Resultatliste per klasse

Menn 15-16 |  Menn 17-18 |  Menn 19-20 |  Menn 21-25 |  Menn 26-30 |  Menn 31-35 | 
Menn 36-40 |  Menn 41-45 |  Menn 46-50 |  Menn 51-55 |  Menn 56-60 |  Menn 61-65 | 
Menn 66-70 |  Menn 71-75 |  Menn 76-80 |  Kvinner 15-16 |  Kvinner 19-20 |  Kvinner 21-25 | 
Kvinner 26-30 |  Kvinner 31-35 |  Kvinner 36-40 |  Kvinner 41-45 |  Kvinner 46-50 |  Kvinner 51-55 | 
Kvinner 56-60 |  Kvinner 61-65 |  Kvinner 66-70 | 

Resultatliste Menn 15-16Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Fossli,SondreNoteam2:08:22 + 00:001
2Christensen,Ola KornerudKonnerud IF2:15:43 + 07:211
3Treffen,DavidSjåstad/V.Lier2:22:39 + 14:171
4Nygaard,Martin SommerDrammens Ballklubb2:23:55 + 15:332
5Benestad,SindreFossum2:25:04 + 16:421
6Bjertnes,Terje FaugstadKonnerud Il2:25:34 + 17:122
7Svenungsen,MariusI L Bever'n2:29:06 + 20:441
8Hamberg,SindreGlassverket IF2:31:13 + 22:511
9Lie,Lars AndreasKonnerud IF2:49:08 + 40:461
10Kristiansen Nordli,MagnusVestre Spone If2:52:59 + 44:371
11Hoffart,Bjørn AsleNedre Sigdal If.3:27:06 +1:18:441
12Martinussen,Knut-OlaNoteam4:25:42 +2:17:201
Resultatliste Menn 17-18Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Christensen,Herman KornerudKonnerud IF2:12:25 + 00:002
2Nygaard,HåvardSjåstad/V.Lier2:15:14 + 02:492
3Thonhaugen,HenrikRos2:26:16 + 13:512
4Jestad,Eirik SVikersund IF2:26:39 + 14:142
5Becker,Thor-johanNordre Sande2:29:31 + 17:062
6Kaspersen,MariusDrammens Ballklubb2:31:28 + 19:031
7Aske,MartinAndebu IL2:41:47 + 29:221
8Reistad,KristenNedre Sigdal If.3:27:04 +1:14:391
DNSLie,StianNoteam1
Resultatliste Menn 19-20Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Båsen,GjermundEggedal IL2:13:02 + 00:002
2Overn,Karl ErikNoteam2:17:26 + 04:241
3Smenes,AtleRustad I L2:22:40 + 09:381
4Aaserud,FridtjofVinn/sande2:33:28 + 20:264
5Østberg,Jon-henrikAron Skiklubb3:19:19 +1:06:173
6Helgerud,StianNoteam4:09:54 +1:56:521
DNSRuud Olsen,HåvardMjøndalen IF1
Resultatliste Menn 21-25Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Olsen,Eirik KurlandRos1:53:24 + 00:002
2Gløersen,ØyvindRustad I L1:55:49 + 02:251
3Gløersen,AndersRustad I L1:56:52 + 03:281
4Nossen,Johan NorakerDrøbak Frogn1:59:10 + 05:461
5Fiskvik,AndersTynset If2:00:25 + 07:011
6Eriksrud,EvenNtnui2:10:05 + 16:412
7Eriksen,SondreVikersund IF2:15:36 + 22:121
8Croff,JonasRustad I L2:16:02 + 22:381
9Myrhaug,PaulNoteam2:19:12 + 25:482
10Hansen,Kim AndreNesoddden Sk2:28:30 + 35:061
11Kürner,MatthiasSc St. Peter2:39:00 + 45:361
12Grut,HaraldNoteam2:45:22 + 51:581
13Fuglerud,MortenNoteam3:46:29 +1:53:051
14Jensen,RemyNoteam4:35:40 +2:42:161
15Kvamme,KennethHassel BIL4:35:41 +2:42:171
DNSLille,Fredrik StenestøSande Sportsklubb1
DNSLauvålien,HåvardOslo Sportslager2
Resultatliste Menn 26-30Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Næss,BørreEfteløt IL1:52:31 + 00:001
2Hovind,JohanSvene I L1:59:29 + 06:582
3Eriksrud,RolvSjåstad/V.Lier2:01:51 + 09:202
4Berntsen,PetterBoc2:04:30 + 11:591
5Dybendal,HenningBjørn Myhre Sport2:06:07 + 13:364
6Vinsvold,Nils HaraldMjøndalen IF2:06:34 + 14:034
7Sand,Hans ErikSjåstad/V.Lier2:07:03 + 14:322
8Henriksen,SimenBjørn Myhre Sport2:09:14 + 16:435
9Bjerregaard,EirikKrødsherad IL2:12:35 + 20:044
10Helmen,FredrikMulticonsult Bil2:16:03 + 23:321
11Molenaar,Erik SModum O-Lag2:17:01 + 24:304
12Ulrich,DominikNoteam2:18:39 + 26:081
