Thorleif Haugs Minneløp

Thorleif Haugs Minneløp

Thorleif Haug Skifestival.

13.02.11

Resultatliste per klasse

Menn 15-16 |  Menn 17-18 |  Menn 19-20 |  Menn 21-25 |  Menn 26-30 | 
Menn 31-35 |  Menn 36-40 |  Menn 41-45 |  Menn 46-50 |  Menn 51-55 | 
Menn 56-60 |  Menn 61-65 |  Menn 66-70 |  Menn 71-75 |  Kvinner 17-18 | 
Kvinner 19-20 |  Kvinner 21-25 |  Kvinner 26-30 |  Kvinner 31-35 |  Kvinner 36-40 | 
Kvinner 41-45 |  Kvinner 46-50 |  Kvinner 51-55 |  Kvinner 56-60 |  Kvinner 61-65 | 
Kvinner 66-70 |  Kvinner 71-75 |  Ungdomshauern Gutter 14 |  Ungdomshauern Gutter 13 |  Ungdomshauern Jenter 13 | 
Ungdomshauern Jenter 14 |  Ungdomshauern Jenter 15 |  Ungdomshauern Jenter 16 | 

Resultatliste Menn 15-16Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Kristiansen,Martin Ros 2:36:39 + 00:001
2Kaspersen,Aleksander Dbk 2:56:11 + 19:321
3Bjørshol,Andreas Liungen 3:01:17 + 24:381
4Papoutsis,Filip Lier Svømmeklubb 3:06:40 + 30:011
5Solberg,Yngvar Høimyr Sturla 3:07:03 + 30:242
6Hauge,Sigurd Terjesen Lier Svømmeklubb 3:23:23 + 46:441
7Valla,Christian Heming 3:49:16 +1:12:371
8Thun,Bendik Ingen klubb 4:03:21 +1:26:421
DNFHardang,Audun Konnerud Il 2
DNSFlaten,Torjus Viken Birkebeineren 2
DNSHolt,Magnus Øhil 1
Resultatliste Menn 17-18Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Iversen,Magnus Sogn Bærums Verk 2:31:45 + 00:002
2Rømcke,Johan Christian Drammen Strong 2:32:29 + 00:443
3Trøen,Erik Sjåstad Vestre Lier 2:33:07 + 01:223
4Lund-Kristensen,Herman Drammen Strong 2:33:19 + 01:343
5Koi,Haakon Elverhøi Ingen klubb 2:36:19 + 04:342
6Gravningen,Hans Gunnar Sande Sportsklubb 2:39:09 + 07:242
7Næss,Oskar Nesbygda If 2:42:10 + 10:253
8Aaserud,August Sande Sportsklubb 2:42:32 + 10:473
9Ryssdal,Jon Bergerøy Lyn Ski 2:44:52 + 13:071
10Bergane,Marius Konnerud Il 2:47:09 + 15:243
11Thon,Lars Henrik Verde Drammen Strong 2:50:09 + 18:243
12Prydz Gørbitz,Peter Andreas Lyn 2:55:19 + 23:341
13Moe,Fredrik Myklebust Ingen klubb 2:55:46 + 24:011
14Monsen,Haakon L. Sørkedalens If 3:02:32 + 30:471
15Kallager,Magnus Ingen klubb 3:02:48 + 31:031
16Ruud,Kristian A. Fossum 3:08:48 + 37:031
17Moen,Per Magnus Torsrudgutta 3:10:33 + 38:481
18Baumann,Jens Ingen klubb 3:23:50 + 52:051
19Smith,Bendix Gjølstad Sætre If Graabein 3:34:42 +1:02:571
20Andersen,Tord E. Simostranda Il 3:38:52 +1:07:071
21Gustavsen,Jørgen Konnerud Il 3:39:25 +1:07:401
22Broback,Bjørn Martin Nordstrand If 3:51:44 +1:19:591
DNSLie,Stian Birkebeineren 2
DNSFossen,Eirik G. Sturla 1
DNSHuso,Lars Årungen Ro Og Kajakklubb 1
Resultatliste Menn 19-20Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Nygaard,Håvard Ole K Karlsen Bil/ Liungen 2:18:02 + 00:005
2Johansen,Erlend Leander Splitkon 2:18:03 + 00:012
3Berg Ousdal,Martin Sollihøgda Ski 2:25:04 + 07:021
4Horvli,Halvor Konnerud Il 2:30:35 + 12:333
5Aasaaren,Fredrik Lyn Ski 2:35:18 + 17:161
6Skui,Sindre Lier IL 2:36:54 + 18:521
7Nygaard,Martin Sommer Drammens Ballklubb 2:36:55 + 18:535
8Bjertnes,Terje Faugstad Drammens Ballklubb 2:37:05 + 19:035
9Kaspersen,Marius Drammens Ballklubb 2:42:58 + 24:564
10Åsheim,Anders Konnerud Il 2:44:21 + 26:193
11Pedersen,Christoffer Aron Skiklubb 2:50:53 + 32:513
12Vinje,Jakob Drammens Ballklubb 2:51:56 + 33:543
13Vik Lennestad,Gøran Filtvet Fremad 3:32:01 +1:13:591
14Bergman,Henrik Konnerud Il 3:36:41 +1:18:391
15Kiil Brun- Pedersen,Christian Svelvik Fotball 3:50:26 +1:32:241
16Ravnås,Henning Nedre Sigdal If. 3:54:15 +1:36:131
17Schibsted,Øyvind Ros 4:13:12 +1:55:101
DNSBryhn,Anders Il Ros 2
DNSBendiktsen,Andreas Konnerud Il 3
DNSBlomhoff,Henrik Kiil Ingen klubb 1
DNSRønneberg,Vemund Bødalen 1
DNSVik,Lars Andreas Svelvik If 1
Resultatliste Menn 21-25Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Tømmerstrand,Jørn Yngve Ingen klubb 2:12:29 + 00:001
2Jensen Croff,Jonas Rustad I L 2:15:09 + 02:404
3Gurandsrud,Lars Lier IL 2:18:26 + 05:571
4Lindland,Martin Ros 2:31:40 + 19:111
5Helgesen,Ole Thomas Ntnui - Langrenn 2:35:11 + 22:423
6Aaserud,Fridtjof Sande Sportsklubb 2:35:49 + 23:207
7Nygaard,Hans Thorvald Lysaker Vestringen IL 2:36:14 + 23:451
8Strandhagen,Stig Carlson Ntnui 2:38:39 + 26:101
9Thon,Bjørn Verde Sturla 2:50:35 + 38:061
10Theodorsen,Hans Yngvar Dbk 2:51:02 + 38:331
11Bakke,Simen Ingen klubb 2:52:13 + 39:441
12Frantzen,Martin Joggegruppa 2:55:26 + 42:572
13Riis,Tor Eirik Team Øverskauen 2:57:53 + 45:241
14Brøvig,Henrik Ingen klubb 3:00:22 + 47:531
15Lislelid,Glenn Mesterhus 3:00:41 + 48:121
16Ulsaker,Sølve Hemsedal IL 3:03:08 + 50:391
17Svenne,Petter Birkebeineren 3:03:29 + 51:001
18Heiberg,Lars Magnus Sjåstad Vestre Lier Il 3:06:42 + 54:131
19Altenkamp,Lukas Osi 3:06:54 + 54:251
20Udgaard,Christian Drammen Sykkelklubb 3:06:58 + 54:291
21Fagerhøi,Jannik Ingen klubb 3:10:14 + 57:451
22Asdahl,Mats Ingen klubb 3:12:11 + 59:421
23Holm,Anders Ingen klubb 3:12:55 +1:00:261
24Hval,Son André Team Paul & Pauline 3:13:42 +1:01:131
25Valestrand,Jørund Evjen Nordmarka Stakekompani 3:14:22 +1:01:531
26Aaserud,Stein Realkameratene Fk 3:17:08 +1:04:391
27Berget,Torstein Nordmarka Stakekompani 3:20:17 +1:07:481
28Møllersen,Jakob Vinge Ingen klubb 3:21:12 +1:08:431
29Winther Naug,Sven Erik Ingen klubb 3:21:54 +1:09:251
30Gullerud,Kjell Joggegruppa 3:24:17 +1:11:481
31Wøien Christensen,Simen Team . 3:24:56 +1:12:271
32Aslaksen,Sturla Kfum Oslo 3:28:26 +1:15:571
33Heggen,Marius Loe Kirkens Bymisjon 3:29:44 +1:17:151
34Kirkerud,Jon Gustav Ingen klubb 3:37:26 +1:24:571
35Alveberg,Fredrik Nordmarka Stakekompani 3:37:27 +1:24:581
36Fredriksen,Magnus Slemmestad IF 3:39:23 +1:26:541
37Gravdal,Anders Team Bakglatt 3:39:33 +1:27:041
38Kampesæter,Magnus Ingen klubb 3:40:58 +1:28:291
39Aaserud,Christian Drammen Svømmeklubb 3:41:37 +1:29:081
40Gromsrud,Fredrik Nordmarka Stakekompani 3:41:59 +1:29:301
41Hardang,Arnstein Glassverket IF 3:43:15 +1:30:461
42Hardang,Ådne Ingen klubb 3:43:24 +1:30:551
43Olsen,Magnus Moss Sande Sportsklubb 3:43:28 +1:30:591
44Laug,John Erik Ingen klubb 3:44:49 +1:32:201
45Torgrimsby,Henrik Fabian Ingen klubb 3:45:02 +1:32:331
46Svendsen,Simen Nordmarka Stakekompani 3:51:40 +1:39:111
47Kjeldsen,Simen Hagerup Aron Skiklubb 3:58:12 +1:45:431
48Lyngtun,Frank Avinor 4:06:08 +1:53:391
49Finsrud Iversen,Thomas Ingen klubb 4:44:55 +2:32:261
DNSSmenes,Atle Rustad I L 3
DNSHelmen,Eirik Frontline Bjj 3
DNSHolm,Martin Blomhoff Sk Vidar 2
DNSKnudsen,Eirik Konnerud Il 1
DNSGjerdbakken,Steffen Team Bi Finans 1
DNSHolmen,Jan Joggegruppa 1
DNSKarlsen,André Fjellkleiv Ingen klubb 1
DNSLie Larsen,Per Kristian Hassel BIL 1
DNSBrenna,Trond Ingen klubb 1
DNSSørensen,Lukas Kirkens Bymisjon 1
DNSMadsen,Anders Fmc Kongsberg Subsea 1
DNSGulbrandsen,Torbjørn Ingen klubb 1
DNSWhal Andersen,Kim Hassel BIL 1
DNSThonhaugen,Henrik Ros 1
DNSHagen,Espen Norill Team . 1
DNSLarsen,Christer Team Stubberud 1
DNSLerdal,Eirik Jahren Drammen Bokseklubb 1
DNSShaban,Alae Hassel BIL 1
DNSKurland Olsen,Eirik Il Ros 4
Resultatliste Menn 26-30Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Gramstad,Eirik Osi 2:15:16 + 00:001
2Wermskog,Jarle Team Oslo Sportslager 2:16:10 + 00:542
3Arnstorp,Håkon Ingen klubb 2:18:15 + 02:594
4Levorsen,Joakim Heming Il 2:18:46 + 03:301
5Solum,Eirik Glipptak Il 2:19:53 + 04:372
6Skaug,Svend Vinje Lyn Ski 2:24:57 + 09:411
7Lied,Ole Kristian Skiforeningen/geovita As 2:25:45 + 10:291
8Nilsen,Audun Bjerkreim Slevik Il 2:27:09 + 11:531
9Iversen,Jon Anders Berger IL 2:33:18 + 18:024
10Blom,Lasse Gjesterud Sikfiskarlag 2:34:24 + 19:084
11Michalsen,Eirik Asker Skiklubb 2:36:09 + 20:531
12Helmen,Halvard Frontline Bjj 2:37:20 + 22:043
13Lundgreen,Christoffer Løvebakken 2:39:00 + 23:442
14Molland,Jermund Norges Bank 2:40:05 + 24:491
15Adolfsson,Daniel Rambøll 2:40:35 + 25:191
16Haugen,Simon Andreas Ernst & Young 2:42:37 + 27:211
17Barth,Christian Deloitte 2:42:51 + 27:351
18Bolstad,Gjermund Konnerud Il 2:43:07 + 27:513
19Moe,Christian Rørholt Pa Consulting 2:43:39 + 28:231
20Selbo,Lars Tore Antonsport 2:43:44 + 28:281
21Holtet,Martin Thanem Carnegie BIL 2:44:53 + 29:371
22Bråten,Lars Oras Bil 2:45:35 + 30:192
23Book,Sturla Ingen klubb 2:46:02 + 30:462
24Bomann-Larsen,Håkon Drammens Ballklubb 2:46:31 + 31:157
25Iversen,Christian Sogn Team Kjekkas 2:47:10 + 31:542
26Olaisen,Jan Magnus Konnerud Il 2:48:28 + 33:121
27Svandal Nygaard,Ståle Nicolay Ingen klubb 2:50:03 + 34:471
28Myrhaug,Paul Gardsgutta.com 2:50:17 + 35:015
29Holmen,Marius Overtenning Sk 2:51:29 + 36:132
30Tovmo,Simen Dombås Il 2:52:09 + 36:531
31Fosse,Pål Bjarne Ingen klubb 2:52:52 + 37:362
32Frydendal,Alf Anders Ttif 2:54:29 + 39:132
33Kristiansen,Bjørn Wiig Bdo Bil 2:54:37 + 39:211
34Grini,Erik Aleksander Kolbotn 2:55:47 + 40:311
35Smedsrud,Trond Atle Pwc Bil 2:57:19 + 42:032
36Skogholt,Hans Christian Ingen klubb 2:57:27 + 42:111
37Moltke-Hansen,Joachim Ingen klubb 2:58:14 + 42:581
38Østberg,Martin Aron Skiklubb 2:58:33 + 43:174
