Thorleif Haugs Minneløp

Thorleif Haugs Minneløp

Thorleif Haug Skifestival.

07.02.10

Resultatliste per klasse

Menn 15-16 |  Menn 17-18 |  Menn 19-20 |  Menn 21-25 |  Menn 26-30 |  Menn 31-35 | 
Menn 36-40 |  Menn 41-45 |  Menn 46-50 |  Menn 51-55 |  Menn 56-60 |  Menn 61-65 | 
Menn 66-70 |  Menn 71-75 |  Menn 76-80 |  Kvinner 15-16 |  Kvinner 17-18 |  Kvinner 19-20 | 
Kvinner 21-25 |  Kvinner 26-30 |  Kvinner 31-35 |  Kvinner 36-40 |  Kvinner 41-45 |  Kvinner 46-50 | 
Kvinner 51-55 |  Kvinner 56-60 |  Kvinner 61-65 |  Kvinner 66-70 |  Kvinner 71-75 |  Ungdomshauern Gutter 14 | 
Ungdomshauern Gutter 13 |  Ungdomshauern Jenter 14 |  Ungdomshauern Gutter 15 |  Ungdomshauern Gutter 16 |  Ungdomshauern Jenter 15 | 

Resultatliste Menn 15-16Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Fuglerud,Vetle Sjåstad Vestre Lier 2:35:25 + 00:002
2Bergane,Marius Konnerud Il 2:37:35 + 02:102
3Haverstad,Andreas Sjåstad Vestre Lier 2:43:29 + 08:041
4Lie,Stian Birkebeineren 2:43:36 + 08:111
5Rømcke,Johan Christian Drammen Strong 2:51:17 + 15:522
6Flaten,Torjus Viken Birkebeineren 2:54:48 + 19:231
7Lund-Kristensen,Herman Drammen Strong 2:57:20 + 21:552
8Næss,Oskar Svelvik Fotball 3:06:59 + 31:342
9Thon,Lars Henrik Verde Drammen Strong 3:13:03 + 37:382
10Thun,Bendik Konnerud Il 3:54:29 +1:19:040
DNSHeldal,Anders Røyken Ski 0
DNSFuglerud,Vetle Ingen klubb 0
Resultatliste Menn 17-18Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Bjertnes,Terje Faugstad Konnerud Il 2:31:31 + 00:004
2Johansen,Erlend Leander Martinsons 2:34:33 + 03:021
3Nygaard,Martin Sommer Drammens Ballklubb 2:35:57 + 04:264
4Bonden,Hans Kristian Sande Sportsklubb 2:39:08 + 07:372
5Aaserud,August Sande Sportsklubb 2:39:45 + 08:142
6Bjertnes,Henrik Lørenskog Skiklubb 2:40:25 + 08:542
7Iversen,Magnus Sogn Bærums Verk 2:41:09 + 09:381
8Gravningen,Hans Gunnar Sande Sportsklubb 2:41:18 + 09:471
9Trøen,Erik Sjåstad Vestre Lier 2:41:26 + 09:552
10Børtnes,Snorre Drammen Roklubb 2:46:13 + 14:421
11Andersen,Andreas Birkebeineren 2:47:11 + 15:401
12Horvli,Halvor Konnerud Il 2:47:44 + 16:132
13Vinje,Jakob Drammens Ballklubb 2:51:15 + 19:442
14Ludvigsen,Petter Sturla Konnerud Il 3:00:54 + 29:231
15Bergland Pedersen,Christian Mjøndalen IF 3:07:32 + 36:011
16Kjennerud,Thomas Sande Sportsklubb 3:09:04 + 37:331
17Bendiktsen,Andreas Konnerud Il 3:09:41 + 38:102
18Pedersen,Christoffer Aron Skiklubb 3:12:35 + 41:042
19Koi,Haakon Elverhøi Ingen klubb 3:15:14 + 43:431
20Lindseth,Eivind Konnerud Il 3:19:06 + 47:351
21Bergman,Henrik Konnerud Il 3:50:13 +1:18:420
22Marcussen,Anders Øilo Oseberg Skilag 4:03:43 +1:32:120
23Vik,Lars Andreas Svelvik If 4:03:44 +1:32:130
24Blomhoff,Henrik Kiil Ingen klubb 4:07:05 +1:35:340
25Warloff,Sondre Ingen klubb 4:13:30 +1:41:590
DNFFossen,Haakon G. Sturla 0
DNSHoffart,Bjørn Asle Nedre Sigdal If. 1
Resultatliste Menn 19-20Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Mølmen,Knut Sindre Birkebeineren 2:14:13 + 00:001
2Wahl,Anders Ros 2:16:30 + 02:172
3Nygaard,Håvard Kringlehølen Il/ Okk Bil 2:32:17 + 18:044
4Bryhn,Anders Il Ros 2:38:38 + 24:251
5Lie,Stian Ingen klubb 2:45:01 + 30:482
6Skinnes,Ola Kure Il Ros 2:52:55 + 38:422
7Kaspersen,Marius Drammens Ballklubb 3:00:31 + 46:183
8Oskarsson,Nicholas Konnerud Il 3:08:05 + 53:521
9Ramm,Knut Fredrik Jahre Skiforeningen 3:09:37 + 55:241
10Ristesund,Eirik Konnerud Il 3:14:30 +1:00:171
11Fagerhøi,Jannik Ingen klubb 3:44:50 +1:30:370
12Bech,Ole Andre Ingen klubb 3:48:56 +1:34:430
13Reistad,Kristen Nedre Sigdal If. 4:00:14 +1:46:012
14Tronsgaard,Tomess Ingen klubb 4:07:43 +1:53:300
DNSThonhaugen,Henrik Ros 0
Resultatliste Menn 21-25Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Markset,Kjell-Christian Koll Il / Team Oso Hotwater 2:08:13 + 00:001
2Nygård,Per Kristian V.Spone IF 2:10:47 + 02:341
3Solum,Eirik Osi 2:14:20 + 06:071
4Brun Hennum,Anders Lier IL 2:14:46 + 06:332
5Deighan Hanssen,John Christian Asker Skiklubb 2:17:02 + 08:492
6Lille,Fredrik Stenestø Sande Sportsklubb 2:18:28 + 10:152
7Hersleth,Even Fana Il/ Østmarka Il/ Nhhi 2:21:50 + 13:371
8Croff,Jonas Rustad I L 2:23:05 + 14:523
9Sollie,Ove Sande Sportsklubb 2:25:39 + 17:262
10Brox,Håkon Tjalve 2:25:47 + 17:341
11Hauge,Lars Petter Valldal Il 2:27:01 + 18:481
12Sofienlund,Lage Steen Konnerud Il 2:27:42 + 19:292
13Dahl,Anders Kråkstad 2:29:35 + 21:222
14Eriksen,Sondre Vikersund IF 2:31:06 + 22:533
15Smenes,Atle Rustad I L 2:31:31 + 23:182
16Lundgreen,Christoffer Løvebakken 2:35:51 + 27:381
17Gohli,Ole Christian Heddal Il 2:44:46 + 36:332
18Øksendal,Jørn Osi 2:46:28 + 38:152
19Aaserud,Fridtjof Sande Sportsklubb 2:52:11 + 43:586
20Helmen,Eirik Frontline Bjj 2:56:55 + 48:422
21Holm,Martin Blomhoff Sk Vidar 3:00:02 + 51:491
22Østberg,Martin Aron Skiklubb 3:01:14 + 53:013
23Bjerknes,Jesper Ingen klubb 3:02:30 + 54:171
24Østlie,Kristian Ceres 3:05:39 + 57:261
25Bull,Bendik Ntnui 3:05:55 + 57:421
26Bjerknes,Espen Ingen klubb 3:06:16 + 58:031
27Iversen,Christian Sogn Ingen klubb 3:11:11 +1:02:581
28Håkansson,Sebastian Conrad Åssiden If 3:13:42 +1:05:291
29Frantzen,Martin Joggegruppa 3:13:44 +1:05:311
30Alvik Sanengen,Peder Ingen klubb 3:15:43 +1:07:301
31Haukeland,Isak Ingen klubb 3:19:23 +1:11:100
32Stuveseth,Ola Bjørn Myhre Sport 3:21:53 +1:13:401
33Næss,Vegar Efteløt IL 3:22:26 +1:14:130
34Knudsen,Eirik Konnerud Il 3:24:20 +1:16:070
35Eide,Simen Drafn 3:29:06 +1:20:530
36Holen,Terje Sæbø Il 3:30:12 +1:21:590
37Holmen,Jan Joggegruppa 3:38:21 +1:30:080
38Mannerud,Carl-Christian Ingen klubb 3:41:07 +1:32:540
39Karlsen,André Fjellkleiv Ingen klubb 3:47:45 +1:39:320
40Valestrand,Jørund Evjen Team Valestrand 3:59:05 +1:50:520
41Lie Hansen,Stian Hsbun 4:00:25 +1:52:120
42Winther,Matias Brannvakta Drammen 4:01:46 +1:53:330
43Hågensen,Daniel Bene Agere 4:16:59 +2:08:460
44Haflan,Håkon Ingen klubb 4:26:56 +2:18:430
45Bøhm,Tomas Ingen klubb 4:54:01 +2:45:480
DNSHansen,Kim Andre Nesodden If 2
DNSSimonsen,Morten Milslukern Sport 0
DNSGeelmuyden,Adrian Overtenning Sk / Rs Platou Asa 0
DNSMalterud,Magnus Ingen klubb 0
Resultatliste Menn 26-30Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Næss,Børre Efteløt IL 2:08:12 + 00:002
2Svingheim,Magnus Jevnaker IF 2:13:59 + 05:471
3Stormo,Lars Petter Team Oslo Sportslager 2:18:48 + 10:364
4Berntsen,Petter Bull Ski Og Kajakk 2:18:58 + 10:462
5Gurholt,Kjartan Pedersen Fana Il/nhhi 2:21:00 + 12:481
6Bjerregaard,Eirik Krødsherad IL 2:23:25 + 15:135
7Haugereid,Ove Antvord Ntnui - Langrenn 2:25:16 + 17:041
8Hofseth,Ola Team Trendelenburg 2:26:10 + 17:581
9Holmestad,Ola Bearingpoint 2:28:36 + 20:241
10Blom,Lasse Gjesterud Sikfiskarlag 2:30:51 + 22:393
11Helmen,Fredrik Gardsgutta.com 2:33:34 + 25:223
12Arnstorp,Håkon Ingen klubb 2:34:10 + 25:583
13Skaugen,Martin Sylling IF 2:35:26 + 27:142
13Avdal,Jan Vidar Melkesyra Il 2:35:26 + 27:145
15Kvam,Asgeir Asker Skiklubb 2:35:27 + 27:151
16Taugbøl,Magnus Rambøll 2:38:02 + 29:501
17Helmen,Halvard Frontline Bjj 2:38:26 + 30:142
18Wirsching,Andreas Bergen Skilag 2:39:17 + 31:051
19Kristoffersen,Øyvind Svare Skanska BIL 2:40:46 + 32:341
20Olaisen,Jan Magnus Konnerud Il 2:41:59 + 33:471
21Iversen,Jon Anders Berger IL 2:42:00 + 33:483
22Bomann-Larsen,Håkon Drammens Ballklubb 2:43:35 + 35:236
23Kullerud,Kristian Konnerud Il 2:44:58 + 36:462
24Arnslett,Hans Rambøll 2:45:32 + 37:202
25Aalvik,Dag Nydalens Skiklub 2:45:40 + 37:281
26Storhaug Olsen,Anders For Mamma... 2:46:02 + 37:501
27Torp-Hansen,Dag Bdo Bil 2:46:19 + 38:071
28Gautefall Nicolaisen,Tarjei Drammen Sportsklinikk 2:47:01 + 38:491
29Bjørkesett,Øystein Svene I L 2:48:15 + 40:031
