18.02.07

Resultatliste per klasse

Kvinner 19-20 |  Kvinner 21-25 |  Kvinner 26-30 |  Kvinner 31-35 |  Kvinner 36-40 |  Kvinner 41-45 | 
Kvinner 46-50 |  Kvinner 51-55 |  Kvinner 56-60 |  Kvinner 61-65 |  Kvinner 66-70 |  Menn 15-16 | 
Menn 17-18 |  Menn 19-20 |  Menn 21-25 |  Menn 26-30 |  Menn 31-35 |  Menn 36-40 | 
Menn 41-45 |  Menn 46-50 |  Menn 51-55 |  Menn 56-60 |  Menn 61-65 |  Menn 66-70 | 
Menn 76+ | 

Resultatliste Kvinner 19-20Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Backer,Anne Ingebjørg Asker Skiklubb 2:55:47 + 00:001
Resultatliste Kvinner 21-25Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Brox,Mari Johanna Il Heming 2:04:27 + 00:001
2Sønstegård,Kristin Vestringen IL 2:07:45 + 03:181
3Sjøberg,Mari Osi 2:32:18 + 27:512
4Ekeberg,Christina Noteam 2:36:45 + 32:181
5Næss,Guro Lysaker Ntnui 2:41:21 + 36:543
6Kruuse-Meyer,Randi Veritas BIL 2:54:33 + 50:061
7Avdal,Kristin Noteam 2:59:43 + 55:162
DNFUnhjem,Mari Kristine Noteam 1
DNSMaartmann,Hanne Noteam 1
Resultatliste Kvinner 26-30Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Nilssen,Anette Rustad Bull Ski Og Kajakk 1:59:53 + 00:002
2Wissting,Jenny Noteam 2:04:06 + 04:131
3Husebye,Anja Sidseldatter Noteam 2:13:12 + 13:191
4Heggelund,Anne Benedikte Noteam 2:14:30 + 14:371
5Evjen-Jansen,Henriette Rye 2:21:29 + 21:361
6Tokheim,Anna Oppedal Skarvbu 2:24:49 + 24:561
7Hunstedt,Pernille Noteam 2:37:38 + 37:451
8Amundsen,Renée Noteam 2:39:34 + 39:411
9Kolberg,Guro Noteam 2:48:07 + 48:141
10Gundersen,Therese Noteam 2:59:58 +1:00:052
11Kristiansen,Mona Noteam 3:13:33 +1:13:401
12Haavaldsen,Mette Noteam 3:54:34 +1:54:411
DNSHøstmælingen,Bodil Kristine Noteam 1
DNSHognes,Helene Hållingen IL 1
DNSØstgårdstrøen,Mona Aas-Jakobsen BIL 2
Resultatliste Kvinner 31-35Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Grande,Ragnhild Berling Heming 2:16:00 + 00:002
2Stenvik,Unni Noteam 2:21:02 + 05:021
3Sandvik,Marianne Noteam 2:27:43 + 11:431
4Lian,Lise-Berith Noteam 2:43:16 + 27:161
5Knutsen,Kari Noteam 2:47:43 + 31:432
6Austad,Anette Noteam 3:00:02 + 44:021
7Green,Nina Noteam 3:00:52 + 44:521
DNFLesteberg,Ann-Karin SAP Norge 1
Resultatliste Kvinner 36-40Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Steinsli,Ingebjørg Rustad I L 2:05:28 + 00:001
2Lie,Anne Lene Nanset IF 2:12:14 + 06:461
3Wadahl,Anne-Kristin Protector Forsikring BIL 2:28:13 + 22:451
4Kvåle,Tone Noteam 2:30:26 + 24:581
5Mortensen,Ingunn Msd United 2:32:36 + 27:081
6Widerøe,Anniken Aamodt Statoil BIL 2:33:40 + 28:122
7Groven,Sigrid Noteam 2:35:15 + 29:471
8Skaret,Veronica Noteam 2:40:40 + 35:121
9Thomassen,Laila Tyrifjord Hotell 2:47:39 + 42:111
10Frøiland Aaby,Stine Noteam 3:07:01 +1:01:331
11Perdersen,Ulla Noteam 4:00:00 +1:54:321
Resultatliste Kvinner 41-45Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Land,Ann-Kristin Konnerud IF 2:07:17 + 00:009
