Karlsen,Lars Einar Brannvakta Drammen 3:09:08 + 52:294
41Kristiansen,Kenneth Gothia 3:09:24 + 52:451
42Strøm,Pål Johannes Statoil BIL 3:10:18 + 53:391
43Andersen,Torgeir E. Brannvakta Drammen 3:12:39 + 56:003
44Myrhaug,Magne Sjåstad Vestre Lier 3:13:22 + 56:436
45Lindholm,Geir Ingen klubb 3:13:30 + 56:513
46Frihagen,Tore Asker Skiklubb 3:15:17 + 58:381
47Horvli,Bertil Drammen Kom.BIL 3:18:07 +1:01:284
48Moen,Tore Eiker Cykkelklubb 3:18:44 +1:02:052
49Synnes,Tor Martin Lørenskog Skiklubb 3:20:14 +1:03:351
50Ruth,Rolf Ingen klubb 3:20:28 +1:03:493
51Danielsen,Martin Gjensidige Sport 3:21:32 +1:04:531
52Veiby,Audun Oddvar Statoil 3:21:53 +1:05:142
53Toftemo,Knut Esko-Graphics Kongsberg 3:21:59 +1:05:201
54Pedersen,Per Arne Herkules IF 3:22:35 +1:05:562
55Steingrimsen,Tore Drammen Golfklubb 3:24:33 +1:07:542
56Bergtun,Tor Oseberg Skilag 3:25:31 +1:08:523
57Christensen,Dan Haunstrup Ingen klubb 3:26:12 +1:09:331
58Jensen,Ivar Prolappsen Skiforening 3:26:16 +1:09:372
59Smeby,Tom-Bertil Bødalen 3:30:11 +1:13:322
60Antonsen,Sten-Ove Aga Bil 3:30:25 +1:13:461
61Winter,Karsten Hydro Oslo 3:31:38 +1:14:592
62Norum,Dagfin Storebrand Sport 3:31:48 +1:15:091
63Horgen,Tore Buskerud Ferdigplen As 3:32:04 +1:15:251
64Andresen,Pål Framdrift 3:39:50 +1:23:116
65Rönnskär,Arve Foreningen For Frustrerte Fedr 3:44:42 +1:28:032
66Evjenth,Sven Nrk Bil 3:46:21 +1:29:421
67Olsen,Tom Erik Dnb 3:49:49 +1:33:102
68Våraker,Kjell-Even Eiker Cykkelklubb 3:52:26 +1:35:470
69Røed,Arne Sylling IF 3:52:27 +1:35:480
70Olsen,Ivar Konnerud Il 3:57:46 +1:41:070
71Wiik,Frode Ingen klubb 4:00:24 +1:43:450
72Høvås,Johan Fredrik Ingen klubb 4:01:49 +1:45:100
73Mjølid,Espen Ingen klubb 4:03:48 +1:47:091
74Sørensen,Asbjørn NRK Bil 4:04:18 +1:47:391
75Weng,Jesper Helsingør Sok 4:09:10 +1:52:310
76Solberg,Stein Kirkens Bymisjon 4:11:16 +1:54:370
77Flåthen,Terje Båtstø Runners 4:11:37 +1:54:580
78Skalleberg,Øystein Tjølling If 4:20:00 +2:03:210
79Sunde,Bjørn Konnerud Il 4:21:22 +2:04:430
80Kristoffersen,Hakon Kirkens Bymisjon 4:22:47 +2:06:080
81Glesnes,Geir Framdrift 4:26:09 +2:09:300
82Kildebo,Atle Ingen klubb 4:34:44 +2:18:050
83Mila,Thomas Kirkens Bymisjon 4:39:06 +2:22:270
84Leer,Terje Haugen Eggedal Il 4:56:13 +2:39:340
85Tollefsen,Roar Ingen klubb 5:11:08 +2:54:290
86Kleiv,Geir Halvor Bjerkøya Ski Og Seil 5:30:19 +3:13:400
DNSMartinussen,Frode Fossum 5
DNSLundin,Christian Haslum Il 2
DNSAmundsen,Einar Stokke Peab Bil 3
DNSKaalstad,Jørn Espen Vg+ 2
DNSMediaa,Morten Dnb 3
DNSTangen,Rune Gjerdrum Il 0
DNSFevang,Martin Kirkens Bymisjon 0
DNSEide,Kjetil Akademiet Drammen 0
DNSBonden,Bernt Sande Sportsklubb 15
Resultatliste Minneløpet Menn 51-55Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Aaby,Kristen Bjørn Myhre Sport 2:12:50 + 00:0017