39Tingulstad,Emil Neumann Ingen klubb 2:59:08 + 43:521
40Gjerding,Mikael Ingen klubb 2:59:50 + 44:341
41Opsanger,Eirik Nyland Kongsberg Defence & Aerospace 3:00:01 + 44:452
42Aass,Lauritz Aass Bryggeri 3:00:33 + 45:171
43Engen,Kristian Søre Ål IL 3:00:48 + 45:321
44Lie Hansen,Stian Skoger Il 3:01:21 + 46:051
45Narjord,Audun Ingen klubb 3:01:23 + 46:071
46Theodorsen,Lars Silver 3:02:48 + 47:321
47Fosse,Ola Beinnes Ingen klubb 3:04:26 + 49:101
48Haare,Øystein Aaby Team Blå Extra 3:05:15 + 49:591
49Winther,Espen Fossum 3:05:34 + 50:181
50Hopperstad,Morten VG Team 3:06:15 + 50:591
51Elvsveen,T552 Opil 3:06:26 + 51:101
52Haga,Ole Kristian Botne Sk 3:06:39 + 51:231
53Lamm-Kittelsen,Carl Fredrik Ingen klubb 3:07:27 + 52:111
54Olsen,Adrian Skaun Il 3:07:43 + 52:271
55Nygaard,Johannes P. Vestringen IL 3:10:07 + 54:511
56Moen,Arne Martin Norges Bank 3:11:16 + 56:001
57Lybeck,Amund Nordea 3:11:28 + 56:121
58Hemli,Andreas Ingen klubb 3:13:26 + 58:101
59Hallingstad,Hallvar Konnerud Il 3:13:52 + 58:361
60Grøsland,Kristen Ingen klubb 3:16:27 +1:01:111
61Ugland,Torkel Ingen klubb 3:17:36 +1:02:201
62Engen,Kjetil Team Bjerring 3:18:08 +1:02:521
63Hovland,Thor Anders Ingen klubb 3:19:02 +1:03:461
64Woll,Andreas Heggedal IL 3:19:42 +1:04:261
65Bjørnstad,Magnus Smedsrud Fmc Kongsberg Subsea 3:21:06 +1:05:501
66Aslaksen,Einar Plog Il 3:22:51 +1:07:351
67Tollefsen,Tian Ernst & Young 3:23:12 +1:07:561
68Bjerkerud,Tor Martin Krødsherad IL 3:23:16 +1:08:001
69Schwartz,Johan Lindelien Hof IL 3:23:58 +1:08:421
70Stenseng,Christian Ingen klubb 3:26:44 +1:11:281
71Bakkan,Nils Glipptak Il 3:26:49 +1:11:331
72Ulstrup,Mikael Benjamin Norconsult BIL 3:27:56 +1:12:401
73Thorrud,Lars Erling Ingen klubb 3:29:20 +1:14:042
74Watvedt,Magnus S. Ingen klubb 3:29:24 +1:14:081
75Eliassen,Henning Ingen klubb 3:29:57 +1:14:411
76Lerøy,Thomas Ingen klubb 3:31:12 +1:15:561
77Julin,Eivind Ruben Ingen klubb 3:31:58 +1:16:421
78Holmberg,Jonas Axa Sports Clu 3:32:10 +1:16:541
79Holøs,Steinar Sarpsborg Roklubb 3:33:10 +1:17:541
80Kure,Knut Ingen klubb 3:33:57 +1:18:411
81Gylterud,Snorre Skiforeningen 3:34:41 +1:19:251
82Wollum,Andreas Naas Gjensidige Sport 3:38:10 +1:22:541
83Skaalvik,Mats Ole Ingen klubb 3:38:42 +1:23:261
84Høydal,Gregar Morgedal Il 3:39:56 +1:24:401
85Hordvik,Tore Nyborg Vbk 3:39:58 +1:24:421
86Sebergsen,Simon Ingen klubb 3:40:51 +1:25:351
87Hougen,Henrik Ingen klubb 3:44:02 +1:28:461
88Tingve,Pål Marius Ingen klubb 3:44:59 +1:29:431
89Horne,Morten Ingen klubb 3:46:25 +1:31:091
90Søyland,Lars Ingen klubb 3:46:59 +1:31:431
91Rognlien,Øystein Ingen klubb 3:48:00 +1:32:441
92Bjerkseth,Øyvind Ingen klubb 3:49:12 +1:33:561
93Tangen,Marius Ibm Klubben 3:49:19 +1:34:031
94Gautefall Nicolaisen,Tarjei Ingen klubb 3:52:32 +1:37:161
95Golebiowski,Andrzej Ingen klubb 3:53:15 +1:37:591
96Haflan,Håkon Tomra Bil 3:54:02 +1:38:461
97Brækken,Christian Ingen klubb 3:54:03 +1:38:471
98Nørstebø,Ole Vegar Ingen klubb 3:54:51 +1:39:351
99Bjørntvedt,Eivind Kirkens Bymisjon 3:55:14 +1:39:581
100Loberg,Jon-Erik Ingen klubb 3:56:38 +1:41:221
101Lyngved,Morten Ingen klubb 3:57:53 +1:42:371
102Halle,Morten Ingen klubb 4:02:50 +1:47:341
103Dalsrud,Simen Ingen klubb 4:04:56 +1:49:401
104Vik,Michael Ribbungene Skiklubb 4:05:48 +1:50:321
105Gotteberg,Geir Ingen klubb 4:11:27 +1:56:111
106Halvorsen,Axel Henrik Ingen klubb 4:12:04 +1:56:481
107Larsen,Mats Ingen klubb 4:18:19 +2:03:031
108Blikom,Arild Berger Og Svelvik O-Lag 4:22:02 +2:06:461
109Hansen,Lars Tore Kirkens Bymisjon 4:24:11 +2:08:551
110Kvam,Espen Pwc Bil 4:24:17 +2:09:011
110Kvinge,Kristoffer Ingen klubb 4:24:17 +2:09:011
112Raaholt,Henrik Ingen klubb 4:25:48 +2:10:321
113Storm Olsen,Roger Ingen klubb 4:26:58 +2:11:421
114Julsrud,Øystein Konnerud Il 4:33:26 +2:18:101
115Midbø,Vidar Pwc Bil 4:40:17 +2:25:011
116Henriksen,Christian Ingen klubb 4:48:25 +2:33:091
117Brynildsen,Nils Jørgen Ingen klubb 4:57:07 +2:41:511
DNFHansen,Erik Almeq - Bil 3
DNFPaulsen,Anders Dalby ADHD Racing Team 1
DNSLille,Fredrik Stenestø Sande Sportsklubb 3
DNSSkaugen,Martin Sylling IF 3
DNSTorp-Hansen,Dag Bdo Bil 2
DNSAalvik,Dag Nydalens Skiklub 2
DNSNæss,Thomas Asker Skiklubb 2
DNSMoen,Paul Team Skins 1
DNSBonne Øyri,Jonas Enheten/Heming IL 2
DNSJensen,Fredrik Team Monkey Biz. 1
DNSBjørge,Anders Ingen klubb 1
DNSGrimeland,Torbjørn Ingen klubb 1
DNSMoe,Peter Christian Reppe Slevik Il 1
DNSJohansen,Amund Ingen klubb 1
DNSFossnes Hagen,Vegard Ingen klubb 1
DNSDuseund,Håkon Ingen klubb 1
DNSSylling,Svend Asbjørn Sylling IF 1
DNSHusøy,Ketil Konnerud Il 1
DNSKvalnes,Truls Overtenning Sk 1
DNSUlsaker,Sondre DnB NOR BIL 1
Resultatliste Menn 31-35Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Svartedal,Jens Arne Team Extra Personell 2:06:09 + 00:001
2Larsen,Eirik Verås Flekkefjord Kajakkklubb 2:09:55 + 03:461
3Stormo,Lars Petter Team Oslo Sportslager 2:10:05 + 03:566
4Sand-Hanssen,Tore Hokksund IL 2:22:26 + 16:175
5Sand,Hans Erik Gardsgutta.com 2:22:39 + 16:304
6Følling,Ole-Jacob Skiforeningen 2:24:18 + 18:092
7Olsen,Eivind Oslo Kommune Bil 2:27:43 + 21:342
8Bomann-Larsen,Torstein Drammens Ballklubb 2:33:50 + 27:415
9Sageng,Runar Lyn Ski 2:34:50 + 28:411
10Lie,Stein Erik Botne Skiklubb 2:35:16 + 29:073
11Larsen,Cato Statkraft Bil 2:35:51 + 29:422
12Bøen,Ola Sturla 2:36:28 + 30:192
13Krog,Jørgen Vikersund IF 2:36:43 + 30:343
14Arnslett,Hans Rambøll 2:36:46 + 30:373
15Vinsvold,Nils Harald Mjøndalen IF 2:38:11 + 32:026
16Dolven,Andreas Avanade / Skiforeningen 2:38:15 + 32:061
17Røe,Øystein Skiforeningen 2:38:57 + 32:482
18Jean-Hansen,Dag Ingen klubb 2:41:53 + 35:442
19Haugseth,Truls Hard Rocx Racing Team 2:42:37 + 36:281
20Jansen,Andreas Ingen klubb 2:42:59 + 36:502
21Hansen,Ole Jakob Vestre Nøste Skibataljon 2:43:23 + 37:142
22Lutnæs,Vidar Aas-Jakobsen Bil/gardsgutta.co 2:43:50 + 37:413
23Johansen,Tor Harald Pwc Bil 2:45:36 + 39:272
24Teigen,Hermod Teigen Jern Og Ski 2:50:13 + 44:041
25Rogstad,Tom Henrik Mjøndalen IF 2:50:53 + 44:441
26Gaasemyr,Dag Gaute Osi 2:51:26 + 45:171
27Eriksen,Tormod Leon Beijer Electronics 2:51:39 + 45:302
28Langum,Henrik Backe Drammen Kom.BIL 2:51:58 + 45:495
29Trandem,Torstein Follo Sk 2:52:45 + 46:361
30Byhring,Hans Christian Rye 2:52:58 + 46:492
31Helgen,Martin Aker Solutions Bil 2:53:22 + 47:131
32Martinussen,Bjørn Tore 5summits 2:54:15 + 48:061
33Jensen,Magnus Hattestad Ingen klubb 2:55:05 + 48:562
34Anonsen,Erik Krampa Il 2:55:36 + 49:272
35Karlsen,Terje Høland Il 2:56:29 + 50:201
36Andersen,Eirik Vestfossen 2:56:32 + 50:232
37Dertz,Thomas Framfjorden Il 2:56:37 + 50:283
38Dobbe,Torkell Klp BIL 2:57:03 + 50:541
39Stadsnes,Alexander Bolla & Bønna Sk 2:58:01 + 51:521
40Krogh,Petter Von Ingen klubb 2:58:08 + 51:591
41Grave,Even Ftbs 2:58:11 + 52:021
42Nielsen,Martin Lindebæk Sportsklubben Rye 2:59:09 + 53:001
43Gulbrandsen,Erik Ingen klubb 2:59:21 + 53:121
44Lium,Tore Heimdal If 3:00:06 + 53:571
45Thorsen,Fredrik Ingen klubb 3:00:29 + 54:201
46Odden,Kenneth Norges Bank 3:03:12 + 57:031
47Falck-Knutsen,Fredrik Uecc 3:04:13 + 58:042
48Stensland Haugnæss,Jan Kristian Ingen klubb 3:04:23 + 58:141
49Aamann,Erik Storbonden Ragnar Nordal 3:05:06 + 58:575
50Stokke,Knut Tore Snublefoten Il 3:05:59 + 59:503
51Brennhovd,Tor Olav Ingeniørservice 3:06:45 +1:00:363
52Lunde,Anders Varteig Il 3:06:57 +1:00:481
53Fuglesang,Mads Fugleflukten 3:07:20 +1:01:111
54Moen,Tor Anders Luftforsvaret 3:08:21 +1:02:121
55Røsten,Tommy Folldal If 3:09:34 +1:03:251
56Trondsgård Willard,Trond Flo/kolsås Bil 3:10:36 +1:04:272
57Steiner,Fredrik Winnes Formuesforvaltning 3:10:41 +1:04:321
58Holmen,Anders Gardsgutta.com 3:11:20 +1:05:112
59Lid,Torgrim Flo/kolsås Bil 3:13:12 +1:07:031
60Molandsveen,Øystein Ingen klubb 3:14:19 +1:08:101
61Haraldsrud,Ole Kristian Ingen klubb 3:15:19 +1:09:101
62Åhlander,Morten Drammen Kickboxing Klubb 3:15:30 +1:09:213
63Brekke,Jon Thomas Gard As 3:16:05 +1:09:562
64Raastad-Hoel,Henrik Ros 3:16:53 +1:10:441
65Jahnsen,Tommy Ingen klubb 3:16:55 +1:10:463
66Winther,Martin Brannvakta Drammen 3:17:04 +1:10:551
67Lindebæk-Nielsen,Brian Ingen klubb 3:17:08 +1:10:591
68Buen Halvorsen,Even Arsenal Norway 3:17:33 +1:11:241
69Burås,Erik Dbr 3:19:09 +1:13:001
70Gilhuus,Martin Wøien Sparta/bragerøen Il 3:20:02 +1:13:531
71Holmsen,Tor Egil Ingen klubb 3:20:35 +1:14:261
72Fredriksson,Samuel Ingen klubb 3:23:32 +1:17:231
73Lindbo,Jostein Hafslund BIL 3:23:37 +1:17:281
74Kaggestad,Erik Statkraft Bil 3:24:03 +1:17:541
75Sneltvedt,Morten Flo/kolsås Bil 3:24:56 +1:18:471
76Kristiansen,Kim Tranby Kjeks Og Stilas 3:25:58 +1:19:493
77Dyrhaug,Baard Bødalen 3:26:42 +1:20:331
78Sætre,Per Olav Bayes Risk Management 3:27:05 +1:20:561
79Horjen,Eirik Eiker Cykkelklubb 3:27:53 +1:21:441
80Berg,Tomas Hokksund IL 3:28:52 +1:22:431
81Hvila,Hans Petter Planke Pettern 3:28:58 +1:22:491
82Lindstad,Per Bjarne Ingen klubb 3:30:32 +1:24:232
83Pettersen,Øystein Hagen Ergogroup 3:31:14 +1:25:051