30Pedersen,Christian H. Ernst & Young 2:49:26 + 41:142
31Strand,Peder Bergen Skilag 2:50:05 + 41:531
32Hansen,Erik Almeq - Bil 2:52:46 + 44:342
33Gundersen,Gerhard Aibel 2:53:45 + 45:332
34Myrhaug,Paul Gardsgutta.com 2:55:53 + 47:414
35Kind,Olaf Rømskog Il 2:56:39 + 48:271
36Lund,Simen Hassel BIL 2:57:49 + 49:371
37Schiøtz,Erik Veritas BIL 2:58:04 + 49:522
38Holmen,Marius Overtenning Sk 2:58:18 + 50:061
39Drageset,Nils Rognerud Bergen Skilag 2:59:08 + 50:561
40Ekren,Lars Veritas BIL 2:59:31 + 51:191
41Næss,Thomas Asker Skiklubb 3:01:26 + 53:141
42Olsen,Eivind Oslo Kommune Bil 3:02:25 + 54:131
43Book,Sturla Ingen klubb 3:03:30 + 55:181
44Storli,Morten Oslofjord Triatlon 3:04:36 + 56:241
45Ausland,Eirik Høiby Ingen klubb 3:04:48 + 56:361
46Smedsrud,Trond Atle PricewaterhouseCoopers 3:05:35 + 57:231
47Frydendal,Alf Anders Ttif 3:08:46 +1:00:341
48Johnson,Tarjei Espolin Team Waga 3:09:00 +1:00:481
49Jevne,Sigurd Aibel 3:09:18 +1:01:061
50Bonne Øyri,Jonas Heming Il 3:10:59 +1:02:471
51Skjægstad,Lars Espen Hassel BIL 3:11:40 +1:03:281
52Hompland,Tord Ingen klubb 3:11:59 +1:03:471
53Arnecke Hovland,Lars Ingen klubb 3:12:44 +1:04:321
54Wonka,Anders Simostranda Il 3:14:02 +1:05:501
55Refsnes,Øystein Ingen klubb 3:17:26 +1:09:142
56Svingen,Joakim Terra Bil 3:18:20 +1:10:080
57Opsanger,Eirik Nyland Kongsberg Defence & Aerospace 3:19:15 +1:11:031
58Buen Halvorsen,Even Arsenal Norway 3:20:28 +1:12:160
59Haugvad,Lars Flip Squad 3:20:42 +1:12:300
60Wist,Jørgen Ernst & Young 3:21:15 +1:13:030
61Klefstad,Håvard Ingen klubb 3:21:19 +1:13:070
62Thorrud,Lars Erling Ingen klubb 3:22:03 +1:13:511
62Brun Hagen,Marius Ingen klubb 3:22:03 +1:13:510
64Kaspersen,Henrik Overtenning Sk 3:23:24 +1:15:120
65Trondsgård Willard,Trond Flo/kolsås Bil 3:23:43 +1:15:311
66Winther,Stian Ingen klubb 3:24:06 +1:15:540
67Andreassen,Steinar Søgne Skiklubb 3:26:01 +1:17:490
68Sneltvedt,Morten Flo/kolsås Bil 3:26:19 +1:18:070
69Olsen,Bjørn-Tore Mestaklubben 3:27:24 +1:19:120
70Bjørndalen,Hans Anton Simostranda Il 3:28:25 +1:20:131
71Myklebust,Martin Fossum 3:28:38 +1:20:260
72Gundersen,Håkon Sparebank 1 Bil 3:28:40 +1:20:280
73Sætre,Steinar Ingen klubb 3:28:51 +1:20:391
74Nygaard,Bjørn Egil Meteorologen B.i.l/bækkelagets 3:29:33 +1:21:210
75Hoff,Jørgen B. Drammen Sykkelklubb 3:29:44 +1:21:320
76Jensen,Fredrik Ingen klubb 3:29:55 +1:21:430
77Stabrun,Sigve Porteføljestyring 3:30:43 +1:22:310
78Fosnæs,Anders Ruud Vikersund IF 3:33:01 +1:24:490
79Grut,Harald Glipptak Il 3:33:08 +1:24:561
80Johnsrud,Hans Martin Eldretrimmen 3:34:43 +1:26:310
81Hanson,Eivind Ree Ingen klubb 3:37:32 +1:29:200
82Bjørge,Anders Ingen klubb 3:38:04 +1:29:520
83Schultz,Jakob Ready 3:39:20 +1:31:080
84Bjørnstad,Magnus Plåmma Fmc Kongsberg Subsea 3:39:31 +1:31:190
85Omsted,Petter Ingen klubb 3:39:34 +1:31:221
86Holmberg,Jonas Axa Sports Clu 3:40:14 +1:32:020
87Bjerkseth,Øyvind Ingen klubb 3:40:19 +1:32:070
88Bjerke,Marius Bearingpoint 3:41:43 +1:33:310
89Drøpping,Sigbjørn Stabæk Kite Og Badmintonforæni 3:41:45 +1:33:330
90Grasbekk,Arne Olsøy Solstad Racing 3:41:48 +1:33:360
91Skaar,Martin Nordea 3:42:04 +1:33:520
92Halvorsen,Anders Tvnorge 3:42:49 +1:34:370
93Haug,Svenn Håkon Kråkstad 3:42:53 +1:34:410
94Høiby,Michal Kpmg 3:43:44 +1:35:320
95Børresen,Børge Ingen klubb 3:44:37 +1:36:250
96Haare,Øystein Aaby Team Blå Extra 3:46:19 +1:38:070
97Suseg,Pål Ingen klubb 3:48:46 +1:40:340
98Bjørsnøs,Espen V Ingen klubb 3:49:29 +1:41:170
99Eskildsen,Nicolay Team Kjekkas 3:49:42 +1:41:300
100Frøstrup,Christian Fredrik Otera Avotech Bil 3:52:01 +1:43:490
101Eriksen,Kristoffer Kfum Oslo 3:52:37 +1:44:250
102Johansen,Kjetil S. Bjørn Myhre Sport 3:53:00 +1:44:481
103Lauvbakk,Øyvind Ernst & Young 3:54:36 +1:46:240
104Aasterud,Anders Åmot If 3:54:46 +1:46:340
105Ekeberg,Knut Nordea 3:55:36 +1:47:240
106Stokke,Erlend Damon Ingen klubb 3:56:12 +1:48:000
107Lyngved,Morten Ingen klubb 3:56:26 +1:48:140
108Haukeli,Anders Ingen klubb 4:00:48 +1:52:360
109Halvorsen,Axel Henrik Ingen klubb 4:03:25 +1:55:130
110Haugstveit,Mikkel Ingen klubb 4:04:28 +1:56:160
111Besseberg,Alf Ingen klubb 4:04:52 +1:56:400
112Holthe,Petter Ingen klubb 4:06:05 +1:57:530
113Raastad,Karl Georg Ingen klubb 4:08:39 +2:00:270
114Wittrup,Lars Ingen klubb 4:09:46 +2:01:340
115Mathisen,Nikolai Tvnorge 4:19:40 +2:11:280
116Ørving Eriksen,Lars Ingen klubb 4:21:31 +2:13:190
117Lundsveen,Andre Ingen klubb 4:28:30 +2:20:180
118Hansen Løken,Stian Hassel BIL 4:29:41 +2:21:290
119Zvanut,Daniel Ingen klubb 4:32:23 +2:24:110
120Johansen,Fredrik Bjørge Ingen klubb 4:35:40 +2:27:280
121Sandåker,Peder Gunnar Felle Il 4:37:16 +2:29:040
122Tegtmeier,Torgeir Tvnorge 4:42:39 +2:34:270
123Lyngved,Christoffer Ingen klubb 4:47:34 +2:39:220
124Gunnerud,Runar Ingen klubb 4:51:51 +2:43:390
125Malterud,Fredrik Ingen klubb 4:53:17 +2:45:050
126Rommetveit,Eirik Ingen klubb 4:58:51 +2:50:390
127Tangen,Petter Åmot If 5:29:34 +3:21:220
DNFWermskog,Jarle Team Oslo Sportslager 1
DNFNord,Gordon Rye 0
DNSPettersen,Marius A. F. Strømsgodset If 0
DNSJensen,Lars Erik Ingen klubb 0
DNSEngen,Kristian Team G-Land 0
DNSMandelid,Rune Ingen klubb 0
DNSStorløkken,Endre Holmenkollen Cykleklubb 0
DNSBlankholm,Knut Andreas Ernst & Young 0
Resultatliste Menn 31-35Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Sand,Arne Gardsgutta.com 2:11:58 + 00:008
2Iversen,Trond Mjøndalen IF 2:14:11 + 02:131
3Langslet,Jostein Milslukern Sport 2:15:50 + 03:521
4Eriksrud,Rolv Sjåstad Vestre Lier 2:17:24 + 05:264
5Nilsen,Halvor Osi 2:25:42 + 13:441
6Thorsby,Pål-André Fopil 2:26:17 + 14:193
7Sørumshagen,Vegard Østerbø Team Sportsgutta 2:26:55 + 14:571
8Imbsen,Håkon Sportsidiot.com 2:28:29 + 16:311
9Rønning,Karsten Bjørn Myhre Sport 2:29:07 + 17:0911
10Lundberg,Vidar Sportsidiot.com 2:29:27 + 17:293
11Ødegård,Geir Bene Agere 2:32:27 + 20:291
12Berge,Arvid Vikøy Ik 2:35:58 + 24:002
13Vinsvold,Nils Harald Mjøndalen IF 2:36:48 + 24:505
14Wiger,Øyvind Vikersund IF 2:37:03 + 25:057
15Kvernsmyr,Stian Andebu IL 2:37:04 + 25:061
16Winge,Per Kristian Røa I L 2:37:18 + 25:201
17Kleppo,Torkjel Dfi / Gårdsgutta 2:37:35 + 25:371
18Lofterød,Simen Sportsidiot.com 2:37:45 + 25:472
19Trontveit,Jan Inge Gardsgutta.com 2:38:39 + 26:417
20Briseid,Sverre Tikampen.no 2:38:50 + 26:521
21Ulberg,Stian Leira Il 2:39:42 + 27:441
22Bolstad,Jørn Espen Klinikk Pluss 2:42:17 + 30:193
23Gjestrud,Erlend Gjesterud Sikfiskarlag 2:42:35 + 30:373
24Vik,Halvard Ingen klubb 2:42:44 + 30:465
25Olerud,Iver Telenor Bil 2:43:24 + 31:261
26Verås,Bjørn Inge Bk Ski 2:43:58 + 32:003
27Skretteberg,Wiggo Vikersund IF 2:44:17 + 32:194
28Hansen,Tor Arne DnB NOR BIL 2:46:26 + 34:284
29Følling,Ole-Jacob Ingen klubb 2:46:52 + 34:541
30Handeland,Vemund Bærum Skiklubb 2:48:14 + 36:161
31Langum,Henrik Backe Drammen Kom.BIL 2:48:22 + 36:244
32Aamann,Erik Partner1 Bemanning 2:50:26 + 38:284
33Green,Kjetil Konnerud Il 2:51:38 + 39:404
34Solheim,Jon Ingen klubb 2:53:20 + 41:222
35Krog,Jørgen Rødenes IL 2:55:02 + 43:042
36Jean-Hansen,Dag Ingen klubb 2:55:43 + 43:451
37Riise,Øystein Ingen klubb 2:56:29 + 44:311
38Hellstrøm,Andreas Team Gåping 2:56:57 + 44:591
39Hansen,Ole Jakob Vestre Nøste Skibataljon 2:57:30 + 45:321
40Helmersmo,Henrik Gardsgutta.com 2:58:18 + 46:203
41Johansen,Tor Harald PricewaterhouseCoopers 2:58:33 + 46:351
42Bjerke,Petter Hodt Vestre Nøste Skibataljon 3:01:29 + 49:315
43Løvendal,Jon Gerhard Drammen Politi IL 3:01:50 + 49:522
44Storhaug Kjellén,Trond Vidar For Mamma... 3:01:55 + 49:571
45Hope,Knut Jørgen Rye 3:02:04 + 50:062
46Haslemo,Tore Sportsklubben Rye 3:02:20 + 50:222