2Hennum,Nils Ragnar Glitre Offroad 2:19:44 + 06:5419
3Jørgensen,Jan Tore Lier IL 2:25:31 + 12:4123
4Solheim,Frode Statsbygg Bil 2:32:21 + 19:311
5Yri,Stein Ingen klubb 2:33:04 + 20:1415
6Teigen,Torfinn Sparebank1 2:36:52 + 24:0216
7Cramer,Lasse Glassverket IF 2:38:10 + 25:2016
8Tomter,Ole Petter Asker Skiklubb/ Ge O&g 2:39:23 + 26:332
9Angelsen,Tore Opplysningskontoret For Frukt 2:41:06 + 28:164
10Huse,Sverre Overtoppen 2:42:24 + 29:346
11Stuve,Ivar Viken Skog 2:42:43 + 29:536
12Skogsholm,Jan Erik Ringkollen Hønefoss 2:44:10 + 31:205
13Røkaas,Jan Morten Nbbo Bil 2:44:36 + 31:4623
14Hansen,Kim Farnes Lier IL 2:44:42 + 31:525
15Sendstad,Ragnar Livsnyterne 2:46:59 + 34:099
16Larsson,Terje Eiker Cykkelklubb 2:48:22 + 35:329
17Lund,Jan Fredrik Kjelsås 2:49:31 + 36:412
18Berg,Jan Erik Telenor Bil 2:52:55 + 40:0514
19Støre,Jonas Gahr Il Heming 2:55:46 + 42:566
20Carlsen,Per Bjarne Team Øverskauen 2:56:14 + 43:245
21Backer-Owe,Hans Jan Drammens Ballklubb 2:56:36 + 43:4610
22Hole,Ola Håvard Konnerud Il 2:58:10 + 45:2010
23Solvik,Stein Rustad I L 2:59:10 + 46:202
24Besseberg,Leif Kåre Vestfossen 3:01:04 + 48:1410
25Linnebo,Øyvind Asker Skiklubb 3:01:15 + 48:254
26Stubsjøen,Øyvind Framdrift 3:02:45 + 49:552
27Skarstad,Lars Liungen 3:03:36 + 50:4612
28Gundesø,Runar Core Energy 3:03:39 + 50:492
29Rindahl,Johnny Ingen klubb 3:03:42 + 50:523
30Berggren,Petter Framdrift 3:06:32 + 53:427
31Grepperud,Nils Petter G.s. Eiendom A S 3:07:18 + 54:283
32Lindberg,Svein Øistein Bærums Verk 3:07:31 + 54:411
33Skar,Espen Rask 3:07:34 + 54:4426
34Ødegård,Ole Kristian Ingen klubb 3:08:16 + 55:267
35Unnli,Tom Drammen Strong 3:08:51 + 56:0112
36Moen,Lars Kristian Solberg Sportsklubb 3:09:15 + 56:254
37Brattebrekke,Reidar Ingen klubb 3:10:45 + 57:552
38Kirkeng,Kjell Drammen Ck 3:11:18 + 58:285
39Mo,Birger Asker Trekkhundklubb 3:12:07 + 59:171
40Kvale,Hans Håvard Ingen klubb 3:12:25 + 59:3520
41Steinbakk,Arne Olav Svelvik If 3:14:12 +1:01:223
42Haglund,Geir Dnb 3:15:07 +1:02:173
43Robberstad,Tron Drammen Skøiteklub 3:15:16 +1:02:264
44Furuheim,Tom Kongsberg IF 3:15:34 +1:02:443
45Vik,Jakob Skoger Il 3:16:21 +1:03:315
46Bostad,Thorstein Fossum 3:17:17 +1:04:271
47Kaspersen,Bjørn Toyota Bil 3:17:44 +1:04:542
48Celius,Jan Ruben Eltek Valere Bil 3:18:02 +1:05:121
49Dagslet,Per Gunnar Ros 3:18:02 +1:05:124
50Temte,Truls Eggedal IL 3:18:51 +1:06:011
51Rødseth,Jon Ingen klubb 3:19:03 +1:06:135
52Henriksen,Brynjar Ingen klubb 3:19:48 +1:06:584
53Stavrum,Tor Arne Draka Norsk Kabel 3:22:55 +1:10:055
54Helgesen,Per Hassel BIL 3:24:32 +1:11:421
55Rokke,Pål Heming 3:25:13 +1:12:231
56Gevelt,Tormod Bødalen 3:26:47 +1:13:573
