Resultatliste per klasse

Menn 15-16 |  Menn 17-18 |  Menn 19-20 |  Menn 21-25 |  Menn 26-30 |  Menn 31-35 | 
Menn 36-40 |  Menn 41-45 |  Menn 46-50 |  Menn 51-55 |  Menn 56-60 |  Menn 61-65 | 
Menn 66-70 |  Menn 71-75 |  Menn 76-80 |  Kvinner 15-16 |  Kvinner 19-20 |  Kvinner 21-25 | 
Kvinner 26-30 |  Kvinner 31-35 |  Kvinner 36-40 |  Kvinner 41-45 |  Kvinner 46-50 |  Kvinner 51-55 | 
Kvinner 56-60 |  Kvinner 61-65 |  Kvinner 66-70 | 

Resultatliste Menn 15-16Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Fossli,Sondre Noteam 2:08:22 + 00:001
2Christensen,Ola Kornerud Konnerud IF 2:15:43 + 07:211
3Treffen,David Sjåstad/V.Lier 2:22:39 + 14:171
4Nygaard,Martin Sommer Drammens Ballklubb 2:23:55 + 15:332
5Benestad,Sindre Fossum 2:25:04 + 16:421
6Bjertnes,Terje Faugstad Konnerud Il 2:25:34 + 17:122
7Svenungsen,Marius I L Bever'n 2:29:06 + 20:441
8Hamberg,Sindre Glassverket IF 2:31:13 + 22:511
9Lie,Lars Andreas Konnerud IF 2:49:08 + 40:461
10Kristiansen Nordli,Magnus Vestre Spone If 2:52:59 + 44:371
11Hoffart,Bjørn Asle Nedre Sigdal If. 3:27:06 +1:18:441
12Martinussen,Knut-Ola Noteam 4:25:42 +2:17:201
Resultatliste Menn 17-18Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Christensen,Herman Kornerud Konnerud IF 2:12:25 + 00:002
2Nygaard,Håvard Sjåstad/V.Lier 2:15:14 + 02:492
3Thonhaugen,Henrik Ros 2:26:16 + 13:512
4Jestad,Eirik S Vikersund IF 2:26:39 + 14:142
5Becker,Thor-johan Nordre Sande 2:29:31 + 17:062
6Kaspersen,Marius Drammens Ballklubb 2:31:28 + 19:031
7Aske,Martin Andebu IL 2:41:47 + 29:221
8Reistad,Kristen Nedre Sigdal If. 3:27:04 +1:14:391
DNSLie,Stian Noteam 1
Resultatliste Menn 19-20Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Båsen,Gjermund Eggedal IL 2:13:02 + 00:002
2Overn,Karl Erik Noteam 2:17:26 + 04:241
3Smenes,Atle Rustad I L 2:22:40 + 09:381
4Aaserud,Fridtjof Vinn/sande 2:33:28 + 20:264
5Østberg,Jon-henrik Aron Skiklubb 3:19:19 +1:06:173
6Helgerud,Stian Noteam 4:09:54 +1:56:521
DNSRuud Olsen,Håvard Mjøndalen IF 1
Resultatliste Menn 21-25Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Olsen,Eirik Kurland Ros 1:53:24 + 00:002
2Gløersen,Øyvind Rustad I L 1:55:49 + 02:251
3Gløersen,Anders Rustad I L 1:56:52 + 03:281
4Nossen,Johan Noraker Drøbak Frogn 1:59:10 + 05:461
5Fiskvik,Anders Tynset If 2:00:25 + 07:011
6Eriksrud,Even Ntnui 2:10:05 + 16:412
7Eriksen,Sondre Vikersund IF 2:15:36 + 22:121
8Croff,Jonas Rustad I L 2:16:02 + 22:381
9Myrhaug,Paul Noteam 2:19:12 + 25:482
10Hansen,Kim Andre Nesoddden Sk 2:28:30 + 35:061
11Kürner,Matthias Sc St. Peter 2:39:00 + 45:361
12Grut,Harald Noteam 2:45:22 + 51:581
13Fuglerud,Morten Noteam 3:46:29 +1:53:051
14Jensen,Remy Noteam 4:35:40 +2:42:161
15Kvamme,Kenneth Hassel BIL 4:35:41 +2:42:171
DNSLille,Fredrik Stenestø Sande Sportsklubb 1
DNSLauvålien,Håvard Oslo Sportslager 2
Resultatliste Menn 26-30Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Næss,Børre Efteløt IL 1:52:31 + 00:001
2Hovind,Johan Svene I L 1:59:29 + 06:582
3Eriksrud,Rolv Sjåstad/V.Lier 2:01:51 + 09:202
4Berntsen,Petter Boc 2:04:30 + 11:591
5Dybendal,Henning Bjørn Myhre Sport 2:06:07 + 13:364
6Vinsvold,Nils Harald Mjøndalen IF 2:06:34 + 14:034
7Sand,Hans Erik Sjåstad/V.Lier 2:07:03 + 14:322
8Henriksen,Simen Bjørn Myhre Sport 2:09:14 + 16:435
9Bjerregaard,Eirik Krødsherad IL 2:12:35 + 20:044
10Helmen,Fredrik Multiconsult Bil 2:16:03 + 23:321
11Molenaar,Erik S Modum O-Lag 2:17:01 + 24:304
12Ulrich,Dominik Noteam 2:18:39 + 26:081
13Lutnæs,Vidar Aas-jakobsen Bil/gardsgutta 2:19:26 + 26:552