13Lutnæs,VidarAas-jakobsen Bil/gardsgutta2:19:26 + 26:552
14Avdal,Jan VidarNoteam2:20:56 + 28:253
15Martinsen,Chrisopher MNesoddden Sk2:22:10 + 29:391
16Dahlsrud,ThomasBoc2:23:47 + 31:161
17Snarvold,HalvorSkanska BIL2:24:03 + 31:321
18Skeid,EirikNtnui2:25:27 + 32:561
19Gundersen,GerhardAibel2:27:13 + 34:421
20Dahl,Jon-Morten WergelandMælen Avdanka Skiløpere2:27:22 + 34:511
21Bergin,KjartanLarvlauge Ll2:28:55 + 36:241
22Lie,Stein ErikBotne Skiklubb2:29:06 + 36:351
23Schiøtz,ErikVeritas BIL2:35:31 + 43:001
24Vallevik,GjertNoteam2:37:11 + 44:401
25Fosse,IngeAibel2:37:37 + 45:061
26Bråthen,Pål Einar TTeam Cocky2:37:43 + 45:121
27Kolsrud,Jan KjeranNtnui2:37:44 + 45:131
28Hansen,Tor ArneDnB NOR BIL2:38:00 + 45:292
29Næss,Anders SVolvo Aero Norge2:39:20 + 46:492
30Bomann-Larsen,HåkonTechnip2:39:41 + 47:104
31Songe,HaraldKrik2:42:10 + 49:391
32Aamann,ErikLier IL2:44:12 + 51:412
33Hamre,GeirFossen Fk2:50:49 + 58:181
34Hansen,ErikAlmeq - Bil2:51:10 + 58:391
35Thorrud,Lars ErlingNoteam2:51:11 + 58:401
36Fuglesang,Ole AndreasSportsklubben Rye2:52:02 + 59:311
37Tessem,KristofferLarvlauge Ll2:54:30 +1:01:591
38Kristiansen,Kim R.Noteam2:55:58 +1:03:271
39Gravås,MagneNoteam2:59:53 +1:07:221
40Backer,Knut MagnusNoteam3:03:35 +1:11:042
41Kvalheim,ThomasLier IL3:03:52 +1:11:211
42Sæterkvist,RonnyIF BIL3:04:07 +1:11:362
43Knudsen,Lars SkarstadNoteam3:06:16 +1:13:451
44Gundersen,TerjeNoteam3:06:36 +1:14:054
45Johansen,Kjetil S.Bjørn Myhre Sport3:07:13 +1:14:422
46Jensen,Knud LeviOseberg Skilag3:07:35 +1:15:041
47Cock,VegardRye3:08:36 +1:16:051
48Rivelsrud,MortenNoteam3:08:40 +1:16:093
49Tubaas,TerjeNoteam3:16:34 +1:24:031
50Junalik,BrunoVeritas BIL3:17:38 +1:25:071
51Paulsen,Anders DalbyADHD Racing Team3:19:21 +1:26:501
52Brakestad,JonNoteam3:20:16 +1:27:451
53Brække,KristofferNoteam3:26:58 +1:34:271
54Wøien Christensen,PetterNoteam3:32:16 +1:39:451
55Aaberg,AndreasBjørn Myhre Sport3:36:55 +1:44:241
56Heier,GjermundNoteam3:43:18 +1:50:471
57Gundhus,Bjørn AndreNoteam3:43:47 +1:51:161
58Åhlander,MortenNoteam4:08:53 +2:16:222
59Dybendal,HåvardADHD Racing Team4:09:20 +2:16:491
60Nilsen,Tor AnkerAlmeq - Bil4:14:13 +2:21:421
61Aricigil,DavidHassel BIL4:14:40 +2:22:091
62Wibetoe,EdvinAlmeq - Bil4:23:55 +2:31:241
63Ingstad,EmilNoteam4:35:41 +2:43:101
64Dokken,SteinarNoteam4:39:12 +2:46:411
DNFReksnes,ThomasNoteam1
DNSHansen,Christian KildalNoteam1
DNSAndersen,EirikNoteam1
DNSArnslett,HansNoteam2
DNSHarstad,HaraldNoteam1
DNSKristiansen,JanNoteam1
DNSSkjold,KyrreNoteam1
Resultatliste Menn 31-35Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Sollie,HenrikSportsidiot.com2:00:55 + 00:001
2Stenbrenden,AndersSøreng SK iklubb2:04:07 + 03:122
3Bomann Larsen,TorsteinDrammens Ballklubb2:07:02 + 06:074
4Lofterød,SimenTeam Milsluker`n/rye2:10:15 + 09:201
5Wiger,ØyvindVikersund IF2:10:48 + 09:535
6Trontveit,Jan IngeTelenor Bil2:12:12 + 11:175
7Thorsby,Pål-AndréNesoddden Sk2:12:33 + 11:381
8Kylland,HåkonDrammens Ballklubb2:12:35 + 11:4013
9Berge,ArvidVikøy Ik2:15:15 + 14:201
10Rypdal,LasseDanfoss BIL2:15:20 + 14:252
11Lian,Fredrik MohnHeming2:16:42 + 15:473
12Vik,HalvardNoteam2:17:42 + 16:473
13Gjestrud,ErlendNoteam2:20:08 + 19:131
14Schau,MortenFolkeuniversitetet Oslo2:20:45 + 19:501
15Rønning,KarstenBjørn Myhre Sport2:23:02 + 22:079
16Haug,TorgeirHeddal Il2:23:45 + 22:501
17Kristiansen,ØysteinHalden SK2:24:32 + 23:371
18Bækken,Lars IvarSkiforeningen2:25:00 + 24:053
