05.03.06

Resultatliste per klasse

Kvinner 21-25 |  Kvinner 26-30 |  Kvinner 31-35 |  Kvinner 36-40 |  Kvinner 41-45 |  Kvinner 46-50 | 
Kvinner 51-55 |  Kvinner 56-60 |  Kvinner 61-65 |  Menn 17-18 |  Menn 19-20 |  Menn 21-25 | 
Menn 26-30 |  Menn 31-35 |  Menn 36-40 |  Menn 41-45 |  Menn 46-50 |  Menn 51-55 | 
Menn 56-60 |  Menn 61-65 |  Menn 66-70 |  Menn 71-75 |  Menn 76+ | 

Resultatliste Kvinner 21-25Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Eriksrud,Mariann Sjåstad/V.Lier 2:31:45 + 00:001
2Svenne,Ida Solberg Birkebeineren 2:37:08 + 05:231
3Bråtveit,Kari Nesflaten IL 2:54:14 + 22:291
4Avdal,Kristin Noteam 3:04:39 + 32:541
5Sjøberg,Mari Røa I L 3:07:14 + 35:291
DNSOlesen,Laila Noteam 1
Resultatliste Kvinner 26-30Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Magnus,Marianne Heming 2:08:20 + 00:001
2Nilssen,Anette Rustad Bull Ski Og Kajakk 2:10:04 + 01:441
3Njå,Hege S K Vidar 2:34:14 + 25:541
4Teigen,Marianne Drammens Ballklubb 2:34:52 + 26:322
5Lysaker,Selma Beate Noteam 2:38:02 + 29:421
6Selvik,Sigrun Noteam 2:42:57 + 34:371
7Østgårdstrøen,Mona Aas-Jakobsen BIL 2:48:25 + 40:051
8Hals,Heidi Marie Noteam 2:51:23 + 43:031
9Sørlie,Ragnhild Noteam 3:07:44 + 59:241
10Lande,Inger Skiforeningen 3:10:00 +1:01:401
11Halvorsen,Elisabeth Noteam 3:14:20 +1:06:002
12Gundersen,Therese Noteam 3:17:54 +1:09:341
DNFVærnes,Marthe Noteam 1
DNSGredde-Dahl,Julie C Oslo Feministene 1
Resultatliste Kvinner 31-35Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Stenersen,Helene Kork 2:20:00 + 00:001
2Pettersen,Mette Noteam 2:22:57 + 02:571
3Syse,Astri Asker Skiklubb 2:29:28 + 09:281
4Asmyhr,Siri Vestfossen 2:33:49 + 13:493
5Grenan,Kristin Pettersen Norconsult 2:40:24 + 20:241
6Vråle,Tonje Drammens Ballklubb 2:40:44 + 20:442
7Widerøe,Anniken Aamodt Noteam 2:43:44 + 23:441
8Tesaker,Ingjerd Rustad I L 2:47:40 + 27:401
9Tenold,Mette Iren Noteam 2:56:01 + 36:011
10Torp,Kjersti Sturla 3:15:08 + 55:082
11Knutsen,Kari Noteam 3:16:28 + 56:281
12Bjøre,Anne Marie Sturla 3:32:49 +1:12:491
Resultatliste Kvinner 36-40Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Arnesen,Signe Astrup Hemin/opil 2:21:17 + 00:001
2Aalien,Janne Noteam 2:28:54 + 07:375
3Bendriss,Mariann Steine Celisa Capital BIL 2:41:59 + 20:421
4Rygh,Anne Merete Noteam 3:25:08 +1:03:511
5Hunstad,Anette H Drammen Strong 3:30:07 +1:08:501
6Svalund,Heidi Noteam 3:34:06 +1:12:491
DNSBjøre Glesne,Elisabeth Krødsherad IL 1
DNSKnuten,Inger Nesbru 1
Resultatliste Kvinner 41-45Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Land,Ann Kristin Konnerud IF 2:14:13 + 00:001
2Endresen,Cecilie Møller Dbk 2:27:27 + 13:146
3Fløtten,Solveig V.Spone IF 2:33:48 + 19:353