14Avdal,Jan Vidar Noteam 2:20:56 + 28:253
15Martinsen,Chrisopher M Nesoddden Sk 2:22:10 + 29:391
16Dahlsrud,Thomas Boc 2:23:47 + 31:161
17Snarvold,Halvor Skanska BIL 2:24:03 + 31:321
18Skeid,Eirik Ntnui 2:25:27 + 32:561
19Gundersen,Gerhard Aibel 2:27:13 + 34:421
20Dahl,Jon-Morten Wergeland Mælen Avdanka Skiløpere 2:27:22 + 34:511
21Bergin,Kjartan Larvlauge Ll 2:28:55 + 36:241
22Lie,Stein Erik Botne Skiklubb 2:29:06 + 36:351
23Schiøtz,Erik Veritas BIL 2:35:31 + 43:001
24Vallevik,Gjert Noteam 2:37:11 + 44:401
25Fosse,Inge Aibel 2:37:37 + 45:061
26Bråthen,Pål Einar T Team Cocky 2:37:43 + 45:121
27Kolsrud,Jan Kjeran Ntnui 2:37:44 + 45:131
28Hansen,Tor Arne DnB NOR BIL 2:38:00 + 45:292
29Næss,Anders S Volvo Aero Norge 2:39:20 + 46:492
30Bomann-Larsen,Håkon Technip 2:39:41 + 47:104
31Songe,Harald Krik 2:42:10 + 49:391
32Aamann,Erik Lier IL 2:44:12 + 51:412
33Hamre,Geir Fossen Fk 2:50:49 + 58:181
34Hansen,Erik Almeq - Bil 2:51:10 + 58:391
35Thorrud,Lars Erling Noteam 2:51:11 + 58:401
36Fuglesang,Ole Andreas Sportsklubben Rye 2:52:02 + 59:311
37Tessem,Kristoffer Larvlauge Ll 2:54:30 +1:01:591
38Kristiansen,Kim R. Noteam 2:55:58 +1:03:271
39Gravås,Magne Noteam 2:59:53 +1:07:221
40Backer,Knut Magnus Noteam 3:03:35 +1:11:042
41Kvalheim,Thomas Lier IL 3:03:52 +1:11:211
42Sæterkvist,Ronny IF BIL 3:04:07 +1:11:362
43Knudsen,Lars Skarstad Noteam 3:06:16 +1:13:451
44Gundersen,Terje Noteam 3:06:36 +1:14:054
45Johansen,Kjetil S. Bjørn Myhre Sport 3:07:13 +1:14:422
46Jensen,Knud Levi Oseberg Skilag 3:07:35 +1:15:041
47Cock,Vegard Rye 3:08:36 +1:16:051
48Rivelsrud,Morten Noteam 3:08:40 +1:16:093
49Tubaas,Terje Noteam 3:16:34 +1:24:031
50Junalik,Bruno Veritas BIL 3:17:38 +1:25:071
51Paulsen,Anders Dalby ADHD Racing Team 3:19:21 +1:26:501
52Brakestad,Jon Noteam 3:20:16 +1:27:451
53Brække,Kristoffer Noteam 3:26:58 +1:34:271
54Wøien Christensen,Petter Noteam 3:32:16 +1:39:451
55Aaberg,Andreas Bjørn Myhre Sport 3:36:55 +1:44:241
56Heier,Gjermund Noteam 3:43:18 +1:50:471
57Gundhus,Bjørn Andre Noteam 3:43:47 +1:51:161
58Åhlander,Morten Noteam 4:08:53 +2:16:222
59Dybendal,Håvard ADHD Racing Team 4:09:20 +2:16:491
60Nilsen,Tor Anker Almeq - Bil 4:14:13 +2:21:421
61Aricigil,David Hassel BIL 4:14:40 +2:22:091
62Wibetoe,Edvin Almeq - Bil 4:23:55 +2:31:241
63Ingstad,Emil Noteam 4:35:41 +2:43:101
64Dokken,Steinar Noteam 4:39:12 +2:46:411
DNFReksnes,Thomas Noteam 1
DNSHansen,Christian Kildal Noteam 1
DNSAndersen,Eirik Noteam 1
DNSArnslett,Hans Noteam 2
DNSHarstad,Harald Noteam 1
DNSKristiansen,Jan Noteam 1
DNSSkjold,Kyrre Noteam 1
Resultatliste Menn 31-35Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Sollie,Henrik Sportsidiot.com 2:00:55 + 00:001
2Stenbrenden,Anders Søreng SK iklubb 2:04:07 + 03:122
3Bomann Larsen,Torstein Drammens Ballklubb 2:07:02 + 06:074
4Lofterød,Simen Team Milsluker`n/rye 2:10:15 + 09:201
5Wiger,Øyvind Vikersund IF 2:10:48 + 09:535
6Trontveit,Jan Inge Telenor Bil 2:12:12 + 11:175
7Thorsby,Pål-André Nesoddden Sk 2:12:33 + 11:381
8Kylland,Håkon Drammens Ballklubb 2:12:35 + 11:4013
9Berge,Arvid Vikøy Ik 2:15:15 + 14:201
10Rypdal,Lasse Danfoss BIL 2:15:20 + 14:252
11Lian,Fredrik Mohn Heming 2:16:42 + 15:473
12Vik,Halvard Noteam 2:17:42 + 16:473
13Gjestrud,Erlend Noteam 2:20:08 + 19:131
14Schau,Morten Folkeuniversitetet Oslo 2:20:45 + 19:501
15Rønning,Karsten Bjørn Myhre Sport 2:23:02 + 22:079
16Haug,Torgeir Heddal Il 2:23:45 + 22:501
17Kristiansen,Øystein Halden SK 2:24:32 + 23:371
18Bækken,Lars Ivar Skiforeningen 2:25:00 + 24:053
