Thorleif Haugs Minneløp

Thorleif Haugs Minneløp

Thorleif Haug Skifestival.

05.02.12

Resultatliste per klasse

Minneløpet Menn 15-16 |  Minneløpet Menn 17-18 |  Minneløpet Menn 19-20 |  Minneløpet Menn 21-25 |  Minneløpet Menn 26-30 | 
Minneløpet Menn 31-35 |  Minneløpet Menn 36-40 |  Minneløpet Menn 41-45 |  Minneløpet Menn 46-50 |  Minneløpet Menn 51-55 | 
Minneløpet Menn 56-60 |  Minneløpet Menn 61-65 |  Minneløpet Menn 66-70 |  Minneløpet Menn 71-75 |  Minneløpet Kvinner 17-18 | 
Minneløpet Kvinner 19-20 |  Minneløpet Kvinner 21-25 |  Minneløpet Kvinner 26-30 |  Minneløpet Kvinner 31-35 |  Minneløpet Kvinner 36-40 | 
Minneløpet Kvinner 41-45 |  Minneløpet Kvinner 46-50 |  Minneløpet Kvinner 51-55 |  Minneløpet Kvinner 56-60 |  Minneløpet Kvinner 61-65 | 
Minneløpet Kvinner 66-70 |  Minneløpet Kvinner 71-75 |  Halvhauern G13 |  Halvhauern G14 |  Halvhauern G15 | 
Halvhauern Menn 21-25 |  Halvhauern Menn 26-30 |  Halvhauern Menn 41-45 |  Halvhauern Menn 51-55 |  Halvhauern Menn 56-60 | 
Halvhauern Menn 71-75 |  Halvhauern J13 |  Halvhauern J14 |  Halvhauern J15 |  Halvhauern Kvinner 17-18 | 
Halvhauern Kvinner 31-35 |  Halvhauern Kvinner 51-55 | 

Resultatliste Minneløpet Menn 15-16Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Kaspersen,Aleksander Drammens Ballklubb 2:45:44 + 00:002
2Helgeland,Even Sande Sportsklubb 2:54:14 + 08:301
3Gravningen,Magnus Sande Sportsklubb 2:58:27 + 12:431
4Heimdal,Audun Konnerud Il 2:58:51 + 13:073
5Østensen,Herman Fossum 3:02:23 + 16:391
6Bernsten,Thomas Heggedal IL 3:12:18 + 26:341
7Besseberg Gjøvaag,Michael Birkebeineren 3:13:08 + 27:241
8Hegg,Lars Henrik Neverdal Lier IL 3:37:27 + 51:431
DNFHjelde,Christian Magnus Drammen Strong 0
DNSNymoen,Jørgen Konnerud Il 0
Resultatliste Minneløpet Menn 17-18Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Bergane,Marius Konnerud Il 2:24:23 + 00:004
2Kristiansen,Martin Ros 2:30:53 + 06:302
3Hannevig Pettersen,Magnus Birkebeineren 2:35:48 + 11:251
4Fuglerud,Vetle Sjåstad Vestre Lier 2:36:29 + 12:063
5Lund-Kristensen,Herman Drammen Strong 2:38:38 + 14:154
6Thon,Lars Henrik Verde Drammen Strong 2:42:53 + 18:304
7Børnick,Kristian Konnerud Il 2:55:12 + 30:491
8Svevad,Sondre Lier IL 2:57:27 + 33:041
9Solberg,Yngvar Høimyr Sturla 2:58:01 + 33:383
10Gimse,Håkon Heming Il 3:01:41 + 37:181
11Andersen,Tord E. Simostranda Il 3:11:41 + 47:182
12Gustavsen,Jørgen Konnerud Il 3:13:15 + 48:521
13Papoutsis,Filip Lier Svømmeklubb 3:14:43 + 50:202
14Vik,Vebjørn Skoger Il 3:24:54 +1:00:311
15Delsbekk,Jørgen Konnerud Il 3:30:31 +1:06:081
16Thun,Bendik Ingen klubb 3:43:08 +1:18:451
17Sørby,Anders Ingen klubb 4:32:54 +2:08:310
DNFRømcke,Johan Christian Drammen Strong 3
DNFFossen,Eirik G. Konnerud Il 0
DNSNæss,Oskar Sande Sportsklubb 3
DNSFlaten,Torjus Viken Birkebeineren 1
DNSBjørshol,Andreas Liungen 1
DNSValla,Christian Heming 0
DNSBorgersen,Eirik Ingen klubb 0
Resultatliste Minneløpet Menn 19-20Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Hopen,Didrik Kvanvik Konnerud Il 2:23:05 + 00:001
2Trøen,Erik Sjåstad Vestre Lier 2:26:19 + 03:144
3Bjertnes,Terje Faugstad Drammens Ballklubb 2:30:44 + 07:396
4Gravningen,Hans Gunnar Sande Sportsklubb 2:33:35 + 10:303
5Johansen,Erlend Leander Splitkon 2:33:44 + 10:393
6Børtnes,Snorre Drammen Roklubb 2:34:21 + 11:162
7Nygaard,Martin Sommer Drammens Ballklubb 2:37:16 + 14:116
8Skui,Sindre Lier IL 2:40:05 + 17:002
9Aaserud,August Sande Sportsklubb 2:49:16 + 26:114
10Ekern,Espen Filtvet Fremad 2:52:20 + 29:151
11Pedersen,Christoffer Aron Skiklubb 2:57:28 + 34:234
12Moe,Fredrik Myklebust Lommedalen 3:15:52 + 52:472
13Evensen,Henrik Ingen klubb 3:26:41 +1:03:361
14Solberg,Thomas Døsen Lommedalen Il 3:31:58 +1:08:531
15Ravnås,Henning Nedre Sigdal If. 3:37:05 +1:14:000
16Kallager,Magnus Ingen klubb 3:43:02 +1:19:571
17Schibsted,Øyvind Røyken O-Lag 3:45:44 +1:22:390
18Eriksrud,Henrik Damhaug Hassel BIL 3:49:14 +1:26:090
19Klokkerud,Mikkel Eriksen Konnerud Il 3:51:20 +1:28:150
20Herber,Koenraad Rodbjartson Ingen klubb 4:06:07 +1:43:020
21Nilsen,Torgrim Ingen klubb 4:12:49 +1:49:440
DNSVik,Lars Andreas Svelvik If 0
DNSPedersen,Tobias Martens Ingen klubb 0
DNSHelgesen,Jostein Ingen klubb 0
Resultatliste Minneløpet Menn 21-25Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Brun Hennum,Anders Lier IL 2:15:48 + 00:003
2Jelstad,Stian Stærkeby Rustad I L 2:15:52 + 00:042
3Lund Hansen,Magne Høybråten Og Stovner Il 2:18:16 + 02:281
4Nygaard,Håvard Ole K Karlsen Bil 2:20:16 + 04:286
5Jensen Croff,Jonas Rustad I L 2:24:17 + 08:295
6Christensen,Herman Kornerud Konnerud Il 2:28:07 + 12:193
7Gurandsrud,Lars Lier IL 2:28:36 + 12:482
8Huitfeldt,Peder Heming Zenior 2:29:17 + 13:291
9Steinsvåg,Cato Ingen klubb 2:36:00 + 20:121
10Heggebø,Kristian Vindafjord Il 2:39:58 + 24:101
11Aaserud,Fridtjof Sande Sportsklubb 2:41:09 + 25:218
12Mølmen,Knut Sindre Birkebeineren 2:43:32 + 27:442
13Arnstorp,Henrik Ntnui 2:46:25 + 30:371
14Helmen,Eirik Frontline Bjj 2:49:15 + 33:273
15Kaspersen,Marius Drammens Ballklubb 2:50:38 + 34:505
16Theodorsen,Hans Yngvar Silver 2:52:19 + 36:313
17Helgesen,Ole Thomas Accenture Bil 2:53:14 + 37:264
18Eivindstad,Kjetil Ingen klubb 2:53:28 + 37:401
19Evjen,Sondre Lier IL 2:54:55 + 39:072
20Hafnor,Vegar Klem Holeværingen 2:55:17 + 39:291
21Frantzen,Martin Joggegruppa 2:58:09 + 42:213
22Hermanrud,Lars Ntnui - Langrenn 2:58:36 + 42:481
23Bjerkheim,Joakim Ciber Norge 3:01:34 + 45:461
24Bjørnstad,Johan Ingen klubb 3:03:38 + 47:501
25Brøvig,Henrik Ingen klubb 3:04:22 + 48:342
26Basteskår,Mikael Team Bakglatt 3:06:03 + 50:151
27Laug,John Erik Team Tri-Sport 3:07:16 + 51:281
28Knudsen,Eirik Ingen klubb 3:07:59 + 52:111
29Gullerud,Kjell Joggegruppa 3:08:04 + 52:161
30Fagerhøi,Jannik Ingen klubb 3:14:33 + 58:452
31Meyer Thorud,Haakon Ingen klubb 3:15:50 +1:00:021
32Karlsen,Kenneth Lohne Sylling IF 3:16:35 +1:00:471
33Størdal,Andreas Ingen klubb 3:18:22 +1:02:341
34Thonhaugen,Henrik Ros 3:18:43 +1:02:551
35Kjeilen,Alleksander Halhjem Ingen klubb 3:19:08 +1:03:201
36Tronsgaard,Tomess Drafn 3:19:14 +1:03:261
37Frogner Borge,Tormod Ingen klubb 3:20:53 +1:05:051
38Bergflødt,Kenneth Skiing Kjells 3:22:38 +1:06:501
39Nordahl Grøstad,Kristian Ingen klubb 3:23:42 +1:07:541
40Hansen,Andreas Hovland Drammens Ballklubb 3:28:25 +1:12:370
41Gravdal,Anders Team Bakglatt 3:33:51 +1:18:030
42Wøien Christensen,Simen Team . 3:33:54 +1:18:060
43Aker,Nils Kristian Vestfossen 3:35:32 +1:19:440
44Ågren,Håvard Ingen klubb 3:39:09 +1:23:210
45Nilsson,Andreas Politihøyskolen 3:45:16 +1:29:280
46Glimsholt,Mads Løvebakken 3:47:53 +1:32:050
47Stokkeland,Bernhard Hassel BIL 3:50:05 +1:34:170
48Pedersen,Anders Dahler Ingen klubb 3:50:50 +1:35:020
49Halvorsen,Adrian Marius Ingen klubb 3:53:00 +1:37:120
50Moe,Bjørn Kristian Ingen klubb 3:54:26 +1:38:380
51Warloff,Fredrik Lier IL 3:54:31 +1:38:430
52Laugerud,Halvdan Jarl Team Tri-Sport 3:58:16 +1:42:280
53Røgeberg,Jørgen Drafn 4:10:54 +1:55:060
54Aslaksen,Sturla Kfum Oslo 4:13:48 +1:58:000
55Vehus,Tore Sk10 4:40:47 +2:24:590
56Gulbrandsen,Tor Vegar Ingen klubb 4:50:09 +2:34:210
57Ruth,Christian Drammen Bokseklubb 5:06:17 +2:50:290
DNSRhoden,Anders Bjørn Myhre Sport 1
DNSHaaland,Simen Aleksander Ingen klubb 0
Resultatliste Minneløpet Menn 26-30Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Watterdal,Eirik Nøtterøy Ski 2:21:57 + 00:001