2Johnsen,Grethe Turistforeningen 2:27:27 + 20:101
3Fløtten,Solveig Noteam 2:35:00 + 27:434
4Helgesen,Kjersti Noteam 2:39:36 + 32:191
5Åsheim,Ingrid Noteam 2:40:16 + 32:591
6Schie,Jorunn Ros 2:42:13 + 34:561
7Drabløs,Ingrid DnB NOR BIL 2:43:16 + 35:591
8Rygh,Anne Merete Noteam 2:49:17 + 42:002
9Remme,Mette Ros 2:55:20 + 48:031
10Lervik,Anne K. Eggen Noteam 3:05:57 + 58:401
DNSAustad,Hanne Konnerud IF 2
DNSSteenfeldt-Foss,Kristin Holmen IF 2
Resultatliste Kvinner 46-50Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Garen,Torhild Bærum Skiklubb 2:08:45 + 00:002
2Jakobsen,Gry Mile Drammens Ballklubb 2:22:51 + 14:063
3Eriksen,Live Båsen Vikersund IF 2:30:22 + 21:372
4Evjen,Siri Anette Aftenposten 2:35:19 + 26:3417
5Johansen,Gunhild Holsbø Noteam 2:36:55 + 28:101
6Kvennejorde,Rita Aina Konnerud IF 2:38:00 + 29:151
7Theodorsen,Ellen Marie Drammens Ballklubb 2:40:34 + 31:4910
8Thonhaugen,Anne Sørum Ros 2:56:02 + 47:172
9Rygh,Ina Noteam 3:05:55 + 57:102
10Steen,Grethe May Glitre Offroad 3:20:09 +1:11:241
11Østberg,Liv B Aron Skiklubb 3:21:34 +1:12:494
12Sauge,Janne Noteam 3:27:32 +1:18:471
DNFUnhjem,Eli Noteam 1
Resultatliste Kvinner 51-55Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Sand-Hanssen,Wenche Noteam 2:32:20 + 00:002
2Boman-Larsen,Karin Sturla 2:38:06 + 05:4620
3Sandvik,Toril Sturla 2:39:23 + 07:0318
4Sanderud,Jorunn Noteam 2:44:10 + 11:509
5Kvemo,Solfrid Sylling IF 2:50:45 + 18:254
Resultatliste Kvinner 56-60Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Asmyhr,Frøydis Borge Vestfossen 2:27:53 + 00:004
Resultatliste Kvinner 61-65Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Larsen,Marit Mjøndalen IF 2:24:32 + 00:0023
2Bryhn Hansen,Ellen Drafn 3:16:39 + 52:0715
Resultatliste Kvinner 66-70Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Thorstensen,Jorunn Drafn 2:21:43 + 00:0017
2Fossen,Elin Sturla 2:35:38 + 13:5521
Resultatliste Menn 15-16Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Nygaard,Håvard Sjåstad/V.Lier 1:48:05 + 00:001
2Weberg,Halvor Konnerud IF 1:51:18 + 03:131
3Christensen,Herman Kornerud Konnerud IF 1:58:29 + 10:241
4Jestad,Eirik S Vikersund IF 1:59:11 + 11:061
5Mikalsen,Fredrik Nordre Sande 2:02:27 + 14:221
6Galleberg,Martin Nordre Sande 2:02:29 + 14:241
7Evjen,Sondre Lier IL 2:02:51 + 14:461
8Johnsen,Vegard Blomseth Ås IL 2:05:17 + 17:121
9Nygaard,Martin Sommer Drammens Ballklubb 2:10:32 + 22:271
10Unhjem,Jon Anders Drammens Ballklubb 2:12:11 + 24:061
11Bjertnes,Terje Faugstad Drammens Ballklubb 2:13:06 + 25:011
12Åsheim,Anders Konnerud IF 2:13:55 + 25:501
DNSVinje,Jakob B. Drammens Ballklubb 1
DNSHalvor,Weberg Konnerud IF 1
Resultatliste Menn 17-18Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Breda,Mats Vinn/sande 1:55:06 + 00:001