4Evjen,Siri Anette Aftenposten 2:40:30 + 26:1716
5Sollie,Bjørg Marit Ivrig 2:44:59 + 30:462
6Haraldsson,Kristin Rustad I L 2:52:18 + 38:051
7Kindem,Liv Fossum 2:54:54 + 40:411
8Kure,Toril Ros 3:09:30 + 55:171
9Sofienlund,Bodil Steen Noteam 3:17:08 +1:02:551
10Hyggen,Tonje Helene Ros 3:28:11 +1:13:581
11Bjørlo,Nina Karstensen Drammen Politi IL 3:30:12 +1:15:592
12Rygh,Ina Noteam 3:37:01 +1:22:481
Resultatliste Kvinner 46-50Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Tokheim,Berit Oppdal Lier IL 2:39:23 + 00:002
2Andresen,Hildegun Blaker IL 2:47:10 + 07:471
3Håøy,Annbjørg Rustad I L 2:47:40 + 08:171
4Sand-Hanssen,Wenche Noteam 2:50:08 + 10:451
5Engløk,Kjersti Svelvik If 3:24:13 + 44:502
6Lier Jensen,Kristin Noteam 3:24:15 + 44:521
7Thonhaugen,Anne Sørum Ros 3:28:09 + 48:461
8Østberg,Liv B Aron Skiklubb 3:43:12 +1:03:493
DNSBjølgerud,Hilde Noteam 1
Resultatliste Kvinner 51-55Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Nødset,Undis Veritas BIL 2:48:25 + 00:002
2Nilsen,Gerd Håland Sturla 2:50:43 + 02:1814
3Dahl,Solfrid Kvemo Sylling IF 3:03:46 + 15:213
4Sandvik,Toril Sturla 3:04:11 + 15:4617
5Boman-larsen,Karin Sturla 3:04:33 + 16:0819
6Warsla,Inger Nedre Sigdal IL 3:29:06 + 40:411
DNSDahl,Anne Karin Noteam 1
DNSKjølsøy,Mette Noteam 1
Resultatliste Kvinner 56-60Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Larsen,Marit Mjøndalen IF 2:36:05 + 00:0022
2Asmyhr,Frøydis Borge Vestfossen 2:40:23 + 04:183
3Larsen,Randi Asker Skiklubb 3:04:21 + 28:162
Resultatliste Kvinner 61-65Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Bryhn Hansen,Ellen Drafn 3:44:26 + 00:0014
Resultatliste Menn 17-18Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Heiberg,Bjørn Erik Sjåstad/V.Lier 1:59:25 + 00:001
2Sofienlund,Lage Steen Konnerud IF 2:07:09 + 07:441
3Aaserud,Fridtjof Vinn/sande 2:14:30 + 15:052
4Gåsvik,Sindre Andersen Lier IL 2:26:40 + 27:151
5Tanberg,Ole Martin P Drammen Sykkelklubb 2:29:05 + 29:401
6Stoveseth,Ola Bjørn Myhre Sport 2:59:07 + 59:421
7Østberg,Jon-henrik Aron Skiklubb 3:17:40 +1:18:151
DNSKnudsen,Eivind Åssiden If 1
Resultatliste Menn 19-20Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Helgesen,Ole Thomas Sjåstad/V.Lier 2:06:16 + 00:002
2Justad,Petter Sjåstad/V.Lier 2:18:51 + 12:352
3Dahl,Anders Kråkstad 2:23:15 + 16:591
4Lofterød,Bjørn Robert Noteam 2:43:20 + 37:041
Resultatliste Menn 21-25Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Gjone,Andreas Heming 1:59:34 + 00:001
2Eriksrud,Even Sjåstad/V.Lier 2:02:36 + 03:021
3Henriksen,Simen Bjørn Myhre Sport 2:03:43 + 04:093
4Bolstad,Gjermund Konnerud IF 2:04:29 + 04:551
5Borgen,Marius Spydeberg IL 2:19:06 + 19:321
6Poverud,Magnus Noteam 2:19:46 + 20:121