84Hansen,Morten Wang Ingen klubb 3:35:18 +1:29:091
85Leversby,Håvard Ingen klubb 3:35:49 +1:29:401
86Vannebo,Eystein Ava Eiendom As 3:36:02 +1:29:531
87Micaelsen,Torgeir Mjøndalen IF 3:37:40 +1:31:312
88Løseth,Alexander Pwc Bil 3:37:46 +1:31:371
89Svanevik,Marius Ingen klubb 3:39:07 +1:32:581
90Karlsen,Tor Erik Ingen klubb 3:39:59 +1:33:501
91Bentsen,Anders Ingen klubb 3:40:07 +1:33:581
92Robinsen,Robin Ingen klubb 3:40:36 +1:34:271
93Sørlie,Dag Øystein Grus Lsl 3:41:36 +1:35:271
94Lau,Stig Sparebank1 3:42:06 +1:35:571
95Bermingrud,Anders Ab Trefelling Bedrift 3:42:51 +1:36:421
95Faraone,Marcelo Kirkens Bymisjon 3:42:51 +1:36:421
97Weatherup,Trond-Inge Sturla 3:44:27 +1:38:181
98Bjørnstad,Stein-Roar Skånhaug Bergkameratene Ski 3:45:10 +1:39:011
99Hvinden,Anders Ingen klubb 3:45:40 +1:39:311
100Førde,Christian Advokatfirmaet Førde As 3:46:10 +1:40:011
101Bøhm,Eirik Ingen klubb 3:47:03 +1:40:542
102Kleiv,Tor-Egil Drammen Tennis Klubb 3:49:10 +1:43:011
103Skjerping,Eirik Ntnui 3:51:13 +1:45:041
104Grønnæss,Lars Ingen klubb 3:51:26 +1:45:171
105Efraimsson,Eric Axa Sports Clu 3:52:39 +1:46:301
106Stokke,Bjørn Snublefoten Il 3:53:19 +1:47:101
107Nes,Michael Jonas Flo/kolsås Bil 3:54:44 +1:48:352
108Mathisen,Thomas Ingen klubb 3:54:49 +1:48:401
109Kristiansen,Bård Ingen klubb 3:54:51 +1:48:421
110Hagen,Harald Ravn Ingen klubb 3:55:09 +1:49:001
111Brubak,Lars Veritas BIL 3:55:37 +1:49:281
112Løvgren,Erik Union Rock Il 3:58:36 +1:52:271
113Ekeberg,Knut Nordea 4:00:42 +1:54:331
114Haflan,Marius Kongsberg Defence & Aerospace 4:03:16 +1:57:071
115Wandås,Per-Christian Ingen klubb 4:03:31 +1:57:221
116Bjørnsen,Tage Ingen klubb 4:04:13 +1:58:041
117Hansen Løken,Stian Kirkens Bymisjon 4:04:15 +1:58:061
118Vik,Åsmund Team Arena 4:06:10 +2:00:011
119Helberg,Erik Ingen klubb 4:06:55 +2:00:461
120Grasbekk,Arne Olsøy Solstad Racing 4:07:02 +2:00:531
121Øvergaard,Jørund Mikael Ab Trefelling Bedrift 4:09:41 +2:03:321
122Normann,Per Morten Ingen klubb 4:09:55 +2:03:461
123Berge,Magnus Ingen klubb 4:15:56 +2:09:471
124Haugen,Petter Ingen klubb 4:20:24 +2:14:151
125Sirnes,Fredrik Pwc Bil 4:24:10 +2:18:011
126Langengen,Roy Ingen klubb 4:44:38 +2:38:291
127Try,Kornelius Drammen Strong 5:11:41 +3:05:321
DNFAndersen,Lars Erik Hassel BIL 1
DNSGrøndalen,Torkjel Kleppo Gardsgutta.com 2
DNSSand,Arne Gardsgutta.com 9
DNSBerge,Arvid Vikøy Ik 3
DNSAndersen,Kristoffer Hope Gjestrud Sikfiskarlag 2
DNSStokke,Per Christian Osi 1
DNSMolenaar,Erik S Modum O-Lag 6
DNSEkren,Lars Veritas BIL 2
DNSSlagsvold,Marius Sliten & Blid 2
DNSBrunborg,Trond Kongsberg Defence & Aerospace 3
DNSKristiansen,Anders Ingen klubb 4
DNSSolberg-Hansen,Terje Ingen klubb 1
DNSRød,Knut Olav Ingen klubb 1
DNSGreen,Daniel Ingen klubb 1
DNSPettersen,Lars Petter Team Oxer 1
DNSSandli,Ruben Nybyen Trim Og Vafler 1
DNSDeinboll,Tore Sturla 1
DNSFrøyen,Johannes Francis Frogner Racing 1
DNSPicard,Daniel Ingen klubb 1
DNSJohannson Ødegaard,Rasmus Ingen klubb 1
DNSOldebråten,Andrè Krampa Il 2
DNSRaastad,Karl Georg Tine Sa 1
DNSFolkedal,Espen Ingen klubb 1
DNSRaastad,Per-Arthur Deloitte 1
DNSBryntesson,Tobias Axa Sports Clu 1
DNSMartinsen,Bjarne Kpmg 1
DNSKallåk,Espen Søndrol Ingen klubb 1
DNSStavnes,Bjarne Eltek Valere Bil 1
DNSSømme,Pål Raymond Fiskeruta 1
DNSMyklebostad,Torstein Ingen klubb 1
DNSAndersen,Petter Øvre Sigdal IL 1
DNSBerg,Rune Sportsklubben Rye 1
DNSOlsen,Vegard Mountain Morons 1
DNSBjørke-Olssen,Anders Ingen klubb 1
DNSOlsen,Bjørnar Hassel BIL 1
DNSJohansen,Stian Ingen klubb 1
DNSRøneid,Sigbjørn Veritas BIL 2
DNSHalvorsen,Thomas Ingen klubb 1
DNSQvenild,Morten Ingen klubb 1
DNSBjerkan,Geir Roger Svett 1
DNSVika,Håvard Team Somla 1
DNSBakke,Ronny Skiforeningen 1
DNSJohnson,Tarjei Espolin Team Waga 2
Resultatliste Menn 36-40Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Nevland,Torgeir Bjørn Myhre Sport 2:11:36 + 00:001
2Bjørge,Eirik Gunnar Sk Rye/skiforeningen 2:15:23 + 03:478
3Øiseth,Klaus Team G-Sport Asker / Hafslund 2:17:53 + 06:174
4Nilsen,Halvor Osi 2:21:38 + 10:022
5Nerigård,Oddarne Ingen klubb 2:22:23 + 10:476
6Stubberud,Frode Maxbo Torstvedt 2:24:12 + 12:369
7Rønning,Karsten Bjørn Myhre Sport 2:24:57 + 13:2112
8Hvamb,Jostein Heddal Il 2:25:00 + 13:242
9Thorsby,Pål-André Nesoddden Sk 2:25:42 + 14:064
10Engelstad,Kjetil Ringkollen Hønefoss 2:28:16 + 16:402
11Høiås,Rune Bjørn Myhre Sport 2:29:15 + 17:3914
12Aalien,Trond N. Sigdal If 2:29:22 + 17:464
13Briseid,Sverre Tikampen.no 2:30:13 + 18:372
14Haug,Torgeir Lisleherad Il 2:31:06 + 19:304
15Kirkeng,Lars Erik Ros 2:32:50 + 21:143
16Omland,Morten Kjelsås 2:33:33 + 21:571
17Johansen,Hans-Christian N. Kongsberg IF 2:33:35 + 21:591
18Rustadbakken,Tron Gardsgutta.com 2:34:11 + 22:353
19Stokseth,Øyvind Halden SK 2:34:29 + 22:531
20Furuseth,Lars Oseberg Skilag 2:34:36 + 23:003
21Kylland,Håkon Drammens Ballklubb 2:35:12 + 23:3616
22Eek,Christian Okk 2:35:31 + 23:551
23Ingebrigtsen,Ståle Ernst & Young 2:36:43 + 25:071
24Elnes,Lars Bødalen 2:37:12 + 25:361
25Ulberg,Stian Leira Il 2:37:14 + 25:382
26Syverstad,Dag Eivind Råde Il 2:37:19 + 25:431
27Haug,Trond Espen Statkraft Bil 2:37:55 + 26:193
28Helstad,Joachim Ingen klubb 2:37:58 + 26:222
29Hedemark,Jan Erik DnB NOR BIL 2:38:27 + 26:516
30Aronsen,Kristoffer H. Statoil BIL 2:39:13 + 27:371
31Hauge,Anders Asker Skiklubb 2:40:01 + 28:251
32Laug,Roger Werner Team Corena 2:40:18 + 28:422
33Hoftun,Lars Ingen klubb 2:40:20 + 28:444
34Mohn,Dag Erlend Lohne Drammen Strong 2:40:31 + 28:555
35Rusten,Jakob Ingen klubb 2:43:09 + 31:333
36Stubberud,Atle Soon Ck 2:44:07 + 32:311
37Green,Kjetil Konnerud Il 2:44:26 + 32:505
38Høilund,Jan Henrik Sportsklubben Rye 2:44:27 + 32:514
39Grønvoll,Arvid Ingen klubb 2:45:21 + 33:451
40Karlsen,Morten Tomra Bil 2:45:22 + 33:462
41Østbye,Pål Remy Ernst & Young / Hyggen If 2:45:25 + 33:494
42Bergene,Tom Eiker Cykkelklubb 2:45:33 + 33:576
43Luther,Gunnar Otera Avotech Bil 2:46:15 + 34:393
44Barbo,Ole Petter Kjelsås 2:46:27 + 34:511
45Løland,Anders Fbi Norsk Regnesentral 2:46:54 + 35:181
46Schau,Morten Pyramidegutta Skilag 2:46:55 + 35:194
47Berg,Stian Drbv Idrettslag 2:47:39 + 36:031
48Moe,Eskil Birkebeineren Sykkel 2:48:41 + 37:051
49Sæterli,Øyvind Sæterli Personlig Trening 2:48:46 + 37:104
50Landstad,Knut Nydalens Skiklub 2:49:25 + 37:491
51Greff,Anders Asker Skiklubb 2:49:26 + 37:503
52Clausen,Dag Chr. Sylling IF 2:49:39 + 38:032
53Vigstad,Hans Ingen klubb 2:49:45 + 38:092
54Bungum,Håvard Framfjorden Il 2:50:07 + 38:313
55Larsen,Mads A Soon Ck 2:51:05 + 39:292
56Bille,Tomas Fmc Technologies 2:51:31 + 39:552
57Solli,Tomas Veritas BIL 2:51:47 + 40:111
58Ellingsen,Hans Bk Ski 2:52:03 + 40:272
59Platou,Hans-Christian Drammens Ballklubb 2:52:07 + 40:314
60Enger,Bjørn-Olav Jernbaneverket Bil Oslo 2:52:08 + 40:321
61Nielsen,Frode Fn-Sykkel 2:52:24 + 40:481
62Bergan,Tom Fet O-Lag 2:52:27 + 40:512
62Nondal,Trond DnB NOR BIL 2:52:27 + 40:513
64Johansen,Bjørn-Erik Ceres 2:53:14 + 41:381
65Skretteberg,Per Torger Ingen klubb 2:54:21 + 42:453
66Jørgensen,Eirik Asker Skiklubb 2:55:28 + 43:521
67Mikkelsen,Frode Heming 2:55:29 + 43:532
68Skaar,Johannes Nittedal Banquet Racers 2:56:12 + 44:361
69Simonhjell,Jakob Nortura Bil 2:57:09 + 45:331
70Larssæter,Kjell A Kvitskrehei Sportsklubb 2:57:17 + 45:411
71Inversini,Lino Ingen klubb 2:57:18 + 45:421
72Sletten,Geir Ole Hydro Oslo 2:57:23 + 45:471
73Tronvik,Øystein Andreas Gardsgutta.com 2:57:24 + 45:481
74Skarstein,Kåre Ingen klubb 2:57:33 + 45:571
75Åbjørsbråten,Jan Erik Ingen klubb 2:57:58 + 46:221
76Dolven,Arne Moss Maritime Bil 2:58:35 + 46:593
77Rognebakke,Øystein Underlia Downhill 3:00:00 + 48:241
78Instanes,Stig Underlia Downhill 3:00:03 + 48:271
79Nymoen,Alf Vegar Ingen klubb 3:00:37 + 49:014
80Henriksen,Torben M Dpi 3:01:44 + 50:084
81Brager-Larsen,Håkon Skanska Norge 3:02:02 + 50:262
82Utvik,Ken-Robin Konnerud Il 3:02:36 + 51:001
83Steen,Jørgen Team Pay 3:02:50 + 51:141
84Røsok,Jon Drøbak Frogn 3:03:20 + 51:441
85Mathiesen,Thomas Norconsult BIL 3:04:00 + 52:241
86Løver,David Modum O-Lag 3:04:03 + 52:277
87Lislerud,Tor Øyvind Fhi Bil 3:04:19 + 52:431
88Gravås,Jo Flo/kolsås Bil 3:04:28 + 52:522
89Meinseth,Kjetil Birkebeineren Sykkel 3:04:29 + 52:531
90Løvendal,Jon Gerhard Drammen Politi IL 3:05:00 + 53:243
91Grønlund,Bent Hassel BIL 3:05:19 + 53:431
92Kroken,Jon Ivar Telenor Bil 3:06:05 + 54:292
93Enger,Nils Ivar Krog Rødenes IL 3:06:51 + 55:152
94Rolén,Tage Nittedal Il 3:06:54 + 55:181
95Sveen,Reidar Ingen klubb 3:07:08 + 55:321
96Jægtvik,André Tangen Tanks 3:07:31 + 55:552
97Svenning,Kristoffer Engh Ingen klubb 3:07:47 + 56:112
98Solum,Morten Konnerud Il 3:09:40 + 58:041
99Nordjordet,Øystein Morgedal Il 3:10:33 + 58:571
100Dale,Einar Svett 3:11:43 +1:00:073
101Killingstad,Magne Konnerud Il 3:12:18 +1:00:421
102Hernandez Vråle,Carlos Fernando Det Norske Veritas 3:12:26 +1:00:502
103Eriksen,Rolf-Arne Ingen klubb 3:12:44 +1:01:082
104Eikås,Henrik Ahus Bil 3:14:10 +1:02:341