2Levorsen,Joakim Heming Il 2:22:45 + 00:482
3Arnstorp,Håkon Team Npro 2 2:24:47 + 02:505
4Natvig,Henrik Nittedal Il 2:25:53 + 03:561
5Blom,Lasse Gjesterud Sikfiskarlag 2:29:45 + 07:485
6Skaugen,Martin Bull Ski Og Kajakk 2:30:28 + 08:313
7Hansen,Kim Andre Nesodden If 2:33:23 + 11:263
8Lundgreen,Christoffer Løvebakken 2:33:34 + 11:373
9Formo,Eirik Aker Solutions Bil 2:34:18 + 12:211
10Lied,Ole Kristian Skiforeningen/geovita As 2:34:25 + 12:282
11Svandal Nygaard,Ståle Nicolay A-Team 2:35:30 + 13:332
12Kullerud,Kristian Konnerud Il 2:40:50 + 18:533
13Helmen,Halvard Frontline Bjj 2:41:26 + 19:294
14Michalsen,Eirik Deloitte 2:42:17 + 20:202
15Barth,Christian Deloitte 2:42:52 + 20:552
16Myrhaug,Paul Gardsgutta.com 2:43:24 + 21:276
17Nilsen,Audun Bjerkreim Slevik Il / Hyde Park Athletes 2:44:03 + 22:062
18Hauge,Ole Martin Veritas BIL 2:44:58 + 23:011
19Danielsen,Sven Norsk Energi Bil 2:47:30 + 25:331
20Bjørkesett,Øystein Fmc Technologies 2:48:04 + 26:072
21Østberg,Martin Aron Skiklubb 2:49:48 + 27:515
22Tovmo,Simen Rambøll 2:50:46 + 28:492
23Udgaard,Christian Krogsveen 2:51:20 + 29:232
24Stub,Sindre Østby Osi 2:57:00 + 35:031
25Munkhaugen,John Vestre Viken Hf 2:57:38 + 35:411
26Nygaard,Johannes P. Vestringen IL 3:00:16 + 38:192
27Holm,Espen Team Tungpusta 3:00:30 + 38:332
28Opsanger,Eirik Nyland Team Tri-Sport 3:01:24 + 39:273
29Lie Hansen,Stian Skoger Il 3:01:38 + 39:412
30Bråten,Lars Oras Bil 3:01:46 + 39:493
31Heiberg,Lars Magnus Sjåstad Vestre Lier Il 3:02:02 + 40:052
32Nilimaa,Johan Karesuando Fyrklövern 3:02:23 + 40:261
33Ruud,Kristian Brudeseth Team Tungpusta 3:02:39 + 40:421
34Ehrenclou,Andreas Ingen klubb 3:02:56 + 40:591
35Halvor,Brochmann Lier IL 3:03:36 + 41:391
36Lindbæck,Martin Ingen klubb 3:07:51 + 45:541
37Aass,Lauritz Aass Bryggeri 3:08:06 + 46:092
38Madsen,Anders Fmc Kongsberg Subsea 3:08:35 + 46:381
39Julin,André Stabil 3:09:35 + 47:381
40Hallingstad,Hallvar Konnerud Il 3:10:06 + 48:092
41Aaserud,Stein Aibel 3:10:49 + 48:521
42Valestrand,Jørund Evjen Nordmarka Stakekompani 3:11:05 + 49:082
43Nilsen,Anders Statnett Bil 3:11:20 + 49:231
44Nygård,Martin Ntnui - Langrenn 3:12:22 + 50:251
45Sønju,Glenn-Håvard Elgfots Venner 3:13:26 + 51:291
46Hval,Son André Team Paul & Pauline 3:14:36 + 52:392
47Gustavsen,Magnus Voksenåsen Hotel 3:14:47 + 52:501
48Grut,Harald Glipptak Il 3:16:44 + 54:472
49Moen,Arne Martin Norges Bank 3:17:11 + 55:142
50Aslaksen,Einar Plog Il 3:17:15 + 55:181
51Weyer-Larsen,Lars-Petter Baba Ganoush/selmer 3:20:14 + 58:171
52Eek Burud,Martin Statkraft Bil 3:20:48 + 58:511
53Hougen,Henrik Åssiden If 3:21:50 + 59:531
54Lind Stenhaug,Marius Ingen klubb 3:22:48 +1:00:511
54Kvikstad,Vebjørn Turrennklubben Rogaland 3:22:48 +1:00:511
56Unelsrød,Ole Anders Aker Solutions Bil 3:23:03 +1:01:061
57Lund,Kristoffer Bakke Virtus Securities As 3:24:12 +1:02:151
58Gromsrud,Fredrik Nordmarka Stakekompani 3:25:30 +1:03:330
59Aamann,Anders Storbonden Ragnar Nordal 3:29:35 +1:07:380
60Aase,Kristoffer Implenia 3:30:09 +1:08:120
61Hordvik,Tore Veritas BIL 3:31:41 +1:09:440
62Stevenson,Ian Fmc Technologies 3:34:26 +1:12:290
63Hagrim,Christian Ingen klubb 3:35:58 +1:14:010
64Vik,Jens Christian Skiforeningen 3:36:26 +1:14:290
65Kjeldsen,Simen Hagerup Aron Skiklubb 3:39:13 +1:17:160
66Østerhus,Tommy Fmc Technologies 3:40:48 +1:18:510
67Eriksrud,Magnus Sørum Ernst & Young Bil 3:41:20 +1:19:230
68Bruun-Olsen Hauge,Martin Quality Invest 3:46:08 +1:24:110
69Jørgensen,Kristian Fredrik Ingen klubb 3:46:43 +1:24:460
70Haflan,Håkon Tomra Bil 3:50:04 +1:28:070
71Solum,Erik Ingen klubb 3:51:53 +1:29:560
72Aass,Øyvind Ingen klubb 3:55:20 +1:33:230
73Bærug Hulbakk,Espen Utleiemegleren Drammen As 3:55:36 +1:33:390
74Loberg,Jon-Erik Fmc Kongsberg Subsea 3:56:04 +1:34:070
75Vik,Michael Ribbungene Skiklubb 3:59:03 +1:37:060
76Tandberg,Petter Fossum 3:59:31 +1:37:340
77Halvorsen,Axel Henrik Ingen klubb 4:03:00 +1:41:030
78Berg,John Martin Solberg Sportsklubb 4:05:45 +1:43:480
79Eggen Pettersen,Halvor Team Northug 4:06:19 +1:44:220
80Smith,Erik Ehc 4:12:06 +1:50:090
81Lyngved,Morten Betonmast Bygg 4:21:28 +1:59:310
82Holst Eriksen,Arnvid Draka Norsk Kabel 4:48:59 +2:27:020
DNFTveten,Vegar Gardsgutta.com 0
DNSThon,Bjørn Verde Sturla 1
DNSWermskog,Jarle Team Oslo Sportslager 2
DNSUlserød,Vebjørn Overtenning Sk 0
DNSBull,Bendik Ntnui 1
DNSStenseng,Christian Ingen klubb 0
DNSEngen,Kjetil Team Foss Sport 0
DNSÅstrøm,Lars Fmc Technologies 0
DNSAukland,Kjartan Bring Express 0
DNSMederud,Anders Kirkens Bymisjon 0
DNSWishman,Nikolai Ingen klubb 0
DNSBakken,Morten Ingen klubb 0
Resultatliste Minneløpet Menn 31-35Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Stormo,Lars Petter Team Oslo Sportslager 2:18:33 + 00:007
2Sand-Hanssen,Tore Bjørn Myhre Sport 2:32:26 + 13:536
3Sageng,Runar Norrøna Storkjøkken 2:32:43 + 14:102
4Stormo,Fredrik Oslo Sportslager 2:33:10 + 14:372
5Magnusson,Henrik Birkebeineren 2:36:41 + 18:083
6Teigen,Øyvind Sauland Il 2:38:21 + 19:482
7Berge,Arvid Vikøy Ik 2:39:43 + 21:103
8Askildsen,Reidar Søgne Skiklubb 2:40:51 + 22:181
9Lie,Stein Erik Botne Skiklubb 2:40:58 + 22:254
10Dybendal,Henning Bjørn Myhre Sport 2:41:51 + 23:186
11Teigen,Hermod Teigen Jern Og Ski 2:42:52 + 24:192
12Øiseth,Karl Mats Borgen Elektriske 2:44:04 + 25:311
13Molenaar,Erik S Modum O-Lag 2:45:31 + 26:586
14Lutnæs,Vidar Aas-Jakobsen Bil/gardsgutta.co 2:46:02 + 27:294
15Byhring,Hans Christian Bolla & Bønna Sk 2:49:09 + 30:363
16Bomann-Larsen,Håkon Drammens Ballklubb 2:50:01 + 31:288
17Haugen,Rune Mjøndalen IF 2:50:56 + 32:231
18Krogh,Petter Von Åskollen Sykkelklubb 2:52:48 + 34:152
19Aamann,Erik Storbonden Ragnar Nordal 2:54:58 + 36:256
20Vigdal,Terje Ingen klubb 2:55:11 + 36:381
21Andersen,Kristoffer Hope Sikfiskarlaget 2:55:36 + 37:032
22Nelson,Hans Marius Ingen klubb 2:57:51 + 39:181
23Eriksen,Tormod Leon Beijer Electronics 2:59:53 + 41:203
24Olsen,Eivind Nittedal Il 3:01:23 + 42:503
25Andersen,Gard Ove Ingen klubb 3:01:29 + 42:561
26Crawfurd,Thomas Ingen klubb 3:01:43 + 43:101
27Knudsen,Lars Skarstad Waga.no 3:03:28 + 44:553
28Haraldsrud,Ole Kristian Ingen klubb 3:05:37 + 47:042
29Stensland Haugnæss,Jan Kristian Ingen klubb 3:05:48 + 47:152
30Løchen,Leif Welhaven Boc 3:06:00 + 47:271
31Kraugerud,Elling Ingen klubb 3:06:02 + 47:292
32Falck-Knutsen,Fredrik Uecc 3:06:57 + 48:243
33Pedersen,Tormod Mehren Snublefoten Il 3:07:13 + 48:404
34Hoaas,Kristian Ingen klubb 3:07:17 + 48:441
35Bogo,Peter Ingen klubb 3:11:02 + 52:291
36Eide,Björn Ingen klubb 3:12:33 + 54:001
37Holmen,Anders Gardsgutta.com 3:14:10 + 55:373
38Andersen,Stian Ingen klubb 3:14:42 + 56:091
39Berget,Stian Opil 3:14:47 + 56:141
40Stokke,Knut Tore Snublefoten Il 3:15:04 + 56:314
41Steiner,Fredrik Winnes Formuesforvaltning 3:16:41 + 58:082
42Stadsnes,Alexander Bolla & Bønna Sk 3:17:43 + 59:102
43Tuv Dalland,Håkon Ingen klubb 3:18:04 + 59:311
44Slagsvold,Marius Sliten & Blid 3:18:26 + 59:532
45Trondsgård Willard,Trond Bertel O Steen 3:18:37 +1:00:043
46Kristensen,Torfinn Fmc Kongsberg Subsea 3:19:16 +1:00:431
47Nelstrøm,Lasse Team Kc 3:19:30 +1:00:572
48Thorsby,Eivind Ingen klubb 3:19:38 +1:01:051
49Hvila,Hans Petter Planke Pettern 3:20:04 +1:01:311
50Raastad-Hoel,Henrik Ros 3:21:57 +1:03:242
51Røsten,Tommy Folldal If 3:23:48 +1:05:152
52Ramnefjell,Erlend Holmenkollen Cykleklubb 3:24:14 +1:05:411