19Rosenlund,VegardÅmot If2:26:04 + 25:091
20Bakkehøi,FrodeNoteam2:26:33 + 25:381
21Hodt Bjerke,PetterBjørn Myhre Sport2:26:45 + 25:503
22Helmen,Søren Chr.Hank Williams Racing Team 2:28:43 + 27:486
23Bakkehøi,HelgeNoteam2:29:03 + 28:081
24Brennhovd,Tor OlavTeam Bergans2:32:17 + 31:221
25Helmersmo,HenrikAas-jakobsen Bil / Gardsgutta. 2:32:48 + 31:532
26Verås,Bjørn IngeFossen Fk2:33:35 + 32:401
27Bottolfs,BjørnNoteam2:34:21 + 33:262
28Bråthen,Hans Petter GreveNoteam2:36:38 + 35:431
29Løver,DavidModum FIK2:37:03 + 36:084
30Hellerud,BerntPricewaterhousecoopers Bil2:38:56 + 38:011
31Lervik,JarleRye2:39:19 + 38:242
32Langlien,MagnusEntrepenørservice2:40:00 + 39:051
33Mouland,LarsKpl Bil2:40:55 + 40:001
34Dahl,Per-Øyvind WergelandMælen Avdanka Skiløpere2:45:36 + 44:411
35Warud,VemundNoteam2:47:34 + 46:391
36Løvgren,EmilSturla2:48:09 + 47:143
37Aas,HallvardNoteam2:49:39 + 48:441
38Sande,Nils OlaOpil2:51:58 + 51:031
39Kalstad,ThomasNoteam2:52:04 + 51:091
40Paasche,Carl FredrikMaxbo Torstvedt2:56:49 + 55:542
41Høilund,Jan HenrikRye2:58:20 + 57:251
42Dalen,ØysteinStoreskar Skiteam2:58:39 + 57:441
43Kristiansen,AndersNoteam2:59:05 + 58:101
44Mohn,Dag Erlend LohneInternett Il3:05:24 +1:04:292
45Brandal,Jens EirikNoteam3:05:51 +1:04:561
46Veitsle,ThomasOslo Bokseklubb3:07:07 +1:06:121
47Neumann,Bjørn KristianFmc Technologies3:07:36 +1:06:411
48Engelstad,RogerDet Norske Veritas3:08:19 +1:07:241
49Flathen,Geir EinarNoteam3:09:14 +1:08:191
50Johnsen,MortenKongsberg IF3:17:20 +1:16:251
51Jordahl,FrodeAabling Handel3:20:18 +1:19:231
52Edvardsen,GlenTeam Sailor3:34:48 +1:33:531
53Ekeberg,ChristianRambøll3:35:48 +1:34:531
54Schei,Gunnar JNoteam3:40:43 +1:39:482
55Gregertsen,MortenNoteam3:46:02 +1:45:071
56Oldebråten,AndrèNoteam3:46:22 +1:45:272
57Lauritzen,Bent-HåkonNoteam3:49:05 +1:48:101
58Andersen,Pål NybergNoteam3:50:45 +1:49:502
59Bjørgen,HalvardNoteam3:57:44 +1:56:491
60Hatledal,PaalNoteam4:18:47 +2:17:521
DNSSand,ArneSjåstad/V.Lier7
DNSOvrum,EirikVeritas BIL1
DNSFuglum,EivindAbb Bil2
DNSButtingsrud,HåvardNoteam1
DNSNilsen,Kjell IngebretApotek1ceres2
DNSHol,Knut OleNoteam1
DNSBakken,Ole MartinStatoilhydro Bil2
DNSSollund,RuneNoteam1
DNSKolderup,TerjeNoteam1
DNSSande,TommySørkedalen IL2
DNSAasen,VegardNoteam1
Resultatliste Menn 36-40Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Slevikmoen,FrankKrødsherad IL2:01:44 + 00:006
2Stubberud,FrodeMaxbo Torstvedt2:06:55 + 05:116
3Synnestvedt,JørgenDnB NOR BIL2:07:47 + 06:031
4Reed,LarsTeam Milsluker`n/rye2:08:45 + 07:011
4Evensen,TorfinnRustad I L2:08:45 + 07:014
6Bjørge,Eirik GunnarRye2:09:52 + 08:085
7Meen,EivindRustad I L2:10:52 + 09:081
8Kløvstad,MortenLiungen2:12:06 + 10:2218
9Rud,BjarneSjåstad/V.Lier2:12:27 + 10:433
10Nerigård,OddarneNoteam2:12:30 + 10:463
11Wiig,Rune AndreVeidekke IL2:15:00 + 13:162
12Egebakken,Trond EgilDeloitte2:18:59 + 17:151
13Christiansen,TerjeDnB NOR BIL2:19:09 + 17:252
14David-Andersen,Carl ArthurTeam Milsluker`n/rye2:19:10 + 17:261
15Endreson,MortenNoteam2:19:32 + 17:481
16Wille,Jon CamilloSøreng SK2:19:37 + 17:533
17Winnes,RuneDbk2:21:18 + 19:343
18Utby,ArvidKonnerud Il2:21:31 + 19:474
19Linnebo,Harald EggenSøreng SK2:21:52 + 20:083
20Larsen,Per ErikSandefjord Kommune Bil 2:22:01 + 20:1713
21Høiås,RuneBjørn Myhre Sport2:23:46 + 22:0211
22Bergene,TomEiker Cykkelklubb2:23:54 + 22:104