2Båsen,Gjermund Eggedal IL 1:57:58 + 02:521
3Thonhaugen,Henrik Ros 2:02:02 + 06:561
4Becker,Thor-Johan Nordre Sande 2:08:58 + 13:521
5Haverstad,Eirik Jansson Lier IL 2:09:59 + 14:531
6Østberg,Jon-Henrik Aron Skiklubb 2:48:58 + 53:522
7Sauge,Henrik Noteam 3:04:19 +1:09:131
DNSWoxmyhr,Simen Ros 1
Resultatliste Menn 19-20Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Olsen,Eirik Kurland Ros 1:36:47 + 00:001
2Heiberg,Bjørn Erik Sjåstad/V.Lier 1:49:19 + 12:322
3Smedberg,Håkon Birkebeineren 1:57:36 + 20:491
4Aaserud,Fridtjof Vinn/sande 1:58:09 + 21:223
Resultatliste Menn 21-25Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Christiansen,Erling Heming 1:39:31 + 00:001
2Deighan Hanssen,John Christian Asker Skiklubb 1:43:44 + 04:131
3Sjurseth,Andreas Myhre Noteam 1:43:46 + 04:151
4Smedberg,Kjetil Birkebeineren 1:46:04 + 06:331
5Sollie,Ove Vinn/sande 1:46:09 + 06:381
6Arnstorp,Håkon Noteam 1:55:13 + 15:421
7Bolstad,Gjermund Konnerud IF 1:58:55 + 19:242
8Myrhaug,Paul Noteam 2:13:19 + 33:481
9Østberg,Martin Aron Skiklubb 2:22:27 + 42:562
10Wankel,Bernt Noteam 2:23:53 + 44:221
11Lauvålien,Håvard Oslo Sportslager 2:26:58 + 47:271
12Smette,Knut Harald Oslo Sportslager 2:37:01 + 57:301
13Rivelsrud,Morten Noteam 2:45:38 +1:06:072
14Eriksen,Michael Hassel BIL 2:58:51 +1:19:201
15Ovnerud,Thomas Noteam 3:30:26 +1:50:551
DNFEriksen,Sondre Vikersund IF 1
Resultatliste Menn 26-30Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Torgersen,Kristian Krødsherad IL 1:40:37 + 00:003
2Dybendal,Henning Bjørn Myhre Sport 1:43:42 + 03:053
3Hovind,Johan Svene I L 1:47:08 + 06:311
4Wiger,Øyvind Vikersund IF 1:48:01 + 07:244
5Bjerregaard,Eirik Krødsherad IL 1:49:11 + 08:343
6Henriksen,Simen Bjørn Myhre Sport 1:51:52 + 11:154
7Holtan,Simen Oslofjord Triatlon 1:51:53 + 11:161
8Lian,Fredrik Mohn Heming 1:55:17 + 14:402
9Sand-hanssen,Tore Modum FIK 1:56:06 + 15:293
10Hodt Bjerke,Petter Vestre Nøste Skibataljon 1:59:29 + 18:522
11Lutnæs,Vidar Geithus IL 2:03:11 + 22:341
12Vik,Halvard Noteam 2:04:59 + 24:222
13Bækken,Lars Ivar Skiforeningen 2:05:18 + 24:412
14Vinjerui,Jostein H. Noteam 2:05:37 + 25:001
15Jensen,Magnus Hattestad Noteam 2:07:11 + 26:341
16Pedersen,Eirik Edland Veritas BIL 2:09:54 + 29:173
17Stokke,Knut Tore Noteam 2:13:52 + 33:151
18Sandvik,Eyvind Noteam 2:14:55 + 34:181
19Arnslett,Hans Noteam 2:15:36 + 34:591
20Refsnes,Øystein Noteam 2:19:00 + 38:231
21Næss,Anders S Noteam 2:19:20 + 38:431
22Gjølstad Bjur,Magnus Rye 2:21:23 + 40:461
23Thøgersen,Alexander Minge Moss Maritime 2:25:34 + 44:571
24Skjellegrind,Håvard Svartor MS 2:27:22 + 46:451
25Erga,Bjørn Erik Hassel BIL 2:29:33 + 48:561
26Gundersen,Terje Noteam 2:32:44 + 52:073
27Magistad,Harald Noteam 2:33:47 + 53:101
28Omsted,Petter Noteam 2:34:53 + 54:161
29Sæterkvist,Ronny Noteam 2:35:56 + 55:191
30Backer,Knut Magnus Noteam 2:38:32 + 57:551