7Bomann-Larsen,Håkon Technip 2:25:35 + 26:012
8Kraugerud,Elling Noteam 2:27:54 + 28:201
9Jong,Fredrik Bull Ski Og Kajakk 2:32:47 + 33:131
10Iversen,Jon Anders Noteam 2:34:13 + 34:391
11Nygaard,Tor Magnus Skiforeningen 2:37:10 + 37:361
12Book,Vegard Horten Skiklubbb 2:37:59 + 38:253
13Østberg,Martin Aron Skiklubb 2:39:39 + 40:051
14Eriksrud,Petter Noteam 2:44:27 + 44:531
15Almquist,Simen Sjåstad/V.Lier 2:47:38 + 48:041
16Johansen,Jan Kristian Vsil 2:55:40 + 56:061
17Johansen,Kjetil S. Bjørn Myhre Sport 3:12:14 +1:12:402
18Sperlin,Espen Vsil 3:30:19 +1:30:451
DNSKvale,Knut Hellik Ntnui 1
Resultatliste Menn 26-30Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Sand,Arne Sjåstad/V.Lier 1:45:51 + 00:005
2Sand,Hans Erik Noteam 1:54:02 + 08:111
3Lundby,Hans Jørgen Klubb Ik 1:54:15 + 08:241
4Dybendal,Henning Bjørn Myhre Sport 1:55:51 + 10:002
5Stormo,Lars Petter D C K 1:57:38 + 11:472
6Lundberg,Vidar Soon Ff 2:02:57 + 17:062
7Jacobsen,Kristoffer Ernst & Young 2:04:42 + 18:512
8Molenaar,Erik Modum O-Lag 2:07:06 + 21:153
9Rø,Johannes Heming 2:07:52 + 22:011
10Sørstad,Gjermund Bærum Roklubb 2:09:04 + 23:133
11Lian,Fredrik Mohn Heming 2:09:08 + 23:171
12Leinaas,Jon Terje Noteam 2:09:47 + 23:561
13Sand-Hanssen,Tore Coop Norge BIL 2:10:01 + 24:102
14Rypdal,Lasse Danfoss BIL 2:16:29 + 30:381
15Bækken,Lars Ivar Scandia Consult 2:17:51 + 32:001
16Helmen,Søren Chr. Lier IL 2:18:27 + 32:364
17Erath,Stefan Schlinser Chaosclub 2:19:24 + 33:331
18Vik,Halvard Noteam 2:21:07 + 35:161
19Vik,Brage Bull Ski Og Kajakk 2:22:03 + 36:121
20Shetelig,Kaare Andreas Noteam 2:23:00 + 37:091
21Sunde,Jan Mohr Heming 2:23:58 + 38:071
22Braut,Inge-Morten Noteam 2:24:04 + 38:131
23Helmersmo,Henrik Veritas BIL 2:24:11 + 38:201
24Pedersen,Tormod Mehren Noteam 2:25:48 + 39:572
25Røneid,Sigbjørn Veritas BIL 2:29:18 + 43:271
26Pedersen,Eirik Edland Noteam 2:29:29 + 43:382
27Thorsheim,Andreas Schibsted BIL 2:30:54 + 45:031
28Solberg,Knut Noteam 2:30:56 + 45:051
29Trontveit,Jan Inge Lier IL 2:37:01 + 51:103
30Nelstrøm,Lasse Noteam 2:38:33 + 52:421
31Bøen,Ola Noteam 2:39:48 + 53:571
32Standal,Preben Noteam 2:50:53 +1:05:021
33Gundersen,Terje Bertel O Steen 2:52:17 +1:06:262
34Smaavik,Karl Noteam 3:02:31 +1:16:401
35Sæterkvist,Ronny Noteam 3:05:18 +1:19:271
36Larsen,Knut Lormann Noteam 3:08:23 +1:22:321
37Stokke,Kenneth Noteam 3:10:59 +1:25:081
38Iversen,Jørn Noteam 3:21:32 +1:35:411
DNSWestvold,Anders Noteam 1
DNSLarsen,Cato Nve Bil 2
DNSNielsen,Einar Noteam 1
DNSAndersen,Eirik Noteam 1
DNSSand,Hans Erik Sjåstad/V.Lier 1
DNSSundnes,Kristoffer Klp BIL 1
DNSJahnsen,Tommy Konnerud IF 1
Resultatliste Menn 31-35Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Bjørge,Eirik Gunnar Kjelsås 1:56:37 + 00:003