23Nordhagen,Finn VegardNoteam2:26:09 + 24:252
24Lyhus,FredEiker Ck2:26:33 + 24:492
25Nordbø,RoarHeddal Il2:27:19 + 25:351
26Henriksen,Torben MBotne Skiklubb2:27:42 + 25:581
27Myrvang,FrodeMjøndalen IF2:29:05 + 27:213
28Myrvold,MikkelTeam Bergans2:29:43 + 27:591
29Fleischer,AndreasData Respons Bil2:30:31 + 28:471
30Kågen,TorbjørnGyldenløve Cigar Selskab 2:30:52 + 29:085
31Sauro,TrondFmc Technologies2:31:03 + 29:193
32Kirkeng,Lars ErikUnion Brygge Bil2:31:15 + 29:312
33Larsen,RuneEiker Ck2:31:31 + 29:472
34Solvang,MortenDrammen Sykkelklubb2:32:41 + 30:572
35Lia,ØysteinHamar Skiklubb2:33:29 + 31:451
36Førrisdal,BårdLiungen2:34:01 + 32:173
37Hansen,ToreStathelle IL2:34:26 + 32:421
38Greff,AndersAsker Skiklubb2:39:52 + 38:081
39Stenersen,Stener OlavVeritas BIL2:40:31 + 38:471
40Røren,ArveDrammen Kom.BIL2:43:30 + 41:462
41Bakke,ErikElbe Normark Bil2:45:14 + 43:301
42Nymoeen,Alf VegardNoteam2:46:03 + 44:191
43Johansen,TrondHyggen IF2:46:51 + 45:071
44Øygarden,Jan OlavKroken Il2:47:39 + 45:551
45Stretere,JohannesBrunlanes IL2:48:02 + 46:184
46Vangen,Helge BodJordan Sportsklubb2:49:44 + 48:002
47Hansen,Bjørn TrygveNoteam2:51:30 + 49:464
48Dikvold,Bjørn-TommyNoteam2:51:50 + 50:061
49Systad,EspenInternett Il2:51:54 + 50:101
50Helle,JørnNoteam2:54:34 + 52:502
51Fjelberg,HelgeLommedalen Il2:54:35 + 52:511
52Tiller,KaareNordre Buskerud Politiidrettsl 2:55:19 + 53:351
53Gundersen,FrodeNoteam2:55:46 + 54:023
54Solhaug,TerjeNoteam2:58:01 + 56:171
55Hellum,MadsNoteam2:59:59 + 58:151
56Wiese,MortenDnv3:00:13 + 58:291
57Strengelsrud,EspenToyota Asker & Bærum3:03:36 +1:01:522
58Johansen,Jan Ivar EBånnski Sk3:03:55 +1:02:111
59Næss,Bjørn Erik BergslienNoteam3:05:21 +1:03:372
60Brudevold,ChristianIndre Oslo Vest Trimteam3:06:00 +1:04:161
61Almklov,RobertGyldenløve Cigar Selskab 3:06:39 +1:04:555
62Herland,Jarl OdinOracle Bil3:07:49 +1:06:052
63Bratlie,Jan-toreNoteam3:10:13 +1:08:291
64Nondal,TrondBånnski Sk3:10:26 +1:08:421
65Owsinski,RuneNmk Lier3:11:05 +1:09:211
66Risøy,HenrikOslo Lærerne3:15:51 +1:14:073
67Larsen,Jan PetterHassel BIL3:15:55 +1:14:112
68Hella,HenrikSi-data3:16:28 +1:14:441
69Horvei,FrodeJvil Hønefoss3:20:59 +1:19:151
70Mohn,RolvNoteam3:22:50 +1:21:061
71Ruud,Tom EirikNoteam3:24:34 +1:22:502
72Utheim,EgilOptimove Bil3:27:27 +1:25:431
73Skålevåg,Jan FrodeBånnski Sk3:27:29 +1:25:451
74Lervik,FrodeNoteam3:56:35 +1:54:511
75Ødegaard,Nils RagnarSylling IF4:37:33 +2:35:491
DNSØyvind,LarsenNoteam1
DNSKillingstad,MagneKonnerud Il1
DNSKillingstad,,MagneNoteam1
DNSCarlsen,PeterRos2
DNSSolgaard,SigurdGrünerløkka Langrennsklubb1
DNSSeyffarth,ThomasAsker Skiklubb1
DNSFonn,ToreNoteam2
DNSJaksland,UlfBødalen3
DNSLarsen,ØyvindNoteam1
Resultatliste Menn 41-45Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Martiniussen,FrodeFossum2:09:59 + 00:001
2Soleim,Leif IvarRye2:10:21 + 00:223
3Frøvoll,GeirEggedal IL2:11:38 + 01:392
4Vanberg,PaulHank Williams Racing Team 2:12:22 + 02:236
5Elverum,LarsStokke Il2:13:28 + 03:291
6Sveinsson,Svein HakonDbk2:14:06 + 04:0710
7Ek,RuneHvittingfoss Il2:18:44 + 08:4510
8Abrahamsen,MagneStokke Il2:19:02 + 09:031
9Tangen,Leif ErikBotne Skiklubb2:25:29 + 15:303
10Sælid,KjetilBotne Skiklubb2:25:46 + 15:472
11Flågan,MagneKongsberg O-lag2:26:36 + 16:371
12Langen,SvendKonnerud IF2:26:41 + 16:423
13Holst,EigilTrappefolket.com2:26:45 + 16:463
14Nilsen,Bjarne VadNoteam2:26:53 + 16:541