53Haare,Øystein Aaby Bjørn Myhre Sport 3:24:47 +1:06:141
54Tingve,Pål Marius Ingen klubb 3:25:35 +1:07:020
55Stavnes,Bjarne Eltek 3:26:07 +1:07:340
56Halvorsen,Christer Team Tri-Sport / Multiconsult 3:26:24 +1:07:510
57Aasterud,Anders Åmot If 3:27:24 +1:08:510
58Ellefsen,Christer Ingen klubb 3:34:32 +1:15:590
59Akselsen,Per Christian Hassel BIL 3:37:44 +1:19:110
60Sætre,Per Olav Aker Solutions Bil 3:37:45 +1:19:120
61Løvgren,Erik Sturla 3:38:04 +1:19:310
62Brubak,Lars Veritas BIL 3:38:38 +1:20:050
63Nes,Michael Jonas Flo/kolsås Bil 3:38:41 +1:20:081
64Hanssen,Gjermund If Rigor 3:39:35 +1:21:020
65Andersen,Ole-Jon Sigdal Skiklubb 3:40:13 +1:21:400
66Horjen,Eirik Eiker Ck / Ifs 3:43:39 +1:25:060
67Bentsen,Anders Ingen klubb 3:43:59 +1:25:260
68Hansen,Morten Wang Tollernes Il 3:44:59 +1:26:260
69Berg,Tomas Hokksund IL 3:47:15 +1:28:420
70Gordon,Peter A Ingen klubb 3:47:32 +1:28:590
71Wilhelmsen,Andre Ingen klubb 3:48:01 +1:29:280
72Skjørdal,Johan Ingen klubb 3:49:09 +1:30:360
73Buan,Ola Hof IL 3:50:27 +1:31:540
74Karlsen,Tor Erik Ingen klubb 3:51:29 +1:32:560
75Lau,Stig Javabin 3:51:36 +1:33:030
76Hvinden,Anders Ingen klubb 3:57:09 +1:38:360
77Bøhm,Eirik Skuld 3:57:12 +1:38:391
78Bråthen,Anders Bakke IF 3:57:30 +1:38:570
79Kjæmperud,Jarl Rune Geilo IL 4:01:29 +1:42:560
80Brunvoll,Helge Ingen klubb 4:15:07 +1:56:340
81Ramdal,Jørgen Ingen klubb 4:17:40 +1:59:070
82Aarnæs,Sophus Ingen klubb 4:18:36 +2:00:030
83Berg,Per Christian Solberg Sportsklubb 4:20:15 +2:01:420
84Selvig,Bjørn Ingen klubb 4:23:45 +2:05:120
85Haflan,Marius Kongsberg Defence & Aerospace 4:24:26 +2:05:530
86Solbaken,Espen Ingen klubb 4:28:13 +2:09:400
87Olsen,Vegard Mountain Morons 4:29:13 +2:10:400
88Normann,Per Morten Ingen klubb 4:47:37 +2:29:040
89Olsen,Bjørnar Hassel BIL 4:58:17 +2:39:440
90Pandur,Kristian Ingen klubb 5:06:08 +2:47:350
91Knudsen,Sven-Robert Kirkens Bymisjon 7:15:14 +4:56:410
92Bele,Kristian Kirkens Bymisjon 7:15:17 +4:56:440
DNFKristiansen,Bård Ingen klubb 0
DNSArnslett,Hans Rambøll 3
DNSJacobsen,Lars Adv.fa Selmer Bil 0
DNSHaugeto,Lars Holeværingen 0
DNSSkogholt,Hans Christian Ingen klubb 1
DNSAndersson,David Norconsult BIL 0
DNSAndersen,Eirik Vestfossen 2
DNSOttesen,Herman Ingen klubb 0
DNSSneltvedt,Morten Flo/kolsås Bil 1
DNSBjørnstad,Magnus Smedsrud Fmc Technologies 0
DNSSvanevik,Marius Ingen klubb 0
DNSKure,Knut Ingen klubb 0
DNSHolthe,Petter Ingen klubb 0
DNSRingdal,Amund Drønen Austevoll 0
DNSWøien Christensen,Petter Ingen klubb 0
DNSBjørnstad,Stein-Roar Skånhaug Bergkameratene Ski 0
DNSHeggedal,Per Opil 0
DNSSkjeppe,Torbjørn Landkreditt Bil 0
DNSOlsen,Magnus Bech Ingen klubb 0
DNSJohansen,Stian Ingen klubb 0
DNSHammer,Jarle Eiker Cykkelklubb 0
DNSEilertsen,Thomas Rs Platou Markets 0
DNSGrande,Thomas Foreningen For Frustrerte Fedr 0
DNSChristoffersen,Tommy Ingen klubb 0
DNSAasen,Espen Ingen klubb 0
DNSFretheim,Erland Elopak Bil/hyggen If 0
DNSVik,Åsmund Team Arena 0
DNSEngene,Ola Svene I L 24
Resultatliste Minneløpet Menn 36-40Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Sand,Arne Gardsgutta.com 2:14:26 + 00:009
2Øiseth,Klaus Team G-Sport Asker / Hafslund 2:21:58 + 07:325
3Bjørge,Eirik Gunnar Sk Rye 2:23:55 + 09:299
4Høiås,Rune Bjørn Myhre Sport 2:28:30 + 14:0415
5Stubberud,Frode Maxbo Torstvedt 2:31:15 + 16:4910
6Nerigård,Oddarne Drammens Ballklubb 2:32:56 + 18:307
7Mathisen,Morthen Oslo Sportslager 2:35:13 + 20:471
8Stenersen,Bjørn-Thomas Team KPMG 2:36:29 + 22:035
9Laukli,Hans Ivar Konnerud Il 2:36:45 + 22:191
10Thorsby,Pål-André Nesoddden Sk 2:36:48 + 22:225
11Briseid,Øyvind Terra Bil 2:37:10 + 22:441
12Kirkeng,Lars Erik Ros 2:37:19 + 22:534
13Ulberg,Stian Team Valdres Folkehøgskule 2:37:20 + 22:543
14Elnes,Lars Bødalen 2:37:28 + 23:022
15Halaas,Pål Rpi 2:37:44 + 23:181
16Kylland,Håkon Drammens Ballklubb 2:38:36 + 24:1017
17Mohn,Dag Erlend Lohne Drammen Strong 2:38:44 + 24:186
18Stokseth,Øyvind Halden SK 2:40:21 + 25:552
19Tørud,Anders Mjøsski 2:41:18 + 26:521
20Windelstad,Håvard Asker Ck 2:41:24 + 26:581
21Haugan,Arild Bjørn Myhre Sport 2:42:05 + 27:392
22Solhaug,Steinar Hassel BIL 2:42:39 + 28:131
23Nordengen,Rune Lyn Ski 2:43:12 + 28:461
24Stubberud,Atle Team RollerSafe 2:43:19 + 28:532
25Green,Kjetil Åskollen Sykkelklubb 2:43:21 + 28:556
26Myhr,Vebjørn Svarstad Il 2:45:24 + 30:580
27Laug,Roger Werner Team Corena 2:46:30 + 32:042
28Bergene,Tom Eiker Cykkelklubb 2:47:13 + 32:476
29Haugeto,Øyvind Holeværingen 2:47:17 + 32:510
30Haug,Trond Hartvig Østbygda Il 2:47:30 + 33:040
31Røren,Arve Hauklien Drammen Kom.BIL 2:47:52 + 33:264
32Ingebrigtsen,Ståle Ernst & Young 2:48:29 + 34:031
33Bøen,Ola Sturla 2:50:09 + 35:432
34Moe,Eskil Birkebeineren Sykkel 2:50:19 + 35:531
35Hoftun,Lars Birkebeineren 2:50:29 + 36:034
35Platou,Hans-Christian Drammens Ballklubb 2:50:29 + 36:034
37Kågen,Torbjørn Gyldenløve Cigar Selskab 2:51:03 + 36:375
38Skretteberg,Per Torger Holeværingen 2:52:09 + 37:433
39Helling,Svein Nikolai Basseservice 2:52:22 + 37:560
40Handley,Jon Henrik Åskollen Sykkelklubb 2:55:22 + 40:560
41Inversini,Lino Søndre Follo Brannvesen 2:55:40 + 41:141
42Lygre,Jan Kristian Nydalens Skiklub 2:55:47 + 41:210
43Ekeland,Lars Dnb Bil 2:56:45 + 42:192
44Bungum,Håvard Framfjorden Il 2:56:53 + 42:273
45Schau,Morten Pyramidegutta Skilag 2:57:01 + 42:354
46Hedemark,Jan Erik Dnb Bil 2:57:46 + 43:206
47Dahl,Richard Ingen klubb 2:57:52 + 43:260
48Bergan,Tom Fet O-Lag 2:58:32 + 44:062
49Hope,Knut Jørgen Drammen Sykkelklubb 2:59:11 + 44:452
50Nielsen,Frode Fn-Sykkel 2:59:35 + 45:091
51Larsen,Mads A Soon Ck 3:00:20 + 45:542
52Halland,Bjørn Chr. Bil Nordbank/dnb Markets 3:01:36 + 47:100
53Rognebakke,Øystein Underlia Downhill 3:02:52 + 48:261
54Dale,Einar Hokksund IL 3:05:14 + 50:483
55Jørgensen,Frank Nve Bil 3:06:15 + 51:491
56Lunde,Anders Varteig Il 3:06:21 + 51:551
57Nymoen,Alf Vegar Ingen klubb 3:06:45 + 52:194
58Weel,Frode Rambøll 3:07:09 + 52:430
59Bottolfs,Bjørn Vikersund IF 3:07:39 + 53:132
60Grønlund,Bent Hassel BIL 3:07:44 + 53:181
61Burås,Erik Dbr 3:07:49 + 53:231
62Røsok,Jon Drøbak Frogn 3:11:00 + 56:341
63Wettergreen,Tor Hobøl Il 3:11:02 + 56:361
64Fuglesang,Andreas Fugleflukten 3:12:04 + 57:381
65Myklemyr,Ove Ingen klubb 3:12:15 + 57:490
66Mathiesen,Thomas Norconsult BIL 3:12:43 + 58:171
67Huse,Svein Hassel BIL 3:13:50 + 59:240
68Killingstad,Magne Konnerud Il 3:15:08 +1:00:421
69Teige,Jarle Tønsberg Triathlon 3:15:19 +1:00:532
70Solum,Morten Konnerud Il 3:15:39 +1:01:131
71Dyrhaug,Baard Bødalen 3:16:15 +1:01:490
72Bakken,Ole Martin Statoil BIL 3:16:18 +1:01:522
73Berg,Haakon Ingen klubb 3:16:23 +1:01:571
74Gilhuus,Martin Wøien Sparta/bragerøen Il 3:17:09 +1:02:431
75Nordby,Marius Toyota Bil 3:17:19 +1:02:531
76Bleka,Grim Ingen klubb 3:17:50 +1:03:241
77Fuglesang,Mads Selmer 3:18:09 +1:03:431
78Molandsveen,Øystein Eiker-Kvikk 3:18:20 +1:03:541
79Bille Johnsrud,Anders Glepptak Il 3:18:59 +1:04:330
80Longfjeld,Jørn-Are Vikersund IF 3:21:00 +1:06:340
81Lid,Torgrim Forsvaret Kolsås Bil 3:21:07 +1:06:411
82Opsahl,Christian Hay Statoil 3:22:52 +1:08:260
83Olsen,Vidar Atle Lier IL 3:23:00 +1:08:341
84Laksholm,Frode Bjørn Myhre Sport 3:23:02 +1:08:360
85Langlien,Magnus Entreprenørservice 3:23:33 +1:09:073
86Karlsen,Hans Petter Skrim IL 3:24:59 +1:10:330
87Røste,Arne Ingen klubb 3:25:39 +1:11:130
88Natvig,Petter Aass Juleøl 3:27:26 +1:13:000
89Jordahl,Frode Aabling Handel 3:28:15 +1:13:490