2Evensen,Torfinn Rustad I L 1:58:44 + 02:072
3Kylland,Håkon Drammens Ballklubb 1:59:26 + 02:4911
4Rasch-halvorsen,Mathias Oslofjord Triatlon 2:00:29 + 03:521
5Thagaard,Håkon Sem Osi 2:00:52 + 04:151
6Wiig,Rune Andre Veidekke IL 2:02:57 + 06:201
7Øiseth,Klaus Asker Skiklubb 2:03:25 + 06:481
8Handeland,Roald Sauda IL 2:03:26 + 06:492
9Brobakken,Atle Klubb Ik 2:05:42 + 09:051
10Aass,Håvard Klubb Ik 2:06:36 + 09:591
11Stubberud,Frode Maxbo Torstvedt 2:08:32 + 11:554
12Stenersen,Bjørn-thomas Oslofjord Triatlon 2:11:11 + 14:342
13Nerigård,Oddarne Noteam 2:11:40 + 15:031
14Wille,Jon Camillo Noteam 2:11:49 + 15:121
15Hartz,Einar Søreng SK iklubb 2:14:10 + 17:331
16Bekken,Fredrik Drammen Roklubb 2:14:12 + 17:351
17Linnebo,Harald Eggen Noteam 2:14:28 + 17:511
18Green,Kjetil Aga BIL 2:15:24 + 18:472
19Hoftun,Lars Noteam 2:16:05 + 19:282
20Kågen,Torbjørn Gyldenløve Cigar Selsk 2:16:30 + 19:534
21Houge,Jochim Vetlo Aibel BIL 2:19:14 + 22:371
22Draugsvoll,Terje Bjørn Myhre Sport 2:20:15 + 23:381
23Tesaker,Harald Noteam 2:20:23 + 23:461
24Løver Jr,David Modum FIK 2:22:03 + 25:262
25Bergene,Tom Eiker Cykkelklubb 2:22:36 + 25:592
26Sande,Tommy Sørkedalen IL 2:22:57 + 26:201
27Førrisdal,Bård Liungen 2:23:50 + 27:131
28Fragått,Anders Øvre Sigdal IL 2:24:12 + 27:351
29Pettersson,Geir Noteam 2:26:59 + 30:221
30Jægtvik,Stian Noteam 2:27:07 + 30:302
31Strømme,Håvard Noteam 2:27:09 + 30:321
32Mikkelsen,Frode Hassel BIL 2:27:15 + 30:381
33Sæterli,Øyvind Buskerud Alpin 2:28:47 + 32:103
34Øpstad,Kjetil Bjørn Myhre Sport 2:31:44 + 35:074
35Johnsen,Jørn-are Manndalen 2:32:57 + 36:202
36Sauro,Trond Fmc Kongsberg Subsea 2:35:15 + 38:381
37Kristensen,Frode Borregaard Hellefoss 2:48:17 + 51:402
38Borge,Thommas R. Noteam 2:49:02 + 52:251
39Grevstad,Anders DnB NOR BIL 2:54:41 + 58:041
40Jacobsen,Michael Riis Noteam 3:00:06 +1:03:291
41Paasche,Carl Fredrik Noteam 3:02:47 +1:06:101
42Knudsen,Haakon Noteam 3:20:21 +1:23:441
43Hovelsås,Reidar Maxbo Torstvedt 3:32:31 +1:35:542
44Stellander,Bjørn Tore Hassel BIL 3:55:55 +1:59:181
DNFMyrvold,Mikkel Noteam 1
DNSEvensen,Bjørnar Noteam 1
DNSHorne,Lasse Noteam 1
DNSNebell,Roger Noteam 2
DNSThorstensen,Tage Grenland Sykkelklubb 1
Resultatliste Menn 36-40Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Slevikmoen,Frank Krødsherad IL 1:49:44 + 00:004
2Ahlsand,Torleif Kjelsås 1:52:50 + 03:061
3Evju,Bjørn Tore Birkebeineren 1:54:49 + 05:052
4Smith,Frode Nesodden If 1:57:04 + 07:203
5Byrkjeland,Jan Røa I L 1:57:06 + 07:223
6Transet,Hans Petter Ros 2:03:02 + 13:184
7Rud,Bjarne NIH 2:04:26 + 14:422
8Ek,Rune Liungen 2:06:35 + 16:517
9Myklemyr,Ole Johansen Birkebeineren 2:08:03 + 18:194