31Åhlander,Morten Noteam 2:46:04 +1:05:271
32Aronsen,David Noteam 2:46:08 +1:05:311
33Linderud,Timon Jardar, IL 2:48:07 +1:07:301
34Haaland,Sindre Øvrum Noteam 2:48:31 +1:07:541
35Saastad,Knut Noteam 2:50:39 +1:10:021
36Micaelsen,Torgeir Noteam 2:51:53 +1:11:161
37Opdahl,Geir Noteam 2:56:56 +1:16:191
38Wilkens,Philipe Noteam 3:07:38 +1:27:011
39Oldebråten,Andrè Noteam 3:09:11 +1:28:341
40Norby,Robin Hassel BIL 3:20:53 +1:40:161
41Tollefsen,Fredrik Noteam 3:28:04 +1:47:271
DNSSvennar,Eivind Noteam 1
DNSSand,Hans Erik Sjåstad/V.Lier 2
DNSSmaavik,Karl Noteam 1
DNSVinsvold,Nils Harald Mjøndalen IF 4
Resultatliste Menn 31-35Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Sand,Arne Sjåstad/V.Lier 1:39:22 + 00:006
2Tufte,Olaf Karl Norges Roforbund 1:45:02 + 05:401
3Stubberud,Frode Maxbo Torstvedt 1:47:58 + 08:365
4Rasch-Halvorsen,Mathias Oslofjord Triatlon 1:50:39 + 11:172
5Bjørge,Eirik Gunnar Kjelsås 1:50:41 + 11:194
6Stenbrenden,Anders Søreng SK iklubb 1:51:07 + 11:451
7Rønning,Karsten Bjørn Myhre Sport 1:51:10 + 11:488
8Warloff,Håkon Drammens Ballklubb 1:52:37 + 13:156
9Øiseth,Klaus Asker Skiklubb 1:53:02 + 13:402
10Nerigård,Oddarne Noteam 1:54:57 + 15:352
11Kylland,Håkon Drammens Ballklubb 1:58:48 + 19:2612
12Halaas,Charles Aibel 1:59:12 + 19:501
13Linnebo,Harald Eggen Noteam 1:59:27 + 20:052
14Sæterbø,Jon Egil Tinn Skilag 1:59:38 + 20:161
15Hartz,Einar Søreng SK iklubb 2:01:44 + 22:222
16Pedersen,Rune Asker Skiklubb 2:02:28 + 23:061
17Handeland,Roald Sauda IL 2:03:29 + 24:073
18Jægtvik,Stian Skrim IL 2:05:24 + 26:023
19Helmen,Søren Chr. Lier IL 2:06:15 + 26:535
20Gunleiksrud,Eilev Bærum Kommune BIL 2:07:19 + 27:571
21Hedemark,Jan Erik DnB NOR BIL 2:07:28 + 28:064
22Trontveit,Jan Inge Lier IL 2:07:58 + 28:364
23Bergene,Tom Eiker Cykkelklubb 2:08:08 + 28:463
24Sauro,Trond Fmc Kongsberg Subsea 2:10:10 + 30:482
25Kirkeng,Lars Erik Noteam 2:10:18 + 30:561
26Vik,Jan Tore Noteam 2:10:35 + 31:131
27Løver,David Modum FIK 2:13:50 + 34:283
28Fugleberg,Trond Norspace BIL 2:14:20 + 34:581
29Hjelseth,Hans Christian Noteam 2:14:31 + 35:091
29Solvang,Morten Drammen Sykkelklubb 2:14:31 + 35:091
31Lesteberg,Ola Noteam 2:14:36 + 35:141
32Lervik,Jarle Phonzo 2:15:25 + 36:031
33Bakken,Ole Martin Abb Norsk Kabel BIL 2:15:55 + 36:331
34Bottolfs,Bjørn Noteam 2:16:43 + 37:211
35Johnsen,Jørn-Are Manndalen 2:22:20 + 42:583
36Bråthen,Jon Erik Greve Noteam 2:23:41 + 44:191
37Høgne,Sigbjørn Mangenfjellet Turlag 2:24:48 + 45:261
38Mohn,Dag Erlend Lohne Noteam 2:25:47 + 46:251
39Seeberg,Lars Thomas Noteam 2:30:09 + 50:471
40Rekdal,Thomas Noteam 2:30:16 + 50:541
41Enger,Nils Ivar Krog Rødenes IL 2:32:25 + 53:031
42Strengelsrud,Espen Noteam 2:35:29 + 56:071
43Røren,Arve Drammen Kom.BIL 2:37:17 + 57:551
44Olsen,Jørgen Noteam 2:38:02 + 58:401
45Kletvang,Svein Uno Noteam 2:41:48 +1:02:261