15Lundin,ChristianNoteam2:28:14 + 18:151
16Stene,HenrikJutul Il2:28:55 + 18:561
17Johannesen,BjørnBergkameratene SK i2:29:02 + 19:032
18Ovesen,KjetilNoteam2:32:08 + 22:091
19Moen,VidarEiker-Kvikk2:33:10 + 23:111
20Baklid,LarsKonnerud Il2:33:31 + 23:321
21Rekstad,HåkonElbe Normark Bil2:33:34 + 23:351
22Gomnæs,KnutStabil2:33:49 + 23:501
23Drivenes,BjarteNoteam2:35:26 + 25:272
24Rossvold,Odd MariusFmc Technologies2:36:46 + 26:471
25Storbråten,KåreRustad I L2:37:38 + 27:391
26Jakobsen,John GunnarNoteam2:42:58 + 32:591
27Lindholm,GeirNoteam2:44:16 + 34:171
28Lid Wåle,TorRamnes If2:46:33 + 36:341
29Carlsen,Atle RyeFurustrand2:46:41 + 36:421
30Fjær,Nils MartinNoteam2:47:09 + 37:101
31Kjenner,LasseEiker-Kvikk2:48:00 + 38:012
32Myrhaug,MagneSjåstad/V.Lier2:48:02 + 38:031
33Rojahn,EmilNoteam2:49:25 + 39:261
34Justad,Per OleNoteam2:52:01 + 42:021
35Thowsen,Per JørgenHassel BIL2:53:22 + 43:231
36Finstad,ArildKongsberg O-lag3:04:02 + 54:031
37Palm,Jon EspenBirkebeineren3:04:41 + 54:422
38Johnsen,Stein PetterNoteam3:04:58 + 54:591
39Andresen,PålHassel BIL3:10:41 +1:00:422
40Johnsen,MartinNoteam3:12:31 +1:02:321
41Eide,Njål AndreBærum Skiklubb3:16:11 +1:06:121
42Austad,HenningNoteam3:16:49 +1:06:502
43Valskar,KaiNoteam3:17:40 +1:07:411
44Aronsen,ThomasBouvet AS3:21:00 +1:11:011
45Kaalstad,Jørn EspenVG Team3:27:34 +1:17:351
46Fjellner,ArveAker Kværner BIL3:28:43 +1:18:445
47Østeby,Ove AndreDrammen Strong3:40:55 +1:30:561
48Kjøk,HåkonNoteam3:44:48 +1:34:492
49Midtbø,Knut OlavNoteam4:06:46 +1:56:471
DNSLien,ArnljotNoteam2
DNSFjell,ArveRos2
DNSLunde,KetilRøa I L2
DNSStenvik,KjetilKrigsskolen1
DNSKvan,Ole JohanDrammens Ballklubb11
DNSElshaug,Pål CatoTeam Milsluker`n/rye2
DNSTangen,RuneNoteam1
Resultatliste Menn 46-50Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Aaby,KristenBjørn Myhre Sport1:59:38 + 00:0014
2Cramer,LasseGlassverket IF2:09:14 + 09:3611
3Høst,GudmundNoteam2:11:48 + 12:101
4Rønning,John TrygveRingkollen Hønefoss2:12:57 + 13:192
5Bjølgerud,Sverre KristianVikersund IF2:14:06 + 14:285
6Yri,SteinO.k.k. Bil2:15:58 + 16:2011
7Petlund,SverreOvertoppen2:16:15 + 16:371
8Teigen,TorfinnSparebank12:18:59 + 19:2115
9Prietz,AndersOvertoppen2:19:39 + 20:011
10Gillebo,TrygveLier IL2:20:40 + 21:021
11Ebbesen,OlaIl Heming2:21:15 + 21:371
12Stuve,IvarDrøbak Frogn2:21:18 + 21:402
13Hagen,Bjørn AndersRos2:23:51 + 24:135
14Brekke,Ole JensBergkameratene SK i2:24:36 + 24:582
15Sjulstad,Ole BjørnTelenor Bil2:25:27 + 25:491
16Fjellstad,DagKjelsås2:25:38 + 26:001
17Christensen,Tom OddvarGlassverket IF2:26:49 + 27:1115
18Larsson,TerjeEiker Cykkelklubb2:26:52 + 27:145
19Svenungsen,MartinFmc Technologies2:26:53 + 27:152
20Nordengen,EinarHytteplan Sport2:26:54 + 27:161
21Nybo,Jan OlavRustad I L2:26:56 + 27:183
22Thorstensen,Einar WLyn2:27:06 + 27:281
23Røkaas,Jan MortenDobbl2:28:52 + 29:1418
24Hansen,FrankDbk2:29:28 + 29:507
25Indsetviken,JanVestre Spone IL2:31:44 + 32:062
26Eriksson,LeifModum O-Lag2:32:57 + 33:191
27Berggren,PetterHassel BIL2:34:31 + 34:533
28Herud,JonNoteam2:36:33 + 36:552
29Benestad,StigOvertoppen2:38:38 + 39:002
30Haugen,MortenEiker-Kvikk2:40:02 + 40:241
31Dyrhovd,Kjell AntonKrødsherad IL2:43:03 + 43:251
32Lium,TomNortura Ba2:43:58 + 44:201
33Hole,Ola HåvardStatens Vegvesen2:44:19 + 44:415
34Uggerud,MortenFiltvet Fremad2:44:22 + 44:447
35Steenfeldt-foss,DagHolmen IF2:44:38 + 45:001
36Rød,Ole S.Asker Skiklubb2:45:14 + 45:361
