Resultatliste per klasse

Menn 16-19 |  Menn 20-24 |  Menn 25-29 |  Menn 30-34 |  Kvinner 16-19 |  Kvinner 20-24 | 
Kvinner 25-29 |  Kvinner 30-34 |  Kvinner 35-39 |  Kvinner 40-44 |  Kvinner 45-49 |  Kvinner 50-54 | 
Kvinner 55-59 |  Kvinner 60-64 |  Menn 35-39 |  Menn 40-44 |  Menn 45-49 |  Menn 50-54 | 
Menn 55-59 |  Menn 60-64 |  Menn 65-69 |  Menn 70-74 |  Menn 75+ | 

Resultatliste Menn 16-19Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Skjeggerud,Fredrik Ringkollen Hønefoss 1:53:30 + 00:001
2Justad,Petter Sjåstad/V.Lier 2:06:36 + 13:061
3Helgesen,Ole Thomas Sjåstad/V.Lier 2:08:08 + 14:381
4Jelstad,Stian S. Vikersund IF 2:11:11 + 17:411
5Hovland,Stian Mjøndalen IF 2:12:49 + 19:191
6Dahl,Henrik Konnerud IF 2:54:54 +1:01:241
Resultatliste Menn 20-24Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Bergerud,Lars Ringkollen Hønefoss 1:47:46 + 00:001
2Torgersen,Kristian Krødsherad IL 1:49:59 + 02:131
3Bjerregaard,Eirik Krødsherad IL 1:53:35 + 05:492
4Bøen,Christian Wiig Bækkelaget S K 2:01:03 + 13:171
5Avdal,Jan Vidar Noteam 2:02:23 + 14:372
6Blom,Lasse Eiker-Kvikk 2:07:02 + 19:161
7Henriksen,Simen Bjørn Myhre Sport 2:11:33 + 23:472
8Nilsen,Dag André Eggedal IL 2:14:33 + 26:471
9Bull Hansen,Kim Are Maxbo Torstvedt 2:39:03 + 51:171
10Aamann,Erik Noteam 2:41:23 + 53:371
11Jahnsen,Tommy Noteam 2:41:24 + 53:381
12Rivelsrud,Morten Noteam 2:42:15 + 54:291
13Hansen,Tor Arne Noteam 2:48:45 +1:00:591
Resultatliste Menn 25-29Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Sand,Arne Sjåstad/V.Lier 1:44:32 + 00:003
2Fakstad,Stig Morten Vest-torpa Ul 1:49:59 + 05:271
3Gavoll-Hansen,Kenneth Bouvet AS 1:51:35 + 07:031
4Eriksrud,Rolv Sjåstad/V.Lier 1:53:26 + 08:541
5Aas,Jens Oslo Cykkelklubb 1:54:27 + 09:552
6Bomann Larsen,Torstein Drammens Ballklubb 1:55:00 + 10:283
7Jensen,Leif Oddvin Sportsidiot.com 1:57:40 + 13:082
8Henriksen,Thorben Sandar Renovasjon 1:58:43 + 14:111
9Sundal,Frode Kdc 2:00:18 + 15:461
10Vatne,Kjetil Hydro Oslo 2:01:55 + 17:232
11Rønning,Karsten Drammens Ballklubb 2:02:15 + 17:436
12Molenaar,Erik Modum O-Lag 2:04:54 + 20:222
13Solberg,Dag Bækkelaget S K 2:05:08 + 20:361
14Hodt Bjerke,Petter Dnv 2:06:49 + 22:171
15Wiker,Odd Kristian Rustad I L 2:09:28 + 24:561
16Wiger,Øyvind Vikersund IF 2:09:37 + 25:052
17Fulford,Stephen Sturla 2:11:12 + 26:403
18Skretteberg,Wiggo Modum FIK 2:15:04 + 30:322
19Martinsen,Trond Cato Modum O-Lag 2:16:38 + 32:062
20Ekeland,Lars Hydro Oslo 2:17:22 + 32:502
21Fredriksen,Jarle Glom/nit Elite 2:21:15 + 36:431
22Ludvigsen,Erik Vestre Nøste Skibataljon 2:23:16 + 38:442
23Borgen,Tormod Svelvik Sykkel Klubb 2:28:17 + 43:451
24Nilsen,Kjell Ingebret Noteam 2:33:54 + 49:221
25Maugerud,Gunnar Flesberg IL 2:34:21 + 49:492
26Pedersen,Tormod Mehren Noteam 2:36:17 + 51:451
27Trontveit,Jan Inge Lier IL 2:42:58 + 58:261
28Gundersen,Terje Bertel O Steen 2:47:06 +1:02:341
29Helmen,Søren Chr. Lier IL 2:47:30 +1:02:582
30Løvgren,Emil Simula Bil 2:49:57 +1:05:251
31Olsen,Hans Christian Drammen Strong 2:50:34 +1:06:024
32Edland Pedersen,Eirik Noteam 2:56:17 +1:11:451
DNSVinsvold,Nils Harald Mjøndalen IF 4
Resultatliste Menn 30-34Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Eritsland,Asbjørn Drammens Ballklubb 1:53:38 + 00:002
2Ekroll,David Palmar Drammens Ballklubb 1:55:29 + 01:512
3Stradenæs,Tallak Platou I L 1:56:17 + 02:391
4Brustad,Stig Aker Kværner BIL 1:58:00 + 04:221
5Reusch,Cristian Heming 1:58:06 + 04:281
6Aalien,Trond Eggedal IL 1:59:27 + 05:492