46Larsen,Jan Petter Hassel BIL 2:44:14 +1:04:521
47Nebell,Roger Noteam 2:47:48 +1:08:262
48Andersen,Pål Henning Noteam 2:49:39 +1:10:171
49Fuglum,Eivind Abb Norsk Kabel BIL 2:52:12 +1:12:501
50Mugaas,Per Ådne Noteam 2:58:21 +1:18:591
51Hollås,Arild Noteam 3:02:57 +1:23:351
52Schei,Gunnar J Osi 3:06:04 +1:26:421
53Haugfoss,Tine Noteam 3:14:17 +1:34:551
DNSFragått,Anders Øvre Sigdal IL 2
DNSSelli,Andre Noteam 1
DNSBerbu,Andreas Noteam 1
DNSLauritzen,Bent-Håkon Noteam 1
DNSStenersen,Bjørn-Thomas Oslofjord Triatlon 3
DNSSivertsen,Børge Noteam 1
DNSBakke,Erik Noteam 1
DNSPlatou,Hans-Christian Drammens Ballklubb 3
DNSGrønn-Weiss,Håkon Aker Kværner BIL 1
DNSSørum,Kjetil Noteam 1
DNSNeggen,Knut Gunnar Noteam 1
DNSSamdal,Martin Blubbelubb 1
DNSGrasdalsmoen,Michael Noteam 1
DNSChristiansen,Pål Marius Åssiden If 1
DNSHelling,Svein Nikolai Noteam 1
DNSPetersen,Tommy Noteam 1
DNSLundberg,Vidar Soon Ff 3
DNSSvendsen,Øyvind Kristoffer Noteam 1
Resultatliste Menn 36-40Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Eritsland,Asbjørn Gjesdal 1:40:02 + 00:003
2Slevikmoen,Frank Krødsherad IL 1:42:15 + 02:135
3Sættem,Leif Harald SVV Nordmøre og Romsdal BIL 1:45:53 + 05:511
4Evensen,Torfinn Rustad I L 1:48:57 + 08:553
5Kløvstad,Morten Liungen 1:51:06 + 11:0417
6Christiansen,Terje Drammen 1:51:49 + 11:471
7Ek,Rune Liungen 1:54:45 + 14:439
8Sørensen,André Vetco Grey BIL 1:55:48 + 15:461
9Myklemyr,Ole Johansen Birkebeineren 1:56:51 + 16:495
10Støkken,Thomas Noteam 1:57:48 + 17:462
11Wille,Jon Camillo Noteam 1:58:25 + 18:232
12Dreyer,Jørn Drøbak Frogn 1:59:38 + 19:362
13Tangen,Leif Erik Botne Skiklubb 2:00:04 + 20:022
14Agard,Tom Noteam 2:00:15 + 20:131
15Førrisdal,Bård Liungen 2:01:34 + 21:322
16Virik,Espen Bærums Verk 2:01:50 + 21:481
17Bergestuen,Halgeir DnB NOR BIL 2:02:20 + 22:181
18Braadlie,Jo Heming 2:03:15 + 23:131
19Widerøe,Tom Noteam 2:03:54 + 23:522
20Winnes,Rune Dbk 2:04:02 + 24:002
21Bahr,Kent Frøy 2:04:50 + 24:481
22Larsen,Terje Glassverket IF 2:05:11 + 25:091
23Fugleberg,Kjetil Noteam 2:05:12 + 25:101
24Opheim,Espen Rye 2:06:10 + 26:081
25Utby,Arvid Sturla 2:07:19 + 27:173
26Fevik,Audun Noteam 2:09:17 + 29:155
27Drivenes,Bjarte Noteam 2:09:46 + 29:441
28Myrvang,Frode Mjøndalen IF 2:09:57 + 29:552
29Johansen,Svein Helge Noteam 2:10:07 + 30:052
30Myklemyr,Arne Noteam 2:11:19 + 31:171
31Gjesdal,Eiliv Varegg 2:13:22 + 33:201
32Bahr,Jonny Frøy 2:15:34 + 35:321
33Palm,Jon Espen Birkebeineren 2:16:55 + 36:531
34Utsigt,Marius Noteam 2:23:43 + 43:411
35Hansen,Bjørn Trygve Noteam 2:24:43 + 44:413
36Olsen,Kjetil Grinde Bjørn Myhre Sport 2:24:44 + 44:421
37Næss,Bjørn Erik Bergslien Noteam 2:27:24 + 47:221
38Gundersen,Frode Noteam 2:28:35 + 48:332
39Vangen,Helge Bod Noteam 2:30:40 + 50:381
40Almklov,Robert Gyldenløve Cigar Selskab 2:31:21 + 51:194