47Høilund,Jan Henrik Sportsklubben Rye 3:03:10 + 51:123
48Knudsen,Lars Skarstad Team Waga 3:03:41 + 51:432
49Dertz,Thomas Framfjorden Il 3:04:03 + 52:052
50Solberg-Jacobsen,Terje Agder Energi Bil 3:05:14 + 53:161
51Røe,Øystein Ambisjoner.no 3:06:03 + 54:051
52Aaberg,Andreas Powerade - Gi Jernet 3:06:16 + 54:181
53Andersen,Kristoffer Hope Bk Ski 3:08:26 + 56:281
54Eriksen,Tormod Leon Beijer Electronics 3:09:24 + 57:261
55Stub,Kyrre Telenor Bil 3:09:31 + 57:331
56Kristiansen,Anders Ingen klubb 3:09:48 + 57:503
57Bådshaug,Tor Ingen klubb 3:11:11 + 59:131
58Luther,Gunnar Otera Avotech Bil 3:11:42 + 59:442
59Aulie,Axel Fondsfinans Bil 3:12:34 +1:00:362
60Sæterkvist,Mats Rye 3:13:15 +1:01:172
61Moen,Stig Arne Ingen klubb 3:13:21 +1:01:231
62Loe,Jan Børge Loe Betongelementer 3:13:39 +1:01:411
63Solberg,Knut Ingen klubb 3:17:13 +1:05:152
64Solheim,Erik Pareto Bil 3:17:43 +1:05:451
65Mebust,Erlend Team Smart Board 3:19:52 +1:07:541
66Opdahl,Lars Lieng Ingen klubb 3:20:22 +1:08:241
67Andersen,Eirik Vestfossen 3:20:37 +1:08:391
68Slagsvold,Marius Eventyret.com 3:21:25 +1:09:271
69Skogen,Anders Stavanger Golfklubb 3:21:31 +1:09:332
70Madsen,Henrik Bachke Bene Agere 3:23:02 +1:11:041
71Kristiansen,Kim R. Tranby Kjeks Og Stilas 3:23:53 +1:11:552
72Haugmo,Martin Ingen klubb 3:24:18 +1:12:202
72Anonsen,Erik Ingen klubb 3:24:18 +1:12:201
74Lindstad,Per Bjarne Ingen klubb 3:24:32 +1:12:341
75Brunborg,Trond Kongsberg Defence & Aerospace 3:25:45 +1:13:472
76Stensland Haugnæss,Jan Kristian Ingen klubb 3:29:59 +1:18:010
77Sætre,Per Olav Aker Solutions Bil 3:30:58 +1:19:000
78Flathen,Geir Einar Ingen klubb 3:31:54 +1:19:562
79Veiseth,Martin Ernst & Young 3:33:33 +1:21:351
80Fuglesang,Mads Fugleflukten 3:34:46 +1:22:480
81Keller,Frank Aftenposten 3:34:51 +1:22:530
82Sagberg,Einar Team Trendelenburg 3:35:01 +1:23:031
83Raastad-Hoel,Henrik Ros 3:35:28 +1:23:300
84Burås,Erik Ingen klubb 3:37:07 +1:25:090
85Buttingsrud,Håvard Ingen klubb 3:37:13 +1:25:151
86Kaggestad,Erik Statkraft Bil 3:38:19 +1:26:210
87Helmen,Søren Chr. Gardsgutta.com 3:38:45 +1:26:477
88Micaelsen,Torgeir Mjøndalen IF 3:38:48 +1:26:501
89Horjen,Eirik Ingen klubb 3:39:25 +1:27:270
90Helgheim,Magne Ingen klubb 3:39:49 +1:27:510
91Sønju,Reier Andre Åmot If 3:40:41 +1:28:430
92Nes,Michael Jonas Ingen klubb 3:42:50 +1:30:521
93Billit,Dag Kongsvinger Il 3:43:21 +1:31:230
94Saba,Anton Ingen klubb 3:43:42 +1:31:440
95Jordahl,Frode Aabling Handel 3:44:38 +1:32:400
96Klaveness,Tor Ingen klubb 3:45:40 +1:33:420
97Thorsen,Mads Klp BIL 3:46:14 +1:34:160
98Besseberg,David Ingen klubb 3:46:28 +1:34:300
99Toussaint,Jeremy Ingen klubb 3:46:55 +1:34:570
100Skjerping,Eirik Ntnui 3:49:42 +1:37:440
101Høigaard,Finn Arne Ingen klubb 3:49:50 +1:37:520
102Hultgren,Marcus Ingen klubb 3:51:08 +1:39:100
103Dreier,Andreas Ingen klubb 3:54:08 +1:42:100
104Husby,Eigil Løyte Gård & Anlegg As 3:54:59 +1:43:010
105Eek,Ole Telenor Bil/team Peltonen 3:55:23 +1:43:250
106Ellingsen,Åge Johan Storefjell 3:56:27 +1:44:290
107Akselsen,Per Christian Hassel BIL 3:57:33 +1:45:350
108Sandli,Ruben Ingen klubb 3:58:33 +1:46:350
109Olsøy,Øyvind G. Bjørn Myhre Sport 3:58:49 +1:46:510
110Johansson,Christian Ernst & Young 4:02:20 +1:50:220
111Thorvaldsen,Gunnar Fenistra Bil 4:03:37 +1:51:390
112Winther,Martin Brannvakta Drammen 4:03:49 +1:51:510
113Bjørnstad,Stein-Roar Skånhaug Ingen klubb 4:06:25 +1:54:270
114Folkedal,Espen Ingen klubb 4:06:28 +1:54:300
115Hansen,Lars Petter Åmot If 4:07:01 +1:55:030
116Nordahl,Petter Ingen klubb 4:07:32 +1:55:340
117Hvinden,Anders Ingen klubb 4:08:45 +1:56:470
118Christiansen,Jo Ingen klubb 4:11:13 +1:59:150
119Picard,Daniel Ingen klubb 4:11:49 +1:59:510
120Weatherup,Trond-Inge Sturla 4:11:50 +1:59:520
121Andersen,Lars Erik Hassel BIL 4:13:06 +2:01:080
122Raastad,Per-Arthur Deloitte 4:14:29 +2:02:310
123Deinboll,Tore Sturla 4:15:22 +2:03:240
124Ringdal,Amund Drønen Austevoll 4:18:58 +2:07:000
125Sletaker,Lasse Andre Bergkameratene Ski 4:19:54 +2:07:560
126Oldebråten,Andrè Krampa Il 4:20:14 +2:08:161
127Larsen,Knut Lormann Bakgårdsgutta 4:20:37 +2:08:390
128Mathisen,Thomas Ingen klubb 4:23:22 +2:11:240
129Matre,Ståle Ingen klubb 4:27:13 +2:15:150
130Fjelddalen,Per Af Gruppen Bil 4:40:52 +2:28:540
131Try,Kornelius Ingen klubb 4:43:11 +2:31:130
132Løkken,Stian Årefjorden Triathlon 4:45:00 +2:33:020
133Vågenes,Kim Team Ousland 4:55:41 +2:43:430
133Brunborg,Lars Team Ousland 4:55:41 +2:43:430
DNFMagnusson,Henrik Birkebeineren 2
DNSHovind,Johan Svene I L 2
DNSLühr,Kristian Ingen klubb 0
DNSÅhlander,Morten Drammen Kickboxing Klubb 2
DNSHolmen,Anders Gardsgutta.com 1
DNSJahnsen,Tommy Ingen klubb 2
DNSHardersen,Frode Neas Bil 0
DNSSolheim,Rune Bene Agere 0
DNSHammer,Hans-Petter Ingen klubb 0
DNSErnstsen,John Ivar Jondalen Il 0
DNSHaugen,Petter Ingen klubb 0
DNSSoleim,Tommy Birkebeineren Sykkel 0
DNSStolheim,Jon Magsnu Ingen klubb 0
Resultatliste Menn 36-40Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Knutsen,Thomas M. Ingen klubb 2:22:21 + 00:001
2Rud,Bjarne Sjåstad Vestre Lier 2:23:27 + 01:065
3Øiseth,Klaus Team Sport 1 Sentrum/Hafslund 2:23:28 + 01:073
4Gavoll-Hansen,Kenneth Team Oslo Sportslager 2:23:52 + 01:312
5Bjørge,Eirik Gunnar Sportsklubben Rye 2:24:56 + 02:357
6Stubberud,Frode Maxbo Torstvedt 2:25:26 + 03:058
7Høiås,Rune Bjørn Myhre Sport 2:26:10 + 03:4913
8Thoreplass,Knut Ole Gjesterud Sikfiskarlag 2:27:55 + 05:342
9Rustadbakken,Tron Gardsgutta.com 2:28:23 + 06:022
10Nerigård,Oddarne Ingen klubb 2:29:01 + 06:405
11Wille,Jon Camillo Søreng SK 2:35:07 + 12:464
12Kylland,Håkon Drammens Ballklubb 2:35:19 + 12:5815
13Hvamb,Jostein Heddal Il 2:35:38 + 13:171
14Langeland,Henrik Team United Bakeries 2:38:11 + 15:502
15Schau,Morten Pyramidegutta Skilag 2:38:18 + 15:573
16Olden,Håvard Fagervoll Opil 2:39:50 + 17:291
17Myrvold,Mikkel Team Ak 2:42:04 + 19:432
18Østbye,Pål Remy Ernst & Young 2:42:08 + 19:473
19Wold,Håkon Vianova Bil 2:42:14 + 19:531
20Haug,Torgeir Lisleherad Il 2:42:55 + 20:343
21Motzfeldt,Hans Joachim Nordic Carbon Fund 2:43:02 + 20:413
22Furuseth,Lars Oseberg Skilag 2:43:04 + 20:432
23Haug,Trond Espen Stabil 2:43:17 + 20:562
24Enger,Kristoffer Heia Drammen 2:45:29 + 23:081
25Mølmann,Morten Ceres 2:46:15 + 23:541
26Sandvik,Geir Øyestad If 2:48:25 + 26:042
27Sørensen,Jørgen Birkebeineren 2:48:30 + 26:092
28Hargott,Geir Botne Skiklubb 2:50:03 + 27:421
29Helstad,Joachim Ingen klubb 2:50:10 + 27:491
30Myklemyr,Arne Oslo Kommune Bil 2:52:38 + 30:173
31Fleischer,Andreas Data Respons Bil 2:52:46 + 30:252
32Skretteberg,Per Torger Ingen klubb 2:53:42 + 31:212
33Hoftun,Lars Ingen klubb 2:53:56 + 31:353
34Larsen,Mads A Soon Ck 2:54:21 + 32:001
35Alveberg,Lars-Jakob Akeforeningen I Oslo 2:55:06 + 32:451
36Lyhus,Fred Eiker Cykkelklubb 2:55:45 + 33:244
37Johansen,Trond Hyggen IF 2:55:56 + 33:353
38Myrvang,Frode Mjøndalen IF 2:56:14 + 33:535
39Løver,David Modum O-Lag 2:56:45 + 34:246
40Larsen,Runar Sandefjord Ok 2:56:48 + 34:271
41Mohn,Dag Erlend Lohne Drammen Strong 2:57:53 + 35:324
42Dale,Einar Svett 2:58:01 + 35:402
43Rusten,Jakob Ingen klubb 2:58:31 + 36:102
43Vigstad,Hans Ingen klubb 2:58:31 + 36:101
45Clausen,Dag Chr. Ingen klubb 3:00:57 + 38:361
46Vesgård,Tore Opil 3:00:58 + 38:371
47Sønsthagen,Anders Opil 3:01:02 + 38:411
48Weimoth,Per Rune Aga Klubben BIL 3:02:02 + 39:414
49Bungum,Håvard Framfjorden Il 3:02:35 + 40:142
50Ellevold,Arne Gunnar Fuvo 3:02:41 + 40:201
51Moen,Lars Ingen klubb 3:03:14 + 40:531
52Berg,Pål Mbricks 3:03:56 + 41:351
53Bergan,Tom Fet O-Lag 3:04:15 + 41:541
54Hansen,Bjørn Trygve Sturla 3:04:30 + 42:096
55Karlsen,Morten Tomra Bil 3:04:39 + 42:181