105Næss,Bjørn Erik Bergslien Powder And Hazzard 3:14:30 +1:02:545
106Hellerud,Bernt Pwc Bil 3:14:48 +1:03:123
107Bleka,Grim Ingen klubb 3:14:52 +1:03:161
108Guddal,Kai Team Guddis 3:15:27 +1:03:511
109Rønning,Carsten Avantor Bil 3:15:44 +1:04:081
110Aas,Hallvard Bevern Il 3:15:45 +1:04:092
111Nordby,Marius Toyota Bil 3:15:46 +1:04:101
112Lien,Morten Heggen 3:15:52 +1:04:161
112Eriksen,Jan Tore Ingen klubb 3:15:52 +1:04:161
114Pettersen,Tomas Lauvland Mic 3:15:55 +1:04:191
115Pedersen,Pål Konnerud Il 3:16:09 +1:04:332
116Ballestad,Jonas Ingen klubb 3:16:29 +1:04:531
117Molvik,Sverre Ingen klubb 3:16:30 +1:04:541
118Strand,Christian Ingen klubb 3:16:42 +1:05:062
119Myhre,Erik Ingen klubb 3:17:30 +1:05:541
120Berg,Haakon Ingen klubb 3:17:44 +1:06:081
121Syvertsen,Tore Ingen klubb 3:17:58 +1:06:222
122Hellum,Mads Block Nesodden If 3:18:06 +1:06:301
123Lien,Lars Tore Skiforeningen 3:19:17 +1:07:411
123Jensen,Didrik Ingen klubb 3:19:17 +1:07:411
125Seeberg,Lars Thomas Ingen klubb 3:19:35 +1:07:592
126Mundal,Stein Roger Konnerud Il 3:20:04 +1:08:282
127Börner,Jan Pobershau / Tyskland 3:21:20 +1:09:441
128Wettergreen,Tor Hobøl Il 3:21:46 +1:10:101
129Sollund,Rune Pwc Bil 3:22:38 +1:11:021
130Jørgensen,Frank Nve Bil 3:23:20 +1:11:441
131Botten,Gaute Ingen klubb 3:23:28 +1:11:521
132Løvgren,Emil Sturla 3:23:57 +1:12:215
133Sørnes,Fredrik Lier IL 3:24:20 +1:12:441
134Thorsen,Mads Klp BIL 3:25:11 +1:13:351
135Idal,Jan Rune Mediasite Bil 3:25:20 +1:13:441
136Skogevall,Stefan Ingen klubb 3:25:44 +1:14:081
137Vegstø,Arild Soon Ck 3:26:07 +1:14:311
138Olsen,Vidar Atle Lier IL 3:28:40 +1:17:041
139Kristensen,Bernt Even Obil 3:30:13 +1:18:371
140Larsen,Geir Drammen Golfklubb 3:31:16 +1:19:401
141Olsøy,Øyvind G. Solstad Racing 3:31:28 +1:19:521
142Christiansen,Ola Ingen klubb 3:32:23 +1:20:471
143Magnussen,Erik Albjerk Bil 3:33:00 +1:21:241
144Resen-Fellie,Knut Harald Rambøll 3:33:25 +1:21:491
145Gillebo,Åsmund Ingen klubb 3:34:04 +1:22:281
146Schjetne,Steinar Ingen klubb 3:35:10 +1:23:341
147Erlandsen,Jostein Statoil BIL 3:35:33 +1:23:571
148Skeide,Roald Revisor-Gruppen 3:37:11 +1:25:352
149Bodahl,Aslak Ingen klubb 3:38:17 +1:26:411
150Eek-Jensen,Christian Sk Breial 3:38:32 +1:26:561
151Wilhelmsen,Lars Snublefoten Il 3:44:44 +1:33:081
152Raabe Frantsen,Christian Ingen klubb 3:44:48 +1:33:121
153Svendsen,Didrik Team Somla 3:47:56 +1:36:201
154Huse,Svein Hassel BIL 3:48:43 +1:37:071
155Bruaas,Tom Olav Ingen klubb 3:49:37 +1:38:011
156Klaveness,Tor Skiforeningen 3:51:27 +1:39:511
157Helgesen,Tormod Team Ull 3:51:40 +1:40:041
158Røste,Arne Ingen klubb 3:51:41 +1:40:051
159Ludvigsen,Arild Andre Ingen klubb 3:52:15 +1:40:391
160Schei,Gunnar J Pyramidegutta Skilag 3:54:55 +1:43:192
161Brännkärr,Dan Ingen klubb 3:56:06 +1:44:301
162Kristiansen,Stian Sweco Bil 3:58:23 +1:46:471
163Green,Øystein Ingen klubb 4:00:37 +1:49:011
164Lauritzen,Bent-Håkon Ingen klubb 4:04:01 +1:52:251
165Torebraaten,Stian Drammen Fengsels Bil 4:05:32 +1:53:561
166Krogstad,Espen Ingen klubb 4:06:25 +1:54:491
167Skjold,Svenn Ingen klubb 4:10:57 +1:59:211
168Støren,Martin Ingen klubb 4:13:03 +2:01:271
169Andreassen,Thomas Kirkens Bymisjon 4:21:01 +2:09:251
170Gudbrandsen,Terje Mjøndalen IF 4:21:40 +2:10:041
171Platou,Eivind Stoud Handverk 4:23:39 +2:12:031
172Ånonsen,Kenneth Ingen klubb 4:38:02 +2:26:261
173Misund,Nicolas Kirkens Bymisjon 4:41:59 +2:30:231
174Kvalvågnes,Stian Ingen klubb 4:47:16 +2:35:401
175Olsen,Haakon Ingen klubb 5:09:43 +2:58:071
176Berget,Thomas Brandval Og Kongsvinger O-Klub 5:12:47 +3:01:111
DNFØstensen,Rolf Erling Fmc Technologies 3
DNFBjørnsen,Håvard Strand Neas Bil 1
DSQFlaathen,Glenn Drammen Golfklubb 1
DNSFleischer,Andreas Data Respons Bil 3
DNSKågen,Torbjørn Gyldenløve Cigar Selskab 6
DNSIhle-Hansen,Håvard Nordea 1
DNSVirik,Rune Bærums Verk 1
DNSStenseth,Eivind Enter Forsikring 2
DNSLarsson,Niklas Ingen klubb 2
DNSRossvoll,Henrik Therma Industri 1
DNSHemmingsen,David Correia Drafn 2
DNSHennum,Roar Statnett Bil 2
DNSErixon,Bo Ingen klubb 2
DNSSolberg,Petter Fokus Bank 1
DNSRusten,Vebjørn Drammen Sykkelklubb 1
DNSHay,Martin Bærum Skiklubb 1
DNSHørthe,Anders Sylling IF 1
DNSTidemand,Nicolaj Veritas BIL 1
DNSFossen,Anders Ingen klubb 1
DNSLanglien,Magnus Entreprenørservice 4
DNSSkjønhaug,Thomas Team Stockpoint 1
DNSLervik,Jarle Sportsklubben Rye 4
DNSValhovd,Stig Holmen If / Team Stockpoint 1
DNSNilsen,Odd Ingen klubb 2
DNSCoco,Renato Ivrig Il 1
DNSMehlum,Lars-Even Papyrus Sk 1
DNSFuglum,Eivind The Need For Speed 2
DNSAndreassen,Kenneth Team Coco 1
DNSThormodsrud,Jan Vidar Onkel Stugo 1
DNSNordby,Kjetil Ingen klubb 1
DNSSolhaug,Steinar Hassel BIL 1
DNSPedersen,Jarle Bonn Ingen klubb 1
DNSBerg,Magne Kystverket 1
DNSAbel Engh,Olaf Ingen klubb 1
DNSPettersen,Morten Vestre Viken Hf 1
DNSHagen,Jo Morten Haslum Il 1
DNSHenriksen,Heine Hassel BIL 1
DNSGreen,Anders Liungen 1
DNSSvendsen,Morten Hommelvik Il 1
DNSRøren,Brynjar Solstad Racing 1
DNSHåkonsen,Håkon Åskollen Sykkelklubb 1
DNSHolmberg,Per Christian Ingen klubb 1
DNSOlsen,Vegard Grinde Fmc Technologies 1
DNSOwsinski,Rune Nmk Lier 2
DNSHaugstoga,Marius Ingen klubb 1
Resultatliste Menn 41-45Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Eritsland,Asbjørn Bjørn Myhre Sport 2:19:26 + 00:004
2Wold,Håkon Vianova Bil 2:19:58 + 00:322
3Transet,Hans Petter Ros 2:22:17 + 02:517
4Evju,Bjørn Tore Birkebeineren 2:23:33 + 04:073
5Bonden,Helge Sande Sportsklubb 2:25:00 + 05:3415
6Lae,Tore Mjøndalen IF 2:25:57 + 06:312
7Synnestvedt,Jørgen Milslukern/terra 2:29:33 + 10:072
8Karlsen,Frode Ingar Liungen 2:30:59 + 11:334
9Myklemyr,Ole Johansen Birkebeineren/øst-Riv 2:32:47 + 13:217
10Wågan,Bjørn Ivar Inderøy Il 2:32:53 + 13:271
11Kvan,Ole Johan Drammens Ballklubb 2:33:56 + 14:3013
12Warberg,Morten Team United Bakeries 2:33:59 + 14:332
13Kildahl,Jan Vollen Ski 2:34:35 + 15:092
14Svendsen,Bjørn Mjøndalen IF 2:35:27 + 16:013
15Strandvoll,Bengt-Rune Aas-Jakobsen BIL / Holmen IF 2:35:33 + 16:071
16Løbak,Vidar Dikemark Idrettslag 2:36:44 + 17:181
17Myklemyr,Arne Birkebeineren Sykkel 2:38:31 + 19:054
18Sandvik,Geir Øyestad If 2:39:38 + 20:123
19Baklid,Lars Konnerud Il 2:39:46 + 20:204
20Hokstad,Vegard Eidsvold Turn 2:40:39 + 21:132
21Marthinsen,Erling Sylling IF 2:40:59 + 21:334
22Arnesen,Kimme Sweco Bil 2:43:57 + 24:311
23Randby,Hans Oseberg Skilag 2:44:04 + 24:383
24Dahlen,Steinar Nesodden If 2:44:20 + 24:541
25Tangen,Leif Erik Botne Skiklubb 2:45:06 + 25:405
26Stene,Henrik Jutul Il 2:45:07 + 25:412
27Myrvang,Frode Mjøndalen IF 2:45:40 + 26:146
28Berg,Rolf Datarespons Bil 2:46:47 + 27:214
29Widerøe,Tom Spruten Gsk 2:46:48 + 27:225
30Stallknecht,Claus Løberen Dk 2:47:16 + 27:501
31Danielsen,Ståle Kjelsås 2:47:17 + 27:512
32Kløvstad,Morten Liungen 2:47:59 + 28:3321
33Lundin,Christian Haslum Il 2:48:05 + 28:392
34Fevik,Audun Bm Sport 2:48:47 + 29:218
35Hagen,Øystein Liungen 2:50:38 + 31:121
36Huse,Hans Boc 2:50:44 + 31:181
37Skau,Ståle Ingen klubb 2:51:07 + 31:411
38Helland-Hansen,Dag Jardar, IL 2:51:09 + 31:431
39Ruud,Jonny Telenor Bil 2:52:40 + 33:143
40Kielland,Anders Osi 2:53:27 + 34:011
41Skalstad,Roar Hassel BIL 2:54:59 + 35:331
42Haug,Olaf Mjøndalen IF 2:55:00 + 35:341
43Nordahl,Ingulf Ernst & Young 2:55:31 + 36:051
44Flaten,Tommy Heiberg & Tveter As 2:55:46 + 36:203
45Nygård,Svein Norges Bank 2:57:00 + 37:341
46Solhøy,Jan Oslo Dolphin Masters 2:57:06 + 37:401
47Bonsak,Arne Hassel BIL 2:58:06 + 38:403
48Botilsrud,Jørgen Konnerud Il 2:58:07 + 38:411
49Bodahl,Geir Drammen Politi IL 2:59:01 + 39:352
50Leirvik,Arve Inge Glitre Offroad 3:00:30 + 41:042
51Lyhus,Fred Eiker Cykkelklubb 3:00:46 + 41:205
52Seland,Sascha Ingen klubb 3:01:31 + 42:052
53Thorstensen,Terje Drafn 3:03:12 + 43:463
54Østnæs,Bjørn Ingar Bjørn Myhre Sport 3:03:32 + 44:063
55Sæther,Reidar Veidekke IL 3:05:14 + 45:483
56Klausen,Pål Birkebeineren 3:05:24 + 45:582
57Bergh,Magnus Ingen klubb 3:06:18 + 46:522
58Langeland,Geir Helgen IL 3:07:35 + 48:091
59Jensen,Rolf Ole Lommedalen Il 3:07:49 + 48:231
60Kleiven,Rune Landsås IL 3:08:20 + 48:541
61Amundsen,Einar Stokke Peab Bil 3:10:17 + 50:512
62Bak,Bjørn Birkebeineren 3:10:25 + 50:594
63Fuglerud,Espen Team Øverskauen 3:10:27 + 51:011
64Stretere,Johannes Brunlanes IL 3:10:53 + 51:276
65Vikholt,Anders Sas 3:11:08 + 51:421
66Pedersen,Torstein Telenor Bil 3:13:43 + 54:172
67Aasen,Erik Kirsebærstien Sk 3:14:23 + 54:572
68Snersrud,Gunnar Konnerud Il 3:15:38 + 56:121
69Skjemstad,Frode Kirsebærstien Sk 3:15:50 + 56:242
70Bustadmo,Jan Otto Ingen klubb 3:17:09 + 57:431
71Thomsen,Bernt Ole Ingen klubb 3:17:33 + 58:071
72Bjaarstad,Espen Ingen klubb 3:17:47 + 58:211
73Johansen,Anders Haukåsen Øl Og Jogg 3:18:47 + 59:213
74Dietrichs,Espen Storebrand 3:20:11 +1:00:453
75Andersen,Torgeir E. Brannvakta Drammen 3:20:19 +1:00:531
76Strand,Øyvind Kragerø If 3:21:02 +1:01:361
77Østeby,Petter Ingen klubb 3:21:46 +1:02:201