19Rosenlund,Vegard Åmot If 2:26:04 + 25:091
20Bakkehøi,Frode Noteam 2:26:33 + 25:381
21Hodt Bjerke,Petter Bjørn Myhre Sport 2:26:45 + 25:503
22Helmen,Søren Chr. Hank Williams Racing Team 2:28:43 + 27:486
23Bakkehøi,Helge Noteam 2:29:03 + 28:081
24Brennhovd,Tor Olav Team Bergans 2:32:17 + 31:221
25Helmersmo,Henrik Aas-jakobsen Bil / Gardsgutta. 2:32:48 + 31:532
26Verås,Bjørn Inge Fossen Fk 2:33:35 + 32:401
27Bottolfs,Bjørn Noteam 2:34:21 + 33:262
28Bråthen,Hans Petter Greve Noteam 2:36:38 + 35:431
29Løver,David Modum FIK 2:37:03 + 36:084
30Hellerud,Bernt Pricewaterhousecoopers Bil 2:38:56 + 38:011
31Lervik,Jarle Rye 2:39:19 + 38:242
32Langlien,Magnus Entrepenørservice 2:40:00 + 39:051
33Mouland,Lars Kpl Bil 2:40:55 + 40:001
34Dahl,Per-Øyvind Wergeland Mælen Avdanka Skiløpere 2:45:36 + 44:411
35Warud,Vemund Noteam 2:47:34 + 46:391
36Løvgren,Emil Sturla 2:48:09 + 47:143
37Aas,Hallvard Noteam 2:49:39 + 48:441
38Sande,Nils Ola Opil 2:51:58 + 51:031
39Kalstad,Thomas Noteam 2:52:04 + 51:091
40Paasche,Carl Fredrik Maxbo Torstvedt 2:56:49 + 55:542
41Høilund,Jan Henrik Rye 2:58:20 + 57:251
42Dalen,Øystein Storeskar Skiteam 2:58:39 + 57:441
43Kristiansen,Anders Noteam 2:59:05 + 58:101
44Mohn,Dag Erlend Lohne Internett Il 3:05:24 +1:04:292
45Brandal,Jens Eirik Noteam 3:05:51 +1:04:561
46Veitsle,Thomas Oslo Bokseklubb 3:07:07 +1:06:121
47Neumann,Bjørn Kristian Fmc Technologies 3:07:36 +1:06:411
48Engelstad,Roger Det Norske Veritas 3:08:19 +1:07:241
49Flathen,Geir Einar Noteam 3:09:14 +1:08:191
50Johnsen,Morten Kongsberg IF 3:17:20 +1:16:251
51Jordahl,Frode Aabling Handel 3:20:18 +1:19:231
52Edvardsen,Glen Team Sailor 3:34:48 +1:33:531
53Ekeberg,Christian Rambøll 3:35:48 +1:34:531
54Schei,Gunnar J Noteam 3:40:43 +1:39:482
55Gregertsen,Morten Noteam 3:46:02 +1:45:071
56Oldebråten,Andrè Noteam 3:46:22 +1:45:272
57Lauritzen,Bent-Håkon Noteam 3:49:05 +1:48:101
58Andersen,Pål Nyberg Noteam 3:50:45 +1:49:502
59Bjørgen,Halvard Noteam 3:57:44 +1:56:491
60Hatledal,Paal Noteam 4:18:47 +2:17:521
DNSSand,Arne Sjåstad/V.Lier 7
DNSOvrum,Eirik Veritas BIL 1
DNSFuglum,Eivind Abb Bil 2
DNSButtingsrud,Håvard Noteam 1
DNSNilsen,Kjell Ingebret Apotek1ceres 2
DNSHol,Knut Ole Noteam 1
DNSBakken,Ole Martin Statoilhydro Bil 2
DNSSollund,Rune Noteam 1
DNSKolderup,Terje Noteam 1
DNSSande,Tommy Sørkedalen IL 2
DNSAasen,Vegard Noteam 1
Resultatliste Menn 36-40Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Slevikmoen,Frank Krødsherad IL 2:01:44 + 00:006
2Stubberud,Frode Maxbo Torstvedt 2:06:55 + 05:116
3Synnestvedt,Jørgen DnB NOR BIL 2:07:47 + 06:031
4Reed,Lars Team Milsluker`n/rye 2:08:45 + 07:011
4Evensen,Torfinn Rustad I L 2:08:45 + 07:014
6Bjørge,Eirik Gunnar Rye 2:09:52 + 08:085
7Meen,Eivind Rustad I L 2:10:52 + 09:081
8Kløvstad,Morten Liungen 2:12:06 + 10:2218
9Rud,Bjarne Sjåstad/V.Lier 2:12:27 + 10:433
10Nerigård,Oddarne Noteam 2:12:30 + 10:463
11Wiig,Rune Andre Veidekke IL 2:15:00 + 13:162
12Egebakken,Trond Egil Deloitte 2:18:59 + 17:151
13Christiansen,Terje DnB NOR BIL 2:19:09 + 17:252
14David-Andersen,Carl Arthur Team Milsluker`n/rye 2:19:10 + 17:261
15Endreson,Morten Noteam 2:19:32 + 17:481
16Wille,Jon Camillo Søreng SK 2:19:37 + 17:533
17Winnes,Rune Dbk 2:21:18 + 19:343
18Utby,Arvid Konnerud Il 2:21:31 + 19:474
19Linnebo,Harald Eggen Søreng SK 2:21:52 + 20:083
20Larsen,Per Erik Sandefjord Kommune Bil 2:22:01 + 20:1713
21Høiås,Rune Bjørn Myhre Sport 2:23:46 + 22:0211
22Bergene,Tom Eiker Cykkelklubb 2:23:54 + 22:104
23Nordhagen,Finn Vegard Noteam 2:26:09 + 24:252