10Selvik,Tom Njørd Kajakk Klubb 2:08:57 + 19:131
11Berge,Jon Harald Drammens Ballklubb 2:09:14 + 19:302
12Kløvstad,Morten Liungen 2:09:33 + 19:4916
13Bendriss,Rachid Carnegie BIL 2:09:39 + 19:551
14Mørch,Karl Kristian Noteam 2:11:39 + 21:551
15Widerøe,Tom Noteam 2:13:16 + 23:321
16Brudal,Tommy Fossum 2:13:45 + 24:011
17Bueie,Anton Lier IL 2:14:10 + 24:262
18Myrvang,Frode Noteam 2:17:13 + 27:291
19Antonsen,Øyvind Drøbak Frogn 2:18:24 + 28:401
20Johannesen,Bjørn Bergkameratene SK i 2:18:59 + 29:151
21Jaksland,Ulf Bødalen 2:19:16 + 29:322
22Lund,Espen Drøbak Frogn 2:19:59 + 30:151
23Fevik,Audun Noteam 2:21:20 + 31:364
24Dreyer,Jørn Drøbak Frogn 2:21:49 + 32:051
25Tendal,Lars Noteam 2:22:38 + 32:541
26Solum,Anders Noteam 2:24:46 + 35:021
27Fossen,Jon Arne Sjåstad/V.Lier 2:25:12 + 35:284
28Aass,Audun Klubb Ik 2:26:25 + 36:411
29Hansen,Asbjørn R Gyldenløve Cigar Selsk 2:27:14 + 37:305
30Skari,Gard SAP Norge 2:28:13 + 38:291
31Strauman,Karl Jørgen Veritas BIL 2:28:46 + 39:021
32Skjold,Arild Ffi BIL 2:29:46 + 40:021
33Borka,Andre Noteam 2:30:49 + 41:051
34Flaten,Tommy Noteam 2:31:13 + 41:291
35Johansen,Svein Helge Noteam 2:34:46 + 45:021
36Moe,Tor Internova BIL 2:38:03 + 48:191
37Eriksen,Viggo Ipnett BIL 2:38:13 + 48:291
38Fuglevik,Jon Noteam 2:38:56 + 49:123
39Gundersen,Frode Noteam 2:41:30 + 51:461
40Abusdal,Torgeir Noteam 2:42:36 + 52:521
41Hunstad,Steinar Noteam 2:44:28 + 54:441
42Thorhallsson,Erik Noteam 2:45:02 + 55:181
43Hægh,Thomas Noteam 2:46:12 + 56:281
44Lyhus,Fred Sturla 2:46:17 + 56:331
45Hansen,Bjørn Trygve Noteam 2:49:16 + 59:322
46Bøhn,Kjetil Avv 2:50:02 +1:00:181
47Fanebust,Øyvind Noteam 2:50:57 +1:01:131
48Almklov,Robert Gyldenløve Cigar Selsk 2:52:38 +1:02:543
49Steen,Hans Olav Noteam 2:58:06 +1:08:221
50Carlsen,Peter Ros 3:00:59 +1:11:151
51Henriksen,Terje Hydro Oslo 3:01:42 +1:11:582
52Risøy,Henrik Oslo Lærerne 3:02:21 +1:12:372
53Hammersland,Ståle Eltek 3:02:45 +1:13:012
54Johannessen,Frode Birkebeineren 3:05:23 +1:15:391
55Nordanger,Roy Noteam 3:07:29 +1:17:451
56Nåtedal,Knut Ivrig 3:09:04 +1:19:201
57Sunde,Yngve Noteam 3:11:54 +1:22:101
58Sæther,Reidar Veidekke IL 3:15:32 +1:25:481
59Bostrøm,Roy Noteam 3:20:39 +1:30:551
60Rikardsen,Pål Noteam 3:35:07 +1:45:231
DNSNåtedal,Arne Ivrig 5
DNSGrorud,Christian Haslum 1
DNSGrenan,Håvard Noteam 1
DNSSæther,Reidar Noteam 1
DNSGomo,Terje Rye 2
Resultatliste Menn 41-45Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Fjell,Jon Gunnar Ros 1:49:44 + 00:001
2Vanberg,Paul Hank Williams Racing T 1:58:52 + 09:084
3Berstad,Ketil Heming 1:59:35 + 09:514
4Narjord,Einar Liungen 2:01:46 + 12:0212
5Jørgensen,Jan Tore Liungen 2:05:30 + 15:4620