56Havdal,Lars Johan Botne Sk/team Vintersport 3:05:31 + 43:102
57Henriksen,Torben M Botne Skiklubb 3:07:02 + 44:413
58Dolven,Arne Moss Maritime Bil 3:07:26 + 45:052
59Bodahl,Geir Drammen Politi IL 3:08:22 + 46:011
60Larsen,Rune Eiker Cykkelklubb 3:08:57 + 46:363
61Kjølstad,Stein Vinghoeg Bil 3:10:08 + 47:471
62Røren,Arve Hauklien Drammen Kom.BIL 3:10:15 + 47:544
63Berg,Stain Drbv Idrettslag 3:10:25 + 48:041
64Laug,Roger Werner Team Corena 3:10:28 + 48:071
65Flaten,Eirik Møller B.i.l. 3:10:44 + 48:231
66Hennum,Roar Statnett Bil 3:11:28 + 49:071
67Teige,Jarle Tønsberg Triathlon 3:12:19 + 49:582
68Nymoen,Alf Vegar Ingen klubb 3:13:13 + 50:523
69Bakken,Ole Martin Statoil BIL 3:13:49 + 51:282
70Olsen,Kjetil Grinde Bjørn Myhre Sport 3:13:57 + 51:363
71Van Der Spruyt,Michel Ingen klubb 3:14:42 + 52:211
72Martinsen,Morten Dr. Techn Olav Olsen Bil 3:14:46 + 52:251
73Ingebretsen,Odd Einar Ingen klubb 3:14:52 + 52:312
74Skålevåg,Jan Frode Jutul Il 3:15:13 + 52:521
75Eggen,Halvor Nesodden If 3:15:17 + 52:561
76Dybvik,Trond T. Ferd As 3:16:07 + 53:461
77Rønning,Lars Ingen klubb 3:16:44 + 54:230
78Solbakke,Tommy Ingen klubb 3:16:58 + 54:372
79Larsson,Niklas Ingen klubb 3:17:33 + 55:121
80Hernandez Vråle,Carlos Fernando Det Norske Veritas 3:19:21 + 57:001
81Fuglesang,Andreas Fugleflukten 3:19:26 + 57:051
81Båtsvik,Tage Skeid 3:19:26 + 57:051
83Finnebråten,Roar Heddal Il 3:19:55 + 57:342
84Pedersen,Pål Konnerud Il 3:22:30 +1:00:091
85Brager-Larsen,Håkon Skanska Norge 3:22:33 +1:00:121
86Johansen,Paal Wollert Tomra Bil 3:22:51 +1:00:302
87Kroken,Jon Ivar Telenor Bil 3:24:12 +1:01:511
88Brataas,Tom DnB NOR BIL 3:25:15 +1:02:541
89Nisi,Harald Gransherad IL 3:26:23 +1:04:021
90Syvertsen,Tore Ingen klubb 3:26:35 +1:04:141
91Hemmingsen,David Correia Drafn 3:26:57 +1:04:361
92Næss,Bjørn Erik Bergslien Powder And Hazzard 3:27:45 +1:05:244
93Nord,Åsgeir Kolbotn Sk 3:28:19 +1:05:581
94Paasche,Carl Fredrik Maxbo Torstvedt 3:28:52 +1:06:313
95Stensløkken,Kåre-Olav Ingen klubb 3:29:17 +1:06:561
96Maugerud,Gunnar Flesberg IL 3:30:01 +1:07:403
97Langlien,Magnus Entreprenørservice 3:31:11 +1:08:503
98Rønne,Per Magne Ingen klubb 3:31:25 +1:09:042
99Kongsgården,Marius Rs Platou Markets 3:31:26 +1:09:051
100Strand,Christian Ingen klubb 3:32:15 +1:09:541
101Erixon,Bo Ingen klubb 3:33:01 +1:10:401
102Mundal,Stein Roger Konnerud Il 3:34:09 +1:11:481
103Rømme,Hans Petter Gardsgutta.com 3:36:25 +1:14:041
103Svenning,Kristoffer Engh Ingen klubb 3:36:25 +1:14:041
105Solberg,Finn Håvard Merethe Trøanz 3:37:11 +1:14:501
106Nilsen,Odd Ingen klubb 3:37:43 +1:15:221
107Trevland,Mats I.l Skade 3:39:43 +1:17:220
108Aamodt,Svenn Ingen klubb 3:39:59 +1:17:380
109Tysvær-Sørensen,Pål Erik Ingen klubb 3:40:36 +1:18:150
110Thomsen,Bernt Ole Ingen klubb 3:40:51 +1:18:300
111Rønning,Sindre Svelvik Sykleklubb 3:42:12 +1:19:512
112Bachke,Carl Christian Ingen klubb 3:43:27 +1:21:060
113Myhre,Erik Eltek 3:44:49 +1:22:280
114Skrimstad,Espen Porteføljestyring 3:45:32 +1:23:110
115Almenning,Johnny Fokus Aktiv 3:46:05 +1:23:440
116Wahl,Nicolai Ingen klubb 3:46:07 +1:23:460
117Hørthe,Anders Sylling IF 3:46:41 +1:24:200
118Aalde,Knut Sweco Bil 3:48:30 +1:26:090
119Grønlund,Bent Hassel BIL 3:49:16 +1:26:550
120Thomassen,Rune Magnus Tønsberg Triathlon 3:50:03 +1:27:420
121Christensen,Tor Bjarne Ingen klubb 3:50:19 +1:27:580
122Ruud,Tom Eirik Konnerud Il 3:50:21 +1:28:002
123Raabe Frantsen,Christian Ingen klubb 3:50:52 +1:28:310
124Magnussen,Erik Albjerk Bil 3:52:14 +1:29:530
125Wold,Ketil Ava Eiendom As 3:53:17 +1:30:560
126Lauritzen,Bent-Håkon Ingen klubb 3:55:21 +1:33:000
127Løvgren,Mauritz Enjoyit As 3:56:11 +1:33:501
128Grindstad,Thomas Ingen klubb 3:57:00 +1:34:390
129Fossen,Anders Ingen klubb 3:57:03 +1:34:420
130Hoen,Egil Chr. Petri 3:57:36 +1:35:150
131Eidstad,Roger Holmen IF 3:57:50 +1:35:290
132Kopperud,Mads Strøm Ingen klubb 3:57:57 +1:35:360
133Kristiansen,Stian Sweco Bil 3:58:14 +1:35:530
134Loe,Lars Kristoffer Loe Betongelementer 3:59:04 +1:36:430
135Skeide,Roald Revisor-Gruppen 3:59:58 +1:37:371
136Hæhre,Morten B. Åmot If 4:01:19 +1:38:580
137Belck-Olsen,Christian Ingen klubb 4:01:54 +1:39:330
138Ødegård,Hans Einar Drammens Ballklubb 4:01:56 +1:39:350
139Berg-Henry,Christian Tønsberg Triathlon 4:02:11 +1:39:500
140Ask,Anders PricewaterhouseCoopers 4:02:13 +1:39:520
141Sveen,Reidar Ingen klubb 4:03:16 +1:40:550
142Hofstad,Thomas Steen Ingen klubb 4:06:13 +1:43:520
143Lier,Arne Sylling IF 4:06:24 +1:44:030
144Bordevik,Tom Atle Ingen klubb 4:06:38 +1:44:170
145Kamaleri,Yusman Malaysia/ Sintef 4:06:39 +1:44:180
146Braathen,Terje Olin Ingen klubb 4:06:47 +1:44:260
147Olsen,Richard Tandberg Petri 4:07:26 +1:45:050
148Ottesen,Terje Ingen klubb 4:08:06 +1:45:450
149Andersen,Rune Ingen klubb 4:12:28 +1:50:071
150Thormodsrud,Jan Vidar Onkel Stugo 4:18:50 +1:56:290
151Larsen,John Ingen klubb 4:18:54 +1:56:330
152Smedaas Johnson,Fredrik Ingen klubb 4:19:30 +1:57:090
153Green,Øystein Konnerud Il 4:21:20 +1:58:590
154Paule,Rune Vestfossen 4:22:50 +2:00:290
155Fredstad,Jan Petter Tvnorge 4:24:00 +2:01:390
156Sunde,Bjørn Konnerud Il 4:28:38 +2:06:170
157Eidsvik,Kjell Petter F Ingen klubb 4:30:32 +2:08:110
158Aamli,Carl Roar Ingen klubb 4:34:49 +2:12:280
159Günther,Frederik Årefjorden Triathlon 4:44:26 +2:22:050
160Mehlum,Lars-Even Papyrus Sk 4:44:37 +2:22:160
161Fuglum,Eivind The Need For Speed 4:49:52 +2:27:311
DNFHelle,Jørn Onninnen Bil 3
DNSTveiten,Ivar Bjørn Myhre Sport 1
DNSPettersen,Jan Morten Milslukern Sport 1
DNSBergene,Tom Eiker Cykkelklubb 5
DNSGreff,Anders Asker Skiklubb 2
DNSHaugan,Arild Bjørn Myhre Sport 1
DNSBaalerud,Per-Ola Aker Asa 0
DNSOpheim,Espen Kpmg 1
DNSMathiesen,Thomas Norconsult BIL 0
DNSHammer,Jon-Erik Ingen klubb 0
DNSDokset,Ketil Osi 0
DNSHobbelstad,Petter Petri 0
DNSUdahl,Geir Ingen klubb 0
DNSJørgensen,Hans Ingen klubb 0
DNSKrokann,Gaute Ingen klubb 0
DNSFlatner,Knut Magne Sas 0
DNSBerget,Øyvind Flesberg IL 2
Resultatliste Menn 41-45Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Ahlsand,Torleif Kjelsås / United Bakeries 2:21:50 + 00:002
2Lindblom,Frode Vindbjart Il - Ski 2:25:18 + 03:281
3Samuelsen,Vegard Fluge Aibel 2:25:59 + 04:092
4Norbom,Geir Egil Konnerud Il 2:26:10 + 04:201
5Reed,Lars Bjarne Milslukern Sport 2:27:39 + 05:491
6Widerøe,Tom Vul 2:28:11 + 06:214
7Reed,Rangvald Milslukern Sport 2:29:18 + 07:281
8Endreson,Morten Ingen klubb 2:29:26 + 07:362
9Kløvstad,Morten Liungen 2:29:52 + 08:0220
10Bonden,Helge Sande Sportsklubb 2:31:09 + 09:1914
11Østensen,Trond Collett Konnerud Il 2:32:09 + 10:192
12Karlsen,Frode Ingar Liungen 2:32:35 + 10:453
13Transet,Hans Petter Ros 2:35:39 + 13:496
14Kildahl,Jan Vul 2:37:06 + 15:161
15Tungesvik,Olav Jardar, IL 2:38:13 + 16:231
16Tangen,Leif Erik Botne Skiklubb 2:41:04 + 19:144
17Winnes,Rune Kudalen Il 2:41:05 + 19:155
18Røine,Kjetil Spruten Gsk 2:41:23 + 19:331
19Lae,Tore Gk Norge As 2:42:15 + 20:251
20Frøvoll,Geir Eggedal IL 2:42:55 + 21:054
21Larsen,Terje Glassverket IF 2:44:16 + 22:263
21Svendsen,Bjørn Mjøndalen IF 2:44:16 + 22:262
23Berg,Rolf Datarespons Bil 2:44:21 + 22:313
24Lunøe,Espen Nydalens Skiklub 2:44:24 + 22:341
25Larsen,Roar Botne Skiklubb 2:44:31 + 22:411
26Torø,Svein-Olav Bk Ski 2:45:32 + 23:421
27Østlie,Tor-Arne Ceres 2:46:13 + 24:231
28Fossen,Jon Arne Sjåstad Vestre Lier 2:46:21 + 24:315
29Grande,Øystein Det Norske Veritas 2:46:22 + 24:324
30Randby,Hans Oseberg Skilag 2:46:26 + 24:362
31Hansen,Asbjørn R Gyldenløve Cigar Selskab 2:48:13 + 26:238
32Triumf,Isak Nils Kautokeino il 2:48:24 + 26:341
33Ek,Rune Hvittingfoss Il 2:48:50 + 27:0011