57Ruud,Arnt Eiker Ck / Ifs 3:32:02 +1:19:121
58Lunden,Ole Morten Eltek 3:32:09 +1:19:191
59Horn,Geir Skiforeningen 3:34:25 +1:21:351
60Solberg,Inge Rambøll 3:34:35 +1:21:452
61Bråten,Kurt Rema 1000 3:37:44 +1:24:541
62Solberg,Tor Kongsberg Oil & Gas Technologi 3:39:37 +1:26:472
63Skei,Eskil Ingen klubb 3:41:10 +1:28:201
64Stubdal,Knut Jørgen Ingen klubb 3:46:00 +1:33:102
65Andersen,Ole Loe Framdrift 3:48:30 +1:35:401
66Dupont,René Astad Asker Skiklubb 3:56:58 +1:44:084
67Berg,Lars Tormod Aibel 4:06:00 +1:53:100
68Drolsum,Hans Egil Framdrift 4:08:06 +1:55:160
69Diesen,Jan Framdrift 4:14:52 +2:02:021
70Norhall,Terje Moss Skiklubb 4:16:12 +2:03:220
71Fremstad,Morten Ingen klubb 4:43:33 +2:30:430
72Kristoffersen,Dag Armand Drm.drift 5:01:38 +2:48:480
73Hansen,Tommy Framdrift 5:21:08 +3:08:180
74Staddeland,Kjell Rune Framdrift 5:50:42 +3:37:520
DNFHansen,Per Aage Drammens Ballklubb 1
DNSHestengen,Hans Rustad I L 0
DNSUggerud,Morten Filtvet Fremad 11
DNSHagen,Bjørn Anders Ros 8
DNSThürmer,Petter Asker Skiklubb/bærum Kommune 1
DNSPettersen,Tom Dnb 3
DNSGustavsen,Erik Konnerud Il 2
DNSKrona,Rolf Kongsberg IF 2
DNSHansen,Espen Boye Strømsgodset If 1
DNSWien,Lars Erik Dikemark Idrettslag 0
DNSBerg,Ole Martin Dv-Gruppen 0
Resultatliste Minneløpet Menn 56-60Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Eriksrud,Vidar Bjørn Myhre Sport 2:31:32 + 00:0027
2Nygaard,Per Ole Vestringen IL 2:37:57 + 06:2511
3Skretteberg,Arne Vikersund IF 2:47:28 + 15:569
4Endresen,Jan Otterstad Nordea 2:51:02 + 19:3029
5Løseth,Frode Holeværingen 2:51:26 + 19:5413
6Eriksen,Kjetil Konnerud Il 2:54:27 + 22:5515
7Thon,Harald Statoil BIL 2:54:28 + 22:565
8Wethal,Anders Statsbygg Bil 2:59:12 + 27:402
9Haugen,Nils Liungen 2:59:41 + 28:0928
10Aasbø,Vidar Fredrikstad Skiklubb 3:03:37 + 32:053
11Vig,Jens Drammen Strong 3:03:49 + 32:1715
12Norman,Erik Abbv 3:05:22 + 33:501
13Johannessen,Borgar Ingen klubb 3:06:46 + 35:141
14Bjørndalen,Arne Ingen klubb 3:07:14 + 35:429
15Onshuus,Emil Konnerud Il 3:07:37 + 36:059
16Kjørmo,Øivind Mjøndalen IF 3:11:17 + 39:4510
17Lindstad,Helge Asker Og Bærum Brannvesen B.i. 3:11:54 + 40:222
18Ræder,Johan Skiforeningen 3:22:49 + 51:174
19Tronsgaard,Lars Drafn 3:25:39 + 54:075
20Kollen,Ernst-Ole Framdrift 3:29:02 + 57:302
21Schou,Knut Olav Drafn Skb/veritas Bil 3:30:15 + 58:4314
22Aaserud,Erik Sturla 3:37:28 +1:05:5624
23Lutnæs,Einar Lieratletene 3:38:14 +1:06:424
24Fjøsne,Roar Fmc Kongsberg Subsea 3:38:47 +1:07:151
25Reini,Halvor Vestre Viken Hf 4:15:41 +1:44:090
26Blomhoff,Rune Ingen klubb 4:46:10 +2:14:383
27Hanssen,Terje Nelfo 4:50:42 +2:19:100
DNSGulliksen,Jon Hokksund IL 4
DNSDahl,Jon Kirkens Bymisjon 5
DNSPedersen,Tord Core Energy 9