6Sveinsson,Svein Hakon Dbk 2:05:59 + 16:158
7Bonden,Bernt Vinn/sande 2:07:29 + 17:4514
8Røkaas,Jan Morten Dobbl 2:09:05 + 19:2116
9Frøvoll,Geir Eggedal IL 2:10:10 + 20:261
10Braathen,Finn Norgesgruppen Bil 2:11:54 + 22:102
11Sendstad,Ragnar Noteam 2:15:28 + 25:444
12Hansen,Frank Dbk 2:15:56 + 26:125
13Hagen,Bjørn Anders Ros 2:18:26 + 28:423
14Holst,Eigil Danfoss BIL 2:18:53 + 29:091
15Mikalsen,Einar Nordre Sande 2:20:28 + 30:445
16Avdal,Trond Sjåstad/V.Lier 2:22:51 + 33:0712
17Treffen,Tor Sjåstad/V.Lier 2:23:14 + 33:309
18Engell,Torgrim Ammerhamr Heath Bil 2:25:24 + 35:403
19Folland,Robert Ros 2:25:41 + 35:574
20Rasmussen,Sigmund Lier IL 2:26:08 + 36:242
21Ihlebæk,Tore Drøbak Frogn 2:28:05 + 38:211
22Dahl,Andreas Hof IL 2:28:15 + 38:311
23Andersen,Håkon Noteam 2:28:40 + 38:562
24Berggren,Petter Hassel BIL 2:32:57 + 43:131
25Hole,Ola Håvard Statens Vegvesen 2:33:11 + 43:274
26Kjenner,Lasse Eiker-Kvikk 2:34:38 + 44:541
27Skar,Espen Toyota Norge 2:36:00 + 46:1620
28Dagslet,Per Gunnar Ros 2:36:07 + 46:231
29Berg,Jan Erik Liungen 2:38:42 + 48:588
30Dahl,Håkon Kråkstad 2:38:51 + 49:071
31Lind,Håvard Birkebeineren 2:38:52 + 49:081
32Madsen,Arne Konnerud IF 2:40:49 + 51:059
33Gravdal,Knut Arnold Svelvik If 2:42:06 + 52:223
34Mediaa,Morten Noteam 2:45:08 + 55:241
35Klev,Halvor Bjørn Myhre Sport 2:47:23 + 57:391
36Fjellner,Arve Draka Kabel 2:53:45 +1:04:013
37Henriksen,Svein Noteam 2:58:09 +1:08:251
38Stuveseth,Olav Bjørn Myhre Sport 2:59:01 +1:09:171
39Øberg,Haakon W Drammen Strong 2:59:46 +1:10:022
40Reiersrud,Jens Morten Noteam 3:01:55 +1:12:111
41Syverinsen,Rune Noteam 3:10:06 +1:20:221
42Moen,Stein Kåre Hassel BIL 3:23:15 +1:33:311
DNFKristiansen,Arild Noteam 1
DNSLien,Arnljot Noteam 2
DNSBecher,Kjetil Liungen 13
DNSBaardseth,Nils Kristian Nexans 4
DNSHelgesen,Odd Ivar Sjåstad/V.Lier 1
DNSBye,Roar Modum FIK 5
Resultatliste Menn 46-50Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Nygaard,Per Ole Vestringen IL 2:01:31 + 00:004
2Indergaard,Ola Konnerud IF 2:07:51 + 06:2010
3Nybo,Jan Olav Rustad I L 2:09:37 + 08:061
4Gjørvaag,Roger Birkebeineren 2:12:51 + 11:201
5Bjølgerud,Sverre Kristian Vikersund IF 2:13:43 + 12:123
6Larsson,Terje Eiker Cykkelklubb 2:13:44 + 12:133
7Grepperud,Bjørn R Stabæk IF 2:13:54 + 12:231
8Justad,John Heming 2:14:28 + 12:571
9Lund,Jan Fredrik Kjelsås 2:16:04 + 14:331
10Ellefsen,Vidar Promitek BIL 2:16:28 + 14:571
11Galleberg,Håvard Nordre Sande 2:21:43 + 20:121
12Syverstad,Jens Arvid Halden SK 2:23:08 + 21:371
13Nordhagen,Eirik Noteam 2:23:34 + 22:031
14Haugen,Nils Liungen 2:27:07 + 25:3624
15Todal,Geir Holeværingen 2:27:51 + 26:201
16Persen,Morten Røa I L 2:29:11 + 27:401
17Kjørmo,Øivind Noteam 2:30:52 + 29:212