78Kulberg,Thomas Ingen klubb 3:22:17 +1:02:511
79Liseth,Svein-Håvard Ingen klubb 3:22:36 +1:03:102
80Mælan,Jostein StormGeo 3:22:39 +1:03:131
81Grasbekk,Aasmund Solstad Racing 3:22:45 +1:03:191
82Carlsen,Peter Il Ros 3:24:16 +1:04:504
83Utgaard,Jon Olav Ingen klubb 3:24:31 +1:05:051
84Fergestad,Rune Schnellfahrer-Bbl 3:24:48 +1:05:221
85Ruth,Rolf Sykehuspartner 3:25:04 +1:05:381
86Østeby,Ove-André Drammen Strong 3:25:32 +1:06:062
87Sørlundsengen,Tom Shell 3:25:57 +1:06:311
88Aasland,Roar Fmc Technologies 3:27:01 +1:07:351
89Eidem,Jan Inge Aas Drammen Strong 3:28:19 +1:08:531
90Korsbøen,Johnny Ingen klubb 3:28:28 +1:09:021
91Nyfløt,Lars Ingen klubb 3:28:44 +1:09:181
92Rönnskär,Arve Konnerud Il 3:29:14 +1:09:481
93Sandengen,Jan-Erik Drammen Spreng Og Porno 3:29:48 +1:10:221
94Torgersen,Harald Ingen klubb 3:30:25 +1:10:591
95Mortensen,Rune Duff 3:30:55 +1:11:291
96Tangen,Karl Gsk Spruten 3:32:11 +1:12:451
97Eriksen,Frode Bbl 3:33:06 +1:13:401
98Småge,Kjell Petter Ingen klubb 3:34:34 +1:15:081
99Olsbu,Anders Mountain Morons 3:34:37 +1:15:111
100Barosen,Jan Ingen klubb 3:36:28 +1:17:022
101Vågen,Tom Erik Fokus Bank 3:36:42 +1:17:161
102Risøy,Henrik Oslo Lærerne 3:38:54 +1:19:284
103Stenvik,Kjetil Krigsskolen 3:39:10 +1:19:441
104Jaksland,Knut Bødalen 3:39:11 +1:19:451
105Melheim,Espen Drammen Strong 3:39:15 +1:19:491
106Spissøy,Arild Stabil 3:41:36 +1:22:101
107Sørensen,Petter Haragarn Ck 3:41:38 +1:22:121
108Pettersen,Ståle Eltek 3:42:54 +1:23:281
109Klokkerud,Håvard Ingen klubb 3:44:11 +1:24:451
110Almklov,Robert Gyldenløve Cigar Selskab 3:45:31 +1:26:056
111Leden,Geir Skiforeningen 3:48:24 +1:28:581
112Heiberg,Tor Bjarne Statnett Bil 3:48:38 +1:29:121
113Engevik,Stein Ingen klubb 3:48:41 +1:29:151
114Degnes,Øyvind Haukåsen Øl Og Jogg 3:49:57 +1:30:313
115Fischer-Vieler,Thomas Ingen klubb 3:53:01 +1:33:351
116Bøthun,Anders Åssiden If 3:54:31 +1:35:051
117Sunde,Bjørn Konnerud Il 3:55:46 +1:36:201
118Glesne,Steinar Krødsherad IL 3:57:57 +1:38:311
119Saugerud,Erik Konnerud Il 3:58:31 +1:39:052
120Akselsen,Terje Mjøndalen IF 3:58:55 +1:39:291
121Bordevik,Tom Atle Ingen klubb 3:59:50 +1:40:241
122Dyrnes,Haakon Ingen klubb 4:00:48 +1:41:221
123Saga,Odd Runar Murm. Fjeldheim/ Knudsen As 4:00:55 +1:41:291
123Aakre,Torstein Sparebank1 4:00:55 +1:41:291
125Haug,Bernt Ingvald Ingen klubb 4:05:29 +1:46:031
126Borgersen,Børre Ingen klubb 4:07:50 +1:48:241
127Eik,Arne Sr-Consulting 4:08:40 +1:49:141
128Jonassen,Sten Erik Thales Bil 4:09:12 +1:49:462
129Allum,Erik Ingen klubb 4:14:01 +1:54:351
130Johansen,Rolf Arne Kirkens Bymisjon 4:14:15 +1:54:491
131Fjeld,Dag Inge Ingen klubb 4:14:27 +1:55:011
132Aasland,Trond Vestre Viken Hs 4:14:34 +1:55:081
133Grostøl,Bjarte Norgesgruppen Bil 4:15:04 +1:55:381
134Rognstadbråten,Jan Ica/haragarn Ck 4:15:17 +1:55:511
135Sørensen,Asbjørn NRK Bil 4:17:10 +1:57:442
136Myrvold,Arne Ingen klubb 4:19:31 +2:00:051
137Rønningen,Stig Arild Stasjonskameratene 4:24:25 +2:04:591
138Alstad-Evjen,Svein Erik Norgesgruppen Bil 4:25:17 +2:05:511
139Granli,Trygve Martin Ingen klubb 4:33:56 +2:14:301
140Østerud,Glenn Ingen klubb 4:37:25 +2:17:591
141Godager,Marius Ingen klubb 4:46:55 +2:27:291
142Thorstensen,Vegard Drafn 4:58:51 +2:39:251
DNFLunn,Atle Asker Skiklubb 1
DNSTrier,Øivind Thorvald Due Osi 2
DNSRud,Bjarne Sjåstad Vestre Lier 6
DNSWinnes,Rune Kudalen Il 6
DNSLunøe,Espen Nydalens Skiklub 2
DNSFossen,Jon Arne Sjåstad Vestre Lier 6
DNSMagnussen,Rune Birkebeineren Sykkel 1
DNSFonn,Tore Statkraft Bil 3
DNSHansen,Bjørn Trygve Sturla 7
DNSUtby,Arvid Konnerud Il 7
DNSRøine,Kjetil Spruten Gsk 2
DNSBåtsvik,Tage Sr-Consulting 2
DNSDanielsen,Sven Heiberg & Tveter As 2
DNSGuldbakke,Chris Sande Sportsklubb 1
DNSHaagensen,Jørn Pensjonslink 3
DNSAamodt,Christian Andreas Heming / Eie 1
DNSTorø,Stein-Vidar Filtvet Fremad 1
DNSLarsen,Jon Fonnlid Klif Bil 1
DNSAndreassen,Tor Arne Aftenposten 1
DNSVestgård,Bård Ingen klubb 1
DNSMoen,Jan Helge Ingen klubb 1
DNSHåkonsen,Bjørn Eiker Cykkelklubb 1
DNSVangen,Helge Bod Jordan Sportsklubb 4
DNSRønning,Sindre Svelvik Sykleklubb 3
DNSBredli,Stein Olav Drammen Ck 1
DNSRojahn,Jonas Ingen klubb 1
DNSKlevberg,Sjur Ingen klubb 2
DNSBostrøm,Roy Konnerud Il 2
DNSJensen,Ivar Ingen klubb 1
DNSSchade,Knut Kansas Deputies 2
DNSHansen,Clas Eltek 1
DNSMichelet,Aksel Gylne Tider 1
DNSHellesnes,Stig Ingen klubb 1
DNSRådberg,Jesper Ingen klubb 1
DNSØstmo,Jo Eirik Ingen klubb 1
DNSKjøk,Håkon Ingen klubb 2
DNSMartin,Nicholas Hydro Oslo 1
DNSBjørdal,Audun Il Ros 1
DNSNordheim,Knut Statoil BIL 1
DNSPedersen,Per Arne Herkules IF 1
Resultatliste Menn 46-50Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Evjen,Jon Sverre Liungen 2:15:21 + 00:0010
2Hennum,Nils Ragnar Glitre Offroad 2:19:30 + 04:0917
3Vanberg,Paul Hank Williams Racing Team 2:24:46 + 09:259
4Solvik,Fred Rambøll 2:25:01 + 09:401
5Tungesvik,Olav Jardar, IL 2:28:59 + 13:382
6Cramer,Lasse Glassverket IF 2:30:34 + 15:1314
7Lien,Odd Arve Haslum Il 2:31:44 + 16:231
8Djupskås,Ole Tom Rundtom Racing Team 2:33:44 + 18:231
9Frøvoll,Geir Eggedal IL 2:34:34 + 19:135
10Holvik,Halvor Haslum Il 2:35:32 + 20:111
11Brustad,Sturle Full Fart 2:36:26 + 21:051
12Nesheim,Torkjel Jardar, IL 2:38:02 + 22:412
13Arnesen,Lasse Heming 2:38:04 + 22:431
14Røkaas,Jan Morten Nbbo Bil 2:39:09 + 23:4821
15Henninen,Rune Mjøndalen IF 2:39:22 + 24:011
16Sendstad,Ragnar Livsnyterne 2:39:33 + 24:128
17Tomter,Ole Petter Asker Skiklubb 2:40:04 + 24:431
18Hagen,Bjørn Anders Ros 2:41:45 + 26:247
19Hansen,Kim Farnes Lier IL 2:42:57 + 27:363
20Langen,Svend Konnerud Il 2:42:58 + 27:375
21Brun,Ove Hydro Aluminium 2:46:12 + 30:511
22Gjære,Anders Asker Skiklubb 2:49:03 + 33:421
23Hovland,Frode Bødalen 2:49:41 + 34:201
24Holmen,Vegard Birkebeineren 2:50:15 + 34:542
25Halset,Ivar Høvik If 2:50:39 + 35:181
26Solvik,Stein Rustad I L 2:51:10 + 35:491
27Lie,Hans Martin Drammen Sykkelklubb 2:52:42 + 37:216
28Haug,Jarle Heming 2:53:23 + 38:022
29Risløw,Bjarne Skiforeningen 2:53:40 + 38:191
30Besseberg,Leif Kåre Birkebeineren 2:55:24 + 40:039
31Thürmer,Petter Asker Skiklubb/bærum Kommune 2:56:23 + 41:021
32Vold,Henning Norvestor Equity 2:57:04 + 41:431
33Bye,Roar Modum FIK 2:57:31 + 42:107
34Hansen,Frank Dbk 2:57:47 + 42:269
35Nygaard,Lars-Erik Asker Skiklubb 2:58:06 + 42:452
36Bukve,Knut Vul 2:58:15 + 42:542
37Fjeldstad,Erik Bekkelaget SK 2:58:30 + 43:091
38Justad,Per Ole Filtvet Fremad 2:58:44 + 43:233
39Foyn,Øyvind Ingen klubb 2:59:15 + 43:541
40Steenfeldt-foss,Dag Holmen IF 2:59:40 + 44:194
41Stenestø,Atle Berger IL 2:59:46 + 44:251
42Hole,Ola Håvard Konnerud Il 3:01:06 + 45:458
43Rosvold,Odd Marius Vetco Gray 3:02:22 + 47:012
44Løken,Thorbjørn M Kudalen Il 3:02:36 + 47:158
45Dagslet,Per Gunnar Ros 3:05:46 + 50:253
46Berg,Jan Erik Liungen 3:06:14 + 50:5312
47Rasmussen,Sigmund Ditt Tempo 3:06:59 + 51:383
48Grepperud,Nils Petter G.s. Eiendom A S 3:07:24 + 52:031
49Berge,Gunnar Rustad I L 3:07:29 + 52:082
50Carlsen,Atle Rye Asker Skiklubb 3:08:47 + 53:262
51Linnebo,Øyvind Asker Skiklubb 3:10:33 + 55:122
51Lilleeide,Pål Erik DnB NOR BIL 3:10:33 + 55:121
53Helgedal,Reiulf Kålja Il 3:10:58 + 55:372
54Hansen,Torbjørn Ingen klubb 3:11:01 + 55:403
55Madsen,Arne Konnerud Il 3:11:05 + 55:4411
56Aas,Morten Norgesgruppen Bil 3:11:22 + 56:011
57Andersen,Per-Olav Mjøndalen IF 3:12:53 + 57:325
58Hafnor,Bjørn Toyota Bil 3:13:59 + 58:383
59Roa,Frode Bjørn Myhre Sport 3:14:23 + 59:022
60Mediaa,Morten Ingen klubb 3:15:36 +1:00:153
61Karlsen,Lars Einar Brannvakta Drammen 3:17:19 +1:01:582
62Lindland,Per Bødalen 3:18:30 +1:03:091
63Thowsen,Per Jørgen Hassel BIL 3:19:31 +1:04:104
64Thune,Ørjan Ingen klubb 3:20:39 +1:05:183
65Smith,Martin Sætre If Graabein 3:21:35 +1:06:142
66Melaaen,Eirik Ros 3:23:16 +1:07:552
67Gravelsæther,Bjørn-Atle Zenith Eiendom 3:23:32 +1:08:116
68Lund-Kristensen,Terje Kudalen Il 3:23:54 +1:08:339
69Skar,Espen Rask 3:24:36 +1:09:1524
70Andresen,Morten Frøy 3:25:04 +1:09:431
71Rindahl,Johnny Ingen klubb 3:25:57 +1:10:362
72Nordstad,Arild Glitre Offroad 3:26:18 +1:10:571
73Tsesmetsis,Dimitry R&d Racing Team 3:27:01 +1:11:401
74Mjølid,Espen Ingen klubb 3:28:27 +1:13:061
75Jacobsen,Ditlef Ingen klubb 3:28:57 +1:13:361
76Næss,Vidar Svelvik Sykleklubb 3:29:02 +1:13:412
77Myhre,Sven Berger Og Svelvik O-Lag 3:29:07 +1:13:461
78Karlsen,Kai-Erik B W Offshore 3:32:26 +1:17:051
79Horvli,Bertil Drammen Kom.BIL 3:32:57 +1:17:362
80Bøthun,Dagfinn Fmc Technologies 3:33:03 +1:17:421
81Vik,Svein Olav Svelvik If 3:33:26 +1:18:051
82Andresen,Pål Hassel BIL 3:33:46 +1:18:255
83Myrhaug,Magne Sjåstad Vestre Lier 3:35:00 +1:19:394
84Simonsen,Steinar Ingen klubb 3:35:06 +1:19:451
85Ellingsen,Odd Brannvakta Drammen 3:35:40 +1:20:191
86Andreassen,Egil Svelvik Sykleklubb 3:38:02 +1:22:413
87Johannessen,Dag Bryn Bil 3:38:29 +1:23:082
88Hungerholdt,Finn Fossum 3:38:42 +1:23:211
89Karlsen,Åsmund Ingen klubb 3:39:50 +1:24:291
90Sarmon,Robert Beijer Electronics 3:40:47 +1:25:262