41Hoff,Svein Skanska BIL 2:31:41 + 51:391
42Bostrøm,Roy Noteam 2:32:36 + 52:341
43Helle,Jørn Noteam 2:33:32 + 53:301
44Fonn,Tore Noteam 2:35:44 + 55:421
45Hella,Helge Noteam 2:36:46 + 56:441
46Berg,Trond Espen Noteam 2:38:35 + 58:331
47Berg,Thomas Noteam 2:40:50 +1:00:481
48Austad,Henning Noteam 2:46:35 +1:06:331
49Ruud,Tom Eirik Noteam 2:47:04 +1:07:021
50Sørensen,Asbjørn NRK Bil 2:48:27 +1:08:251
51Samseth,Trond Noteam 3:02:29 +1:22:271
52Herland,Jarl Odin Noteam 3:04:10 +1:24:081
DNSVikholt,Anders Sas 1
DNSHenriksen,Jan Flemming Noteam 1
DNSStorborg,Morten Hassel BIL 1
DNSSæther,Reidar Veidekke IL 2
Resultatliste Menn 41-45Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Transet,Hans Petter Ros 1:49:29 + 00:005
2Hennum,Nils Ragnar Lier IL 1:51:22 + 01:5314
3Vanberg,Paul Hank Williams Racing Team 1:51:48 + 02:195
4Sveinsson,Svein Hakon Dbk 1:52:06 + 02:379
5Bakken,Knut Glaxosmithkline 1:52:16 + 02:472
6Cramer,Lasse Glassverket IF 1:52:17 + 02:4810
7Soleim,Leif Ivar Rye 1:54:42 + 05:132
8Braathen,Finn Norgesgruppen Bil 1:55:11 + 05:423
9Nordby,Roger O. Noteam 1:57:05 + 07:361
10Langen,Svend Konnerud IF 1:57:18 + 07:492
11Grande,Øystein Dnv 1:57:35 + 08:062
12Christensen,Tom Oddvar Glassverket IF 1:59:42 + 10:1314
13Svenungsen,Martin Fmc Kongsberg Subsea 2:00:02 + 10:331
14Hagen,Bjørn Anders Ros 2:00:25 + 10:564
15Holst,Eigil Danfoss BIL 2:01:49 + 12:202
16Moe,Halvard Bærum Skiklubb 2:03:47 + 14:181
17Madsen,Viggo Brummundal IL 2:05:13 + 15:442
18Fjell,Arve Ros 2:06:01 + 16:321
19Seljordslia,Hans Egil Gransherad IL 2:06:27 + 16:581
20Dokken,Per B. Noteam 2:13:01 + 23:322
21Folland,Robert Ros 2:14:38 + 25:095
22Nygaard,Ronny Noteam 2:17:00 + 27:311
23Berg,Jan Erik Liungen 2:22:40 + 33:119
24Bak,Bjørn Noteam 2:23:23 + 33:541
25Røgeberg,Erik Noteam 2:31:35 + 42:063
26Fjellner,Arve Aker Kværner BIL 2:34:56 + 45:274
27Røgeberg,Roar Noteam 2:36:21 + 46:521
28Hagen,Toralf Noteam 2:36:55 + 47:263
29Hansen,Arild Noteam 2:38:17 + 48:481
30Kyllingstad,Tommy Hassel BIL 2:41:16 + 51:471
31Henriksen,Svein Lillehammer Ski 2:43:44 + 54:152
32Fredriksen,Pål Danfoss BIL 2:47:33 + 58:041
33Andersen,Pål Hassel BIL 3:02:50 +1:13:211
34Kjøk,Håkon Noteam 3:02:52 +1:13:231
35Schade,Knut Åssiden If 3:10:29 +1:21:001
36Grønvold,Frode Noteam 3:13:41 +1:24:121
DNFFjellstad,Dag Kjelsås 1
DNSRisløw,Bjarne Noteam 1
DNSEvju,Bjørn Tore Birkebeineren 3
DNSLillegraven,Jens Ros 1
DNSBaardseth,Nils Kristian Nexans 4
DNSLervik,Per Christian Noteam 1
Resultatliste Menn 46-50Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Aaby,Kristen Nedre Sigdal IL 1:41:59 + 00:0013
2Engebretsen,Andreas Protan BIL 1:44:02 + 02:032
3Aketun,Karl-Kristian Njård 1:48:55 + 06:561
4Storbråten,Jonny Rustad I L 1:54:42 + 12:431
5Jørgensen,Jan Tore Liungen 1:55:04 + 13:0521
6Gunulfsen,Petter Jardar, IL 1:55:26 + 13:272