34Gløgård,Christian Nittedal Il 2:50:40 + 28:501
35Haug,Dag Torshov Sk 2:51:24 + 29:342
36Utby,Arvid Konnerud Il 2:52:21 + 30:316
37Larsen,Per Erik Runar 2:52:30 + 30:4014
38Mehammer,Bernt Sverre Sportsklubben Rye 2:53:27 + 31:371
39Kvan,Ole Johan Drammens Ballklubb 2:54:14 + 32:2412
40Solberg,Dag Kristen Lyn 2:55:13 + 33:231
41Baklid,Lars Konnerud Il 2:55:56 + 34:063
42Lid Wåle,Tor Ivrig 2:56:25 + 34:352
43Svenningsen,Steinar Team Nutriway/åslia Skilag 2:58:08 + 36:181
44Ruud,Jonny Telenor Bil 2:59:55 + 38:052
45Stadsvik,Svein Helge Ingen klubb 3:00:57 + 39:073
46Fevik,Audun Bm Sport 3:01:14 + 39:247
47Larsen,Torgeir Ingen klubb 3:01:37 + 39:471
48Andersen,Håkon Ingen klubb 3:02:00 + 40:103
49Østgulen,Wilfred Follo Sk 3:02:18 + 40:281
50Flagstad,Ketil Sweco Bil 3:02:55 + 41:052
51Bukve,Knut Sportsbui As 3:05:10 + 43:201
52Helberg,Alexander Birkebeineren 3:05:36 + 43:462
53Danielsen,Sven Drammen Seilforening 3:06:07 + 44:171
54Flaten,Tommy Heiberg & Tveter As 3:06:56 + 45:062
55Lundberg,Jostein Il Ros / Södra Cell Tofte Bil 3:08:04 + 46:142
56Leirvik,Arve Inge Glitre Offroad 3:09:20 + 47:301
57Aamodt,Christian Eie 3:09:21 + 47:311
58Låg,Steinar Veritas BIL 3:09:36 + 47:461
59Nygaard,Ronny Bjørn Myhre Sport 3:11:10 + 49:201
60Saugerud,Erik Konnerud Il 3:12:49 + 50:591
61Berge,Gunnar Rustad I L 3:13:00 + 51:101
62Valvik,Atle Drammen Sykkelklubb 3:13:31 + 51:411
63Skjemstad,Frode Kirsebærstien Sk 3:13:40 + 51:501
64Pedersen,Torstein Telenor Bil 3:14:37 + 52:471
65Solheim,Bjørn Hyggen IF 3:15:23 + 53:331
66Østnæs,Bjørn Ingar Bjørn Myhre Sport 3:16:11 + 54:212
67Bak,Bjørn Birkebeineren 3:16:20 + 54:303
68Skatvedt,Bjørnar Andebu Sparebank Bil 3:17:09 + 55:191
69Carlsen,Peter Ros 3:17:58 + 56:083
70Aasen,Erik Kirsebærstien Sk 3:18:28 + 56:381
71Degnes,Øyvind Haukåsen Øl Og Jogg 3:19:12 + 57:222
72Roa,Frode Ingen klubb 3:19:47 + 57:571
73Johansen,Anders Granholt 3:20:17 + 58:272
74Lindholm,Geir Ingen klubb 3:23:03 +1:01:132
75Windfeldt,Bjørn Staples 3:23:48 +1:01:581
76Haagensen,Jørn Pensjonslink 3:23:50 +1:02:002
77Isaksen,Øystein Bypost 3:26:30 +1:04:401
78Barosen,Jan Ingen klubb 3:27:11 +1:05:211
79Simpson-Larsen,Sigurd Rollag Og Veggli Idrettslag 3:27:17 +1:05:271
80Liseth,Svein-Håvard Ingen klubb 3:29:53 +1:08:031
81Tryggestad,Christer Ingen klubb 3:30:18 +1:08:281
82Karlsen,Lars Einar Brannvakta Drammen 3:30:37 +1:08:471
83Sæther,Reidar Veidekke IL 3:32:11 +1:10:212
84Thorstensen,Terje Drammen Bandy 3:32:14 +1:10:242
85Sandvold,Svein Erik Opil 3:32:36 +1:10:462
86Henriksen,Terje Statkraft Bil 3:33:08 +1:11:184
87Amundsen,Einar Stokke Ingen klubb 3:35:13 +1:13:231
88Andersen,Torgeir E. Brannvakta Drammen 3:38:17 +1:16:270
89Rojahn,Jonas Ingen klubb 3:38:36 +1:16:460
90Rönnskär,Arve Konnerud Il 3:39:34 +1:17:440
91Svardal,Børge Drammen Sykkelklubb 3:41:29 +1:19:390
92Hjellnes,Torgeir Leeds United Ski-Club 3:42:20 +1:20:300
93Rojahn,Emil Ingen klubb 3:45:12 +1:23:221
94Eriksen,Frode Bbl 3:45:43 +1:23:530
95Håkonsen,Bjørn Eiker Cykkelklubb 3:45:53 +1:24:030
96Houge,Thomas Tvnorge 3:46:24 +1:24:340
97Nøst,Arve Vollen Ul 3:46:39 +1:24:490
98Bjørnstad,Geir Abb Bil 3:48:20 +1:26:300
99Ruth,Rolf Sykehuspartner 3:48:56 +1:27:060
100Josefsen,Sverre Kjommekroken Sk 3:49:23 +1:27:330
101Risvik,Trond Glitre Offroad 3:49:51 +1:28:010
102Toftemo,Knut Esko-Graphics Kongsberg 3:52:07 +1:30:170
103Sandengen,Jan-Erik Ingen klubb 3:53:02 +1:31:120
104Vestgård,Bård Ingen klubb 3:53:56 +1:32:060
105Grasbekk,Aasmund Solstad Racing 3:54:04 +1:32:140
106Vannebo,Arne Ava Eiendom As 3:54:09 +1:32:190
107Berg,Thomas Gåping IL 3:54:52 +1:33:022
108Risøy,Henrik Oslo Lærerne 3:58:16 +1:36:263
109Sørensen,Petter Haragarn Ck 3:58:31 +1:36:410
110Allum,Erik Ingen klubb 3:59:10 +1:37:200
111Nordheim,Knut Statoil BIL 4:00:02 +1:38:120
112Mjølid,Espen Ingen klubb 4:00:50 +1:39:000
113Vik,Svein Olav Svelvik If 4:03:43 +1:41:530
114Fevang,Jan Erik Brannvakta Drammen 4:04:06 +1:42:160
115Jensen,Ivar Ingen klubb 4:04:13 +1:42:230
116Gregersen,Bjørn Viggo Ingen klubb 4:04:30 +1:42:400
117Korsbøen,Johnny Ingen klubb 4:08:02 +1:46:120
118Sørensen,Asbjørn NRK Bil 4:09:26 +1:47:361
119Tolo,Knut Magne Lommedalen Il 4:10:17 +1:48:270
120Aaberg,Ingvar Paradial Bik 4:10:35 +1:48:450
121Henriksen,Morten Gåping IL 4:17:46 +1:55:560
122Monge,Steinar Årefjorden Triathlon 4:18:44 +1:56:540
123Stensli,Hans Olav Statens Kartverk Bil 4:21:00 +1:59:100
124Herdlevær,Heming Statens Kartverk Bil 4:22:48 +2:00:580
125Try,Erik Konnerud Il 4:23:03 +2:01:130
126Bostrøm,Roy Konnerud Il 4:32:59 +2:11:091
127Thorstensen,Vegard Drafn 4:57:32 +2:35:420
DNSTrier,Øivind Thorvald Due Il Heming 1
DNSChristiansen,Terje DnB NOR BIL 3
DNSNuven,Erik Drammen Politi IL 5
DNSVesterås,Morten Posten IL 1
DNSRustad,Terje Trym Nesodden If 0
DNSJaksland,Ulf Bødalen 2
DNSAlmklov,Robert Gyldenløve Cigar Selskab 5
DNSRøgeberg,Erik Elopak BIL 4
DNSHesthag,Jon Ingen klubb 0
DNSDahlberg,Jan Team United Bakeries 0
DNSTangen,Pål Rederiforbundet Bil 0
DNSOlsen,Per Stian Maxit Bil 0
DNSBredesen,Per Arne Efg Hov+dokka 0
DNSMeløe,Lars Kålja Il 0
DNSBugge,Amund Fougner Haavind Bil 0
Resultatliste Menn 46-50Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Fjell,Jon Gunnar Bjørn Myhre Sport 2:14:22 + 00:002
2Aaby,Kristen Bjørn Myhre Sport 2:15:04 + 00:4216
3Engebretsen,Andreas Overtoppen/Bull Ski & Kajakk 2:22:10 + 07:483
4Narjord,Einar Liungen 2:26:46 + 12:2413
5Hennum,Nils Ragnar Glitre Offroad 2:26:54 + 12:3216
6Vanberg,Paul Hank Williams Racing Team 2:32:37 + 18:158
7Soleim,Leif Ivar Rye 2:32:38 + 18:164
8Cramer,Lasse Glassverket IF 2:33:00 + 18:3813
9Lome,Jarle Fearnsport 2:34:35 + 20:131
10Yri,Stein O.k.k. Bil 2:37:05 + 22:4313
11Nybo,Jan Olav Oslo Kommune Bil 2:39:32 + 25:105
12Angelsen,Tore Opplysningskontoret For Frukt 2:40:32 + 26:102
13Nesheim,Torkjel Jardar, IL 2:43:04 + 28:421
14Hagen,Bjørn Anders Ros 2:43:24 + 29:026
15Svenungsen,Martin Fmc Technologies 2:43:33 + 29:114
16Røkaas,Jan Morten Nbbo Bil 2:46:19 + 31:5720
17Kjølseth,Tore Nydalen Skiklubb 2:46:38 + 32:161
18Fjellstad,Dag Kjelsås 2:48:09 + 33:473
19Holmen,Vegard Birkebeineren 2:48:22 + 34:001
20Kristiansen,Kai Willy Sjåstad Vestre Lier 2:49:14 + 34:522
21Stadaas,Olav Heming 2:49:23 + 35:011
22Huse,Sverre Overtoppen 2:49:36 + 35:145
23Sendstad,Ragnar Livsnyterne 2:49:43 + 35:217
24Hjelmås,Svein Rustad I L 2:49:44 + 35:221
25Vindal,Sjur Team Tiramisisu 2:51:23 + 37:011
26Gulbrandsen,Anders Hafslund BIL 2:51:42 + 37:201
27Sverdrup,Harald Overtoppen 2:53:28 + 39:061
28Christensen,Tom Oddvar Glassverket IF 2:53:49 + 39:2717
29Haug,Jarle Heming 2:55:04 + 40:421
30Steenfeldt-foss,dag Holmen IF 2:55:49 + 41:273
31Andersen,Geir Birkebeineren 2:56:01 + 41:391
32Lie,Hans Martin Drammen Sykkelklubb 3:02:02 + 47:405
33Hole,Ola Håvard Statens Vegvesen 3:03:30 + 49:087
34Lie,Arne Oto 3:03:42 + 49:202
35Bye,Roar Modum FIK 3:03:59 + 49:376
36Engebråten,Olav Ingen klubb 3:04:05 + 49:431
37Larsen,Lasse Bing Ingen klubb 3:04:52 + 50:301
38Hansen,Frank Dbk 3:04:53 + 50:318
39Støre,Jonas Gahr Il Heming 3:06:14 + 51:522
40Hansen,Torbjørn Ingen klubb 3:06:23 + 52:012
41Justad,Per Ole Filtvet Fremad 3:07:04 + 52:422
42Nygaard,Lars-Erik Asker Skiklubb 3:07:23 + 53:011
43Breivik,Lars-Anders Meterologen Bil 3:07:43 + 53:211
44Dammen,Ole Erik Ingen klubb 3:09:18 + 54:561
45Almsbakken,Morten Drammen Politi IL 3:10:23 + 56:011
46Berg,Jan Erik Liungen 3:10:33 + 56:1111
47Wåle,Hans Olav Nortura Ba 3:11:16 + 56:541
48Løe,Petter Heddal Il 3:11:18 + 56:561
49Berggren,Petter Hassel BIL 3:12:17 + 57:555
50Storemoen,Svein Rollag 3:12:18 + 57:561