24Lyhus,Fred Eiker Ck 2:26:33 + 24:492
25Nordbø,Roar Heddal Il 2:27:19 + 25:351
26Henriksen,Torben M Botne Skiklubb 2:27:42 + 25:581
27Myrvang,Frode Mjøndalen IF 2:29:05 + 27:213
28Myrvold,Mikkel Team Bergans 2:29:43 + 27:591
29Fleischer,Andreas Data Respons Bil 2:30:31 + 28:471
30Kågen,Torbjørn Gyldenløve Cigar Selskab 2:30:52 + 29:085
31Sauro,Trond Fmc Technologies 2:31:03 + 29:193
32Kirkeng,Lars Erik Union Brygge Bil 2:31:15 + 29:312
33Larsen,Rune Eiker Ck 2:31:31 + 29:472
34Solvang,Morten Drammen Sykkelklubb 2:32:41 + 30:572
35Lia,Øystein Hamar Skiklubb 2:33:29 + 31:451
36Førrisdal,Bård Liungen 2:34:01 + 32:173
37Hansen,Tore Stathelle IL 2:34:26 + 32:421
38Greff,Anders Asker Skiklubb 2:39:52 + 38:081
39Stenersen,Stener Olav Veritas BIL 2:40:31 + 38:471
40Røren,Arve Drammen Kom.BIL 2:43:30 + 41:462
41Bakke,Erik Elbe Normark Bil 2:45:14 + 43:301
42Nymoeen,Alf Vegard Noteam 2:46:03 + 44:191
43Johansen,Trond Hyggen IF 2:46:51 + 45:071
44Øygarden,Jan Olav Kroken Il 2:47:39 + 45:551
45Stretere,Johannes Brunlanes IL 2:48:02 + 46:184
46Vangen,Helge Bod Jordan Sportsklubb 2:49:44 + 48:002
47Hansen,Bjørn Trygve Noteam 2:51:30 + 49:464
48Dikvold,Bjørn-Tommy Noteam 2:51:50 + 50:061
49Systad,Espen Internett Il 2:51:54 + 50:101
50Helle,Jørn Noteam 2:54:34 + 52:502
51Fjelberg,Helge Lommedalen Il 2:54:35 + 52:511
52Tiller,Kaare Nordre Buskerud Politiidrettsl 2:55:19 + 53:351
53Gundersen,Frode Noteam 2:55:46 + 54:023
54Solhaug,Terje Noteam 2:58:01 + 56:171
55Hellum,Mads Noteam 2:59:59 + 58:151
56Wiese,Morten Dnv 3:00:13 + 58:291
57Strengelsrud,Espen Toyota Asker & Bærum 3:03:36 +1:01:522
58Johansen,Jan Ivar E Bånnski Sk 3:03:55 +1:02:111
59Næss,Bjørn Erik Bergslien Noteam 3:05:21 +1:03:372
60Brudevold,Christian Indre Oslo Vest Trimteam 3:06:00 +1:04:161
61Almklov,Robert Gyldenløve Cigar Selskab 3:06:39 +1:04:555
62Herland,Jarl Odin Oracle Bil 3:07:49 +1:06:052
63Bratlie,Jan-tore Noteam 3:10:13 +1:08:291
64Nondal,Trond Bånnski Sk 3:10:26 +1:08:421
65Owsinski,Rune Nmk Lier 3:11:05 +1:09:211
66Risøy,Henrik Oslo Lærerne 3:15:51 +1:14:073
67Larsen,Jan Petter Hassel BIL 3:15:55 +1:14:112
68Hella,Henrik Si-data 3:16:28 +1:14:441
69Horvei,Frode Jvil Hønefoss 3:20:59 +1:19:151
70Mohn,Rolv Noteam 3:22:50 +1:21:061
71Ruud,Tom Eirik Noteam 3:24:34 +1:22:502
72Utheim,Egil Optimove Bil 3:27:27 +1:25:431
73Skålevåg,Jan Frode Bånnski Sk 3:27:29 +1:25:451
74Lervik,Frode Noteam 3:56:35 +1:54:511
75Ødegaard,Nils Ragnar Sylling IF 4:37:33 +2:35:491
DNSØyvind,Larsen Noteam 1
DNSKillingstad,Magne Konnerud Il 1
DNSKillingstad,,Magne Noteam 1
DNSCarlsen,Peter Ros 2
DNSSolgaard,Sigurd Grünerløkka Langrennsklubb 1
DNSSeyffarth,Thomas Asker Skiklubb 1
DNSFonn,Tore Noteam 2
DNSJaksland,Ulf Bødalen 3
DNSLarsen,Øyvind Noteam 1
Resultatliste Menn 41-45Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Martiniussen,Frode Fossum 2:09:59 + 00:001
2Soleim,Leif Ivar Rye 2:10:21 + 00:223
3Frøvoll,Geir Eggedal IL 2:11:38 + 01:392
4Vanberg,Paul Hank Williams Racing Team 2:12:22 + 02:236
5Elverum,Lars Stokke Il 2:13:28 + 03:291
6Sveinsson,Svein Hakon Dbk 2:14:06 + 04:0710
7Ek,Rune Hvittingfoss Il 2:18:44 + 08:4510
8Abrahamsen,Magne Stokke Il 2:19:02 + 09:031
9Tangen,Leif Erik Botne Skiklubb 2:25:29 + 15:303
10Sælid,Kjetil Botne Skiklubb 2:25:46 + 15:472
11Flågan,Magne Kongsberg O-lag 2:26:36 + 16:371
12Langen,Svend Konnerud IF 2:26:41 + 16:423
13Holst,Eigil Trappefolket.com 2:26:45 + 16:463
14Nilsen,Bjarne Vad Noteam 2:26:53 + 16:541