18Klemetsdal,Gunnar Ås IL 2:30:56 + 29:252
19Kvale,Hans Håvard Noteam 2:31:10 + 29:3914
20Prestmo,Eirik Holeværingen 2:34:35 + 33:042
21Lobben,Roar Hokksund IL 2:38:11 + 36:402
22Tyse,Egil Halvorsen Hokksund IL 2:42:50 + 41:193
23Skjønvold,Helge Noteam 2:43:22 + 41:513
24Vik,Jakob Idrettens Hus BIL 2:47:14 + 45:431
25Engløk,Tor Svelvik If 2:49:06 + 47:354
26Andresen,Øistein Blaker IL 2:50:25 + 48:541
27Nikolaisen,Raymond Maxbo Torstvedt 2:52:20 + 50:491
28Jensen,Jan Trygve Noteam 2:56:02 + 54:311
29Bjørlo,Eirik Noteam 3:14:16 +1:12:451
30Ebbestad,Håvard Selby Svelvik If 3:21:24 +1:19:534
31Sørensen,Bjørn Helge Mjøndalen IF 3:25:20 +1:23:492
32Fjeld,Per Espen Noteam 3:27:58 +1:26:271
DNFHodt,Finn Konnerud IF 5
DNFRabben,Jon Noteam 1
DNSHjelde,Finn M Noteam 1
DNSØie,Harry Tormod Noteam 1
DNSRøine,Pål Asker Skiklubb 1
DNSHeir,Trond Noteam 2
Resultatliste Menn 51-55Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Nygaard,Oddvar Drammen Politi IL 1:56:13 + 00:0025
2Thorn,Espen Multiconsult B I L 2:07:07 + 10:543
3Avdal,Vidar Birkebeineren 2:08:23 + 12:1016
4Jacobsen,Svein S Tyrving 2:08:47 + 12:344
5Endresen,Jan Otterstad Nordea 2:12:18 + 16:0523
6Andreassen,Frode Draka Kabel 2:14:58 + 18:4520
7Skretteberg,Arne Modum FIK 2:14:59 + 18:464
8Korbijn,Florus Sturla 2:22:33 + 26:2014
9Auråen,Einar Noteam 2:23:01 + 26:481
10Hansen,Herman Iver Maxbo Torstvedt 2:25:54 + 29:413
11Halvorsen,Børre Sturla 2:26:50 + 30:3710
12Ramton,Karl Noteam 2:27:19 + 31:0610
13Horn,Helge IF BIL 2:28:54 + 32:415
14Fredheim,Dag Trøsken IL 2:34:32 + 38:193
15Bjørndalen,Arne Noteam 2:34:53 + 38:404
16Olsen,Terje Olav Sykehuset Buskerud 2:39:22 + 43:091
17Nybakken,Helge Hil Nsb 2:48:27 + 52:1426
18Vig,Jens Drammen Strong 2:55:50 + 59:3710
19Swift,Jørn Erik Ros 2:58:55 +1:02:421
20Johansessen,Asle Noteam 3:00:24 +1:04:111
21Eriksen,Tom S. Dbk 3:07:37 +1:11:2425
22Halvorsen,Kjell Noteam 3:09:17 +1:13:049
23Sundling,Glenn Drammen Kom.BIL 3:44:32 +1:48:191
DNSDahl,Jon Hassel BIL 1
DNSJelstad,Rolf Nesbygda If 2
DNSEriksrud,Vidar Sjåstad/V.Lier 23
Resultatliste Menn 56-60Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Gulbrandsen,Hans Petter Berger IL 2:06:04 + 00:0014
2Sand,Jon Sjåstad/V.Lier 2:12:38 + 06:3419
3Sjøberg,Nils Olav Røa I L 2:16:57 + 10:531
4Karlsen,Svein Harald Noteam 2:19:07 + 13:031
5Kolsrud,Harald Asker Skiklubb 2:19:53 + 13:4915
6Olsen,Jørn Bue Asker Skiklubb 2:21:09 + 15:054
7Fedje,Steinar Sturla 2:22:17 + 16:1325
8Jansen,Arild Asker Skiklubb 2:23:06 + 17:027
9Erichsrud,Dag DnB NOR BIL 2:25:30 + 19:2611
10Rugland,Karsten Sjåstad/V.Lier 2:28:08 + 22:0419
11Johnsen,Karl Joh. Drammen Kom.BIL 2:36:04 + 30:0027