7Nybo,Jan Olav Rustad I L 1:56:10 + 14:112
8Weberg,Trond Noteam 1:58:53 + 16:549
9Indergaard,Ola Konnerud IF 1:59:44 + 17:4511
10Sendstad,Ragnar Livsnyterne 2:01:42 + 19:435
11Brekke,Ole Jens Bergkameratene SK i 2:01:43 + 19:441
12Røkaas,Jan Morten Dobbl 2:02:13 + 20:1417
13Ingvoldstad,Frode Nordic Sportsmaster 2:02:46 + 20:472
14Mikalsen,Einar Nordre Sande 2:03:08 + 21:096
15Rønning,John Trygve Ringkollen Hønefoss 2:05:48 + 23:491
16Hansen,Frank Dbk 2:06:31 + 24:326
17Indsetviken,Jan Vestre Spone IL 2:07:23 + 25:241
18Benstad,Stig Overtoppen 2:08:14 + 26:151
19Haugen,Morten Noteam 2:09:27 + 27:281
20Herud,Jon Noteam 2:10:02 + 28:031
21Larsson,Terje Eiker Cykkelklubb 2:10:06 + 28:074
22Huse,Sverre Overtoppen 2:11:14 + 29:153
23Gløersen,Einar Holmen IF 2:12:09 + 30:101
24Tyse,Egil Halvorsen Hokksund IL 2:14:12 + 32:134
25Gulliksen,Bjørn Sportsmaster BIL 2:20:02 + 38:031
26Åsheim,Trond Konnerud IF 2:21:57 + 39:581
27Kvale,Hans Håvard Noteam 2:22:27 + 40:2815
28Backer-Owe,Hans Jan Drammens Ballklubb 2:23:52 + 41:535
29Lobben,Roar Fmc Kongsberg Subsea 2:26:28 + 44:293
30Syverinsen,Rune Noteam 2:28:05 + 46:062
31Uggerud,Morten Noteam 2:30:14 + 48:156
32Grøtterud,John Arne Noteam 2:32:46 + 50:471
33Vik,Jakob Idrettens Hus BIL 2:35:17 + 53:182
34Hansen,Svein Rye 2:37:32 + 55:332
35Berggren,Petter Hassel BIL 2:38:54 + 56:552
36Malmbekk,Bjørn Noteam 2:39:17 + 57:181
37Skar,Espen Toyota Norge 2:39:46 + 57:4721
38Blankvoll,Aage Noteam 2:40:25 + 58:261
39Ruud,Johan Noteam 2:41:11 + 59:121
40Dahlgren,Johan Sjåstad/V.Lier 2:41:33 + 59:341
40Berget,Torbjørn Sjåstad/V.Lier 2:41:33 + 59:341
42Dupont,René Astad Noteam 2:55:04 +1:13:051
43Fredriksen,Rolf Noteam 2:57:47 +1:15:481
44Johansen,Jan Petter Hassel BIL 3:18:54 +1:36:551
DNSSteenfeldt-Foss,Dag Holmen IF 1
DNSNordengen,Einar Noteam 1
DNSJohansen,Jan Petter Noteam 1
DNSUnnli,Tom Drammen Strong 8
Resultatliste Menn 51-55Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Eriksrud,Vidar Sjåstad/V.Lier 1:50:44 + 00:0023
2Knutsen,Even Konnerud IF 1:51:19 + 00:353
3Bergan,Erik Ringkollen Hønefoss 1:53:16 + 02:321
4Nygaard,Oddvar Drammen Politi IL 1:55:04 + 04:2026
5Nygaard,Per Ole Vestringen IL 1:55:30 + 04:465
6Avdal,Vidar Ikke Ibruk 2:01:51 + 11:0717
7Endresen,Jan Otterstad Nordea 2:03:36 + 12:5224
8Skretteberg,Arne Vikersund IF 2:04:01 + 13:175
9Moen,Ole Kristian Noteam 2:04:09 + 13:251
10Hansen,Herman Iver Maxbo Torstvedt 2:07:25 + 16:414
11Aaserud,Lars Drammen Kom.BIL 2:13:43 + 22:5919
12Schou,Knut Olav Drafn 2:14:17 + 23:339
13Halvorsen,Børre Sturla 2:15:28 + 24:4411
14Horn,Christian W Il Heming 2:15:33 + 24:491
15Kjørmo,Øivind Noteam 2:18:41 + 27:574
16Gjærde,Ingvar Noteam 2:24:02 + 33:181
17Nedberg,Sverre Drammens Ballklubb 2:30:36 + 39:521
18Løvik,Arild Noteam 2:30:49 + 40:051
19Thonhaugen,Jan Egil Ros 2:39:59 + 49:151