15Lundin,Christian Noteam 2:28:14 + 18:151
16Stene,Henrik Jutul Il 2:28:55 + 18:561
17Johannesen,Bjørn Bergkameratene SK i 2:29:02 + 19:032
18Ovesen,Kjetil Noteam 2:32:08 + 22:091
19Moen,Vidar Eiker-Kvikk 2:33:10 + 23:111
20Baklid,Lars Konnerud Il 2:33:31 + 23:321
21Rekstad,Håkon Elbe Normark Bil 2:33:34 + 23:351
22Gomnæs,Knut Stabil 2:33:49 + 23:501
23Drivenes,Bjarte Noteam 2:35:26 + 25:272
24Rossvold,Odd Marius Fmc Technologies 2:36:46 + 26:471
25Storbråten,Kåre Rustad I L 2:37:38 + 27:391
26Jakobsen,John Gunnar Noteam 2:42:58 + 32:591
27Lindholm,Geir Noteam 2:44:16 + 34:171
28Lid Wåle,Tor Ramnes If 2:46:33 + 36:341
29Carlsen,Atle Rye Furustrand 2:46:41 + 36:421
30Fjær,Nils Martin Noteam 2:47:09 + 37:101
31Kjenner,Lasse Eiker-Kvikk 2:48:00 + 38:012
32Myrhaug,Magne Sjåstad/V.Lier 2:48:02 + 38:031
33Rojahn,Emil Noteam 2:49:25 + 39:261
34Justad,Per Ole Noteam 2:52:01 + 42:021
35Thowsen,Per Jørgen Hassel BIL 2:53:22 + 43:231
36Finstad,Arild Kongsberg O-lag 3:04:02 + 54:031
37Palm,Jon Espen Birkebeineren 3:04:41 + 54:422
38Johnsen,Stein Petter Noteam 3:04:58 + 54:591
39Andresen,Pål Hassel BIL 3:10:41 +1:00:422
40Johnsen,Martin Noteam 3:12:31 +1:02:321
41Eide,Njål Andre Bærum Skiklubb 3:16:11 +1:06:121
42Austad,Henning Noteam 3:16:49 +1:06:502
43Valskar,Kai Noteam 3:17:40 +1:07:411
44Aronsen,Thomas Bouvet AS 3:21:00 +1:11:011
45Kaalstad,Jørn Espen VG Team 3:27:34 +1:17:351
46Fjellner,Arve Aker Kværner BIL 3:28:43 +1:18:445
47Østeby,Ove Andre Drammen Strong 3:40:55 +1:30:561
48Kjøk,Håkon Noteam 3:44:48 +1:34:492
49Midtbø,Knut Olav Noteam 4:06:46 +1:56:471
DNSLien,Arnljot Noteam 2
DNSFjell,Arve Ros 2
DNSLunde,Ketil Røa I L 2
DNSStenvik,Kjetil Krigsskolen 1
DNSKvan,Ole Johan Drammens Ballklubb 11
DNSElshaug,Pål Cato Team Milsluker`n/rye 2
DNSTangen,Rune Noteam 1
Resultatliste Menn 46-50Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Aaby,Kristen Bjørn Myhre Sport 1:59:38 + 00:0014
2Cramer,Lasse Glassverket IF 2:09:14 + 09:3611
3Høst,Gudmund Noteam 2:11:48 + 12:101
4Rønning,John Trygve Ringkollen Hønefoss 2:12:57 + 13:192
5Bjølgerud,Sverre Kristian Vikersund IF 2:14:06 + 14:285
6Yri,Stein O.k.k. Bil 2:15:58 + 16:2011
7Petlund,Sverre Overtoppen 2:16:15 + 16:371
8Teigen,Torfinn Sparebank1 2:18:59 + 19:2115
9Prietz,Anders Overtoppen 2:19:39 + 20:011
10Gillebo,Trygve Lier IL 2:20:40 + 21:021
11Ebbesen,Ola Il Heming 2:21:15 + 21:371
12Stuve,Ivar Drøbak Frogn 2:21:18 + 21:402
13Hagen,Bjørn Anders Ros 2:23:51 + 24:135
14Brekke,Ole Jens Bergkameratene SK i 2:24:36 + 24:582
15Sjulstad,Ole Bjørn Telenor Bil 2:25:27 + 25:491
16Fjellstad,Dag Kjelsås 2:25:38 + 26:001
17Christensen,Tom Oddvar Glassverket IF 2:26:49 + 27:1115
18Larsson,Terje Eiker Cykkelklubb 2:26:52 + 27:145
19Svenungsen,Martin Fmc Technologies 2:26:53 + 27:152
20Nordengen,Einar Hytteplan Sport 2:26:54 + 27:161
21Nybo,Jan Olav Rustad I L 2:26:56 + 27:183
22Thorstensen,Einar W Lyn 2:27:06 + 27:281
23Røkaas,Jan Morten Dobbl 2:28:52 + 29:1418
24Hansen,Frank Dbk 2:29:28 + 29:507
25Indsetviken,Jan Vestre Spone IL 2:31:44 + 32:062
26Eriksson,Leif Modum O-Lag 2:32:57 + 33:191
27Berggren,Petter Hassel BIL 2:34:31 + 34:533
28Herud,Jon Noteam 2:36:33 + 36:552
29Benestad,Stig Overtoppen 2:38:38 + 39:002
30Haugen,Morten Eiker-Kvikk 2:40:02 + 40:241
31Dyrhovd,Kjell Anton Krødsherad IL 2:43:03 + 43:251
32Lium,Tom Nortura Ba 2:43:58 + 44:201
33Hole,Ola Håvard Statens Vegvesen 2:44:19 + 44:415
34Uggerud,Morten Filtvet Fremad 2:44:22 + 44:447
35Steenfeldt-foss,Dag Holmen IF 2:44:38 + 45:001