90Bakke,Thomas Lieratletene 3:29:03 +1:14:370
91Breidablik,Trond Glitre Offroad/motek Bil 3:29:24 +1:14:580
92Løvgren,Emil Sturla 3:33:05 +1:18:395
93Funderud,Dag Ab-Pil 3:36:06 +1:21:400
94Tysvær-Sørensen,Pål Erik Ingen klubb 3:41:44 +1:27:180
95Karnstuen,Stefan Kirkens Bymisjon 3:42:30 +1:28:040
96Wilhelmsen,Lars Team Ull 3:43:02 +1:28:360
97Beisland,Atle Statkraft Bil 3:44:14 +1:29:480
98Wethal,Joakim Ingen klubb 3:44:20 +1:29:540
99Johannessen,Vebjørn Team Whitewater 3:45:25 +1:30:590
100Kopperud,Mads Strøm Sr-Consulting 3:46:33 +1:32:070
101Rikartsen,Ronnie Hurum Ck/ Norsk Stål 3:46:44 +1:32:180
102Teigen,Kittil Hassel BIL 3:46:52 +1:32:260
103Skeide,Roald Revisor-Gruppen 3:47:29 +1:33:031
104Lauritzen,Bent-Håkon Ingen klubb 3:47:33 +1:33:070
105Eek-Jensen,Christian Sk Breial 3:48:37 +1:34:110
106Fremming Bjørnstad,Atle Ingen klubb 3:51:40 +1:37:140
107Gjerken,Anders Af Gruppen Bil 3:52:42 +1:38:160
108Olufsen,Frei Andre Draka Norsk Kabel 3:52:55 +1:38:290
109Abel Engh,Olaf Ingen klubb 3:53:06 +1:38:400
110Carlsen,Øystein Lund Bærum Frisbeeklubb 3:54:27 +1:40:010
111Fuglesang,Hendrik Fugleflukten Il 3:55:46 +1:41:200
112Kristiansen,Stian Sweco Bil 3:56:03 +1:41:370
113Andreassen,Thomas Kirkens Bymisjon 3:56:24 +1:41:580
114Sigurdsson,Anton Isak Ingen klubb 3:56:52 +1:42:260
115Tømte,Asbjørn Sr-Consulting 3:56:57 +1:42:310
116Gabrielsen,Bent Ingen klubb 3:58:59 +1:44:330
117Johansen,Fredrik Steinberg Idrettsforening 4:01:39 +1:47:130
118Flekstad Halvorsen,Thomas Team Tri-Sport 4:05:30 +1:51:040
119Torebraaten,Stian Drammen Fengsels Bil 4:06:37 +1:52:110
120Johnsen,Morten Ingen klubb 4:07:02 +1:52:360
121Svendsen,Didrik Team Somla 4:08:03 +1:53:370
122Bryntesen,Lon Erik Brannvakta Drammen 4:19:20 +2:04:540
123Olsen,Haakon Ingen klubb 4:24:55 +2:10:290
124Øvland,Morten Ingen klubb 4:33:51 +2:19:250
125Sæter,Espen Ingen klubb 4:42:35 +2:28:090
126Fuglum,Eivind Abb Bil 4:54:42 +2:40:161
127Haugen,Carl-Fredrik Hassel BIL 5:00:10 +2:45:440
128Aas,Nils Jørgen Team Tri Sport 5:03:25 +2:48:590
129Olsen,Are Ulvin Actavis Norway Bil 5:24:37 +3:10:110
DNSBekkeseth,Ole Runar Rollag 3
DNSBriseid,Sverre Tikampen.no 2
DNSBådshaug,Tor Rustad I L 1
DNSNondal,Trond Team Ull 3
DNSAas,Hallvard Holtefjell Skiklubb 2
DNSUtvik,Ken-Robin Konnerud Il 1
DNSBille,Tomas Sr-Consulting 2
DNSRogstad,Tom Henrik Mjøndalen IF 1
DNSTorp,Martin Gøstaekspressen 0
DNSWarloff,Håkon Drammens Ballklubb 7
DNSTømmeraas,Truls Oslo Fengsel 0
DNSLien,Morten Heggen 1
DNSSveen,Reidar Ingen klubb 1
DNSPaasche,Carl Fredrik Maxbo Torstvedt 3
DNSBörner,Jan Pobershau / Tyskland 1
DNSNilsen,Odd NRK Bil 1
DNSHelmen,Søren Chr. Gardsgutta.com 7
DNSSkjerping,Eirik Ntnui 0
DNSGreen,Øystein Ingen klubb 0
DNSOlsøy,Øyvind G. Solstad Racing 1
DNSSchei,Gunnar J Pyramidegutta Skilag 1
DNSBrækhus,Olav Team Corena 0
DNSOlsen,Vegard Grinde Fmc Technologies 0
DNSFahre-Skau,Arild Ingen klubb 0
DNSFrøysland,Tom Vidar Ingen klubb 0
DNSIngierd,Pål Christian Coop Norge Handel Bil 0
DNSHassel,Vegard Telenor Bil 0
DNSSvensson,Jon Aksel Aibel 0
DNSKvilesjø,Bjørn Erik Fmc Technologies 0
DNSSchønheyder,Jan Kristian Ingen klubb 0
DNSBjerck,Leonardo Heming 0
DNSFlaathen,Glenn Drammen Golfklubb 0
DNSHenriksen,Rainer Ingen klubb 0
DNSTajet,Ketil Hassel BIL 0
DNSSvanøe,Asle Telenor Bil 0
Resultatliste Minneløpet Menn 41-45Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Eritsland,Asbjørn Bjørn Myhre Sport 2:20:52 + 00:005
2Rud,Bjarne Sjåstad Vestre Lier 2:25:02 + 04:106
3Lindblom,Frode Vindbjart Il - Ski 2:25:21 + 04:292
4Wold,Håkon Vianova Bil/ If Sturla 2:29:50 + 08:583
5Endreson,Morten Rælingen Skiklubb 2:29:53 + 09:013
6Kløvstad,Morten Liungen 2:32:09 + 11:1722
7Grini,Steinar Drøbak Frogn 2:32:20 + 11:282
8Myklemyr,Ole Johansen Birkebeineren/øst-Riv 2:35:32 + 14:408
9Fossen,Jon Arne Sjåstad Vestre Lier 2:36:11 + 15:196
10Myklemyr,Arne Birkebeineren Sykkel 2:36:31 + 15:395
11Lae,Tore Mjøndalen IF 2:37:02 + 16:103
12Ek,Rune Bjørn Myhre Sport 2:39:49 + 18:5712
13Solberg,Erik Drøbak Frogn 2:41:12 + 20:201
14Skalstad,Roar Ghost Sykkel 2:43:28 + 22:362
15Svendsen,Bjørn Mjøndalen IF 2:43:56 + 23:044
16Christiansen,Terje Team Ull 2:45:19 + 24:274
17Aasen,Erik Kirsebærstien Sk 2:49:34 + 28:423
18Haug,Olaf Mjøndalen IF 2:49:37 + 28:452
19Helstad,Joachim Ingen klubb 2:50:58 + 30:063
20Utby,Arvid Konnerud Il 2:52:25 + 31:337
21Rusten,Jakob Ingen klubb 2:52:54 + 32:024
22Foss,Øivind Vestfossen 2:53:58 + 33:061
23Andreassen,Tor Arne Aftenposten 2:55:46 + 34:541
24Hansen,Asbjørn R Gyldenløve Cigar Selskab 2:56:11 + 35:199
25Eriksen,Jan Tore Asker Skiklubb 2:57:28 + 36:362
26Skau,Ståle Ingen klubb 2:58:09 + 37:172
27Ruud,Tom Eirik Konnerud Il 2:59:33 + 38:413
28Langeland,Geir Helgen IL 2:59:42 + 38:502
29Havdal,Lars Johan Botne Sk/team Vintersport 3:00:54 + 40:023
30Larssæter,Kjell A Kvitskrehei Sportsklubb 3:01:12 + 40:202
31Fevik,Audun Bm Sport 3:02:38 + 41:469
32Tronvik,Øystein Andreas Gardsgutta.com 3:03:19 + 42:272
33Hansen,Bjørn Trygve Sturla 3:03:42 + 42:507
34Myrekrok,Martin Team Tri Sport 3:04:16 + 43:241
35Steen,Jørgen Team Pay 3:04:47 + 43:552
36Liseth,Svein-Håvard Ingen klubb 3:05:18 + 44:263
37Hjerpaasen,Jon Olav Asker Skiklubb 3:05:48 + 44:561
38Bergh,Magnus Team M & M 3:07:44 + 46:523
39Bråten-Obel,Jan Kristian Hønefoss Putters 3:08:50 + 47:581
40Ballestad,Jonas Ingen klubb 3:09:07 + 48:152
41Bodahl,Geir Drammen Politi IL 3:09:28 + 48:363
42Jensen,Rolf Ole Lommedalen Il 3:10:29 + 49:372
43Snersrud,Gunnar Team Tri Sport 3:10:48 + 49:562
44Økern,Hans Petter Team Ull 3:11:59 + 51:071
45Næss,Bjørn Erik Bergslien Powder And Hazzard 3:12:08 + 51:166
46Isachsen,Christian Ingen klubb 3:12:15 + 51:231
47Svenning,Kristoffer Engh Ingen klubb 3:13:07 + 52:153
48Norland,Johny Lyn Ski 3:13:44 + 52:521
49Andresen,Runar Pahr Il Try 3:13:48 + 52:561
50Leirvik,Arve Inge Glitre Offroad 3:14:50 + 53:583
51Larsson,Eric Team Tri-Sport 3:15:59 + 55:071
52Ulfsnes,Håvard Bærum Kommune BIL 3:17:02 + 56:101
53Lindvik,Jørgen Deco 3:17:05 + 56:131
54Utgaard,Jon Olav Ingen klubb 3:17:27 + 56:352
55Småge,Kjell Petter Team Tri-Sport 3:17:54 + 57:022
56Haagensen,Jørn Pensjonslink 3:17:59 + 57:073
57Saga,Torbjørn Team Daniel 3:19:37 + 58:451
58Baklid,Lars Konnerud Il 3:20:41 + 59:495
59Eidem,Jan Inge Aas Drammen Strong 3:21:20 +1:00:282
60Helle,Jørn Ingen klubb 3:21:27 +1:00:354
61Eriksen,Frode Bbl 3:21:46 +1:00:542
62Skålevåg,Jan Frode Jutul Il 3:22:47 +1:01:552
63Stang Lund,Hendrik Lier IL 3:22:50 +1:01:581
64Grasbekk,Aasmund Solstad Racing 3:25:08 +1:04:162
65Jaksland,Knut Bødalen 3:25:58 +1:05:061
66Stene,Erling Solar Ski Team 3:27:06 +1:06:141
67Skjellerud,Jarle Runar 3:27:45 +1:06:531
68Skjemstad,Frode Kirsebærstien Sk 3:28:44 +1:07:523
69Klausen,Pål Birkebeineren 3:30:16 +1:09:243
70Jaksland,Ulf Bødalen 3:34:57 +1:14:053
71Mortensen,Rune Tollernes Il 3:35:53 +1:15:012
72Olsbu,Anders Mountain Morons 3:35:59 +1:15:072
73Ruth,Rolf Ingen klubb 3:36:08 +1:15:162
74Pedersen,Per Arne Herkules IF 3:37:25 +1:16:331
75Bjaarstad,Espen Ingen klubb 3:38:16 +1:17:242
76Sivertsen,Geir Basseservice 3:38:34 +1:17:421
77Nergaard,Thomas Bamseklubben Lier 3:40:09 +1:19:171
78Stretere,Johannes Brunlanes IL 3:40:40 +1:19:487
79Guudjonsson,Sigurdur Ingen klubb 3:43:16 +1:22:241
80Hammersland,Ståle Eiker Cykkelklubb 3:46:07 +1:25:152
81Klokkerud,Håvard Ingen klubb 3:47:04 +1:26:120