51Finstad,Arild Bk Ski 3:12:36 + 58:143
52Gundesø,Runar Agr Bil 3:13:47 + 59:251
53Skar,Espen Rask 3:14:49 +1:00:2723
54Grim,Oddvar Ros 3:15:03 +1:00:411
55Løken,Thorbjørn M Kudalen Il 3:15:14 +1:00:527
56Truyen,Mathys Lyn 3:15:40 +1:01:181
57Schibsted,Christian Ros 3:16:05 +1:01:432
58Linnebo,Øyvind Asker Skiklubb 3:16:11 +1:01:491
59Selvig,Eivind Kjelsås 3:16:51 +1:02:292
60Engebretsen,Per Arne Kings 3:17:37 +1:03:152
61Carlsen,Per Bjarne Sylling IF 3:19:28 +1:05:062
62Myrhaug,Magne Sjåstad Vestre Lier 3:21:11 +1:06:493
63Sarmon,Robert Ingen klubb 3:21:37 +1:07:151
64Stavrum,Tor Arne Draka Norsk Kabel 3:21:45 +1:07:232
65Andresen,Jon K. Ingen klubb 3:22:02 +1:07:401
66Dagslet,Per Gunnar Ros 3:22:24 +1:08:022
67Henriksen,Brynjar Ingen klubb 3:23:16 +1:08:543
68Nilsen,Pål Skiforeningen 3:23:31 +1:09:091
69Hafnor,Bjørn Toyota Bil 3:23:46 +1:09:242
70Lund-Kristensen,Terje Kudalen Il 3:25:03 +1:10:418
71Reiersrud,Jens Morten Ingen klubb 3:29:18 +1:14:562
72Becher,Kai Ingen klubb 3:30:16 +1:15:541
73Viken,Oddbjørn Hyggen If / Statoil Bil 3:31:10 +1:16:482
74Smith,Martin Sætre If Graabein 3:31:24 +1:17:021
75Pedersen,Bjørn Egil Edi-Soft Bil 3:31:57 +1:17:351
76Andersen,Per-Olav Mjøndalen IF 3:31:58 +1:17:364
77Haagensen,Trym Ingen klubb 3:32:04 +1:17:422
78Skjønvoll,Helge Ingen klubb 3:32:06 +1:17:444
79Andreassen,Egil Svelvik Sykleklubb 3:32:34 +1:18:122
80Næss,Vidar Svelvik Sykleklubb 3:32:35 +1:18:131
81Myhrvold,Helge Drammens Tidende Bil 3:33:05 +1:18:431
82Thowsen,Per Jørgen Hassel BIL 3:33:38 +1:19:163
83Kristiansen,Jarle Vikåsen Il 3:34:08 +1:19:461
84Helgedal,Reiulf Kålja Il 3:34:38 +1:20:161
85Hagen,Knut Rune Tinn Skilag 3:35:02 +1:20:402
86Andresen,Pål Hassel BIL 3:36:26 +1:22:044
87Horvli,Bertil Konnerud Il 3:39:47 +1:25:251
88Gulbrandsen,Tom Telenor Bil 3:39:48 +1:25:261
89Diesen,Jan Rye 3:40:49 +1:26:271
90Bergtun,Tor Ingen klubb 3:40:53 +1:26:311
91Syverinsen,Rune Oracle Bil 3:41:25 +1:27:034
92Rødseth,Jon Ingen klubb 3:43:00 +1:28:382
93Solberg,Inge Rambøll 3:45:29 +1:31:071
94Thune,Ørjan Ingen klubb 3:47:03 +1:32:412
95Valskar,Kai Ski Bygg Il 3:47:19 +1:32:572
96Tsesmetsis,Dimitry R&d Racing Team 3:49:27 +1:35:050
96Hansen,Espen Boye Strømsgodset If 3:49:27 +1:35:050
98Tofte,Karl Jørgen Ingen klubb 3:50:42 +1:36:200
99Skaarud,Atle Ingen klubb 3:54:49 +1:40:270
100Dyrdal,Dag Ingen klubb 3:57:01 +1:42:390
101Løvvik,Geir A Tvnorge 3:57:58 +1:43:360
102Røgeberg,Roar Drammen Atlet Klubb 3:59:10 +1:44:481
103Renman,Nils I F K Norrköping 3:59:52 +1:45:300
104Karlsen,Kai-Erik B W Offshore 4:00:26 +1:46:040
105Mangor-Jensen,Ole Hoslejordet Treningsgruppe 4:00:54 +1:46:320
106Warloff,Svein Gunnar Ingen klubb 4:01:50 +1:47:280
107Coucheron,Didrik Ingen klubb 4:01:53 +1:47:310
108Vestli,Tom Sweco Bil 4:04:22 +1:50:000
109Pettersen,Klaus Sylling IF 4:06:09 +1:51:471
110Dupont,René Astad Ingen klubb 4:06:47 +1:52:253
111Wold,Lars Henrik Hassel BIL 4:10:20 +1:55:580
112Fjellner,Arve Aker Solutions Bil 4:12:01 +1:57:394
113Ellingsen,Odd Brannvakta Drammen 4:12:29 +1:58:070
114Pettersen,Tom Ingen klubb 4:18:05 +2:03:430
115Åse,Rune Drammens Tidende Bil 4:27:45 +2:13:230
116Bodd,Martin Ingen klubb 4:41:46 +2:27:240
117Wang,Terje Hassel BIL 4:46:27 +2:32:050
118Dahl,Halvor Ingen klubb 5:03:34 +2:49:120
DNFLindhardt,Pål Drammen Tennis Klubb 0
DNFVik,Jakob Idrettens Hus BIL 3
DNSMoen,Vidar Eiker-Kvikk 1
DNSSjulstad,Ole Bjørn Telenor Bil 1
DNSNesheim,Torkjel Jardar, IL 0
DNSGillebo,Trygve Liungen 1
DNSDahl,Tom Frihagen Kongsberg Defence & Aerospace 1
DNSLilleaas,Erik Oslo Sportslager 0
DNSAndheim,Ove Geir Sande Sportsklubb 1
DNSSolberg,Ole Martin Ringkollen Hønefoss 0
DNSMartinussen,Frode Fossum 4
DNSKatteland,Lars Henrik Jardar, IL 0
DNSHelander,Svein Ingen klubb 0
Resultatliste Menn 51-55Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Hopen,Stein Roar Statoil BIL 2:37:01 + 00:001
2Nygaard,Per Ole Vestringen IL 2:37:22 + 00:218
3Stuve,Ivar Ringkollen Hønefoss 2:39:47 + 02:464
4Tveiten,Dag Morgedal Il 2:46:03 + 09:021
5Skeie,Sølve Overtoppen 2:46:38 + 09:371
6Larsson,Terje Eiker Cykkelklubb 2:48:50 + 11:496
7Skretteberg,Arne Vikersund IF 2:50:27 + 13:268
8Aune,Arne Kristian Aron Skiklubb 2:50:46 + 13:4510
9Indergaard,Ola Konnerud Il 2:51:41 + 14:4014
10Backer-owe,Hans Jan Drammens Ballklubb 2:54:10 + 17:098
11Eriksson,Leif Modum O-Lag 2:55:58 + 18:572
12Moe,Trygve F. Friskvernklinikken 2:56:12 + 19:111
13Haugen,Nils Liungen 2:56:28 + 19:2726
14Røed,Arvid Kongsberg O-lag 2:57:26 + 20:251
15Tøftum,Roger Drammen Sykkelklubb 3:00:13 + 23:125
16Aasbø,Vidar Fredrikstad Skiklubb 3:01:27 + 24:261
17Nordhagen,Eirik Ås IL 3:02:03 + 25:023
18Gjærde,Ingvar Ingen klubb 3:03:42 + 26:413
19Kjørmo,Øivind Mjøndalen IF 3:03:58 + 26:577
20Hauge,Per Grenland Golfklubb 3:04:16 + 27:151
21Kvale,Hans Håvard Ingen klubb 3:07:02 + 30:0118
22Ruud,Johan Drolsum If 3:10:00 + 32:596
23Holden,Ole Tormod Holden Foto 3:11:28 + 34:272
24Rød,Ole S. Asker Skiklubb 3:15:38 + 38:372
25Uggerud,Morten Filtvet Fremad 3:17:00 + 39:599
26Robberstad,Tron Ingen klubb 3:17:30 + 40:292
27Vegard,Knut Ingen klubb 3:18:13 + 41:121
28Sørhaug,Helge Asker Skiklubb 3:19:10 + 42:091
29Erichsen,Bjarne Dramdal Konnerud Il 3:21:04 + 44:031
30Ramm,Nils Ihlen Skiforeningen 3:22:24 + 45:231
31Bjørkeslett,Rolf Åsgårdstrand Ski Klubb 3:26:51 + 49:501
32Gundersen,Agnar Skiforeningen 3:27:06 + 50:051
33Åsheim,Trond Konnerud Il 3:27:29 + 50:283
34Løvberg,Jan Jørgen Ingen klubb 3:30:37 + 53:362
35Lobben,Roar Fmc Kongsberg Subsea 3:30:56 + 53:556
36Høiback,Jørn Contiga Bil 3:31:07 + 54:062
37Skjelbred,Truls Håkon Moingen 3:31:42 + 54:413
38Sollie,Hugo Sande Sportsklubb 3:33:03 + 56:021
39Gulliksen,Jon Hokksund IL 3:35:03 + 58:022
40Haglund,Geir DnB NOR BIL 3:35:05 + 58:041
41Nordby,Svein Arne Holmen IF 3:36:06 + 59:053
42Aas,Svein Drammens Tidende Bil 3:36:41 + 59:401
43Storrvik,Svein Norconsult BIL 3:36:46 + 59:451
44Ellertsen,Knut Datarojahn 3:42:23 +1:05:221
45Skaalvik,Torgeir Ingen klubb 3:46:22 +1:09:211
46Bjørge,Tor Ingen klubb 3:46:51 +1:09:501
47Saastad,Tron Nordictron As 3:47:09 +1:10:082
48Andersen,Hans Petter Fmc Technologies 3:49:21 +1:12:201
49Unnli,Tom Drammen Strong 3:49:29 +1:12:289
50Nybakken,Helge Hil Nsb 3:49:33 +1:12:3229
51Sandnæs,Vidar Drøbak Tennisklubb 3:49:52 +1:12:511
52Bråthen,Morten Ingen klubb 3:51:04 +1:14:032
53Bech,Erland Ingen klubb 3:57:09 +1:20:081
54Hovind,Jan Kåre Ingen klubb 3:59:05 +1:22:040
55Høybråten,Geir Loe Betongelementer 4:02:45 +1:25:440
56Nord,Dag Endotech Sport 4:06:01 +1:29:000
57Foyn,Rune Conocophillips 4:07:06 +1:30:050
58Vanberg,Pål Johan Sykehuset Asker Og Bærum Bil 4:08:03 +1:31:020
59Saunes,Inge Kongsberg O-lag 4:09:15 +1:32:140
60Dahl,Jon Hassel BIL 4:10:20 +1:33:193
61Strøm,Jan Erik Ingen klubb 4:12:40 +1:35:390
62Nord,Kjell Ingen klubb 4:17:27 +1:40:260
63Sørensen,Bjørn Helge Mjøndalen IF 4:28:23 +1:51:222
64Solberg,Tor Nanset Ski 4:29:48 +1:52:470
65Loe Andersen,Ole Hassel BIL 4:54:23 +2:17:220
66Blomhoff,Rune Ingen klubb 4:57:42 +2:20:413
DNSTeigen,Torfinn Sparebank1 15
DNSBirkrem,Kolbjørn Flatdal 1
DNSJensen,Einar Statens Kartverk Bil 1
DNSGjøvaag,Roger Synergi Helse 3
Resultatliste Menn 56-60Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Nygaard,Oddvar Bjørn Myhre Sport 2:23:39 + 00:0029
2Eriksrud,Vidar Sjåstad Vestre Lier 2:27:57 + 04:1826
3Slokvik,Aslak Skrim IL 2:41:20 + 17:411
4Avdal,Vidar Mjøndalen IF 2:44:53 + 21:1420
5Thorsrud,Nils H Vikersund IF 2:47:20 + 23:413
6Endresen,Jan Otterstad Nordea 2:50:46 + 27:0727
7Thon,Harald Drammen Strong 2:51:43 + 28:042