91Syverstuen,Øystein Håbil 3:40:48 +1:25:271
92Kaalstad,Jørn Espen Vg+ 3:41:14 +1:25:531
93Eggum,Tor Aga Klubben BIL 3:41:29 +1:26:081
94Knudsen,Rasmus Baadsvik Hyggen IF 3:41:33 +1:26:121
95Rødseth,Jon Ingen klubb 3:43:28 +1:28:073
96Vatne,Tore Ingen klubb 3:43:36 +1:28:151
97Larsen,Dag Oslouniversitetssykehus-Rsa 3:44:50 +1:29:291
98Evjenth,Sven Bærum Kommune BIL 3:45:00 +1:29:391
99Rojahn,Emil Ingen klubb 3:46:22 +1:31:012
100Olsen,Tom Erik Ingen klubb 3:46:23 +1:31:022
101Andresen,Jon K. Lier IL 3:49:36 +1:34:152
102Rynning,Morten Ingen klubb 3:49:38 +1:34:171
103Flåthen,Terje Båtstø Runners 3:49:56 +1:34:351
104Lilleaas,Erik Oslo Sportslager 3:50:47 +1:35:261
105Korbu,Svend Drammen Atlet Klubb 3:51:16 +1:35:551
106Wiik,Kjell Konnerud Il 3:52:53 +1:37:321
107Haugen,Jan Erik Ingen klubb 3:53:37 +1:38:161
108Kleen,Gustav Orsa Sk 3:55:38 +1:40:171
109Gregersen,Bjørn Viggo Ingen klubb 3:55:56 +1:40:351
110Aarnes,Øistein Konnerud Il 3:56:20 +1:40:591
111Wold,Lars Henrik Kirkens Bymisjon 3:59:42 +1:44:211
112Jørgensen,Roger Mjøndalen Mur&puss 3:59:59 +1:44:381
113Brun-Pedersen,Erik Drammen Kom.BIL 4:00:34 +1:45:133
114Andersen,Dag Halseth Ingen klubb 4:01:22 +1:46:011
115Holter,Fredrik Kpmg 4:02:29 +1:47:081
116Bodd,Martin Ingen klubb 4:02:41 +1:47:201
117Pettersen,Tom Ingen klubb 4:07:04 +1:51:431
118Bertelsen,Erik Drammen Sykkelklubb 4:10:21 +1:55:001
119Solberg,Stein Ingen klubb 4:11:44 +1:56:231
120Næss,Pål A. Lierposten As 4:15:38 +2:00:171
121Eide,Njål Andre Bærum Skiklubb 4:24:56 +2:09:352
122Lennestad,Bjørn Erik Filtvet Fremad 4:26:49 +2:11:281
123Fremstad,Morten Ingen klubb 4:48:36 +2:33:151
DNFGevelt,Svein Erik Drammen Politi IL 1
DNSAaby,Kristen Bjørn Myhre Sport 17
DNSEngebråten,Olav Ingen klubb 2
DNSMeidal,Roar Ingen klubb 1
DNSMartinsen,Sjur M. Krog Asker Skiklubb 1
DNSHjelmås,Svein Kaffehuset Friele 2
DNSFjellstad,Dag Kjelsås 4
DNSAndersen,Håkon Ingen klubb 4
DNSIndsetviken,Jan Vestre Spone If 4
DNSKillingberg,Audun Lier IL 1
DNSLie,Arne Oto 3
DNSBerggren,Petter Hassel BIL 6
DNSOlsen,Jan Idar Drammen Roklubb 1
DNSHåndstad,John Erling Akupunktørene As 2
DNSKjenner,Lasse Eiker-Kvikk 3
DNSHenriksen,Brynjar Ingen klubb 4
DNSLundberg,Jostein Il Ros / Södra Cell Tofte Bil 3
DNSMoen,Vidar Eiker-Kvikk 2
DNSTelnes,Einar Glitre Offroad 1
DNSHagen,Knut Rune Tinn Skilag 3
DNSAmundsen,Dag Kjellmo Åssiden If 10
DNSOverskott,Oddbjørn Osi 1
DNSWang,Terje Kirkens Bymisjon 1
DNSHolt,Jarle Ingen klubb 1
DNSSolheim,Frode Ingen klubb 1
DNSHansen,Per Aage Drammens Ballklubb 1
DNSMathisen,Lars Ingen klubb 1
Resultatliste Menn 51-55Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Knutsen,Even Konnerud Il 2:25:28 + 00:006
2Hårstad,Nils Petter I L Snøhetta 2:31:10 + 05:421
3Nybo,Jan Olav Rustad I L 2:36:10 + 10:426
4Heier,Tore Skiforeningen 2:37:46 + 12:181
5Nygaard,Per Ole Vestringen IL 2:39:30 + 14:029
6Skancke,Einar Ingen klubb 2:43:09 + 17:411
7Kumle,Per Søre Ål IL 2:43:32 + 18:041
8Aune,Arne Kristian Aron Skiklubb 2:44:22 + 18:5411
9Eriksson,Leif Modum O-Lag 2:44:24 + 18:563
10Jørstad,Arnt-Idar Ingen klubb 2:46:15 + 20:471
11Gjærde,Ingvar Ingen klubb 2:49:20 + 23:524
12Staver,Håkon Bærum Kommune BIL 2:49:21 + 23:531
13Indergaard,Ola Konnerud Il 2:50:11 + 24:4315
14Larsson,Terje Eiker Cykkelklubb 2:50:20 + 24:527
15Vegard,Knut Sykehuset Buskerud 2:56:32 + 31:042
16Støre,Jonas Gahr Il Heming 2:59:04 + 33:364
17Samuelsen,Gunnar Norkart Geoservice Bil 2:59:49 + 34:214
18Nordhagen,Eirik Ås IL 2:59:58 + 34:304
19Carlsen,Per Bjarne Sylling IF 3:01:24 + 35:563
20Kjørmo,Øivind Mjøndalen IF 3:02:25 + 36:578
21Hodt,Finn Konnerud Il 3:02:36 + 37:085
22Akeren,Terje Skrim Bil As 3:03:28 + 38:002
23Brox,Torstein If Hellas, Drammen 3:04:10 + 38:421
24Gulliksen,Jon Hokksund IL 3:04:37 + 39:093
25Uggerud,Morten Filtvet Fremad 3:04:38 + 39:1010
26Kristiansen,Jarle Vikåsen Il 3:06:11 + 40:432
27Pettersen,Tom Filtvet Fremad 3:07:21 + 41:533
28Steinbakk,Arne Olav Eltek 3:08:07 + 42:392
29Kaarby,Per Overtoppen 3:08:41 + 43:131
30Haugen,Nils Liungen 3:11:05 + 45:3727
31Åsheim,Trond Union Brygge Bil 3:16:00 + 50:324
32Stavrum,Tor Arne Draka Norsk Kabel 3:16:35 + 51:073
33Hagen,Tore Oracle Bil 3:17:27 + 51:591
34Ødegård,Ole Kristian Ingen klubb 3:18:40 + 53:125
35Aure,Erland Soknedalen Il 3:19:46 + 54:1812
36Ramm,Nils Ihlen Skiforeningen 3:20:26 + 54:582
37Gundersen,Agnar Skiforeningen 3:20:51 + 55:232
38Liland,Erik Lørenskog Ck 3:22:20 + 56:521
39Furuheim,Tom Kongsberg IF 3:22:45 + 57:171
40Huso,Bjørn Ås IL 3:22:53 + 57:251
41Svensson,Terje Ingen klubb 3:24:15 + 58:471
42Schibsted,Christian Ros 3:24:43 + 59:153
43Lindstad,Helge Asker Og Bærum Brannvesen B.i. 3:26:10 +1:00:421
44Thorsheim,Sjur Ingen klubb 3:27:32 +1:02:041
45Ryssdal,Jørn Lyn 3:31:19 +1:05:511
46Formo,Hans-Einar Eiker Cykkelklubb 3:31:41 +1:06:1314
47Fyrileiv,Olav Veritas BIL 3:31:45 +1:06:171
48Vik,Jakob Idrettens Hus BIL 3:32:23 +1:06:554
49Fosseli,Arne Team Amarone 3:33:17 +1:07:491
50Løvberg,Jan Jørgen Ingen klubb 3:33:50 +1:08:223
51Bjøre,Martin Krødsherad IL 3:34:00 +1:08:321
52Bjørnstad,Thor Berger Og Svelvik O-Lag 3:34:01 +1:08:332
53Sæbø,Lars A. Bull Ski Og Kajakk 3:34:19 +1:08:511
54Unnli,Tom Drammen Strong 3:34:42 +1:09:1410
55Gevelt,Tormod Bødalen 3:36:21 +1:10:531
56Sollie,Hugo Sande Sportsklubb 3:39:50 +1:14:222
57Schultz,Jon Ingen klubb 3:45:07 +1:19:391
58Fredriksen,Rolf Edb Ergogroup Bil 3:45:19 +1:19:513
59Sandnæs,Vidar Skiforeningen 3:46:23 +1:20:552
60Erichsen,Bjarne Dramdal Konnerud Il 3:46:50 +1:21:222
61Olsen,Bernard U Grimstad Sk 3:47:41 +1:22:131
62Mohagen,Sverre Ingen klubb 3:48:56 +1:23:281
63Vanberg,Pål Johan Sykehuset Asker Og Bærum Bil 3:49:18 +1:23:501
64Dupont,D Ingen klubb 3:50:54 +1:25:264
65Krona,Rolf Gjensidige Sport 3:54:03 +1:28:351
66Almeland,Torbjørn Konnerud Il 3:57:28 +1:32:001
67Gustavsen,Erik Konnerud Il 3:57:52 +1:32:242
68Vatne,Ulf Anders Bilia 3:58:13 +1:32:451
69Skinnes,Olav Krødsherad IL 4:03:01 +1:37:332
70Høybråten,Geir Loe Betongelementer 4:05:26 +1:39:581
71Loe Andersen,Ole Kirkens Bymisjon 4:09:04 +1:43:361
72Øyri,Karl Ingen klubb 4:33:16 +2:07:481
DNFSolberg,Inge Rambøll 2
DNFStrøm,Jan Erik Ingen klubb 1
DNSYri,Stein O.k.k. Bil 14
DNSBjølgerud,Sverre Kristian Vikersund IF 7
DNSKristiansen,Rolf Arild Haldens Roklub 1
DNSTøftum,Roger Drammen Ck 6
DNSBacker-Owe,Hans Jan Drammens Ballklubb 9
DNSStuve,Ivar Ringkollen Hønefoss 5
DNSRuud,Johan Drolsum If 7
DNSLøseth,Frode Holeværingen 12
DNSTandrevold,Eirik Ernst & Young 1
DNSSkaalvik,Torgeir Ingen klubb 2
DNSBråthen,Morten Ingen klubb 3
DNSSkjelbred,Truls Håkon Moingen 4
DNSBjørge,Tor Ingen klubb 2
DNSSørensen,Bjørn Helge Mjøndalen IF 3
DNSHeggem,Ivar Skiforeningen 1
DNSEspegard,Arne Ingen klubb 2
DNSKambestad,Sigurd-Øyvind Lobil 1
DNSAndersen,Ole Loe Kirkens Bymisjon 1
DNSØrnfjord,Robert Larsen Sk Vidar 1
DNSDevik,Bernt Ingen klubb 1
DNSHole,Gustav Haldens Roklub 1
Resultatliste Menn 56-60Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Nygaard,Oddvar Bjørn Myhre Sport 2:22:51 + 00:0030
2Hagen,Tore Methlie Kjelsås 2:37:16 + 14:251
3Jacobsen,Svein S Holmen IF 2:46:38 + 23:475
4Persen,Truls Røa I L 2:47:10 + 24:191
5Thon,Harald Drammen Strong 2:47:13 + 24:223
6Brunsell,Jørn Heming Il 2:52:38 + 29:471
7Johannessen,Finn Erhard Osi 2:54:37 + 31:461
8Eriksen,Kjetil Konnerud Il 2:58:57 + 36:0614
9Moen,Truls Sylling IF 3:02:00 + 39:091
10Onshuus,Emil Konnerud Il 3:02:54 + 40:037
11Vig,Jens Drammen Strong 3:03:59 + 41:0813
12Hansen,Herman Iver Maxbo Torstvedt 3:04:46 + 41:557
13Jahren,Hans-Jørgen Rødberg IF 3:07:23 + 44:322
14Agerup,Fredrik Hokksund Kurbad 3:08:13 + 45:223
15Nøvik,Svein Haldens Roklub 3:14:13 + 51:221
16Aasbø,Vidar Fredrikstad Skiklubb 3:14:27 + 51:362
17Halvorsen,Børre Sturla 3:15:35 + 52:4414
18Johannessen,Petter F. Sturla 3:18:55 + 56:045
19Mella,Oddvar Jardar, IL 3:19:03 + 56:123
20Raabe,Erik Anton Haslum Il 3:21:32 + 58:411
21Bjørndalen,Arne Ingen klubb 3:21:43 + 58:527
22Erdal,Dag-Eirik Ingen klubb 3:22:39 + 59:481
23Schou,Knut Olav Drafn Skb/veritas Bil 3:25:55 +1:03:0413
24Finnby,Bjørn Conocophillips Bil 3:26:10 +1:03:191
25Tronsgaard,Lars Ingen klubb 3:30:48 +1:07:573
26Nicolaisen,Hans-Thomas Ingen klubb 3:32:35 +1:09:441
27Lutnæs,Einar Ingen klubb 3:32:48 +1:09:572
28Dahl,Jon Kirkens Bymisjon 3:35:15 +1:12:244
29Nybakken,Helge Hil Nsb 3:39:21 +1:16:3030
30Andreassen,Erik Konnerud Il 3:42:52 +1:20:011
31Grøteig,Arild Nykirke If 3:43:32 +1:20:411
32Stenseng,Dag Ingen klubb 3:43:39 +1:20:481
33Thonhaugen,Jan Egil Ros 3:44:52 +1:22:015
34Aaserud,Erik Sturla 3:46:07 +1:23:1622
35Harbitz,Halvor Drammen Kom.BIL 3:51:11 +1:28:2014
36Ellingsen,Karl-Martin Gjensidige Sport 3:52:16 +1:29:251
37Granberg,Even Ingen klubb 3:54:59 +1:32:081
38Mathisen,Helge Otto Color Line Bil 3:55:53 +1:33:023
39Eriksen,Tom S. Dbk 3:58:01 +1:35:1030
40Aslaksen,Finn If Frøy 3:58:37 +1:35:461