Resultatliste Minneløpet Menn 61-65Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Nygaard,Oddvar Bjørn Myhre Sport 2:23:42 + 00:0032
2Raabe,Erik Anton Aker Solutions Bil 2:47:59 + 24:173
3Thorsrud,Nils H Vikersund IF 2:49:10 + 25:285
4Smith,Erik Heming 2:54:56 + 31:143
5Andreassen,Frode Sturla If 2:55:53 + 32:1122
6Haugfos,Nils Petter Drammens Ballklubb 3:03:45 + 40:0331
7Skaugen,Nils-Ole Sylling IF 3:04:28 + 40:464
8Wanvik,Per Ole Sturla 3:06:19 + 42:3720
9Frøshaug,Trond Framdrift 3:06:42 + 43:001
10Halvorsen,Børre Sturla 3:13:24 + 49:4216
11Holther,Roar Drammen Strong 3:17:04 + 53:2220
12Frisk,Claes Røa I L 3:20:15 + 56:331
13Johansen,Børre A. Ingen klubb 3:20:46 + 57:0415
14Lauvålien,Arne Drammens Skøiteklub 3:37:33 +1:13:514
15Grøteig,Arild Nykirke If 3:50:13 +1:26:313
16Hardersen,Arnfinn Ingen klubb 3:56:51 +1:33:091
17Lund,Harald Drammen Strong 3:58:04 +1:34:228
18Eriksen,Tom S. Dbk 4:09:27 +1:45:4532
19Lindbo,Knut Konnerud Il 4:10:50 +1:47:083
20Stensrud,Torgeir Framdrift 4:24:55 +2:01:130
21Kirkerud,Torgeir Ingen klubb 5:06:21 +2:42:390
22Schouten,Matthe Ingen klubb 5:20:16 +2:56:340
DNFGjølberg,Ole Rygge Il 3
DNSSørlie,Gunnar Ingen klubb 1
DNSRustand,Magne Protan BIL 33
DNSMathisen,Helge Otto Color Line Bil 3
DNSAaserud,Lars Drammen Kom.BIL 21
Resultatliste Minneløpet Menn 66-70Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Christensen,Odd-Arnt Asker Og Bærum Brannvesen B.i. 2:41:25 + 00:002
2Jansen,Arild Asker Skiklubb 2:51:22 + 09:5712
3Klokkerhaug,Vidar Oseberg Skilag 2:57:24 + 15:597
4Fedje,Steinar Sturla 2:57:48 + 16:2331
5Fossum,Roar Ingen klubb 3:08:14 + 26:4921
6Holth,Per Åmot If 3:14:00 + 32:3520
7Grønhovd,Kjell Vikersund IF 3:18:49 + 37:2437
8Melgaard,Øyvind Sylling IF 3:34:04 + 52:3917
9Fossum,Per Eiker-Kvikk 3:44:38 +1:03:135
10Ingierd,Arild Ingen klubb 3:45:52 +1:04:271
11Ekeland,Arvid Ingen klubb 4:08:50 +1:27:2528
12Gulliksen,Knut Ingen klubb 4:24:17 +1:42:521
DNSLarsen,Tore Runar Ingen klubb 8
DNSBlom,Jens Einar Team Somla 0
DNSNatvig,Nils L. Sturla 0
Resultatliste Minneløpet Menn 71-75Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Skaug,Per Drammen Roklubb 3:49:26 + 00:0021
2Lau,Jack Søre Ål IL 3:54:07 + 04:4142
3Bjørneklett,Arvid Ingen klubb 4:17:46 + 28:209
4Vik,Knut Birger Multiconsult 4:41:57 + 52:319
DNSArnslett,Per Sturla 37
Resultatliste Minneløpet Menn 76-80Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Christensen,Oddvar Sturla 4:28:34 + 00:0042
2Ness,Morten Sturla 6:04:02 +1:35:2815
DNSJohannessen,Karl Henrik Heggedal IF 13
Resultatliste Minneløpet Kvinner 15-16Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Bergman,Caroline Konnerud Il Ski 3:56:35 + 00:001