36Rød,Ole S. Asker Skiklubb 2:45:14 + 45:361
37Kvale,Hans Håvard Noteam 2:47:14 + 47:3616
38Eskerud,Erik Noteam 2:47:26 + 47:481
39Backer-owe,Hans Jan Drammens Ballklubb 2:49:47 + 50:096
40Lobben,Roar Fmc Kongsberg Subsea 2:52:37 + 52:594
41Andvik,Per-Asbjørn Ramnes If 2:53:58 + 54:201
42Normann,Geir Bjørn Myhre Sport 2:57:23 + 57:453
43Henriksen,Brynjar Noteam 3:03:45 +1:04:071
44Unnli,Tom Drammen Strong 3:06:10 +1:06:328
45Rabben,Jon Noteam 3:06:21 +1:06:431
46Dahlgren,Johan Sjåstad/V.Lier 3:08:47 +1:09:092
47Pedersen,Birger Noteam 3:09:16 +1:09:381
48Holden,Ole Tormod Noteam 3:10:56 +1:11:181
49Ehrstedt,Peter Noteam 3:12:03 +1:12:251
50Dupont,René Astad Noteam 3:14:11 +1:14:332
51Fredriksen,Rolf Edb Bil 3:18:35 +1:18:572
52Syverinsen,Rune Oracle 3:22:17 +1:22:393
53Skjelbred,Truls Håkon Moingen 3:23:31 +1:23:531
54Kjærås,Ole Kristian Noteam 3:34:37 +1:34:591
55Blokkum,Hans Petter Bjørn Myhre Sport 3:40:02 +1:40:241
56Skar,Espen Toyota Norge 3:43:08 +1:43:3022
57Grønvold,Frode Drammen Slalåmklubb 3:54:09 +1:54:312
58Martinussen,Hjermund Noteam 4:14:23 +2:14:451
59Wang,Terje Noteam 4:23:17 +2:23:391
DNFLundgreen,Jan Sturla 5
DNSHansen,Svein Rye / Kreftregisteret 3
DNSBlankvoll,Aage Otello 2
Resultatliste Menn 51-55Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Knutsen,Even Konnerud IF 2:14:27 + 00:004
2Eriksrud,Vidar Sjåstad/V.Lier 2:15:07 + 00:4024
3Båsen,Gunnar Eggedal IL 2:19:39 + 05:126
4Indergaard,Ola Konnerud IF 2:20:59 + 06:3212
5Nygaard,Per Ole Vestringen IL 2:22:50 + 08:236
6Avdal,Vidar Ikke Ibruk 2:24:37 + 10:1018
7Skretteberg,Arne Vikersund IF 2:26:19 + 11:526
8Endresen,Jan Otterstad Nordea 2:27:46 + 13:1925
9Aune,Arne Kristian Aron Skiklubb 2:28:44 + 14:178
10Flaen,Hans Sørum 2:29:11 + 14:441
11Hansen,Herman Iver Maxbo Torstvedt 2:29:48 + 15:215
12Brox,Jens Ivar Kjelsås 2:30:05 + 15:388
13Haugen,Nils Liungen 2:30:06 + 15:3925
14Løseth,Frode Holeværingen 2:30:54 + 16:2711
15Tyse,Egil Halvorsen Hokksund IL 2:31:34 + 17:075
16Færden,Arne Røa I L 2:33:28 + 19:011
17Onshuus,Emil Konnerud IF 2:33:30 + 19:035
18Moen,Ole Kristian Noteam 2:33:35 + 19:082
19Kjørmo,Øivind Noteam 2:45:54 + 31:275
20Berget,Terje Åmot IL 2:46:49 + 32:221
21Aasterud,Ingar Åmot IL 2:48:38 + 34:1110
22Pedersen,Tord Fossum 2:48:45 + 34:189
23Bjørndalen,Arne Noteam 2:54:10 + 39:435
24Elvekrok,Vidar Noteam 2:55:01 + 40:341
25Nossen,Jon Øystein Noteam 2:55:09 + 40:421
26Gulliksen,Jon Hokksund IL 2:57:49 + 43:221
27Schou,Knut Olav Drafn 2:59:56 + 45:2910
28Reinemo,Ole Magnus I L Bever'n 3:01:01 + 46:342
29Nordby,Svein Arne Holmen IF 3:06:27 + 52:002
30Westerhus,Jan Ole Bjørn Myhre Sport 3:07:15 + 52:481
31Thonhaugen,Jan Egil Ros 3:08:08 + 53:412
32Skinnes,Olav Krødsherad IL 3:10:45 + 56:181
33Nordli,Per Asle Noteam 3:12:35 + 58:081
34Nybakken,Helge Hil Nsb 3:21:59 +1:07:3227
35Dahl,Jon Hassel BIL 3:41:51 +1:27:243
DNSJelstad,Karl Vestre Spone IL 20
DNSMartinsen,Kjell Christian Noteam 1
DNSBerg,Lars Petter Asker Skiklubb 1
DNSStubberud,Svein Noteam 1
Resultatliste Menn 56-60Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Nygaard,Oddvar Drammen Politi IL 2:08:37 + 00:0027
2Gulbrandsen,Hans Petter Berger IL 2:10:23 + 01:4615
3Hansen,Alf Hafslund BIL 2:14:50 + 06:1311
4Thorn,Espen Multiconsult B I L 2:18:43 + 10:065
5Fretland,Lars Atle Sogndal Il 2:22:35 + 13:581
6Thorsrud,Nils H Vikersund IF 2:23:48 + 15:111
7Eriksen,Nils Romerike Runners Team 2:29:02 + 20:251
8Rugland,Steinar Eggedal IL 2:33:21 + 24:4426
9Gilhuus,Tore Bergkameratene SK i 2:35:55 + 27:184