41Sørlie,Gunnar Ingen klubb 4:03:25 +1:40:341
42Meek,Erling Arne Drammen Politi IL 4:15:23 +1:52:321
43Gylterud,Jan Eivind Skiforeningen 4:22:52 +2:00:011
44Ladehaug,Reidar Nordhordland Skiklubb 4:25:52 +2:03:011
45Furuvald,Arnfinn Ingen klubb 4:32:14 +2:09:231
46Vik,Bjørnulf Team Arena 4:39:12 +2:16:211
47Blomhoff,Rune Ingen klubb 4:54:26 +2:31:354
48Person,Arne Ingen klubb 5:01:01 +2:38:101
DNSEriksrud,Vidar Bjørn Myhre Sport 27
DNSThorsrud,Nils H Vikersund IF 4
DNSBerget,Ole Skiforeningen 1
DNSEndresen,Jan Otterstad Nordea 28
DNSAvdal,Vidar Mjøndalen IF 21
DNSLille,Ketil Sande Sportsklubb 2
DNSRæder,Johan Skiforeningen 3
DNSElvekrok,Vidar Rustad I L 2
DNSNøkleby,Vidar Team Ull 3
DNSRønneberg,Kjell Bødalen 1
DNSOlsen,Terje Olav Seim Il 2
Resultatliste Menn 61-65Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Løvstad,Johnny Bull Ski Og Kajakk 2:45:35 + 00:002
2Lien,Arne Bergkameratene Ski 2:56:15 + 10:402
3Smith,Erik Haslum Il 2:56:52 + 11:171
4Fedje,Steinar Sturla 3:00:10 + 14:3529
5Gilhuus,Tore Bergkameratene Ski 3:04:10 + 18:356
6Wanvik,Per Ole Sturla 3:16:00 + 30:2518
7Holther,Roar Drammen Strong 3:16:38 + 31:0318
8Haugfos,Nils Petter Drammens Ballklubb 3:20:11 + 34:3629
9Brenna,Tormod Opil 3:35:29 + 49:5415
10Denneche,Kaj Stabæk IF 3:37:45 + 52:102
11Aaberg,Sebjørn Nycomed B I L 3:41:32 + 55:571
12Lauvålien,Arne Drammens Skøiteklub 3:41:52 + 56:172
13Grøholt,Hans Ingen klubb 3:53:58 +1:08:231
14Lindbo,Knut Konnerud Il 4:03:28 +1:17:531
15Rustand,Magne Protan BIL 4:05:44 +1:20:0932
16Lund,Harald Drammen Strong 4:08:38 +1:23:036
17Gustavsen,Kåre Ingen klubb 4:08:44 +1:23:091
18Grøtterud,Trond Ingen klubb 4:41:56 +1:56:211
19Flaten,Olav Glaxosmithkline 4:48:43 +2:03:081
DNFRugland,Karsten Sjåstad Vestre Lier 24
DNSErichsrud,Dag DnB NOR BIL 12
DNSEkeland,Arvid Il Koll 28
DNSGjølberg,Ole Rygge Il 3
DNSJohansen,Ragnar Mjøndalen IF 10
DNSLandaas,Svein Svelvik Sykleklubb 14
DNSJansen,Arild Asker Skiklubb 11
DNSStensrud,Torgeir Hassel BIL 1
DNSSkaugen,Nils-Ole Sylling IF 3
DNSEriksen,Asbjørn Oslo Havnevesen 17
DNSFossum,Per Cowi 4
Resultatliste Menn 66-70Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Fossum,Roar Ingen klubb 3:23:09 + 00:0019
2Lie,Svein Fossum 3:33:32 + 10:233
3Piene,Harald Solberg Sportsklubb 3:40:34 + 17:253
4Berling,Rolf Lærernes Idrettslag 3:45:33 + 22:243
5Torkildsen,Ragnar Drammen Strong 4:04:38 + 41:2930
6Knutsen,Jan Georg Sturla 4:25:28 +1:02:1939
7Lærum,Helge Drammen Kom.BIL 4:26:57 +1:03:4818
8Skaar,Gunnar Trøsken IL 4:36:59 +1:13:5018
9Halvorsen,Svein O. Sturla 6:13:55 +2:50:465
DNSGrønhovd,Kjell Vikersund IF 36
DNSSkaug,Per Drammen Roklubb 22
DNSLarsen,Tore Runar Ingen klubb 8
DNSVetterstad,Per Drammen Tennis Klubb 1
DNSKjus,Per Skiforeningen 5
Resultatliste Menn 71-75Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Eikemo,Reidar Il Korlevoll Odda 3:22:33 + 00:001
2Frøvoll,Elling Drafn 3:26:57 + 04:2424
3Sartz,Sverre Okk 3:46:26 + 23:531
4Lau,Jack Søre Ål IL 3:54:17 + 31:4441
5Hovland,Tore Bjørn Myhre Sport 3:54:23 + 31:5031
6Christensen,Oddvar Sturla 3:54:40 + 32:0741
7Bjørneklett,Arvid Ingen klubb 3:57:59 + 35:268
8Hansen,Jan Asgeir Sturla 4:56:20 +1:33:4720
DNSArnslett,Per Sturla 37
DNSJohannessen,Karl Henrik Heggedal IF 2
Resultatliste Kvinner 17-18Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Høydal,Gunvor Hov Fossum 3:14:29 + 00:001
2Birkeland,Inger M. Fossum 3:40:47 + 26:181
3Dahl,Tonje Kvamme Hønefoss Skiskytterklubb 4:11:47 + 57:181
DNSVig,Astrid Bredde Drammen Strong 3
Resultatliste Kvinner 19-20Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Flugsrud,Ingrid Kjelsås 3:38:15 + 00:001
2Heggen,Kaia Loe Kirkens Bymisjon 4:36:39 + 58:241
Resultatliste Kvinner 21-25Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Brox,Mari Johanna Osi 2:37:58 + 00:004
2Jorde,Liv Birgit Gol IL 2:44:00 + 06:021
3Brevig,Ane Baldishol Røyken O-Lag 3:11:41 + 33:432
4Aure,Maria Soknedalen Il 3:26:31 + 48:331
5Tronsgaard,Tine Ingen klubb 3:39:53 +1:01:552
6Røsberg Gjerde,Hedvig Ingen klubb 3:42:08 +1:04:101
7Næss,Mari Politihøyskolen 3:52:09 +1:14:111
8Strømme,Mari Ingen klubb 4:11:41 +1:33:431
9Wikborg,Katinka Ingen klubb 4:35:29 +1:57:311
DNSOpsal,Ingunn Tjalve 1
DNSStuve,Heidi Tynne Legger 1
DNSPettersen,Martine Engelhardt Ingen klubb 1
DNSLarsen,Rikke Cecilie Ingen klubb 1
DNSAndersen,Tine Birkebeineren 1
DNSSaastad,Kristine Kongsberg IF 1
DNSSognnæs,Inglin Ingen klubb 1
DNSSørum,Andrea Ingen klubb 1
DNSBjørhei,Ingvild Lyn 1
DNSHagen,Karoline Christiansen Ringkollen Hønefoss 1
Resultatliste Kvinner 26-30Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Brenna,Heidi Ramstad Osi 2:44:26 + 00:001
2Smedsrud,Birthe Helen Pwc Bil 2:47:33 + 03:072
3Ekeberg,Christina DnB NOR BIL 2:59:46 + 15:204
4Høstmælingen,Bodil Kristine Milslukern Sport 3:02:28 + 18:021
5Knudsen,Sarah Mølstad Eie 3:07:35 + 23:091
6Prokosch,Lena Ernst & Young 3:14:33 + 30:072
7Johansson,Sofia Skiforeningen 3:14:51 + 30:251
8Heimburg,Astrid Von Pwc Bil 3:19:42 + 35:161
9Tveito,Elin Ingen klubb 3:28:03 + 43:371
10Kløvstedt,Birgitte Gran Carnegie BIL 3:30:54 + 46:281
11Gulliksen,Linn Hokksund IL 3:32:07 + 47:413
12Kjendlie,Line Ingen klubb 3:33:38 + 49:121
13Fjeld,Marianne Oseberg Skilag 3:33:41 + 49:151
14Slørstad,Mari Dale Deloitte 3:34:04 + 49:382
15Kaaløy,Christine Ingen klubb 3:37:22 + 52:561
16Christoffersen,Linn Ingen klubb 3:46:32 +1:02:061
17Gevelt,Vivi Storebrand Sport 3:47:18 +1:02:521
18Kiær,Anna Ingen klubb 3:49:09 +1:04:431
19Bakken,Vibeke Skiforeningen 3:50:37 +1:06:111
20Raabe,Ingrid Brenna Pwc Bil 4:01:43 +1:17:171
21Holt Simonsen,Kathrine Ingen klubb 4:04:25 +1:19:591
22Larsen,Iselin Hebbert Ingen klubb 4:07:14 +1:22:481
23Kristoffersen,Maren Veritas BIL 4:07:25 +1:22:591
24Bjørnebye,Kristin Statoil BIL 4:08:37 +1:24:111
25Hammer,Jeanette Hegnar Media 4:12:44 +1:28:181
26Jacobsen,Christina Norema/konnerud Il 4:13:34 +1:29:081
27Stausland,Mari Tansem Statkraft Bil 4:14:14 +1:29:481
28Schultz,Malin Peab BIL / Axa Sports Club 4:20:27 +1:36:011
29Drange,Hanne PricewaterhouseCoopers 4:26:21 +1:41:551
30Hagen,Henriette H. Ingen klubb 4:31:11 +1:46:451
31Furuvald,Camilla Ingen klubb 4:32:11 +1:47:451
32Haakonsen,Marte Ingen klubb 4:46:48 +2:02:221
33Løtveit,Solveig Vullum Ntnui 4:52:11 +2:07:451
34Bråthen,Kari-Anne Holeværingen 4:56:20 +2:11:541
35Holmen,Lene Grus Lsl 5:03:43 +2:19:171
DNFHaga,Ida Grus Lsl 1
DNSSjøberg,Mari Osi 3
DNSAnker,Elisabeth Njård 1
DNSAsk-Henriksen,Hege Konnerud Il 1
DNSJerkø,Thea Kapital 1
DNSNorberg,Hanna Sliten & Blid 3
DNSSødal,Linn E. Ingen klubb 1
DNSGevelt,Tine Ingen klubb 1
DNSJonassen,Mari Bergkastet Deloitte 1
DNSWestby,Stine Ingen klubb 1
DNSBlix,Linn Kristin Skanska BIL 1
DNSRød,Kristine Mundal Ernst & Young 1
DNSFjellskaalnes,Karianne Ingen klubb 1
DNSGrimeland,Nina Ingen klubb 1
Resultatliste Kvinner 31-35Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Bomann-Larsen,Anette Heming Il 2:44:15 + 00:003
2Smedsland,Solveig Katrine Ingen klubb 3:10:53 + 26:381
3Stokseth,Heidi Halden SK 3:12:05 + 27:501
4Lysaker,Selma Beate Adecco 3:12:45 + 28:303
5Skaar,Helene Hufserypene 3:15:27 + 31:121
6Strand,Kari Lierbygda O-lag 3:26:50 + 42:352
7Helstad,Amie Skiforeningen 3:29:30 + 45:151
8Korsgård Gudbrandsen,Monica Mjøndalen IF 3:32:48 + 48:331
9Hæg,Liv Berit Hokksund IL 3:34:34 + 50:192
10Andersen,Therese Sk Rype 3:44:53 +1:00:381
11Hval,Anne-Gro Dpi 3:46:02 +1:01:471
12Vinsvold,Ragnhild Ciber Norge 3:48:55 +1:04:401
13Bergh,Mette Ottesen Ingen klubb 3:49:48 +1:05:331
14Guttormsen,Elin Drammen Klatreklubb 4:19:30 +1:35:151
15Tangen,Mette Ingen klubb 4:20:09 +1:35:541
16Kristiansen,Mona Ingen klubb 4:29:39 +1:45:242
17Aas,Katja Lumbe Asker Skiklubb 4:30:48 +1:46:331
18Kristiansen,Vibeke Smith Ingen klubb 4:33:04 +1:48:491
19Sand,Sand Kvarme Hassel BIL 4:38:38 +1:54:231
20Solevåg,Anne Lee Ingen klubb 4:42:14 +1:57:591
21Haagensen,Siv Fn-Sykkel 4:48:30 +2:04:151
DNSNilsson,Helena Aker Solutions Bil 1
DNSLysaker,Dagny Statens Kartverk Bil 3
DNSMjaatvedt,Maren Gressvig 1
DNSHansen,Elisabet Lie Nordea 1
DNSAunaas,Live Ingen klubb 1
Resultatliste Kvinner 36-40Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Johnsen Hundere,Anette Team G-Sport Asker/asker Skikl 2:30:14 + 00:001
2Kildahl,Anita Vollen Ski 2:53:22 + 23:082
3Norheim,Ane Drammens Ballklubb 2:57:58 + 27:442
4Jørgensen,Jill Aker Solutions Bil 3:08:20 + 38:061
5Widerøe,Anniken Aamodt Statoil BIL 3:12:49 + 42:355
6Lothe,Lene Drammens Ballklubb 3:16:47 + 46:332
7Been,Anne Signe Moss Ck 3:18:21 + 48:071
8Grenan,Kristin Pettersen Norconsult BIL 3:18:36 + 48:223
9Bjurstrøm,Kersti Ekeland Ingen klubb 3:23:34 + 53:201
10Wiik,Hege Ingen klubb 3:30:48 +1:00:342
11Jørundland,Lena Terra Bil 3:32:46 +1:02:321
12Lundgren,Benita Multitude 3:33:29 +1:03:151
13Hansen,Lene Bull Ski Og Kajakk 3:34:17 +1:04:031
14Vråle,Tonje Drammen Strong 3:36:38 +1:06:244