2Groven Lindtveit,Thea Jørgine Konnerud Il Ski 4:14:05 + 17:301
Resultatliste Minneløpet Kvinner 17-18Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Jagland,Marie Rokke Lier IL 2:54:14 + 00:002
2Jørgensen,Liselotte Veimar Lier IL 3:02:30 + 08:164
3Myklemyr,Hilde Birkebeineren 3:22:57 + 28:431
4Vári,Ingunn Egeberg If Sturla 3:39:42 + 45:281
5Amundsen,Ingrid Strand Jardar, IL 3:57:51 +1:03:371
Resultatliste Minneløpet Kvinner 19-20Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Bøen,Margrethe Høgtun Folkehøgskole 4:10:59 + 00:001
DNSVig,Astrid Bredde Drammen Strong 3
Resultatliste Minneløpet Kvinner 21-25Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Andersen,Tine Birkebeineren 3:01:01 + 00:001
2Rieker,Tiril Flognfeldt Røa I L 3:06:58 + 05:571
3Larsen,Rikke Cecilie Team Npro 2 3:13:05 + 12:042
4Sundvall,Nora Kirsten Ingen klubb 3:15:17 + 14:161
5Sand,Maren Karine Politihøyskolen 3:24:43 + 23:421
6Bromander,Gitte Fredrikstad Skiklubb 3:29:37 + 28:362
7Flakne Andresen,Julie Bergkameratene Ski 3:42:02 + 41:012
8Viker,Sofie Umbi Ski 4:03:02 +1:02:011
9Lundholm,Malin Umbi Ski 4:20:04 +1:19:030
Resultatliste Minneløpet Kvinner 26-30Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Brox,Mari Johanna Lier Balkong-Grønt 2:30:46 + 00:006
2Jorde,Liv Birgit Gol IL 2:42:56 + 12:103
3Roudot,Solenne Elopak BIL 2:47:02 + 16:162
4Holte,Kristin Eiker-Kvikk 3:00:39 + 29:531
5Helgesen,Mari Dbk 3:07:32 + 36:461
6Kullerud,Hege Konnerud Il 3:16:13 + 45:272
7Gulliksen,Linn Statoil BIL 3:17:24 + 46:385
8Semb,Bettina Ingen klubb 3:28:24 + 57:381
9Bjerke,Helene Veritas BIL 3:30:27 + 59:411
10Drognes,Mari Jeanette Team Npro 2 3:38:57 +1:08:111
11Skei Fostvedt,Susanne Team Skei 3:44:19 +1:13:331
12Eugster,Andrea Nina Team Merida Ambassadør/statoil 3:45:24 +1:14:382
13Røvik,Camilla Fmc Technologies 3:45:39 +1:14:531
14Stake,Jøran Helene Forsvarsstaben 3:53:52 +1:23:062
15Unelsrød,Kjersti Skoger Il 3:54:41 +1:23:551
16Knive,Jorunn Ingen klubb 4:07:17 +1:36:310
17Olsen,Mari Kirkens Bymisjon 4:08:14 +1:37:280
18Strømme,Mari Ingen klubb 4:16:46 +1:46:000
19Reitbakk,Janne Multiconsult Bil 4:16:47 +1:46:010
20Nestaas,Astrid Ingen klubb 4:32:04 +2:01:180
21Karlsvik,Tine Umbi Ski 4:37:35 +2:06:490
22Reutz,Tiril Ingen klubb 4:39:31 +2:08:450
23Grøm-Wilkens,Vivian Ingen klubb 4:47:36 +2:16:500
24Tørresen,Siri Tre Karar Og Ein Nyboren 4:54:01 +2:23:150
25Ekeland,Maren Ingen klubb 4:54:22 +2:23:360
DNSLindstrøm Gjesdal,Louise Tyttebærklubben 1
DNSBakken,Christine Ingen klubb 0
DNSHafskjold Øvrehus,Unni Ingen klubb 0
Resultatliste Minneløpet Kvinner 31-35Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Hagavold,Elin Eggedal IL 2:47:10 + 00:001