82Skavland,Tore Ingen klubb 3:47:20 +1:26:280
83Hansen,Clas Eltek Valere Bil 3:48:59 +1:28:070
84Sunde,Bjørn Konnerud Il 3:50:12 +1:29:200
85Eidstad,Roger Holmen IF 3:51:24 +1:30:320
86Melheim,Espen Drammen Strong 3:52:49 +1:31:570
87Heldal,Geir Odmar Rock Racing 3:54:18 +1:33:260
88Vegsund,Oddbjørn Larsbu Il 3:56:11 +1:35:190
89Andersen,Jan Magne Ingen klubb 3:57:43 +1:36:510
90Stenseth,Ragnar Ingen klubb 3:59:33 +1:38:410
91Ødegård,Hans Einar Drammens Ballklubb 4:01:43 +1:40:510
92Jensen,David Ingen klubb 4:03:26 +1:42:340
93Saga,Odd Runar Murm. Fjeldheim/ Knudsen As 4:07:19 +1:46:270
94Østerud,Glenn Atea 4:08:33 +1:47:410
95Myrvold,Arne Ingen klubb 4:09:31 +1:48:390
96Skistad,Trond Eiker Cykkelklubb 4:12:25 +1:51:330
97Kleiv,Geir Halvor Bjerkøya Ski Og Seil 4:15:52 +1:55:000
98Mohn,Rolv Ingen klubb 4:17:10 +1:56:180
99Aamodt,Sten Petter Drammen Kom.BIL 4:17:22 +1:56:300
100Johansen,Rolf Arne Kirkens Bymisjon 4:19:47 +1:58:550
101Jøsokbakke,Ole-Johann Gurskøy Il 4:20:01 +1:59:090
102Jørgensen,Arve Ingen klubb 4:21:36 +2:00:440
103Hustad,John-Eirik Bilia 4:21:42 +2:00:500
104Sørensen,Asbjørn NRK Bil 4:29:14 +2:08:221
105Borgersen,Børre Ingen klubb 4:34:57 +2:14:050
106Berg,Gunnstein Ingen klubb 4:47:07 +2:26:150
107Eriksen,Kjetil Bakke Ingen klubb 4:50:55 +2:30:030
108Rønningen,Stig Arild Nsb 4:51:19 +2:30:270
109Kragset,Vidar Fmc 4:57:29 +2:36:370
110Stryken,Widar Ingen klubb 6:03:38 +3:42:460
DNFPedersen,Pål Konnerud Il 2
DNFBrodahl,Truls Motek Bil 0
DNFThorstensen,Vegard Drafn 0
DNSKarlsen,Frode Ingar Liungen 4
DNSSyvertsen,Rune Ingen klubb 0
DNSMyrvang,Frode Mjøndalen IF 6
DNSDanielsen,Sven Åskollen Sykkelklubb 1
DNSSæther,Reidar TriSport BIL 3
DNSBonsak,Arne Hassel BIL 3
DNSMelbye,Jon Einar Basseservice 0
DNSSeyffarth,Thomas Asker Skiklubb 0
DNSKristiansen,Bjørn Konnerud Il 0
DNSMolvik,Sverre Ingen klubb 1
DNSKongsgården,Marius Gjensidige Sport 1
DNSMælan,Jostein StormGeo 1
DNSØsteby,Petter Ingen klubb 1
DNSEngevik,Stein Ingen klubb 0
DNSThormodsrud,Jan Vidar Il Ros 0
DNSEik,Arne Sr-Consulting 0
DNSWolla,Morten Fmc Technologies 0
DNSGundersen,Andrew Basseservice 0
DNSMehlum,Lars-Even Papyrus Sk 0
DNSSørbell Thomassen,Lars Kristian Gilljoteam 0
DNSEvensen,Espen Jahren Ingen klubb 0
DNSDirdal,Andreas Ingen klubb 0
Resultatliste Minneløpet Menn 46-50Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Hennum,Nils Ragnar Glitre Offroad 2:25:11 + 00:0018
2Karlsen,Anders Nesodden If 2:26:29 + 01:181
3Vanberg,Paul Hank Williams Racing Team 2:27:12 + 02:0110
4Arnfinn,Pedersen Nesodden If 2:32:26 + 07:151
5Cramer,Lasse Glassverket IF 2:34:59 + 09:4815
6Bonden,Helge Sande Sportsklubb 2:35:10 + 09:5916
7Martinussen,Frode Fossum 2:37:23 + 12:125
8Angelsen,Tore Opplysningskontoret For Frukt 2:41:29 + 16:183
9Amundsen,Harald Jardar, IL 2:42:52 + 17:411
10Garvik,Morten Accenture Bil 2:44:39 + 19:281
11Djupskås,Ole Tom Rundtom Racing Team 2:47:18 + 22:072
12Hansen,Kim Farnes Lier IL 2:49:06 + 23:554
13Kvan,Ole Johan Drammens Ballklubb 2:49:52 + 24:4114
14Langen,Svend Konnerud Il 2:49:53 + 24:426
15Andersen,Håkon Eltek 2:49:56 + 24:454
16Vold,Henning Norvestor Equity 2:52:19 + 27:082
17Hagen,Bjørn Anders Ros 2:53:13 + 28:028
18Haug,Jarle Heming 2:54:25 + 29:143
19Nesheim,Torkjel Jardar, IL 2:55:09 + 29:583
20Amundsen,Dag Kjellmo Åssiden If 2:56:55 + 31:4410
21Fuglerud,Espen Team Øverskauen 2:58:28 + 33:172
22Söder,Lars Ingen klubb 3:01:08 + 35:571
23Ovesen,Kjetil Ingen klubb 3:01:26 + 36:152
24Hovland,Frode Bødalen 3:01:54 + 36:432
25Berg,Jan Erik Liungen 3:02:09 + 36:5813
26Justad,Per Ole Filtvet Fremad 3:04:37 + 39:264
27Thorstensen,Terje Drafn 3:04:49 + 39:384
28Kallerud,Anders Skiforeningen 3:05:27 + 40:161
29Linnebo,Øyvind Asker Skiklubb 3:05:47 + 40:363
30Pedersen,Torstein Telenor Bil 3:05:50 + 40:393
31Hansen,Yngve Birkebeineren 3:06:48 + 41:372
32Almsbakken,Morten Drammen Politi IL 3:07:01 + 41:502
33Andersen,Per-Olav Bjørn Myhre Sport 3:07:16 + 42:056
34Bye,Roar Modum FIK 3:07:52 + 42:418
35Killingberg,Audun Lier IL 3:09:04 + 43:531
36Hole,Ola Håvard Konnerud Il 3:09:31 + 44:209
37Flaten,Tommy Heiberg & Tveter As 3:09:44 + 44:334
38Berntsen,Terje Heggedal IL 3:10:24 + 45:131
39Skuland,Rune Asker Ck / Aass Bil 3:10:59 + 45:481
40Andresen,Jon K. Lier IL 3:12:36 + 47:252
41Stubsjøen,Øivind Hassel BIL 3:13:12 + 48:011
42Johansen,Anders Haukåsen Øl Og Jogg 3:13:23 + 48:124
43Veiby,Audun Oddvar Statoilklubben Sør/øst 3:14:44 + 49:331
44Håndstad,John Erling Akupunktørene As 3:15:32 + 50:212
45Løken,Thorbjørn M Kudalen Il 3:15:43 + 50:329
46Helgedal,Reiulf Kålja Il 3:16:25 + 51:143
47Grepperud,Nils Petter G.s. Eiendom A S 3:18:36 + 53:252
48Karlsen,Lars Einar Brannvakta Drammen 3:19:15 + 54:043
49Lilleeide,Pål Erik Linderudløperne 3:19:20 + 54:092
50Degnes,Øyvind Haukåsen Øl Og Jogg 3:19:50 + 54:393
51Sørsdal,Erik Sas 3:20:57 + 55:465
52Amundsen,Einar Stokke Peab Bil 3:21:41 + 56:303
53Andersen,Torgeir E. Brannvakta Drammen 3:22:13 + 57:022
54Nilsen,Øystein Sportsklubben Rye 3:22:29 + 57:181
55Lund-Kristensen,Terje Kudalen Il 3:24:20 + 59:0910
56Smith,Martin Sætre If Graabein 3:26:03 +1:00:523
57Rødseth,Jon Ingen klubb 3:26:27 +1:01:164
58Melaaen,Eirik Ros 3:27:08 +1:01:573
59Trønnes,Jan Morten Södra Bil - Team Tøff 3:27:33 +1:02:221
60Rönnskär,Arve Konnerud Il 3:29:04 +1:03:532
61Kaalstad,Jørn Espen Vg+ 3:29:42 +1:04:312
62Kaspersen,Bjørn Toyota Bil 3:30:03 +1:04:521
63Barosen,Jan Mjøndalen Mur&puss 3:31:01 +1:05:502
64Nordvik,Bjørn Ros 3:31:05 +1:05:541
65Jensen,Ivar Prolappsen Skiforening 3:32:10 +1:06:591
66Myrhaug,Magne Sjåstad Vestre Lier 3:32:32 +1:07:215
67Steingrimsen,Tore Drammen Golfklubb 3:33:18 +1:08:071
68Korsbøen,Johnny Ingen klubb 3:41:24 +1:16:132
69Berg-Jacobsen, Ingen klubb 3:41:39 +1:16:281
70Eggum,Tor Aga Klubben BIL 3:42:22 +1:17:112
71Nagel,Wilhelm Ingen klubb 3:42:43 +1:17:321
72Winter,Karsten Hydro Oslo 3:43:14 +1:18:031
73Meløe,Lars Kålja Il 3:43:57 +1:18:461
74Hovland,Anders Cardioteam 3:44:18 +1:19:071
75Moen,Tore Eiker Cykkelklubb 3:44:27 +1:19:161
76Bergtun,Tor Oseberg Skilag 3:44:33 +1:19:222
77Gregersen,Bjørn Viggo Ingen klubb 3:44:49 +1:19:381
78Sandengen,Jan-Erik Ingen klubb 3:45:13 +1:20:022
79Brager-Larsen,Svein Lier Kommune B.i.l 3:46:05 +1:20:542
80Olsen,Tom Erik Moov Treningssenter 3:47:01 +1:21:502
81Horvli,Bertil Drammen Kom.BIL 3:47:24 +1:22:133
82Smeby,Tom-Bertil Bødalen 3:48:06 +1:22:551
83Johannessen,Dag Bryn Bil 3:48:55 +1:23:443
84Austad,Arve Ingen klubb 3:53:25 +1:28:141
85Smedsrud,Roar Ingen klubb 3:57:07 +1:31:560
86Lind,Torgeir Stasjonskameratene 4:00:28 +1:35:170
87Haugen,Jan Erik Tobil 4:01:10 +1:35:590
88Andersen,Dag Halseth Ingen klubb 4:02:19 +1:37:080
89Jørgensen,Roger Mjøndalen Mur&puss 4:05:50 +1:40:390
90Flåthen,Terje Båtstø Runners 4:07:46 +1:42:350
91Pettersen,Henning Ncc Bil 4:17:19 +1:52:080
92Våraker,Kjell-Even Eiker Cykkelklubb 4:19:36 +1:54:250
93Helgerud,Kristoffer Lier IL 4:20:27 +1:55:160
94Bertelsen,Erik Drammen Sykkelklubb 4:21:29 +1:56:180
95Elvestad,Trond Jarle Gajda Peab Bil 4:30:25 +2:05:140
96Næss,Pål A. Ingen klubb 4:31:17 +2:06:060
97Askheim,Andre Noveta 4:34:49 +2:09:380
98Kristoffersen,Hakon Kirkens Bymisjon 4:35:20 +2:10:090
99Kjærnes,Bjørn Ingen klubb 4:40:30 +2:15:190
100Fevang,Martin Kirkens Bymisjon 5:19:42 +2:54:310
101Viken,Stian Novta 6:01:16 +3:36:050