37Kvale,Hans HåvardNoteam2:47:14 + 47:3616
38Eskerud,ErikNoteam2:47:26 + 47:481
39Backer-owe,Hans JanDrammens Ballklubb2:49:47 + 50:096
40Lobben,RoarFmc Kongsberg Subsea2:52:37 + 52:594
41Andvik,Per-AsbjørnRamnes If2:53:58 + 54:201
42Normann,GeirBjørn Myhre Sport2:57:23 + 57:453
43Henriksen,BrynjarNoteam3:03:45 +1:04:071
44Unnli,TomDrammen Strong3:06:10 +1:06:328
45Rabben,JonNoteam3:06:21 +1:06:431
46Dahlgren,JohanSjåstad/V.Lier3:08:47 +1:09:092
47Pedersen,BirgerNoteam3:09:16 +1:09:381
48Holden,Ole TormodNoteam3:10:56 +1:11:181
49Ehrstedt,PeterNoteam3:12:03 +1:12:251
50Dupont,René AstadNoteam3:14:11 +1:14:332
51Fredriksen,RolfEdb Bil3:18:35 +1:18:572
52Syverinsen,RuneOracle3:22:17 +1:22:393
53Skjelbred,Truls HåkonMoingen3:23:31 +1:23:531
54Kjærås,Ole KristianNoteam3:34:37 +1:34:591
55Blokkum,Hans PetterBjørn Myhre Sport3:40:02 +1:40:241
56Skar,EspenToyota Norge3:43:08 +1:43:3022
57Grønvold,FrodeDrammen Slalåmklubb3:54:09 +1:54:312
58Martinussen,HjermundNoteam4:14:23 +2:14:451
59Wang,TerjeNoteam4:23:17 +2:23:391
DNFLundgreen,JanSturla5
DNSHansen,SveinRye / Kreftregisteret3
DNSBlankvoll,AageOtello2
Resultatliste Menn 51-55Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Knutsen,EvenKonnerud IF2:14:27 + 00:004
2Eriksrud,VidarSjåstad/V.Lier2:15:07 + 00:4024
3Båsen,GunnarEggedal IL2:19:39 + 05:126
4Indergaard,OlaKonnerud IF2:20:59 + 06:3212
5Nygaard,Per OleVestringen IL2:22:50 + 08:236
6Avdal,VidarIkke Ibruk2:24:37 + 10:1018
7Skretteberg,ArneVikersund IF2:26:19 + 11:526
8Endresen,Jan OtterstadNordea2:27:46 + 13:1925
9Aune,Arne KristianAron Skiklubb2:28:44 + 14:178
10Flaen,HansSørum2:29:11 + 14:441
11Hansen,Herman IverMaxbo Torstvedt2:29:48 + 15:215
12Brox,Jens IvarKjelsås2:30:05 + 15:388
13Haugen,NilsLiungen2:30:06 + 15:3925
14Løseth,FrodeHoleværingen2:30:54 + 16:2711
15Tyse,Egil HalvorsenHokksund IL2:31:34 + 17:075
16Færden,ArneRøa I L2:33:28 + 19:011
17Onshuus,EmilKonnerud IF2:33:30 + 19:035
18Moen,Ole KristianNoteam2:33:35 + 19:082
19Kjørmo,ØivindNoteam2:45:54 + 31:275
20Berget,TerjeÅmot IL2:46:49 + 32:221
21Aasterud,IngarÅmot IL2:48:38 + 34:1110
22Pedersen,TordFossum2:48:45 + 34:189
23Bjørndalen,ArneNoteam2:54:10 + 39:435
24Elvekrok,VidarNoteam2:55:01 + 40:341
25Nossen,Jon ØysteinNoteam2:55:09 + 40:421
26Gulliksen,JonHokksund IL2:57:49 + 43:221
27Schou,Knut OlavDrafn2:59:56 + 45:2910
28Reinemo,Ole MagnusI L Bever'n3:01:01 + 46:342
29Nordby,Svein ArneHolmen IF3:06:27 + 52:002
30Westerhus,Jan OleBjørn Myhre Sport3:07:15 + 52:481
31Thonhaugen,Jan EgilRos3:08:08 + 53:412
32Skinnes,OlavKrødsherad IL3:10:45 + 56:181
33Nordli,Per AsleNoteam3:12:35 + 58:081
34Nybakken,HelgeHil Nsb3:21:59 +1:07:3227
35Dahl,JonHassel BIL3:41:51 +1:27:243
DNSJelstad,KarlVestre Spone IL20
DNSMartinsen,Kjell ChristianNoteam1
DNSBerg,Lars PetterAsker Skiklubb1
DNSStubberud,SveinNoteam1
Resultatliste Menn 56-60Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Nygaard,OddvarDrammen Politi IL2:08:37 + 00:0027
2Gulbrandsen,Hans PetterBerger IL2:10:23 + 01:4615
3Hansen,AlfHafslund BIL2:14:50 + 06:1311
4Thorn,EspenMulticonsult B I L2:18:43 + 10:065
5Fretland,Lars AtleSogndal Il2:22:35 + 13:581
6Thorsrud,Nils HVikersund IF2:23:48 + 15:111
7Eriksen,NilsRomerike Runners Team2:29:02 + 20:251
8Rugland,SteinarEggedal IL2:33:21 + 24:4426
9Gilhuus,ToreBergkameratene SK i2:35:55 + 27:184