20Reinemo,Ole Magnus I L Bever'n 2:42:28 + 51:441
21Winnæss,Tom-Arne Drafn 2:46:54 + 56:104
22Nordby,Svein Arne Holmen IF 2:47:23 + 56:391
23Knutsen,Per-Erik Bækkelaget S K 2:52:19 +1:01:351
24Tiltnes,Sverre Rustad I L 2:55:03 +1:04:191
25Dahl,Jon Hassel BIL 3:07:09 +1:16:252
26Espegard,Arne Noteam 3:28:18 +1:37:341
DNSPedersen,Tord Fossum 9
Resultatliste Menn 56-60Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Thorn,Espen Multiconsult B I L 1:54:58 + 00:004
2Sand,Jon Sjåstad/V.Lier 2:09:25 + 14:2720
3Haugfoss,Nils Petter Drammens Ballklubb 2:18:01 + 23:0326
4Rinde,Jon DnB NOR BIL 2:20:06 + 25:0818
5Johnsen,Karl Johan Drammen Kom.BIL 2:21:13 + 26:1528
6Pettersen,Bjørn Inge Norges Roforbund 2:25:25 + 30:277
7Øksdal,Magne Rustad I L 2:25:37 + 30:391
8Viholmen,Jan Erik Sturla 2:41:28 + 46:3020
9Eriksen,Tom S. Dbk 2:52:10 + 57:1226
10Kvilhaug,Jørn O. Vestfossen 2:53:51 + 58:531
11Rustand,Magne Protan BIL 2:57:37 +1:02:3928
12Wetterstad,Helge Kom.funk.BIL 3:20:12 +1:25:1410
13Nyborg,Arild Mesta B I L 3:36:41 +1:41:4322
DNSIngebrigtsen,Per Botne Skiklubb 3
DNSEek,Steinar Drammen Kom.BIL 25
Resultatliste Menn 61-65Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Østli,Bjørn Jevnaker IF 2:10:38 + 00:001
2Landaas,Svein Svelvik Sykkel Klubb 2:13:06 + 02:2810
3Grønhovd,Kjell Vikersund IF 2:15:29 + 04:5132
4Rugland,Karsten Sjåstad/V.Lier 2:18:07 + 07:2920
5Martinsen,Reidar Erling Nordvågen BIL 2:21:24 + 10:462
6Holth,Per Noteam 2:21:53 + 11:1516
7Piene,Harald Noteam 2:23:31 + 12:531
8Reistad,Helge N. Sigdal If 2:34:31 + 23:5317
9Syvertsen,Tore Konnerud IF 2:35:05 + 24:2710
10Eriksen,Asbjørn Sturla 2:39:03 + 28:2515
11Knutsen,Jan Georg Sturla 2:40:30 + 29:5235
12Kristensen,Jan Erik TriSport BIL 2:49:35 + 38:571
13Lærum,Helge Drammen Kom.BIL 2:50:32 + 39:5414
14Skaar,Gunnar Trøsken IL 3:01:45 + 51:0714
15Gulhaugen,Kåre Langeteig Lbs 3:16:32 +1:05:5437
DNSFedje,Steinar Draka Kabel 26
DNSHalvorsen,Svein O. Sturla 7
Resultatliste Menn 66-70Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Frøvoll,Elling Drafn 2:19:58 + 00:0020
2Gundersen,Per Ros 2:20:44 + 00:4635
3Christensen,Oddvar Sturla 2:30:16 + 10:1837
4Arnslett,Per Sturla 2:33:52 + 13:5434
5Myklemyr,Sverre Mjøndalen IF 2:41:35 + 21:3725
6Lau,Jack Søre Ål IL 2:46:57 + 26:5937
7Bjørneklett,Arvid D N M 2:47:46 + 27:484
8Vik,Knut Birkebeineren 2:55:18 + 35:2017
9Lauritsen,Kjell Drafn 3:17:14 + 57:1616
10Nordli,Jan Mjøndalen IF 3:29:50 +1:09:5218
DNSGrinderud,Erik Oseberg Skilag 37
Resultatliste Menn 76+Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Hilsen,Karl Næss Modum O-Lag 2:26:48 + 00:0013

Hjemmeside:Thorleif Haug Skifestival Kontakt e-post adresse: post@drammen-strong.no

18.02.07 16:07:49 eTiming versjon 2.5 Emit as

Lisensen tilhører: IL DRAMMEN-STRONG

Levert av IdrettenOnline