DNFLien,Frode Ingen klubb 0
DNSMoen,Asbjørn Jardar, IL 0
DNSGjære,Anders Asker Skiklubb 1
DNSBesseberg,Leif Kåre Vestfossen 9
DNSSchreier,Ben Milslukern Sport 0
DNSHansen,Torbjørn Ingen klubb 3
DNSThürmer,Petter Asker Skiklubb/bærum Kommune 1
DNSLillegraven,Jens Il Ros 0
DNSØsteby,Ove-André Drammen Strong 2
DNSMjølid,Espen Ingen klubb 1
DNSMyhrvold,Helge Drammens Tidende Bil 1
DNSTsesmetsis,Dimitry R&d Racing Team 1
DNSLindland,Per Bødalen 1
DNSHaug,Nils-Otto Asker Skiklubb 0
DNSJohnsen,Hallgrim Ingen klubb 1
DNSHungerholdt,Finn Fossum 1
DNSHelgesen,Per Ingen klubb 0
DNSVik,Svein Olav Svelvik If 1
DNSKarlsen,Åsmund Ingen klubb 1
DNSPettersen,Tom Sande Sportsklubb 0
DNSKarlsen,Kai-Erik B W Offshore 1
DNSKlausen,Tom Egil Kålja Il 0
DNSMathisen,Lars Ingen klubb 0
DNSSimmenes,Øystein Lier IL 0
Resultatliste Minneløpet Menn 51-55Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Yri,Stein O.k.k. Bil 2:37:49 + 00:0014
2Jørgensen,Jan Tore Gmb Aktiv 2:38:00 + 00:1122
3Stuve,Ivar Viken Skog 2:44:08 + 06:195
4Skogsholm,Jan Erik Ringkollen Hønefoss 2:46:56 + 09:074
5Røkaas,Jan Morten Nbbo Bil 2:49:50 + 12:0122
6Kumle,Per Overtoppen 2:50:04 + 12:152
7Søberg,Morten Skiforeningen 2:51:16 + 13:272
8Aune,Arne Kristian Aron Skiklubb 2:52:25 + 14:3612
9Larsson,Terje Eiker Cykkelklubb 2:53:14 + 15:258
10Løseth,Frode Holeværingen 2:53:46 + 15:5712
11Backer-Owe,Hans Jan Drammens Ballklubb 2:56:35 + 18:469
12Carlsen,Per Bjarne Team Øverskauen 2:59:51 + 22:024
13Ask-Henriksen,Svein Konnerud Il 3:02:15 + 24:261
14Uggerud,Morten Filtvet Fremad 3:02:38 + 24:4911
15Strømsvåg,Anders Asker Ck 3:03:09 + 25:201
16Samuelsen,Gunnar Norkart Geoservice Bil 3:07:28 + 29:395
17Grepperud,Bjørn R Optimo Prosjekt 3:08:19 + 30:302
18Brox,Torstein If Hellas, Drammen 3:09:12 + 31:232
18Stenberg,Ole Kristian Statoilklubben Sør/øst 3:09:12 + 31:231
20Akeren,Terje Bergkameratene Ski 3:11:02 + 33:133
21Robberstad,Tron Wriggeling Bottoms 3:12:38 + 34:493
22Tøftum,Roger Drammen Ck 3:12:55 + 35:066
23Brattebrekke,Reidar Ingen klubb 3:14:25 + 36:361
24Ødegård,Ole Kristian Ingen klubb 3:16:20 + 38:316
25Støre,Jonas Gahr Il Heming 3:16:57 + 39:085
26Gundersen,Agnar Skiforeningen 3:20:51 + 43:023
27Berggren,Petter Hassel BIL 3:20:58 + 43:096
28Furuheim,Tom Kongsberg IF 3:23:33 + 45:442
29Rasmussen,Sigmund Ditt Tempo 3:24:00 + 46:114
30Schibsted,Christian Røyken O-Lag 3:26:11 + 48:224
31Gustavsen,Erik Konnerud Il 3:27:05 + 49:162
32Kvale,Hans Håvard Ingen klubb 3:27:09 + 49:2019
33Stavrum,Tor Arne Draka Norsk Kabel 3:27:44 + 49:554
34Ekern,Pål Einar Sødra Bil 3:27:50 + 50:011
35Skar,Espen Rask 3:28:48 + 50:5925
36Sauge,Erik Stabell Elopak BIL 3:35:15 + 57:265
37Krona,Rolf Gjensidige Sport 3:35:27 + 57:382
38Haglund,Geir DnB NOR BIL 3:35:28 + 57:392
39Dyrdal,Dag Ingen klubb 3:36:20 + 58:311
40Formo,Hans-Einar Eiker Cykkelklubb 3:36:37 + 58:4815
41Brenna,Jan Telenor Bil 3:37:34 + 59:451
42Simonsen,Steinar Ingen klubb 3:37:36 + 59:472
43Unnli,Tom Drammen Strong 3:37:40 + 59:5111
44Hansen,Per Aage Drammens Ballklubb 3:38:43 +1:00:541
45Gevelt,Tormod Bødalen 3:41:38 +1:03:492
46Melzer,Stiig Asker Ck 3:42:58 +1:05:091
47Åsheim,Trond Union Brygge Bil 3:45:22 +1:07:335
48Fredriksen,Rolf Edb Ergogroup Bil 3:48:01 +1:10:124
49Hansen,Espen Boye Strømsgodset If 3:51:18 +1:13:291
50Warloff,Svein Gunnar Ingen klubb 3:52:15 +1:14:261
51Stubdal,Knut Jørgen Ingen klubb 3:53:25 +1:15:361
52Blond,Jens Fmc Kongsberg Subsea 3:54:24 +1:16:351
53Vatne,Ulf Anders Bilia 3:57:18 +1:19:291
54Theodorsen,Terje Drammens Ballklubb 3:58:11 +1:20:221
55Solberg,Tor Kongsberg Defence & Aerospace 4:00:23 +1:22:341
56Grøtterud,John Arne Vikersund IF 4:02:22 +1:24:332
57Presberg,Knut Drammen Kom.BIL 4:21:03 +1:43:140
58Granheim,Fred Ingen klubb 4:27:37 +1:49:480
59Sørensen,Bjørn Helge Mjøndalen IF 4:32:29 +1:54:402
60Grøsland,Harry Elko BIL 4:48:11 +2:10:220
61Wethal,Jørgen Ingen klubb 5:11:48 +2:33:590
DNFEkeland,Per Roar Ingen klubb 0
DNFKirkhorn,Espen Ingen klubb 0
DNSAaby,Kristen Bjørn Myhre Sport 16
DNSRød,Ole S. Asker Skiklubb 2
DNSSteinbakk,Arne Olav Eltek 2
DNSMyhre,Sven Berger Og Svelvik O-Lag 1
DNSVanberg,Pål Johan Vestre Viken Hf 1
DNSSchultz,Jon Ingen klubb 1
DNSMehren,Terje Drammens Ballklubb 0
DNSHenninen,Rune Mjøndalen IF 1
DNSStake,John Elgfot Freske Fraspark 0
DNSThorsheim,Sjur Ingen klubb 1
Resultatliste Minneløpet Menn 56-60Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Nygaard,Oddvar Bjørn Myhre Sport 2:29:19 + 00:0031
2Nygaard,Per Ole Vestringen IL 2:44:20 + 15:0110
3Hopen,Stein Roar Statoil BIL 2:44:55 + 15:362
4Thon,Harald Drammen Strong 2:54:27 + 25:084
5Thorsrud,Nils H Vikersund IF 2:58:42 + 29:234
6Raabe,Erik Anton Aker Solutions Bil 3:01:34 + 32:152
7Gjærde,Ingvar Bk Ski 3:02:36 + 33:175
8Endresen,Jan Otterstad Nordea 3:04:03 + 34:4428
9Gulliksen,Jon Hokksund IL 3:12:24 + 43:054
10Onshuus,Emil Konnerud Il 3:17:45 + 48:268
11Kjørmo,Øivind Mjøndalen IF 3:17:59 + 48:409
12Bjørndalen,Arne Ingen klubb 3:18:40 + 49:218
13Erdal,Dag-Eirik Ingen klubb 3:20:12 + 50:532
14Vig,Jens Drammen Strong 3:22:19 + 53:0014
15Moen,Truls Sylling IF 3:23:07 + 53:482
16Wethal,Anders Statsbygg Bil 3:25:41 + 56:221
17Kollen,Ernst-Ole Hassel BIL 3:28:35 + 59:161
18Johannessen,Petter F. Sturla 3:29:24 +1:00:056
19Berget,Terje Modum FIK 3:30:58 +1:01:391
20Aaserud,Lars Drammen Kom.BIL 3:33:31 +1:04:1221
21Nilsen,Edgar Telenor Bil 3:34:05 +1:04:461
22Mjåset,Svein Promis Bil 3:35:38 +1:06:191
23Ræder,Johan Skiforeningen 3:35:43 +1:06:243
24Sollie,Hugo Sande Sportsklubb 3:36:35 +1:07:163
25Barkenes,Tommy Nokia Siemens Networks 3:37:28 +1:08:091
26Tronsgaard,Lars Ingen klubb 3:38:56 +1:09:374
27Lutnæs,Einar Ingen klubb 3:39:28 +1:10:093
28Andreassen,Erik Konnerud Il 3:41:46 +1:12:272
29Grøteig,Arild Nykirke If 3:47:23 +1:18:042
30Løvik,Arild Vikersund IF 3:54:04 +1:24:452
31Dahl,Jon Kirkens Bymisjon 3:57:24 +1:28:055
32Aaserud,Erik Sturla 4:01:50 +1:32:3123
33Thonhaugen,Jan Egil Ros 4:10:46 +1:41:276
34Aslaksen,Finn If Frøy 4:14:57 +1:45:381
35Korsmo,Jan Asjer TK 4:15:14 +1:45:5510
36Ladehaug,Reidar Nordhordland Skiklubb 4:28:30 +1:59:110
37Ørmen,Jan Fredrik Konnerud Il 4:35:03 +2:05:440
38Vik,Bjørnulf Team Arena 4:35:42 +2:06:230
39Person,Arne Ingen klubb 5:27:07 +2:57:480
DNSLille,Ketil Sande Sportsklubb 1
DNSLindstad,Helge Asker Og Bærum Brannvesen B.i. 1
DNSStenseng,Dag Ingen klubb 1
DNSMathisen,Helge Otto Color Line Bil 3
DNSSørlie,Gunnar Ingen klubb 1
DNSEriksen,Jan Fredrik Drammen Tennis Klubb 0
DNSLadehaug,Endre Kirkens Bymisjon 0
DNSNordal,Hans Storbonden Ragnar Nordal 0
DNSBlomhoff,Rune Ingen klubb 3
Resultatliste Minneløpet Menn 61-65Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Christensen,Odd-Arnt Asker Og Bærum Brannvesen B.i. 2:51:34 + 00:001
2Thorn,Espen Multiconsult Bil 2:51:51 + 00:176
3Andreassen,Frode Sturla If 3:02:19 + 10:4521
4Smith,Erik Heming 3:03:04 + 11:302
5Hvitstein,Kåre Kodal Il 3:07:05 + 15:311
6Haugfos,Nils Petter Drammens Ballklubb 3:09:19 + 17:4530
7Bringaker,Steinar Ingen klubb 3:09:30 + 17:561
8Wanvik,Per Ole Sturla 3:10:39 + 19:0519
9Skaugen,Nils-Ole Sylling IF 3:12:10 + 20:363
10Klever,Steinar Skiforeningen 3:25:01 + 33:272
11Halvorsen,Børre Sturla 3:26:21 + 34:4715
12Johansen,Børre A. Ingen klubb 3:39:08 + 47:3414
13Hægstad,Erik Aker Solutions Bil 3:42:51 + 51:171