2Lysaker,Dagny Statens Kartverk Bil 3:12:37 + 25:273
3Hæg,Liv Berit Hokksund IL 3:13:52 + 26:423
4Asmyr,Kjersti Bjørn Myhre Sport 3:15:54 + 28:442
5Brunborg,Gerd Inger Statens Vegvesen 3:21:17 + 34:073
6Bergh,Mette Ottesen Team M & M 3:25:01 + 37:512
7Tangen,Torunn Fürst BIL 3:55:59 +1:08:491
8Fossdal,Guri Fanaråk Il 3:56:56 +1:09:462
9Horntvedt,Jannicke Pip Il 3:58:15 +1:11:051
10Petterøe,Stine Ingen klubb 4:31:46 +1:44:360
DNSSolberg,Marie Nordea 1
DNSAamodt,Kristin Statoil BIL 0
DNSBonden,Ellen Ingen klubb 0
DNSBonden,Inger Ingen klubb 0
DNSKristiansen,Marit Ingen klubb 0
DNSBryhn,Snefrid Ingen klubb 0
Resultatliste Minneløpet Kvinner 36-40Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Heggelund,Nina Bærums Verk 3:12:06 + 00:001
2Strand,Kari Lierbygda O-lag 3:15:38 + 03:324
3Eriksen,Hanne Mai Fmc Kongsberg Subsea 3:25:37 + 13:312
4Larsen,Tine Skiforeningen 3:32:03 + 19:571
5Furustad,Mette Camilla Sykehuset Asker Og Bærum Bil 3:35:07 + 23:011
6Grythe,Bente Kristin Ingen klubb 3:42:15 + 30:091
7Blom,Vibeke Team Tri-Sport 3:45:23 + 33:173
8Vestersager,Tina Statens Vegvesen 3:53:09 + 41:032
9Abbedissen,Sølvi Ingen klubb 3:53:44 + 41:382
10Kjeldaas,Hege Nordre Sande 3:57:59 + 45:532
11Bylterud Sørensen,Iren Hik 4:06:23 + 54:171
12Blom,Marianne Team Somla 4:22:57 +1:10:513
DNSEek-Jensen,Mona Nordea 1
DNSHuselius,Lotta Ski Team Skåne 0
DNSMyrvold,Ina Ingen klubb 0
Resultatliste Minneløpet Kvinner 41-45Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Karlsen,Ninan Renate Il Ros 2:59:26 + 00:002
2Lie,Anne Lene Nanset IF 3:02:03 + 02:374
3Bakken,Hege Breen Drammens Tidende Bil 3:05:49 + 06:233
4Groven,Sigrid Drammens Ballklubb 3:06:52 + 07:266
5Hiller,Monica Diana Oppegård Il 3:10:44 + 11:181
6Bjurstrøm,Kersti Ekeland Koll 3:15:41 + 16:152
7Melaaen,Gunilla Il Ros 3:18:34 + 19:083
8Lothe,Lene Drammens Ballklubb 3:18:34 + 19:083
9Braathen,Karianne Drammen Strong 3:42:29 + 43:034
10Fossesholm,Gunhild Therese Vestfossen 3:44:43 + 45:171
11Nybø,Synnøve Konnerud Il 4:26:47 +1:27:210
12Rødland,Kristin Ingen klubb 4:35:47 +1:36:210
13Thorrud,Anne Grethe H Ingen klubb 4:45:29 +1:46:030
DNFInstanes,Tanja Underlia Downhill 3
DNSEdvardsen,Sigrid Beate Kirkens Bymisjon 0
Resultatliste Minneløpet Kvinner 46-50Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Land,Ann Kristin Konnerud Il 2:59:10 + 00:0014
2Karlsen,Ellen Christine Cambi Bil 3:08:05 + 08:552
3Ankile,Kristin Lier IL 3:09:27 + 10:173
4Rieker,Ada Christiane Statoil BIL 3:12:34 + 13:241
5Lømo,Camilla Meinich Il Koll 3:13:24 + 14:141
6Hofstad,Unn Il Ros / Storebrand Sport 3:14:29 + 15:195
7Horvli,Ingun Jahren Konnerud Il 3:18:06 + 18:566
8Engebretsen,Vivi Drammen Strong 3:22:01 + 22:513