15Thiis-Evensen,Cathrine Ingen klubb 3:42:00 +1:11:461
16Knutsen,Elisabeth Mariann Asker Ck 3:48:40 +1:18:261
17Abelsen,Trude Tess 3:51:49 +1:21:351
18Braathen,Karianne Drammens Tidende Bil 3:52:01 +1:21:473
19Bordevik,Marianne Ingen klubb 3:58:54 +1:28:402
20Blom,Vibeke Ingen klubb 4:01:59 +1:31:451
21Teigen,Kristin Team Teigen 4:02:29 +1:32:151
22Blom,Marianne Team Somla 4:08:44 +1:38:301
23Bækken,Torill Ingen klubb 4:12:17 +1:42:031
24Borge,Christin Osi 4:14:23 +1:44:091
25Instanes,Tanja Sturla 4:16:10 +1:45:562
26Søyland,Viil Ingen klubb 4:18:30 +1:48:161
27Kalheim,Liv Siemens Bil 4:41:21 +2:11:071
28Høvås,Helle-Stine Drammens Tidende Bil 4:57:07 +2:26:531
DNFHaugfos,Tine Drammen Seilforening 2
DNSKnutsen,Kari Oracle Bil 6
DNSSimonhjell,Hilde Haug Kråkstad 1
DNSØstbye,Kjersti Hyggen IF 1
DNSMyrvold,Ina Ingen klubb 1
DNSWaagan,Marie Moss Ck 1
DNSØvrebø Ondrckova,Camilla Ingen klubb 1
DNSOlsen,Siv Lier IL 1
Resultatliste Kvinner 41-45Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Liverud,Hege Charlotte Konnerud Il 2:48:43 + 00:004
2Arnesen,Signe Astrup Heming 2:50:48 + 02:052
3Svartås,Trine Asker Ck 2:58:46 + 10:031
4Lie,Selma Fossum 3:02:03 + 13:201
5Oftebro,Camilla Haslum Il 3:04:51 + 16:082
6Norbom,Ingunn Lysaker Konnerud Il 3:09:02 + 20:192
7Kvamme,Anne-Kristin Tronrud Gruppen BIL 3:09:23 + 20:401
8Stene,Eva Høegh Sport 3:14:18 + 25:352
9Skeie,Helene Fossum 3:15:26 + 26:431
10Flatebakken,Åshild Jardar, IL 3:16:18 + 27:352
11Ruud,Catarina Ingen klubb 3:17:28 + 28:451
12Groth,Helene Asker Ck 3:19:10 + 30:271
13Groven,Sigrid Drammens Ballklubb 3:20:47 + 32:044
14Melaaen,Gunilla Ros 3:35:00 + 46:171
15Rise,Katharina Asker Ck 3:35:44 + 47:011
16Gjerdseth,Ann Christin Fmc Technologies 3:37:40 + 48:572
17Hofstad,Unn Lier Kommune B.i.l 3:38:15 + 49:323
18Bergquist,Marianne Høibakk Mjøndalen IF 3:42:14 + 53:313
19Vig,Hanne Bredde Drammen Strong 3:51:31 +1:02:481
20Stokkenes,Hilde Sjåstad Vestre Lier 3:51:46 +1:03:032
21Enger,Anne Gro Ingen klubb 3:54:10 +1:05:272
22Årmot,Eli Ingen klubb 4:00:30 +1:11:473
23Løken,Kjersti Ingen klubb 4:01:39 +1:12:561
24Hagen,Hilde Roa Ingen klubb 4:02:22 +1:13:391
25Mihle,Mette Ingen klubb 4:02:57 +1:14:142
26Sandbakk,Ingunn Avinor 4:06:08 +1:17:251
27Hansen,Anette Drammen Strong 4:13:33 +1:24:504
28Melquist,Runi Ingen klubb 4:34:46 +1:46:031
29Borge Olsen,Ragnhild Ingen klubb 4:39:29 +1:50:461
30Vik,Inger Anne Siemens Bil 4:53:28 +2:04:451
31Hofstad,Tove Ingen klubb 5:02:58 +2:14:151
32Mehren,Anne Gro Msd United 5:03:00 +2:14:171
33Sickinghe,Anne-Valérie Sjåstad Vestre Lier Il 5:25:53 +2:37:101
DNSLambine,Marianne Boc 1
DNSYri,Ingun Asker Skiklubb 2
DNSLie,Lisbeth Ingen klubb 1
Resultatliste Kvinner 46-50Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Brennhovd,Marit Veritas BIL 2:58:23 + 00:002
2Land,Ann Kristin Konnerud Il 2:58:59 + 00:3612
3Ankile,Kristin Lier IL 3:03:05 + 04:421
4Horvli,Ingun Jahren Konnerud Il 3:16:54 + 18:314
5Meinicke,Anne Grete Jutul Il 3:17:35 + 19:121
6Ranvik,Annemarie Drammens Ballklubb 3:19:11 + 20:489
7Wahl,Helle Wagle Ros 3:21:12 + 22:492
8Engebretsen,Vivi Drammen Strong 3:22:14 + 23:511
9Steenfeldt-Foss,Kristin Statkraft Bil 3:22:51 + 24:285
10Gravdal,Marthe-Lene Lier IL 3:24:26 + 26:032
11Kure,Toril Ros 3:26:59 + 28:365
12Dahl,Anne Kjelsås 3:28:55 + 30:322
13Skjelkvåle,Brit Lisa Sørkedalens If 3:32:31 + 34:081
14Evjen,Siri Anette Ingen klubb 3:33:49 + 35:2621
15Mohagen,Tone Berit Drammens Ballklubb 3:34:02 + 35:392
16Drabløs,Ingrid DnB NOR BIL 3:36:20 + 37:575
17Geier,Kari Schultz Ingen klubb 3:38:31 + 40:081
18Remme,Mette Ros 3:40:08 + 41:454
19Åsheim,Ingrid B. DnB NOR BIL 3:41:03 + 42:404
20Hov,Kjersti Norkart Geoservice Bil 3:42:09 + 43:461
21Eriksen,Ingunn Full Fart 3:42:13 + 43:501
22Helgesen,Kjersti Sjåstad Vestre Lier 3:42:59 + 44:364
23Kampenhaug,Mette Glitre Offroad 3:43:40 + 45:171
24Kvennejorde,Rita Aina Konnerud Il 3:45:09 + 46:463
25Dischler,Anne Grethe Sykehuset Buskerud 3:46:14 + 47:513
26Haraldsson,Kristin Rustad I L 3:51:26 + 53:032
27Lund,Kristin Haug Ingen klubb 3:54:47 + 56:241
28Kjeilen,Tove Halhjem Holmen IF 4:00:29 +1:02:061
29Juritzen,Hanne Ingen klubb 4:01:05 +1:02:421
30Broback,Gudrun Rustad I L 4:01:43 +1:03:201
31Lervik,Anne K. Eggen Ingen klubb 4:03:06 +1:04:432
32Ladehaug,Brita Kirkens Bymisjon 4:13:00 +1:14:373
33Husby,Ingrid Asker Skiklubb 4:27:22 +1:28:591
34Fossen,Christine Konnerud Il 4:39:33 +1:41:102
35Bakke,Siri Moss Skiklubb 4:44:53 +1:46:301
36Hetland,Anne-Berte Team Amarone 4:51:14 +1:52:511
37Melbye,Inger Lise Grimstad Sk 4:52:57 +1:54:341
38Ørmen,Tone Sverreson Drammens Tidende Bil 5:04:05 +2:05:421
39Hilden,Mette Anita Ingen klubb 5:14:24 +2:16:011
40Munther,Tone Nordea 6:20:00 +3:21:371
DNSJahren,Øydis Friskvernklinikken 2
DNSLindstad,Anne-Berit Glitre Offroad 1
DNSKopaas,Janecke Il Koll 1
DNSBugge,Lillann Ingen klubb 1
Resultatliste Kvinner 51-55Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Schultz,Anne Bærum Skiklubb 3:20:28 + 00:001
2Sand-Hanssen,Wenche Nortura Ba 3:20:34 + 00:066
3Jakobsen,Gry Mile Drammens Ballklubb 3:21:26 + 00:585
4Idland,Brynhild Fossum 3:26:24 + 05:561
5Johansen,Hanne Bjørnerud Ingen klubb 3:29:05 + 08:371
6Bakken,Lise Ingen klubb 3:31:03 + 10:352
7Bjerke Berg,Kari Skedsmo Skiklubb 3:32:49 + 12:212
8Drake,Astrid Holmen IF 3:35:34 + 15:061
9Sørensen,Ann-Christin Asker Skiklubb 3:40:03 + 19:351
10Theodorsen,Ellen Marie Drammens Ballklubb 3:42:57 + 22:2913
11Berget,Bente Færder Skilag 3:46:44 + 26:161
12Myklebust,Anne Bkbil 4:01:42 + 41:141
13Bjertnes,Kari Helene Sturla 4:05:29 + 45:011
14Thonhaugen,Anne Sørum Ros 4:06:49 + 46:214
15Lundgreen,Brita S. Ingen klubb 4:41:36 +1:21:081
16Østberg,Liv B Aron Skiklubb 4:46:15 +1:25:477
17Christensen,Kari Ekstrøm Sykehuset Buskerud 5:11:09 +1:50:414
DNSThorrud,Ragnhild Ingen klubb 1
DNSStuve,Hanne Ingen klubb 4
DNSRodahl,Heidi Lommedalen Il 1
DNSOlsen,Kirsti Aas Eiker O-Lag 2
DNSMeinich,Lene Ingen klubb 1
DNSWoxen,Carina Fossum 1
Resultatliste Kvinner 56-60Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Korvald,Birgit Koll 3:00:07 + 00:001
2Haugen,Anne-Grete Il Viljar 3:07:25 + 07:181
3Trandum,Ingebjørg Bergkameratene Ski 3:15:45 + 15:389
4Kristiansen,Inger Lise Statoil BIL 3:27:28 + 27:211
5Strand,Anne Mette Skiforeningen 3:37:25 + 37:182
6Skalstad,Tone Ø. Sturla 3:45:48 + 45:411
7Nilsen,Gerd Håland Sturla 3:54:33 + 54:2618
8Langeland,Bjørg C. Skiforeningen 4:04:38 +1:04:311
9Øines,Hanne Statoil BIL 4:11:27 +1:11:201
10Finnby,Turid Conocophillips Bil 4:19:35 +1:19:281
11Kvemo,Solfrid Sylling IF 4:34:15 +1:34:088
12Kristensen,Liv Bernice Ingen klubb 4:36:21 +1:36:141
13Christiansen,Else Marie Sykehuset Buskerud 5:14:24 +2:14:171
14Ihlen,Heidi Ingen klubb 6:20:00 +3:19:531
DNSSandvik,Toril Sturla 21
DNSDupont,Inger Astad Ingen klubb 3
Resultatliste Kvinner 61-65Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Asmyhr,Frøydis Borge Vestfossen 3:40:22 + 00:008
DNSLarsen,Marit Mjøndalen IF 26
Resultatliste Kvinner 66-70Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Bryhn Hansen,Ellen Sturla 5:21:25 + 00:0018
Resultatliste Kvinner 71-75Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Jordan Thorstensen,Jorunn Drafn 3:48:18 + 00:0019
DNSFossen,Elin Sturla 24
Resultatliste Ungdomshauern Gutter 14Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Hovland,Øystein Hatlestad Holmen IF 1:11:19 + 00:001
2Heimdal,Audun Konnerud Il 1:23:42 + 12:232
Resultatliste Ungdomshauern Gutter 13Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Smith,Anders Aksnes Fossum 1:17:49 + 00:001
2Hoff,Fredrik Ramstad Fossum 1:18:44 + 00:551
3Anmarkrud,Ådne Konnerud Il 1:20:45 + 02:561
4Groven,Gard Reier Drammen Strong 1:26:55 + 09:061
5Engebretsen,Alexander Drammen Strong 1:30:59 + 13:101
6Berg,Jonas Svelvik Sykleklubb 1:49:31 + 31:421
DNSKirkeng,Ole Marius Ros 1
Resultatliste Ungdomshauern Jenter 13Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Amundsen,Kristine Jardar, IL 1:18:56 + 00:001
2Vråle,Solveig Hernandez Drammen Strong 1:31:29 + 12:331
3Løken,Marie Drammen Strong 1:49:41 + 30:451
4Vig,Sigrid Bredde Drammen Strong 1:49:44 + 30:481
5Sikkeland,Oda Holmen IF 1:52:41 + 33:451
6Helland-Hansen,Anniken Jardar, IL 1:52:44 + 33:481
Resultatliste Ungdomshauern Jenter 14Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Helland-Hansen,Kristin Jardar, IL 1:22:17 + 00:001
2Skyttersæter Saugerud,Nora Konnerud Il 1:48:31 + 26:141
3Andersen,Hanna E. Simostranda Il 1:53:55 + 31:381
Resultatliste Ungdomshauern Jenter 15Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Barosen,Kristine G Hokksund IL 1:38:09 + 00:001
Resultatliste Ungdomshauern Jenter 16Return
Plass Navn Klubb                 LandTidAnt.gng
1Jørgensen,Liselotte Veimar Lier IL 1:32:21 + 00:002

13.02.11 21:26:34 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Drammen Strong

Levert av IdrettenOnline