12Eriksen,Asbjørn Sturla 2:47:49 + 41:4514
13Øvrebø,Per Ski BK 2:49:22 + 43:181
14Johansen,Ragner Vikåsen IL 2:49:31 + 43:277
15Syvertsen,Tore Konnerud IF 2:50:23 + 44:199
16Vestre,Jan Hans Noteam 2:51:52 + 45:483
17Christensen,Petter Asker Skiklubb 2:58:13 + 52:091
18Holter,Roar Drammen Strong 2:59:26 + 53:2216
19Syse,Aslak Uio BIL 3:00:36 + 54:321
20Rustand,Magne Protan BIL 3:03:07 + 57:0327
21Selsaas,Kjell Egil Bærum Skiklubb 3:12:59 +1:06:553
22Lund,Harald Drammen Strong 3:13:51 +1:07:475
23Nyborg,Arild Mesta B I L 3:24:03 +1:17:5921
24Wetterstad,Helge Kom.funk.BIL 3:25:04 +1:19:009
25Kristiansen,Ragnar Fet SK iklubb 3:35:36 +1:29:328
26Lande,Knut Noteam 4:21:28 +2:15:241
DNSSkjelland,Svein Arne Bærum Kommune BIL 1
Resultatliste Menn 61-65Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Flaten,Olav Hisøy Ok 2:16:17 + 00:001
2Grønhovd,Kjell Vikersund IF 2:24:58 + 08:4131
3Barbo,Atle Posten IL 2:43:10 + 26:532
4Martinsen,Reidar Nordvågen BIL 2:47:54 + 31:371
5Myhra,Jens R. Drammen Strong 2:48:39 + 32:2221
6Eriksen,Eirik Drammen Kom.BIL 2:50:45 + 34:2820
7Kjus,Per Draka Kabel 2:52:05 + 35:484
8Reistad,Helge N. Sigdal If 2:58:05 + 41:4816
9Knutsen,Jan Georg Sturla 3:04:08 + 47:5134
10Lærum,Helge Drammen Kom.BIL 3:07:26 + 51:091
11Skaar,Gunnar Trøsken IL 3:08:28 + 52:1113
12Gulhaugen,Kåre Langeteig Lbs 3:10:55 + 54:3836
13Mortensen,Thor Drammen Kom.BIL 3:12:53 + 56:3634
14Grinderud,Erik Drammen E-Verk 3:49:00 +1:32:4336
15Halvorsen,Svein O. Sturla 4:13:04 +1:56:477
DNSLarsen,Helge Mjøndalen IF 27
Resultatliste Menn 66-70Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Lunde,Odd H. Vestfossen 2:29:27 + 00:0014
2Gundersen,Per Ros 2:32:36 + 03:0934
3Sanden,Arne Hokksund IL 2:34:11 + 04:443
4Frøvoll,Elling Drafn 2:37:41 + 08:1419
5Pettersen,Tormod Drammen Strong 2:40:37 + 11:1033
6Arnslett,Per Sturla 2:49:55 + 20:2833
7Simenstad,Terje Kongsberg IF 2:55:51 + 26:241
8Bjørneklett,Arvid D N M 3:03:43 + 34:163
9Vik,Knut Birkebeineren 3:03:48 + 34:2116
10Christensen,Oddvar Sturla 3:06:47 + 37:2036
11Lau,Jack Søre Ål IL 3:16:17 + 46:5036
12Hafskjold,Per Drafn 3:18:59 + 49:3234
13Nordli,Jan Mjøndalen IF 3:44:56 +1:15:2917
Resultatliste Menn 71-75Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Aamodt,Reidar Nydalen Skiklubb 2:43:56 + 00:0011
2Weseth,Dagfinn Horten Skiklubbb 3:12:20 + 28:2424
3Jacobsen,Ivar Sturla 4:07:10 +1:23:145
Resultatliste Menn 76+Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Hilsen,Karl Næss Modum O-Lag 2:38:59 + 00:0012
2Riis,Einar Sylling IF 2:54:07 + 15:0828
3Strand,Tore Sturla 4:50:00 +2:11:0129

Hjemmeside:Thorleif Haug Skifestival Kontakt e-post adresse: post@drammen-strong.no

Levert av IdrettenOnline