14Lauvålien,Arne Drammens Skøiteklub 3:44:24 + 52:503
15Arnesen,Per Arne Sylling IF 3:44:55 + 53:212
16Syvertsen,Bjørn Konnerud Il 3:47:24 + 55:509
17Grøholt,Hans Ingen klubb 3:51:44 +1:00:102
18Holther,Roar Drammen Strong 3:54:21 +1:02:4719
19Norstrøm,Petter Kongsvinger Il 3:55:02 +1:03:281
20Gjølberg,Ole Rygge Il 3:58:39 +1:07:053
21Rustand,Magne Protan BIL 4:08:07 +1:16:3333
22Aaberg,Sebjørn Nycomed B I L 4:09:00 +1:17:262
23Lund,Harald Drammen Strong 4:16:06 +1:24:327
24Eriksen,Tom S. Dbk 4:17:14 +1:25:4031
25Lindbo,Knut Konnerud Il 4:21:31 +1:29:572
26Stensrud,Torgeir Hassel BIL 5:04:20 +2:12:460
DNSEkeland,Arvid Ingen klubb 27
Resultatliste Minneløpet Menn 66-70Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Jansen,Arild Asker Skiklubb 3:04:21 + 00:0011
2Fedje,Steinar Sturla 3:07:49 + 03:2830
3Fossum,Roar Ingen klubb 3:20:18 + 15:5720
4Grønhovd,Kjell Vikersund IF 3:22:47 + 18:2636
5Holth,Per Åmot If 3:24:11 + 19:5019
6Melgaard,Øyvind Sylling IF 3:31:13 + 26:5216
7Torkildsen,Ragnar Drammen Strong 3:35:26 + 31:0531
8Revhaug,Helge Åskameratene U,il 3:36:01 + 31:401
9Endsjø,John Ingen klubb 3:42:44 + 38:231
10Larsen,Tore Runar Ingen klubb 3:51:11 + 46:508
11Syvertsen,Tore Konnerud Il 3:53:48 + 49:2713
12Fossum,Per Eiker-Kvikk 4:04:14 + 59:534
13Kjus,Per Skiforeningen 4:24:22 +1:20:015
14Skaar,Gunnar Trøsken IL 4:54:58 +1:50:3718
DNFRugland,Karsten Sjåstad Vestre Lier 23
DNSKristensen,Jan Erik TriSport BIL 2
DNSSkaug,Per Drammen Roklubb 21
DNSLandaas,Svein Svelvik Sykleklubb 13
DNSØvrehus,Jon Ingen klubb 0
DNSDenneche,Kaj Stabæk IF 2
DNSStrande,Per Uio BIL 0
Resultatliste Minneløpet Menn 71-75Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Johannessen,Karl Henrik Heggedal IF 3:29:06 + 00:002
2Lie,Svein Fossum 3:38:09 + 09:034
3Frøvoll,Elling Drafn 3:38:56 + 09:5025
4Arnslett,Per Sturla 3:59:32 + 30:2637
5Christensen,Oddvar Sturla 4:02:47 + 33:4142
6Bjørneklett,Arvid Ingen klubb 4:10:33 + 41:279
7Hushovd,Einar Sande Sportsklubb 4:20:59 + 51:536
8Lauritsen,Kjell Drafn 4:31:58 +1:02:5218
9Lau,Jack Søre Ål IL 4:35:24 +1:06:1842
DNFNormann,Bergsvein Drammens Ballklubb 0
Resultatliste Minneløpet Kvinner 17-18Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Vig,Astrid Bredde Drammen Strong 3:13:50 + 00:003
2Jørgensen,Liselotte Veimar Lier IL 3:29:11 + 15:213
Resultatliste Minneløpet Kvinner 19-20Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Haugen,Tina Øen Statoil BIL 4:23:46 + 00:001
Resultatliste Minneløpet Kvinner 21-25Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Roudot,Solenne Elopak BIL 2:58:41 + 00:001
2Gurandsrud,Siri Lier IL 3:16:45 + 18:041
3Nordby,Linn Marie Ntnui 3:26:14 + 27:331
4Bromander,Gitte Fredrikstad Skiklubb 3:26:47 + 28:061
5Ask-Henriksen,Kristin Konnerud Il 3:40:59 + 42:181
6Larsen,Rikke Cecilie Ingen klubb 3:55:12 + 56:311
7Standnes,Henriette Helene Ingen klubb 3:55:55 + 57:141
8Flakne Andresen,Julie Drammen Svømmeklubb 3:57:54 + 59:131
9Vik,Ingema Ingen klubb 4:02:57 +1:04:161
10Lindstrøm Gjesdal,Louise Tyttebærklubben 4:03:01 +1:04:201
11Paulsen,Mari Hokksund IL 4:13:07 +1:14:261
DNSStuveseth,Stine Bjørn Myhre Sport 0
DNSLindland,Maria Ingen klubb 0
Resultatliste Minneløpet Kvinner 26-30Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Brox,Mari Johanna Osi 2:35:12 + 00:005
2Jorde,Liv Birgit Gol IL 2:54:05 + 18:532
3Eriksen,Sigrid Ramuz Fearnsport / Team United Baker 3:01:11 + 25:591
4Gulliksen,Linn Skiforeningen 3:07:59 + 32:474
5Brevig,Ane Baldishol Røyken O-Lag 3:24:42 + 49:303
6Ask-Henriksen,Hege Konnerud Il 3:28:09 + 52:571
7Wäppling,Emma Karesuando Fyrklövern 3:36:41 +1:01:291
8Grefsrud Søfting,Karianne Charl Østmarka Triathlon 3:43:20 +1:08:081
9Harstad,Lene Asker Ck 3:49:00 +1:13:481
10Loe,Mari Ingen klubb 3:49:07 +1:13:551
11Eklund,Marie Ingen klubb 3:50:31 +1:15:191
12Næss Høvik,Hanne Vann- Og Avløpsetaten 3:51:07 +1:15:551
13Aandal,Sofie Ingen klubb 3:52:07 +1:16:551
14Østgård,Idun Multiconsult Bil 3:52:20 +1:17:081
15Stake,Johanne Elgfots venner 3:52:23 +1:17:111
16Førland,Kaja Ingen klubb 4:04:48 +1:29:361
17Gjersum,Cecilie Sturla 4:09:28 +1:34:161
18Stake,Jøran Helene Elgfots Venner 4:11:37 +1:36:251
19Kristoffersen,Maren Veritas BIL 4:11:46 +1:36:341
20Sjulstad,Johanne Elopak BIL 4:14:07 +1:38:551
21Eugster,Andrea Nina Fløyen Mtb 4:14:10 +1:38:581
22Strømme,Mari Ingen klubb 4:19:47 +1:44:350
23Haakonsen,Marte Ingen klubb 4:19:52 +1:44:400
24Reitbakk,Janne Multiconsult Bil 4:27:45 +1:52:330
25Hafskjold Øvrehus,Unni Ingen klubb 4:34:49 +1:59:370
26Fossland,Mari Ingen klubb 5:00:05 +2:24:530
27Henriksen,Mia Ingen klubb 5:20:44 +2:45:320
DNSJanbu,Ingrid McKinsey 1
Resultatliste Minneløpet Kvinner 31-35Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Larsen,Hilde Vigdis Ntnui - Langrenn 2:56:35 + 00:001
2Stokseth,Heidi Halden SK 3:13:55 + 17:202
3Stormo,Trude Wermskog Team Oslo Sportslager 3:15:25 + 18:502
4Norberg,Hanna Sliten & Blid 3:29:27 + 32:523
5Larntvet Kvernes,Frøydis Opil 3:31:45 + 35:101
6Solberg,Marie Nordea 3:32:29 + 35:541
7Larntvet Kvernes,Camilla Skiforeningen 3:32:35 + 36:001
8Eriksen,Hanne Mai Ingen klubb 3:35:07 + 38:321
9Sexe,Randi Kjelsås 3:43:11 + 46:361
10Nilsson,Malin Kongsberg Maritime 3:49:22 + 52:471
11Fossdal,Guri Fanaråk Il 3:51:02 + 54:271
12Bjerva,Marianne Ahus 3:58:43 +1:02:081
13Andersen,Therese Ingen klubb 4:10:11 +1:13:361
14Eng,Ann-Kristin Skrim IL 4:32:25 +1:35:500
15Molenaar,Hilde S. Modum O-Lag 4:33:44 +1:37:090
16Teigen,Mette Haug Eiker-Kvikk 4:38:13 +1:41:380
17Ugland,Elisabeth Østbygda Il 4:46:33 +1:49:580
DNFBerge,Ingvild Kirkens Bymisjon 0
DNSFuglesang,Therese Fugleflukten Il 0
Resultatliste Minneløpet Kvinner 36-40Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Laukli,Ingerid Konnerud Il 2:46:48 + 00:001
2Grenan,Kristin Pettersen Norconsult BIL 3:15:21 + 28:334
3Bakken,Hege Breen Drammens Tidende Bil 3:18:05 + 31:172
4Opsahl,Elise Hay Gti 3:24:15 + 37:271
5Løvendal,Rhine Sturla 3:28:44 + 41:563
6Karlsen,Ninan Renate Asker Trekkhundklubb 3:29:51 + 43:031
7Strand,Kari Lierbygda O-lag 3:36:36 + 49:483
8Braathen,Karianne Drammen Strong 3:42:22 + 55:341
9Pay,Monica Team Pay 3:50:09 +1:03:211
10Berg,Randi Grønli Eiker-Kvikk 3:51:15 +1:04:271
11Østmoen,Hilde Charlotte Eiker Cykkelklubb 3:53:56 +1:07:081
12Holtung,Hege Therese Hif 3:56:06 +1:09:181
13Johansen,Randi Christiansen Modum Svømmeklubb 3:56:29 +1:09:412
14Vestersager,Tina Nve-Bil 3:57:19 +1:10:311
15Blom,Vibeke Team Tri-Sport 3:57:46 +1:10:582
16Vinsvold,Ragnhild Ciber Norge 3:59:27 +1:12:392
17Kjeldaas,Hege Nordre Sande 4:02:33 +1:15:451
18Instanes,Tanja Underlia Downhill 4:03:42 +1:16:543
19Steen,Marianne Ingen klubb 4:06:44 +1:19:561
20Abbedissen,Sølvi Ingen klubb 4:27:24 +1:40:361
21Blom,Marianne Team Somla 4:31:07 +1:44:192
22Grasbekk,Astrid Solstad Racing 4:39:16 +1:52:280
23Sand,Kristin Kvarme Hassel BIL 4:57:28 +2:10:400
24Myrvold,Ina Ingen klubb 5:09:06 +2:22:180
25Fuglesang,Anita Fugleflukten 5:19:49 +2:33:010
26Sandvær,Vårin Ingen klubb 5:22:25 +2:35:370
DNSLothe,Lene Drammens Ballklubb 2
DNSSyse,Astri Holmen IF 2
DNSFuglesang,Nanette Blindern Studenterhjem 1
Resultatliste Minneløpet Kvinner 41-45Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Lie,Selma Fossum 3:04:22 + 00:002
2Norheim,Ane Drammens Ballklubb 3:07:58 + 03:363
3Aamodt,Nancy Nancy2help 3:09:07 + 04:451