10Aaserud,Lars Drammen Kom.BIL 2:41:20 + 32:4320
11Skoglund,Steinar Fossum 2:51:18 + 42:411
12Bjerkerud,Martin Krødsherad IL 2:51:27 + 42:501
13Bottolfs,Jørn Vikersund IF 2:53:20 + 44:431
14Johansen,Børre A. - 2:57:30 + 48:5311
15Huse,Svein Terje Asker Skiklubb 2:58:32 + 49:552
16Bråthen,Ole Johnny Noteam 3:02:04 + 53:272
17Eriksen,Tom S. Dbk 3:02:13 + 53:3627
18Bjerregaard,Ivar Krødsherad IL 3:07:11 + 58:3411
19Egge,Nils Noteam 3:08:28 + 59:511
20Rustand,Magne Protan BIL 3:29:16 +1:20:3929
21Rabben,Arild Noteam 3:44:23 +1:35:461
22Nilsen,Helmer Askland Service 4:35:59 +2:27:2213
DNSLund,Harald Drammen Strong 6
DNSViholmen,Jan Erik Sturla 21
Resultatliste Menn 61-65Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Jansen,Arild Asker Skiklubb 2:36:37 + 00:008
2Rugland,Karsten Sjåstad/V.Lier 2:36:48 + 00:1121
3Landaas,Svein Svelvik Sykkel Klubb 2:40:22 + 03:4511
4Grønhovd,Kjell Vikersund IF 2:40:40 + 04:0333
5Fedje,Steinar Sturla 2:44:15 + 07:3826
6Solgberg-Johansen,Erik Røa I L 2:45:09 + 08:321
7Johansen,Ragnar Mjøndalen IF 2:57:07 + 20:308
8Holth,Per Oso Il 2:57:14 + 20:3717
9Vestre,Jan Hans Drammen Sykkelklubb 3:00:23 + 23:464
10Øvrebø,Per Ski BK 3:11:44 + 35:072
11Johnsen,Karl Johan Drammen Kom.BIL 3:12:08 + 35:3129
12Syvertsen,Tore Konnerud IF 3:18:44 + 42:0711
13Kristensen,Jan Erik TriSport BIL 3:26:39 + 50:022
14Knutsen,Jan Georg Sturla 3:29:52 + 53:1536
15Lærum,Helge Drammen Kom.BIL 3:33:02 + 56:2515
16Gulhaugen,Kåre Langeteig Lbs 3:41:03 +1:04:2638
17Reistad,Helge N. Sigdal If 3:44:09 +1:07:3218
18Skaar,Gunnar Trøsken IL 4:00:12 +1:23:3515
DNSEriksen,Asbjørn Sturla 16
DNSEek,Steinar Drammen Kom.BIL 25
Resultatliste Menn 66-70Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Frøvoll,Elling Drafn 2:48:46 + 00:0021
2Gundersen,Per Ros 2:51:22 + 02:3636
3Arnslett,Per Sturla 2:55:57 + 07:1135
4Rugland,Arne Stein Eggedal IL 2:58:12 + 09:2620
5Hovland,Tore Noteam 3:02:39 + 13:5329
6Vik,Knut Birkebeineren 3:09:29 + 20:4318
7Hansen,Trond Drafn 3:22:56 + 34:1013
8Lau,Jack Søre Ål IL 3:25:46 + 37:0038
9Bjørneklett,Arvid D N M 3:49:19 +1:00:335
10Grinderud,Erik Oseberg Skilag 3:52:42 +1:03:5637
11Lauritsen,Kjell Drafn 4:21:54 +1:33:0817
DNSHushovd,Einar Sande Sportsklubb 6
Resultatliste Menn 71-75Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Johannessen,Karl Henrik Heggedal IF 2:35:46 + 00:001
2Christensen,Oddvar Sturla 3:04:43 + 28:5738
3Pettersen,Jann Stabæk IF 3:05:09 + 29:236
4Pettersen,Tormod Drammen Strong 3:06:49 + 31:0334
5Meiland,Per Lommedalen Il 3:39:17 +1:03:319
Resultatliste Menn 76-80Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Hilsen,Karl Næss Modum O-Lag 2:53:30 + 00:0014
2Weseth,Dagfinn Horten Skiklubbb 3:18:42 + 25:1225
Resultatliste Kvinner 15-16Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Kleppestø,Anette Ros 2:40:27 + 00:001
2Hansen,Maren Mohagen Konnerud IF 2:44:05 + 03:381
Resultatliste Kvinner 19-20Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Weberg,Oda Konnerud Il 2:40:42 + 00:001
Resultatliste Kvinner 21-25Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Smedsrud,Birte Helen Ntnui 2:34:43 + 00:001
2Janson,Una Glende Ås-umb Orientering 2:55:30 + 20:471
3Løvsletten,Ingunn Noteam 3:23:00 + 48:171
4Flaen,Hilde Wikesland Noteam 3:30:38 + 55:551
5Gulliksen,Linn Hokksund IL 3:33:27 + 58:441
6Ellingsen,Trine Noteam 4:18:44 +1:44:011
DNSStake,Helene Noteam 1
Resultatliste Kvinner 26-30Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Sand,Henriette Sjåstad/V.Lier 2:21:33 + 00:001