10Aaserud,LarsDrammen Kom.BIL2:41:20 + 32:4320
11Skoglund,SteinarFossum2:51:18 + 42:411
12Bjerkerud,MartinKrødsherad IL2:51:27 + 42:501
13Bottolfs,JørnVikersund IF2:53:20 + 44:431
14Johansen,Børre A.-2:57:30 + 48:5311
15Huse,Svein TerjeAsker Skiklubb2:58:32 + 49:552
16Bråthen,Ole JohnnyNoteam3:02:04 + 53:272
17Eriksen,Tom S.Dbk3:02:13 + 53:3627
18Bjerregaard,IvarKrødsherad IL3:07:11 + 58:3411
19Egge,NilsNoteam3:08:28 + 59:511
20Rustand,MagneProtan BIL3:29:16 +1:20:3929
21Rabben,ArildNoteam3:44:23 +1:35:461
22Nilsen,HelmerAskland Service4:35:59 +2:27:2213
DNSLund,HaraldDrammen Strong6
DNSViholmen,Jan ErikSturla21
Resultatliste Menn 61-65Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Jansen,ArildAsker Skiklubb2:36:37 + 00:008
2Rugland,KarstenSjåstad/V.Lier2:36:48 + 00:1121
3Landaas,SveinSvelvik Sykkel Klubb2:40:22 + 03:4511
4Grønhovd,KjellVikersund IF2:40:40 + 04:0333
5Fedje,SteinarSturla2:44:15 + 07:3826
6Solgberg-Johansen,ErikRøa I L2:45:09 + 08:321
7Johansen,RagnarMjøndalen IF2:57:07 + 20:308
8Holth,PerOso Il2:57:14 + 20:3717
9Vestre,Jan HansDrammen Sykkelklubb3:00:23 + 23:464
10Øvrebø,PerSki BK3:11:44 + 35:072
11Johnsen,Karl JohanDrammen Kom.BIL3:12:08 + 35:3129
12Syvertsen,ToreKonnerud IF3:18:44 + 42:0711
13Kristensen,Jan ErikTriSport BIL3:26:39 + 50:022
14Knutsen,Jan GeorgSturla3:29:52 + 53:1536
15Lærum,HelgeDrammen Kom.BIL3:33:02 + 56:2515
16Gulhaugen,Kåre LangeteigLbs3:41:03 +1:04:2638
17Reistad,HelgeN. Sigdal If3:44:09 +1:07:3218
18Skaar,GunnarTrøsken IL4:00:12 +1:23:3515
DNSEriksen,AsbjørnSturla16
DNSEek,SteinarDrammen Kom.BIL25
Resultatliste Menn 66-70Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Frøvoll,EllingDrafn2:48:46 + 00:0021
2Gundersen,PerRos2:51:22 + 02:3636
3Arnslett,PerSturla2:55:57 + 07:1135
4Rugland,Arne SteinEggedal IL2:58:12 + 09:2620
5Hovland,ToreNoteam3:02:39 + 13:5329
6Vik,KnutBirkebeineren3:09:29 + 20:4318
7Hansen,TrondDrafn3:22:56 + 34:1013
8Lau,JackSøre Ål IL3:25:46 + 37:0038
9Bjørneklett,ArvidD N M3:49:19 +1:00:335
10Grinderud,ErikOseberg Skilag3:52:42 +1:03:5637
11Lauritsen,KjellDrafn4:21:54 +1:33:0817
DNSHushovd,EinarSande Sportsklubb6
Resultatliste Menn 71-75Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Johannessen,Karl HenrikHeggedal IF2:35:46 + 00:001
2Christensen,OddvarSturla3:04:43 + 28:5738
3Pettersen,JannStabæk IF3:05:09 + 29:236
4Pettersen,TormodDrammen Strong3:06:49 + 31:0334
5Meiland,PerLommedalen Il3:39:17 +1:03:319
Resultatliste Menn 76-80Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Hilsen,Karl NæssModum O-Lag2:53:30 + 00:0014
2Weseth,DagfinnHorten Skiklubbb3:18:42 + 25:1225
Resultatliste Kvinner 15-16Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Kleppestø,AnetteRos2:40:27 + 00:001
2Hansen,Maren MohagenKonnerud IF2:44:05 + 03:381
Resultatliste Kvinner 19-20Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Weberg,OdaKonnerud Il2:40:42 + 00:001
Resultatliste Kvinner 21-25Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Smedsrud,Birte HelenNtnui2:34:43 + 00:001
2Janson,Una GlendeÅs-umb Orientering2:55:30 + 20:471
3Løvsletten,IngunnNoteam3:23:00 + 48:171
4Flaen,Hilde WikeslandNoteam3:30:38 + 55:551
5Gulliksen,LinnHokksund IL3:33:27 + 58:441
6Ellingsen,TrineNoteam4:18:44 +1:44:011
DNSStake,HeleneNoteam1
Resultatliste Kvinner 26-30Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Sand,HenrietteSjåstad/V.Lier2:21:33 + 00:001