8Gilhuus,Tore Bergkameratene Ski 2:57:26 + 33:475
9Tveiten,Ivar Tørvikbygd I.l 2:58:38 + 34:591
10Horn,Helge IF BIL 3:00:42 + 37:036
11Jelstad,Karl Vestre Spone IL 3:02:11 + 38:3220
12Kvalheim,Knut Stovnerkameratene 3:06:20 + 42:411
13Hansen,Herman Iver Maxbo Torstvedt 3:06:59 + 43:206
14Eriksen,Kjetil Konnerud Il 3:07:35 + 43:5613
15Vig,Jens Drammen Strong 3:17:27 + 53:4812
16Bjørndalen,Arne Ingen klubb 3:19:25 + 55:466
17Ræder,Johan Skiforeningen 3:20:00 + 56:212
18Klever,Steinar Bilia 3:20:39 + 57:001
19Mella,Oddvar Jardar, IL 3:23:20 + 59:412
20Hafskjold,Anders Drammen Og Omegn Rideklubb 3:23:44 +1:00:0511
21Halvorsen,Børre Sturla 3:25:14 +1:01:3513
22Gregersen,Steinar Fmc Technologies 3:27:28 +1:03:492
23Schou,Knut Olav Drafn Skb/veritas Bil 3:30:48 +1:07:0912
24Johannessen,Petter F. Sturla 3:31:41 +1:08:024
25Pettersen,Bjørn-Inge Horten Skiklubbb 3:32:26 +1:08:478
26Holther,Roar Drammen Strong 3:33:10 +1:09:3117
27Nøkleby,Vidar Team Ull 3:35:16 +1:11:372
28Matre,Stein Ehub 3:37:23 +1:13:441
29Tronsgaard,Lars Ingen klubb 3:39:04 +1:15:252
30Thonhaugen,Jan Egil Ros 3:43:21 +1:19:424
31Lauvålien,Arne Drammens Skøiteklub 3:53:54 +1:30:151
32Torgersen,Jan Erik Krødsherad IL 3:55:37 +1:31:581
33Eriksen,Tom S. Dbk 3:57:40 +1:34:0129
34Mathisen,Helge Otto Color Line Bil 4:01:52 +1:38:132
35Knudsen,Lars Chr. Sturla 4:34:53 +2:11:1415
36Hem,Lasse Fbi 4:53:23 +2:29:440
DNFElvekrok,Vidar Bk Ski 1
DNSTveiten,Svein Seljord I.l 1
DNSBragen,Pål Ørnen 0
DNSJørgensen,Alf Ingen klubb 0
Resultatliste Menn 61-65Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Gulbrandsen,Hans Petter Berger Il / Dnb Nor 2:42:09 + 00:0017
2Landaas,Svein Svelvik Sykleklubb 2:58:26 + 16:1713
3Jansen,Arild Asker Skiklubb 3:01:02 + 18:5310
4Haugfos,Nils Petter Drammens Ballklubb 3:05:13 + 23:0428
5Fedje,Steinar Sturla 3:05:30 + 23:2128
6Grønhovd,Kjell Vikersund IF 3:12:48 + 30:3935
7Johansen,Børre A. Ingen klubb 3:14:31 + 32:2213
8Skaugen,Nils-Ole Sylling IF 3:16:15 + 34:062
9Wanvik,Per Ole Sturla 3:17:05 + 34:5617
10Rugland,Karsten Sjåstad Vestre Lier 3:17:12 + 35:0323
11Hanssen,Jan Einar Moss Skiklubb 3:25:16 + 43:071
12Brøymer,Øyvin Christiania Roklub 3:29:25 + 47:161
13Kolsrud,Harald Asker Skiklubb 3:34:49 + 52:4016
14Viholmen,Jan Erik Sturla 3:39:04 + 56:5522
15Vestre,Jan Hans Drammen Sykkelklubb 3:39:06 + 56:575
16Denneche,Kaj Stabæk IF 3:40:22 + 58:131
17Gjølberg,Ole Rygge Il 3:52:17 +1:10:082
18Reistad,Helge N. Sigdal If 3:52:53 +1:10:4420
19Rustand,Magne Protan BIL 4:21:46 +1:39:3731
20Stensrud,Torgeir Hassel BIL 5:33:53 +2:51:440
Resultatliste Menn 66-70Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Hansen,Per Arne Drammen Strong 3:07:49 + 00:001
2Engen,Egil Reistadåsen 3:27:16 + 19:272
3Piene,Harald Ingen klubb 3:31:31 + 23:422
4Hovland,Tore Bjørn Myhre Sport 3:45:14 + 37:2530
5Bjørneklett,Arvid Ingen klubb 4:08:43 +1:00:547
6Lærum,Helge Drammen Kom.BIL 4:18:30 +1:10:4117
7Skaar,Gunnar Trøsken IL 4:21:38 +1:13:4917
8Lysaker,Knut Røyskattlia 4:27:13 +1:19:2415
9Knutsen,Jan Georg Sturla 4:35:18 +1:27:2938
10Mortensen,Thor Drammen Kom.BIL 4:38:46 +1:30:5735
11Gulhaugen,Kåre Langeteig Drm. Trekh.klubb 4:48:07 +1:40:1840
Resultatliste Menn 71-75Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Frøvoll,Elling Drafn 3:29:34 + 00:0023
2Arnslett,Per Sturla 3:40:58 + 11:2436
3Christensen,Oddvar Sturla 3:41:57 + 12:2340
4Lau,Jack Søre Ål IL 4:10:26 + 40:5240
5Hansen,Jan Asgeir Sturla 4:49:39 +1:20:0519
Resultatliste Menn 76-80Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Ness,Morten Sturla 5:00:32 + 00:0014
Resultatliste Kvinner 15-16Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Vig,Astrid Bredde Drammen Strong 3:22:23 + 00:002
2Åstebøl,Hedvig Rustad I L 3:57:46 + 35:231
3Reistad,Åse Nedre Sigdal If. 4:34:08 +1:11:452
Resultatliste Kvinner 17-18Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Mølmen,Dina Kristine Birkebeineren 3:07:41 + 00:001
2Kleppestø,Anette Svelvik Seilforening 3:17:30 + 09:492
3Grim,Ingrid Landsverk Ros 3:25:02 + 17:211
4Heggen,Kaia Loe Hassel BIL 4:34:22 +1:26:410
Resultatliste Kvinner 19-20Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
DNSHaare,Therese Konnerud Il 0
DNSHagen,Karoline Christiansen Ringkollen Hønefoss 0
Resultatliste Kvinner 21-25Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Brox,Mari Johanna Osi 2:28:32 + 00:003
2Teien,Karoline Sande Sportsklubb 2:55:03 + 26:311
3Brevig,Ane Baldishol Ntnui 3:23:18 + 54:461
4Færden,Hedda Røa I L 3:29:54 +1:01:221
5Lillebergen,Eli Ingen klubb 4:29:03 +2:00:310
Resultatliste Kvinner 26-30Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Sand,Henriette Milslukern Sport 2:39:09 + 00:003
2Breda,Tille Marie Sande Sportsklubb / Team Unite 3:03:07 + 23:581
3Stormo,Trude Wermskog Team Oslo Sportslager 3:20:02 + 40:531
4Ekeberg,Christina DnB NOR BIL 3:21:31 + 42:223
5Prokosch,Lena Ernst & Young 3:35:19 + 56:101
6Norberg,Hanna Eventyret.com 3:41:24 +1:02:152
7Jacoby,Petra Aker Solutions Bil 3:50:08 +1:10:591
8Bjørkeslett,Heid Kristin Åsgårdstrand Ski Klubb 3:51:16 +1:12:071
9Bjerke Børresen,Kristine Ingen klubb 3:53:28 +1:14:191
10Gulliksen,Linn Hokksund IL 3:55:50 +1:16:412
11Brunborg,Gerd Inger Sturla 3:56:10 +1:17:012
12Slørstad,Mari Dale Deloitte 3:57:05 +1:17:561
13Svanberg,Ida Ingen klubb 3:57:41 +1:18:321
14Kruuse-Meyer,Randi Veritas BIL 3:58:19 +1:19:103
15Madsen,Christine Adele Jordan Sportsklubb 3:59:25 +1:20:162
16Herheim,Cecilie DnB NOR BIL 4:14:26 +1:35:170
17Haugerud,Rebecka Helene R.h. Racing 4:14:58 +1:35:490
18Slettevoll,Ida Ingen klubb 4:24:49 +1:45:400
19Welo,Cecilie Ingen klubb 4:27:45 +1:48:360
20Maugerud,Kristin Flesberg IL 4:32:57 +1:53:481
21Thorsen,Live Ingen klubb 4:41:45 +2:02:360
22Paulsen,Ida Bene Agere 4:44:51 +2:05:420
23Sundene,Ragnhild PricewaterhouseCoopers 5:02:45 +2:23:360
24Nordengen,Cathrine Ingen klubb 5:03:27 +2:24:180
25Fagernes,Marit Ingen klubb 5:20:27 +2:41:180
26Myhr,Kristina Vibkris 5:28:20 +2:49:110
DNFØvrebø,Maren Ingen klubb 0
DNSTrømborg,Tine Sande Sportsklubb 0
DNSBlomberg Pedersen,Kristin Ernst & Young 0
DNSRøine,Solveig Iren Ingen klubb 0
DNSLangemyhr,Ingri Ernst & Young 0
Resultatliste Kvinner 31-35Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Veum,Anja Lyn 2:46:37 + 00:001
2Eriksrud,Britt Sjåstad Vestre Lier 3:05:03 + 18:261
3Handeland,Hilde Ingen klubb 3:13:34 + 26:571
4Lysaker,Dagny Statens Kartverk Bil 3:16:33 + 29:562
5Lysaker,Selma Beate Ingen klubb 3:18:42 + 32:052
6Herstad,Berit Ingen klubb 3:23:32 + 36:551
7Asmyhr,Kjersti Vestfossen 3:24:53 + 38:161
8Eikrem,Marianne Braut Deloitte 3:25:41 + 39:041
9Hæg,Liv Berit Hokksund IL 3:31:59 + 45:221
10Løvendal,Rhine Sykehuset Buskerud 3:33:48 + 47:112
11Strand,Kari Lierbygda O-lag 3:36:04 + 49:271
12Olderskog,Gudrun Emilie Choice Happy Sports Team 3:50:49 +1:04:121
13Finkenhavn,Tone Tvnorge 3:52:01 +1:05:241
14Rønnevig,Thea Tvnorge 3:59:49 +1:13:121
15Weatherup,Elisabeth Sturla 4:05:43 +1:19:063
16Bordevik,Marianne Ingen klubb 4:06:39 +1:20:021
17Støren,Siri Ingen klubb 4:16:03 +1:29:261
18Fossdal,Guri Fanaråk Il 4:20:17 +1:33:400
19Bøhm,Marte Drammen Kom.BIL 4:22:32 +1:35:550
20Remme Johansen,Elisabeth Ingen klubb 4:32:02 +1:45:250
21Nordengen,Camilla Ingen klubb 4:53:29 +2:06:520
22Dinney,Sunny Fmc Kongsberg Subsea 4:53:37 +2:07:000
23Svedahl,Martina Bergh Ingen klubb 5:04:02 +2:17:250
24Sand,Kristin Hassel BIL 5:12:16 +2:25:390
25Johansen,Vibeke Vibkris 5:18:22 +2:31:450
DNFJensen,Gunhild Ingen klubb 0
DNFHæg,Anne Kristin Lillehammer Sykkelklubb 0
DNSLien,Ingvild R. Norsk Energi Bil 1