4Karlsen,Ellen Christine Cambi Bil 3:11:13 + 06:511
5Bergquist,Marianne Høibakk Mjøndalen IF 3:15:27 + 11:054
6Kvamme,Anne-Kristin Team Tronrud 3:18:59 + 14:372
7Groven,Sigrid Drammens Ballklubb 3:21:03 + 16:415
8Vråle,Tonje Drammen Strong 3:21:46 + 17:245
9Melaaen,Gunilla Ros 3:29:58 + 25:362
10Mortensen,Ingunn Ingen klubb 3:35:17 + 30:553
11Thomassen,Laila Tyrifjord Hotell 3:48:13 + 43:513
12Hansen,Anette Drammen Strong 4:10:17 +1:05:555
13Sjaamo,Grethe Tyristubben 4:25:51 +1:21:291
14Iden,Hege Fmc Kongsberg Subsea 4:38:44 +1:34:220
15Rødland,Kristin Ingen klubb 5:04:22 +2:00:000
16Hellum,Janne Drammen Strong 5:21:09 +2:16:470
17Svane,Kathinka Ingen klubb 5:37:13 +2:32:510
DNSStrand,Grete Linderudløperne 0
DNSFlåten,Kjersti Ingen klubb 0
DNSChristensen,Eli Johanne Ingen klubb 0
Resultatliste Minneløpet Kvinner 46-50Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Land,Ann Kristin Konnerud Il 3:02:53 + 00:0013
2Børtnes,Brynhild Drammens Ballklubb 3:06:49 + 03:563
3Ankile,Kristin Lier IL 3:17:51 + 14:582
4Juritzen,Hanne Ingen klubb 3:25:24 + 22:312
5Engebretsen,Vivi Drammen Strong 3:29:49 + 26:562
6Horvli,Ingun Jahren Konnerud Il 3:32:47 + 29:545
6Ranvik,Annemarie Drammens Ballklubb 3:32:47 + 29:5410
8Gravdal,Marthe-Lene Lier IL 3:34:34 + 31:413
9Geier,Kari Schultz Ingen klubb 3:34:51 + 31:582
10Hofstad,Unn Il Ros / Storebrand Sport 3:36:34 + 33:414
11Drabløs,Ingrid DnB NOR BIL 3:39:55 + 37:026
12Smulders,Cathrine Backer Bærum Kommune BIL 3:40:28 + 37:355
13Austad,Hanne Konnerud Il 3:40:47 + 37:543
14Vig,Hanne Bredde Drammen Strong 3:42:23 + 39:302
15Åsheim,Ingrid B. Union Brygge Bil 3:45:18 + 42:255
16Helgesen,Kjersti Bjørn Myhre Sport 3:47:33 + 44:405
17Bogen,Mette Nordea 3:49:18 + 46:251
18Gedde,Elisabeth Koll 3:54:02 + 51:091
19Årmot,Eli Ingen klubb 4:02:53 +1:00:004
20Remme,Mette Ros 4:06:41 +1:03:485
21Flakne,Nora Ingen klubb 4:21:36 +1:18:431
22Christophersen,Anne Ingen klubb 4:29:00 +1:26:071
23Ladehaug,Brita Kirkens Bymisjon 4:30:45 +1:27:524
24Hamremoen,Hege Basale 4:33:32 +1:30:391
25Fossen,Christine Konnerud Il 4:44:21 +1:41:282
26Hennum,Kjersti Lier Kommune B.i.l 4:48:32 +1:45:390
27Paulsen,Trine Hokksund IL 4:58:11 +1:55:180
28Høystad,Unni Ingen klubb 5:04:35 +2:01:420
DNFKirkhorn,Bente Bratlie Ingen klubb 0
DNSFlatebakken,Åshild Jardar, IL 2
DNSGjerdseth,Ann Christin Fmc Technologies 2
DNSVik,Inger Anne Siemens Bil 1
Resultatliste Minneløpet Kvinner 51-55Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Bjerkreim,Venche Fossum 3:13:07 + 00:005
2Håvardstun,Britt Svelvik If 3:14:33 + 01:263
3Båsen,Live Vikersund IF 3:19:31 + 06:2411
4Stuve,Hanne Ingen klubb 3:22:11 + 09:044
5Jakobsen,Gry Mile Drammens Ballklubb 3:23:24 + 10:176
6Bjerke Berg,Kari Skedsmo Skiklubb 3:30:26 + 17:193
7Evjen,Siri Anette Ingen klubb 3:35:29 + 22:2222
8Johansen,Hanne Bjørnerud Ingen klubb 3:48:11 + 35:042
9Ask-Henriksen,Karin Konnerud Il 3:52:28 + 39:212
10Theodorsen,Ellen Marie Drammens Ballklubb 3:57:24 + 44:1714
11Meinich,Lene Ingen klubb 4:00:29 + 47:221
12Petersen,Marit Asplin Ingen klubb 4:08:51 + 55:441
13Thonhaugen,Anne Sørum Ros 4:15:15 +1:02:085
14Ørmen,Tone Sverreson Drammens Tidende Bil 4:39:47 +1:26:401
15Ekeland,Eilin Ingen klubb 4:48:22 +1:35:151
16Østberg,Liv B Aron Skiklubb 5:23:17 +2:10:106
DNSIdland,Brynhild Fossum 1
DNSBjertnes,Kari Helene Sturla 1
DNSØstensen,Anniken Fossum 0
Resultatliste Minneløpet Kvinner 56-60Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Solheim,Birte Kristin Jutul Il 3:20:25 + 00:001
2Schultz,Anne Bærum Skiklubb 3:30:37 + 10:122
3Haugen,Anne-Grete Il Viljar 3:33:31 + 13:062
4Strand,Anne Mette Skiforeningen 3:38:38 + 18:133
5Bakken,Lise Ingen klubb 3:41:17 + 20:523
6Skalstad,Tone Øren Sturla 3:50:15 + 29:502
7Nilsen,Gerd Håland Sturla 3:59:06 + 38:4119
8Andreassen,Torild H. Sturla If 4:13:23 + 52:581
9Stuveseth,Bente Bjørn Myhre Sport 4:45:10 +1:24:452
10Hafskjold Øvrehus,Anne Ingen klubb 4:50:38 +1:30:131
DNSSandvik,Toril Sturla 20
DNSSolheim Hansen,Kaia Skrim IL 1
Resultatliste Minneløpet Kvinner 61-65Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Asmyhr,Frøydis Borge Vestfossen 3:45:15 + 00:009
2Bredesen,Frøydis Elgfots Venner 4:38:54 + 53:391
3Ladehaug,Bjørg Kirkens Bymisjon 6:57:45 +3:12:300
Resultatliste Minneløpet Kvinner 66-70Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Larsen,Marit Mjøndalen IF 3:33:29 + 00:0026
2Bryhn Hansen,Ellen Sturla 5:06:37 +1:33:0819
Resultatliste Minneløpet Kvinner 71-75Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Jordan Thorstensen,Jorunn Drafn 3:46:09 + 00:0020
2Fossen,Elin Sturla 3:58:20 + 12:1124
3Nielsen,Marianne Ingen klubb 4:28:09 + 42:001
Resultatliste Halvhauern G13Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Johansen,Sivert Leander Drammens Ballklubb 1:24:30 + 00:000
2Baklid,Jørgen Konnerud Il 1:32:41 + 08:110
3Groven,Gard Reier Drammen Strong 1:33:22 + 08:521
4Engebretsen,Alexander Drammen Strong 1:33:35 + 09:051
5Laukli,Sivert Konnerud Il 1:34:13 + 09:430
6Berg,Jonas Konnerud Il 1:50:18 + 25:480
Resultatliste Halvhauern G14Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Kirkeng,Ole Marius Ros 1:24:06 + 00:000
2Svingheim,Håvard Landro Konnerud Il 1:32:41 + 08:350
3Nelson,Håkon Svarstad Il 1:40:53 + 16:470
Resultatliste Halvhauern G15Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Ask,Kristoffer Fuglerud Lier IL 1:33:56 + 00:000
Resultatliste Halvhauern Menn 21-25Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
DNSNordli,Axel Ingen klubb 0
Resultatliste Halvhauern Menn 26-30Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Nordli,Anders Ingen klubb 2:22:57 + 00:000
Resultatliste Halvhauern Menn 41-45Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Fongen,Øystein Det Norske Veritas 2:02:52 + 00:000
Resultatliste Halvhauern Menn 51-55Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Nordli,Per Ingen klubb 2:15:24 + 00:000
Resultatliste Halvhauern Menn 56-60Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Kirkerud,Narve Sturla If 1:43:39 + 00:000
2Nordli,Morten Ingen klubb 2:22:57 + 39:180
Resultatliste Halvhauern Menn 71-75Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Johansen,Tormod Ingen klubb 2:21:35 + 00:000
Resultatliste Halvhauern J13Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Vråle,Solveig Hernandez Drammen Strong 1:36:52 + 00:001
2Bodahl,Julie Mjøndalen IF 1:43:40 + 06:480
3Granheim,Gina Marie Ros 2:04:55 + 28:030
DNSVig,Sigrid Bredde Drammen Strong 1
Resultatliste Halvhauern J14Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
DNSLøken,Marie Drammen Strong 1
Resultatliste Halvhauern J15Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Larsen,Anne-Lene Konnerud Il 1:40:58 + 00:000
2Andersen,Hanna E. Simostranda Il 2:11:16 + 30:181
3Skyttersæter Saugerud,Nora Konnerud Il 2:11:59 + 31:011
Resultatliste Halvhauern Kvinner 17-18Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Bjaarstad,Aurora Ask Ingen klubb 2:14:50 + 00:000
Resultatliste Halvhauern Kvinner 31-35Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Eldhuset,Mari Ingen klubb 3:04:54 + 00:000
Resultatliste Halvhauern Kvinner 51-55Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Strand,Kirsti Kjelsås 1:53:47 + 00:000

06.02.12 15:20:15 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Drammen Strong

Levert av IdrettenOnline