2Teigen,MarianneDrammens Ballklubb2:26:59 + 05:263
3Berg,MariaDnB NOR BIL2:38:06 + 16:331
4Solberg-johansen,KristinNorges Bank2:59:35 + 38:021
5Wangensteen,SiljeBoc3:00:34 + 39:011
6Fantoft,KathrineNoteam3:13:48 + 52:151
7Kolberg,MereteNoteam3:28:33 +1:07:001
DNSSolberg,IngridNorges Bank1
DNSØvrebø,MarenNoteam1
Resultatliste Kvinner 31-35Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Gjermundshaug,BrittDnB NOR BIL2:34:37 + 00:001
2Aalien Ødegård,TrudeEggedal IL2:43:42 + 09:052
3Hals,Heidi MarieIndre Oslo Vest Trimteam3:13:12 + 38:352
4Kristiansen,LindaKragerø If3:18:18 + 43:411
5Jürgens,ImkeI L Skarphedin3:45:14 +1:10:371
DNSSandvik,MariannePolitihøyskolen2
Resultatliste Kvinner 36-40Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Lie,Anne LeneNanset IF2:31:42 + 00:002
2Aalien,JanneNoteam2:38:56 + 07:146
3Nordrum,KarinaNoteam2:40:24 + 08:421
4Grenan,Kristin PettersenNorconsult2:44:48 + 13:062
5Akseth,KristineSanofi-Aventis2:46:51 + 15:091
6Tuft,HanneMoingen2:48:21 + 16:391
7Stene,EvaHøegh Sport2:49:15 + 17:331
8Engen,Geirhild SnildalHytteplan Sport2:53:21 + 21:391
9Wiig,TorgunnLørenskog Skiklubb2:53:53 + 22:111
10Kvåle,ToneNordreisa IL2:54:49 + 23:072
11Mortensen,Ingunn-2:59:14 + 27:322
12Thomassen,LailaTyrifjord Hotell3:22:56 + 51:142
13Knutsen,KariOracle Bil3:34:51 +1:03:093
DNSAustad,AnetteNoteam2
DNSGeirhild Snildal,EngenHytteplan Sport1
Resultatliste Kvinner 41-45Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Grøtan,Tone BeateAsker Skiklubb2:28:26 + 00:002
2Moen,SidselSki BK2:30:08 + 01:421
3Land,Ann KristinKonnerud IF2:34:16 + 05:5010
4Endresen,Cecilie MøllerDbk2:41:42 + 13:167
5Fløtten,SolveigNoteam2:50:57 + 22:315
6Steenfeldt-Foss,KristinHolmen IF3:06:57 + 38:312
7Dyrhovd,UnniKrødsherad IL3:09:26 + 41:001
8Drabløs,IngridDnB NOR BIL3:13:53 + 45:272
9Kjærås,KjerstiAndebu Dametrim3:36:04 +1:07:381
10Schie,JorunnRos3:38:30 +1:10:042
DNSKindem,LivFossum2
DNSHansen-Møllerud,NinaNoteam1
Resultatliste Kvinner 46-50Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Holmeide,AnjaNoteam2:39:41 + 00:001
2Stuve,HanneNoteam2:42:35 + 02:541
3Jakobsen,Gry MileDrammens Ballklubb2:52:54 + 13:134
4Båsen,LiveVikersund IF2:54:40 + 14:598
5Evjen,Siri AnetteAftenposten2:54:43 + 15:0218
6Kure,TorilRos3:20:53 + 41:122
7Thonhaugen,Anne SørumRos3:29:43 + 50:023
8Andersen,Grethe BlesvikKragerø If3:46:55 +1:07:141
DNSHelgesen,KjerstiSjåstad/V.Lier2
Resultatliste Kvinner 51-55Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Trandum,IngebjørgBergkameratene SK i2:53:28 + 00:006
2Mømb,Aashild BarhallFet SK iklubb2:57:06 + 03:381
3Sand-Hanssen,WencheGilde Bil3:02:35 + 09:073
4Nilsen,Gerd HålandSturla3:09:01 + 15:3315
5Kvemo,SolfridLierne Ski3:29:08 + 35:405
6Bjerkerud,GunnhildKrødsherad IL3:43:16 + 49:481
7Østberg,Liv BAron Skiklubb4:04:00 +1:10:325
Resultatliste Kvinner 56-60Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Asmyhr,Frøydis BorgeVestfossen3:17:39 + 00:005
2Warsla,IngerNedre Sigdal IL3:51:27 + 33:482
3Bøhmer,BeritNoteam4:42:26 +1:24:471
Resultatliste Kvinner 61-65Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Larsen,MaritMjøndalen IF2:53:28 + 00:0024
Resultatliste Kvinner 66-70Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Arnø,RanveigDrafn3:34:54 + 00:0019

18.02.08 09:44:46 eTiming versjon 2.5 Emit as

Lisensen tilhører: IL DRAMMEN-STRONG

Powered by: Bloc