2Teigen,Marianne Drammens Ballklubb 2:26:59 + 05:263
3Berg,Maria DnB NOR BIL 2:38:06 + 16:331
4Solberg-johansen,Kristin Norges Bank 2:59:35 + 38:021
5Wangensteen,Silje Boc 3:00:34 + 39:011
6Fantoft,Kathrine Noteam 3:13:48 + 52:151
7Kolberg,Merete Noteam 3:28:33 +1:07:001
DNSSolberg,Ingrid Norges Bank 1
DNSØvrebø,Maren Noteam 1
Resultatliste Kvinner 31-35Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Gjermundshaug,Britt DnB NOR BIL 2:34:37 + 00:001
2Aalien Ødegård,Trude Eggedal IL 2:43:42 + 09:052
3Hals,Heidi Marie Indre Oslo Vest Trimteam 3:13:12 + 38:352
4Kristiansen,Linda Kragerø If 3:18:18 + 43:411
5Jürgens,Imke I L Skarphedin 3:45:14 +1:10:371
DNSSandvik,Marianne Politihøyskolen 2
Resultatliste Kvinner 36-40Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Lie,Anne Lene Nanset IF 2:31:42 + 00:002
2Aalien,Janne Noteam 2:38:56 + 07:146
3Nordrum,Karina Noteam 2:40:24 + 08:421
4Grenan,Kristin Pettersen Norconsult 2:44:48 + 13:062
5Akseth,Kristine Sanofi-Aventis 2:46:51 + 15:091
6Tuft,Hanne Moingen 2:48:21 + 16:391
7Stene,Eva Høegh Sport 2:49:15 + 17:331
8Engen,Geirhild Snildal Hytteplan Sport 2:53:21 + 21:391
9Wiig,Torgunn Lørenskog Skiklubb 2:53:53 + 22:111
10Kvåle,Tone Nordreisa IL 2:54:49 + 23:072
11Mortensen,Ingunn - 2:59:14 + 27:322
12Thomassen,Laila Tyrifjord Hotell 3:22:56 + 51:142
13Knutsen,Kari Oracle Bil 3:34:51 +1:03:093
DNSAustad,Anette Noteam 2
DNSGeirhild Snildal,Engen Hytteplan Sport 1
Resultatliste Kvinner 41-45Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Grøtan,Tone Beate Asker Skiklubb 2:28:26 + 00:002
2Moen,Sidsel Ski BK 2:30:08 + 01:421
3Land,Ann Kristin Konnerud IF 2:34:16 + 05:5010
4Endresen,Cecilie Møller Dbk 2:41:42 + 13:167
5Fløtten,Solveig Noteam 2:50:57 + 22:315
6Steenfeldt-Foss,Kristin Holmen IF 3:06:57 + 38:312
7Dyrhovd,Unni Krødsherad IL 3:09:26 + 41:001
8Drabløs,Ingrid DnB NOR BIL 3:13:53 + 45:272
9Kjærås,Kjersti Andebu Dametrim 3:36:04 +1:07:381
10Schie,Jorunn Ros 3:38:30 +1:10:042
DNSKindem,Liv Fossum 2
DNSHansen-Møllerud,Nina Noteam 1
Resultatliste Kvinner 46-50Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Holmeide,Anja Noteam 2:39:41 + 00:001
2Stuve,Hanne Noteam 2:42:35 + 02:541
3Jakobsen,Gry Mile Drammens Ballklubb 2:52:54 + 13:134
4Båsen,Live Vikersund IF 2:54:40 + 14:598
5Evjen,Siri Anette Aftenposten 2:54:43 + 15:0218
6Kure,Toril Ros 3:20:53 + 41:122
7Thonhaugen,Anne Sørum Ros 3:29:43 + 50:023
8Andersen,Grethe Blesvik Kragerø If 3:46:55 +1:07:141
DNSHelgesen,Kjersti Sjåstad/V.Lier 2
Resultatliste Kvinner 51-55Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Trandum,Ingebjørg Bergkameratene SK i 2:53:28 + 00:006
2Mømb,Aashild Barhall Fet SK iklubb 2:57:06 + 03:381
3Sand-Hanssen,Wenche Gilde Bil 3:02:35 + 09:073
4Nilsen,Gerd Håland Sturla 3:09:01 + 15:3315
5Kvemo,Solfrid Lierne Ski 3:29:08 + 35:405
6Bjerkerud,Gunnhild Krødsherad IL 3:43:16 + 49:481
7Østberg,Liv B Aron Skiklubb 4:04:00 +1:10:325
Resultatliste Kvinner 56-60Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Asmyhr,Frøydis Borge Vestfossen 3:17:39 + 00:005
2Warsla,Inger Nedre Sigdal IL 3:51:27 + 33:482
3Bøhmer,Berit Noteam 4:42:26 +1:24:471
Resultatliste Kvinner 61-65Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Larsen,Marit Mjøndalen IF 2:53:28 + 00:0024
Resultatliste Kvinner 66-70Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Arnø,Ranveig Drafn 3:34:54 + 00:0019

18.02.08 09:44:46 eTiming versjon 2.5 Emit as

Lisensen tilhører: IL DRAMMEN-STRONG

Levert av IdrettenOnline