9Ranvik,Annemarie Drammens Ballklubb 3:24:12 + 25:0211
10Remme,Mette Ros 3:25:00 + 25:506
11Samuelsen,Anne Heggedal IL 3:33:29 + 34:191
12Jelstad,Tove Beate Vikersund IF 3:37:26 + 38:162
13Vig,Hanne Bredde Drammen Strong 3:38:45 + 39:353
14Gedde,Elisabeth Staminahot Bil 3:39:41 + 40:312
15Flakne,Nora Ingen klubb 3:43:25 + 44:152
16Selmer,Liv Ingen klubb 3:46:28 + 47:181
17Bogen,Mette Nordea 3:48:11 + 49:012
18Rygh,Anne Merete Ingen klubb 4:06:44 +1:07:343
19Bjaarstad,Ida Sofie Ask Ingen klubb 4:09:20 +1:10:101
20Hamremoen,Hege Basale 4:13:19 +1:14:092
21Amundsen,Kristin Strand Jardar, IL 4:13:25 +1:14:151
22Christophersen,Anne Ingen klubb 4:20:05 +1:20:552
23Bruvoll,Annegrete Ingen klubb 4:22:39 +1:23:291
24Olafsen,Cathrine Låker Nordre Sande 4:34:32 +1:35:220
25Ladehaug,Brita Kirkens Bymisjon 4:42:29 +1:43:194
26Vik,Inger Anne Ingen klubb 4:46:30 +1:47:201
27Høystad,Unni Ingen klubb 5:07:53 +2:08:430
DNSÅrmot,Eli Ingen klubb 4
DNSKongsrud,Solveig Vikersund IF 1
DNSKristiansen,Tone Ingen klubb 0
Resultatliste Minneløpet Kvinner 51-55Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Kure,Toril Ros 3:09:44 + 00:006
2Jakobsen,Gry Mile Drammens Ballklubb 3:15:37 + 05:537
3Poppe,Midori Koyama Ingen klubb 3:21:11 + 11:271
4Bjerke Berg,Kari Skedsmo Skiklubb 3:27:16 + 17:324
5Gravdal,Marthe-Lene Lier IL 3:31:56 + 22:124
6Dischler,Anne Grethe Sykehuset Buskerud 3:37:45 + 28:014
7Hegg,Sigrunn Ingen klubb 4:05:04 + 55:201
8Thonhaugen,Anne Sørum Ros 4:13:12 +1:03:286
9Fossen,Christine Konnerud Il 4:16:59 +1:07:153
10Ørmen,Tone Sverreson Drammens Tidende Bil 4:27:11 +1:17:272
11Ekeland,Eilin Ingen klubb 4:35:21 +1:25:372
DNSBjerkreim,Venche Fossum 5
DNSStuve,Hanne Ingen klubb 4
DNSIdland,Brynhild Fossum 1
DNSØstensen,Anniken Fossum 0
Resultatliste Minneløpet Kvinner 56-60Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Haugen,Anne-Grete Il Viljar 3:06:49 + 00:003
2Solheim,Birte Kristin Jutul Il 3:13:12 + 06:232
3Bakken,Lise Ingen klubb 3:31:25 + 24:364
4Skalstad,Tone Øren Sturla 3:37:51 + 31:023
5Nilsen,Gerd Håland Sturla 3:55:04 + 48:1520
6Østberg,Liv B Aron Skiklubb 5:11:59 +2:05:106
DNSSolheim Hansen,Kaia Skrim IL 1
DNSHafskjold Øvrehus,Anne Ingen klubb 1
Resultatliste Minneløpet Kvinner 61-65Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Asmyhr,Frøydis Borge Vestfossen 3:39:12 + 00:0010
2Bredesen,Frøydis Elgfots Venner 4:12:58 + 33:462
Resultatliste Minneløpet Kvinner 66-70Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Larsen,Marit Mjøndalen IF 3:24:38 + 00:0027
DNSBryhn Hansen,Ellen Sturla 19
Resultatliste Minneløpet Kvinner 71-75Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Fossen,Elin Sturla 3:54:47 + 00:0025