DNSMyhrvold,Hanne Ingen klubb 0
DNSArnesen,Camilla Opstad Tune Il 0
Resultatliste Kvinner 36-40Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Harviken,Heidi Sportsklubben Rye 2:50:57 + 00:001
2Kildahl,Anita Vul 2:57:01 + 06:041
3Simpson-Larsen,Kjersti Rollag Og Veggli Idrettslag 3:07:29 + 16:321
4Vråle,Tonje Drammen Strong 3:10:06 + 19:093
5Widerøe,Anniken Aamodt Statoil BIL 3:14:55 + 23:584
6Norbom,Ingunn Lysaker Konnerud Il 3:17:29 + 26:321
7Syse,Astri Holmen IF 3:17:34 + 26:372
8Lien,Kirsten Røldal Il 3:23:43 + 32:462
9Hals,Gry Lysaker Vestfossen 3:29:50 + 38:531
10Bakken,Hege Breen Drammen Strong 3:41:31 + 50:341
11Eek-Jensen,Mona Nordea 3:47:58 + 57:011
12Wiik,Hege Ingen klubb 3:49:08 + 58:111
13Bleivik,Monica Ingen klubb 3:49:23 + 58:261
14Braathen,Karianne Drammens Tidende Bil 3:50:50 + 59:532
15Knutsen,Kari Oracle Bil 3:53:02 +1:02:055
16Hjellnes,Siv Teisen If 3:56:31 +1:05:341
17Lie,Elisabeth Ingen klubb 4:07:11 +1:16:141
18Lothe,Lene Ingen klubb 4:08:43 +1:17:461
19Næss,Torild Ingen klubb 4:10:53 +1:19:561
20Instanes,Tanja Sturla 4:14:33 +1:23:361
21Bjelland,Marit Sykehuset I Vestfold 4:14:49 +1:23:521
22Mihle,Mette Ingen klubb 4:14:53 +1:23:561
23Hatleberg,Gro Bergkameratene Ski 4:16:08 +1:25:111
24Fuglesang,Nanette Fugleflukten 4:24:01 +1:33:041
25Skålevåg,Hilde Ingen klubb 4:49:35 +1:58:380
26Holtung,Hege Therese Hif 4:53:43 +2:02:460
27Thune,Ingrid Sas 5:20:59 +2:30:020
DNFØvrebø,Lena Ingen klubb 0
DNSTuft,Hanne Vikersund IF 2
DNSRusten,Guro Ingen klubb 0
DNSHovland,Camilla Konnerud Il 0
Resultatliste Kvinner 41-45Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Mohn,Sidsel Ski BK 2:50:04 + 00:003
2Stadsvik,Heidi Opil 2:59:50 + 09:462
3Land,Ann Kristin Konnerud Il 3:02:25 + 12:2111
4Børtnes,Brynhild Drammens Ballklubb 3:07:08 + 17:042
5Owren,Ingjerd Fet O-Lag 3:13:14 + 23:101
6Groven,Sigrid Drammens Ballklubb 3:14:38 + 24:343
7Oftebro,Camilla Roxar 3:15:38 + 25:341
8Simones,Lillian Bk Ski 3:19:23 + 29:192
9Kvåle,Tone Nordreisa IL 3:23:42 + 33:383
10Horvli,Ingun Jahren Konnerud Il 3:26:28 + 36:243
11Flatebakken,Åshild Tyrving 3:27:03 + 36:591
12Ranvik,Annemarie Drammens Ballklubb 3:33:44 + 43:408
13Bergquist,Marianne Høibakk Mjøndalen IF 3:40:02 + 49:582
14Hofstad,Unn Lier Kommune B.i.l 3:41:45 + 51:412
15Motzfeldt,Therese Lommedalen Il 3:44:02 + 53:582
16Jelstad,Tove Beate Vikersund IF 3:48:12 + 58:081
17Gjerdseth,Ann Christin Fmc Technologies 3:48:54 + 58:501
18Jendal,Marit Tørudbakken Ingen klubb 3:53:43 +1:03:391
19Hansen,Anette Drammen Strong 4:15:32 +1:25:283
20Årmot,Eli Ingen klubb 4:17:42 +1:27:382
21Strøm,Marianne Ingen klubb 4:18:42 +1:28:381
22Kongsrud,Solveig Vikersund IF 4:24:04 +1:34:001
23Bjørløw,Anne Kari Ingen klubb 4:27:46 +1:37:421
24Stensli,Sølvi Fritjof Frøkne Springarlaug 4:34:31 +1:44:270
25Jakobsen,Hege Ingen klubb 4:44:13 +1:54:090
26Husby,Ingrid Asker Skiklubb 4:58:36 +2:08:320
27Vik,Inger Anne Siemens Bil 5:05:07 +2:15:031
Resultatliste Kvinner 46-50Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Stav,Gøril Heming 2:47:28 + 00:001
2Bergsvand,Lene Heming 2:59:50 + 12:221
3Breivik,Anne Ergogroup 3:13:33 + 26:051
4Steenfeldt-Foss,Kristin Holmen IF 3:24:52 + 37:244
5Evjen,Siri Anette Ingen klubb 3:27:39 + 40:1120
6Gamre,Anne Katrine Østmarkai.l 3:30:05 + 42:371
7Wahl,Helle Wagle Ros 3:31:19 + 43:511
8Dammen,Hilde DnB NOR BIL 3:33:27 + 45:592
9Gravdal,Marthe-Lene Ingen klubb 3:38:36 + 51:081
10Mohagen,Tone Berit Drammens Ballklubb 3:40:28 + 53:001
11Kure,Toril Ros 3:43:33 + 56:054
12Åsheim,Ingrid Union Brygge Bil 3:43:41 + 56:133
13Remme,Mette Ros 3:45:56 + 58:283
14Drabløs,Ingrid DnB NOR BIL 3:48:10 +1:00:424
15Helgesen,Kjersti Sjåstad Vestre Lier 3:48:14 +1:00:463
16Øilo,Kristin Oseberg Skilag 3:51:18 +1:03:501
17Dischler,Anne Grethe Lier Kommune B.i.l 3:56:43 +1:09:152
18Andersen,Wenche H Fmc Technologies 4:04:56 +1:17:281
19Ladehaug,Brita Ingen klubb 4:08:39 +1:21:112
20Nygaard,Sissel Bjørn Myhre Sport 4:23:12 +1:35:441
21Jahren,Øydis Friskvernklinikken 4:33:04 +1:45:361
22Venjum,Rannveig Ingen klubb 4:38:06 +1:50:381
23Semb,Karin Agnethe Sykehuset I Vestfold 4:39:32 +1:52:040
DNSSmulders,Cathrine Backer Bærum Kommune BIL 0
Resultatliste Kvinner 51-55Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Håvardstun,Britt Svelvik If 3:08:59 + 00:002
2Sandberg,Grethe Skedsmo Skiklubb 3:09:25 + 00:262
3Stuve,Hanne Ingen klubb 3:14:51 + 05:523
4Båsen,Live Vikersund IF 3:19:13 + 10:1410
5Fosnæs,Randi Austgulen Fossum 3:23:05 + 14:061
6Sand-Hanssen,Wenche Gilde Bil 3:25:59 + 17:005
7Bjerknes,Berit Stav Nordea 3:33:27 + 24:282
8Bakken,Lise Ingen klubb 3:34:04 + 25:051
9Nilsen,Gerd Håland Sturla 3:50:48 + 41:4917
10Theodorsen,Ellen Marie Drammens Ballklubb 3:51:45 + 42:4612
11Hafskjold,Brit Kongsberg O-lag 3:59:51 + 50:521
12Strand,Anne Mette Skiforeningen 4:00:31 + 51:321
13Haugen,Anne Julsrud Halden SK 4:07:55 + 58:562
14Aronsen,Kjersti Ingen klubb 4:10:49 +1:01:501
15Norvik,Cathrine Nordea 4:12:43 +1:03:442
16Norvik,Henriette Færder Skilag 4:14:44 +1:05:452
17Werge-Olsen,Turid Ingen klubb 4:22:28 +1:13:291
18Thorstensen,Kirsti Ingen klubb 4:33:06 +1:24:071
19Bruun,Cecilie Konnerud Il 4:42:41 +1:33:4210
20Østberg,Liv B Aron Skiklubb 4:49:26 +1:40:276
DNSGaren,Torhild Bærum Skiklubb 3
DNSWang,Kjersti Ingen klubb 0
DNSThonhaugen,Anne Sørum Ros 3
Resultatliste Kvinner 56-60Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Trandum,Ingebjørg Bergkameratene Ski 3:21:09 + 00:008
2Ringdalen,Kristin Bk Ski 3:32:59 + 11:501
3Kvemo,Solfrid Lierne Ski 4:12:11 + 51:027
4Gustavson,Bente Ingen klubb 4:33:06 +1:11:571
5Dupont,Inger Astad Ingen klubb 4:43:11 +1:22:022
6Solheim Hansen,Kaia Ingen klubb 4:44:50 +1:23:411
Resultatliste Kvinner 61-65Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Asmyhr,Frøydis Borge Vestfossen 3:38:10 + 00:007
2Larsen,Randi Asker Skiklubb 3:58:45 + 20:354
3Bryhn Hansen,Ellen Sturla 4:52:38 +1:14:2817
DNFLarsen,Marit Mjøndalen IF 25
Resultatliste Kvinner 66-70Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Jordan Thorstensen,Jorunn Drafn 3:37:57 + 00:0018
2Myhra,Sissel Ingen klubb 4:38:39 +1:00:421
Resultatliste Kvinner 71-75Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Fossen,Elin Sturla 3:48:43 + 00:0023
2Hatleberg,Kirsti Bergkameratene Ski 5:01:24 +1:12:411
Resultatliste Ungdomshauern Gutter 14Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Kaspersen,Aleksander Drammens Ballklubb 1:07:06 + 00:001
Resultatliste Ungdomshauern Gutter 13Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Groven,Brage Reier Drammen Strong 1:04:22 + 00:001
2Heimdal,Audun Konnerud Il 1:16:51 + 12:291
DNSSteen,Ole Håkon Konnerud Il 0
Resultatliste Ungdomshauern Jenter 14Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Reistad,Inga N. Sigdal If 1:41:00 + 00:001
Resultatliste Ungdomshauern Gutter 15Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Vig,Jens Bredde Drammen Strong 1:04:11 + 00:002
2Hardang,Audun Konnerud Il 1:14:33 + 10:221
3Woll,Markus Drøbak Frogn 1:16:39 + 12:281
4Bergman,Morten Konnerud Il 1:19:30 + 15:191
5Solberg,Yngvar Drammen Strong 1:22:46 + 18:351
Resultatliste Ungdomshauern Gutter 16Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Andersen,Tord E. Simostranda Il 1:12:23 + 00:001
Resultatliste Ungdomshauern Jenter 15Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Jørgensen,Liselotte Veimar Lier IL 1:13:34 + 00:001
2Jagland,Marie Rokke Lier IL 1:31:55 + 18:211

24.03.10 12:02:12 eTiming versjon 3.0 Emit as

Lisensen tilhører: Drammen Strong

Levert av IdrettenOnline