Resultatliste Halvhauern G13Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Hansteen,Marius Tønder Vollen Ski 1:30:21 + 00:001
2Melaaen,Bjørn Il Ros 1:42:25 + 12:041
3Rosvoll,Torkild Asker Skiklubb 1:45:28 + 15:071
Resultatliste Halvhauern G14Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Johansen,Sivert Leander Drammens Ballklubb 1:20:14 + 00:002
2Rønning,Vebjørn B. Sande Sportsklubb 1:27:22 + 07:081
3Rynning,Markus Asker Seilforening 2:03:19 + 43:051
DNSKongsrud,Syver Røhnebæk Vikersund IF 0
Resultatliste Halvhauern G15Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Andresen,Sindre Chr. Tyldum Lier IL 1:26:39 + 00:001
Resultatliste Halvhauern Menn 21-25Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Nordli,Axel Ingen klubb 2:40:37 + 00:001
Resultatliste Halvhauern Menn 26-30Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Sæterhaug,Michael Andrew Ingen klubb 2:17:11 + 00:001
2Nordli,Anders Ingen klubb 2:40:25 + 23:141
Resultatliste Halvhauern Menn 31-35Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Løkling,Trond Ingen klubb 1:43:57 + 00:001
Resultatliste Halvhauern Menn 51-55Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Nordli,Per Ingen klubb 2:07:58 + 00:001
DNSBorgan,Harald Studiosigdal 0
Resultatliste Halvhauern Menn 61-65Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Nordli,Morten Ingen klubb 2:43:02 + 00:001
Resultatliste Halvhauern Menn 71-75Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Johansen,Tormod Ingen klubb 2:20:13 + 00:001
Resultatliste Halvhauern J16Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Melhus,Hanna Heming Il 1:30:02 + 00:001
DNSAndersen,Hanna E. Simostranda Il 1
Resultatliste Halvhauern Kvinner 17-18Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Barosen,Kristine G Hokksund IL 2:08:40 + 00:002
Resultatliste Halvhauern Kvinner 19-20Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Aabol,Bente Ingen klubb 3:28:16 + 00:001
2Olsen,Fredrikke Ingen klubb 3:38:15 + 09:591
Resultatliste Halvhauern Kvinner 26-30Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
DNSElton,Marianne Ingen klubb 0
DNSSandåker,Åsne Ernst & Young Bil 0
Resultatliste Halvhauern Kvinner 31-35Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Backer,Ingvild Asker Skiklubb 1:55:36 + 00:001
Resultatliste Halvhauern Kvinner 41-45Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Mahler,Pernilla Ingen klubb 3:28:51 + 00:001
Resultatliste Halvhauern Kvinner 46-50Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Borgan,Connie Studiosigdal 3:06:24 + 00:001

25.02.13 08:14:32 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Drammen Strong

Levert av IdrettenOnline