7Warloff,Håkon Drammens Ballklubb 1:59:55 + 06:174
8Høiås,Rune Bjørn Myhre Sport 2:02:17 + 08:399
9Ødeskaug,Øivind Bergkameratene 2:02:18 + 08:402
10Lande,Steinar Høydalsmo I L 2:02:54 + 09:161
11Bjørge,Eirik Gunnar Kjelsås 2:04:58 + 11:201
12Stubberud,Frode Maxbo Torstvedt 2:06:18 + 12:402
13Nyland,Hans Olav Norconsult 2:06:21 + 12:431
14Hokstad,Vegard Eidsvold Turn 2:07:01 + 13:231
15Østensen,Rolf Erling Bjørn Myhre Sport 2:08:46 + 15:082
16Øpstad,Kjetil Bjørn Myhre Sport 2:09:46 + 16:083
17Gomo,Terje Rye 2:14:20 + 20:421
18Ragvin,Dag Steinar Ørn 2:17:09 + 23:311
19Weimoth,Per Rune Aga BIL 2:17:52 + 24:142
20Utby,Arvid Sturla 2:17:58 + 24:201
21Kågen,Torbjørn Gyldenløve Cigar Selskab 2:18:12 + 24:342
22Winnes,Rune A-Team 2:18:21 + 24:431
23Platou,Hans-Christian Drammens Ballklubb 2:19:48 + 26:102
24Halle,Øystein Nycomed B I L 2:21:46 + 28:081
25Berge,Jon Harald Drammens Ballklubb 2:22:27 + 28:491
26Sæterli,Øyvind Buskerud Alpin 2:25:18 + 31:402
27Jægtvik,André DnB NOR BIL 2:26:00 + 32:221
28Bergene,Tom Drammen Klatreklubb 2:26:37 + 32:591
29Karlsen,Eddie Maxbo Torstvedt 2:26:43 + 33:051
30Langhelle,Alf-Anders Noteam 2:27:10 + 33:321
31Østbye,Pål Remy Noteam 2:27:23 + 33:451
32Skarbekk,Jan-Erik Svene I L 2:28:10 + 34:321
33Larsen,Rune Drammen Klatreklubb 2:34:37 + 40:591
34Johnsen,Jørn-Are Manndalen 2:40:05 + 46:271
35Hansen,Asbjørn R Gyldenløve Cigar Selskab 2:40:11 + 46:334
36Berven,Geir Sturla 2:41:14 + 47:361
37Hansen,Bjørn Trygve Noteam 2:43:09 + 49:311
38Berget,Øyvind Flesberg IL 2:48:07 + 54:292
39Løvgren,Mauritz Noteam 2:48:30 + 54:521
40Skjolden,Glenn Noteam 2:53:07 + 59:291
41Christiansen,Randi Noteam 3:01:42 +1:08:041
42Hovelsås,Reidar Maxbo Torstvedt 3:12:44 +1:19:061
43Kapstad,Øystein Noteam 3:13:27 +1:19:491
DNFBeheim,Jørn Lier Bk 1
DNSKjenaas,Stig Svene I L 1
DNSHellerud,Odd Inge Vestre Spone IL 2
DNSChiodera,Even N M D/sportsidiot.com 1
DNSPettersen,Torgeir Mjøndalen IF 1
Resultatliste Kvinner 16-19Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Næss,Guro Lysaker Eiker O-Lag 3:01:51 + 00:002
Resultatliste Kvinner 20-24Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Øverby,Mette Fossum 2:11:59 + 00:001
2Bartnes,Catharina C. Il Heming 2:22:39 + 10:401
3Asmyr,Kjersti Vestfossen 2:28:59 + 17:001
Resultatliste Kvinner 25-29Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Sundal,Guro Rikshospitalet 2:09:31 + 00:001
2Asmyhr,Siri Vestfossen 2:18:53 + 09:222
3Halvorsen,Elisabeth Noteam 3:04:34 + 55:031
4Hafskjold,Liv Drafn 3:44:41 +1:35:101
5Haakseth,Anne Sofie Drafn 3:46:38 +1:37:071
Resultatliste Kvinner 30-34Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Kopland,Kristin Noteam 2:23:30 + 00:004
2Sønsteby,Karin S K Vidar 2:25:11 + 01:411
3Berling,Ragnhild Ullevål Sykehus Bil 2:29:28 + 05:581
4Aalien,Hilde Marie Normann Noteam 2:36:28 + 12:581
5Vråle,Tonje Drammens Ballklubb 2:41:10 + 17:401
6Olsen,Anne Mia Sykehuset Asker Og Bærum H F 2:48:04 + 24:342
7Bredesen,Lill Tone Svelvik If 3:04:23 + 40:531
8Lieng,Anita Svelvik O-Lag 3:34:05 +1:10:351
DNSBredesen,Lill-Tone Berger IL 1
Resultatliste Kvinner 35-39Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Land,Ann-Kristin Konnerud IF 2:20:56 + 00:006
2Liverud,Hege Charlotte Trykk Service 2:23:26 + 02:303
3Besseberg,Anne Marie Birkebeineren 2:25:32 + 04:362
4Ranvik,Anne Marie Drammens Ballklubb 2:33:33 + 12:373
5Bolstad,Synnøve Thoresen Noteam 2:44:38 + 23:421
6Mjølnerød,Tone Noteam 3:08:05 + 47:091
7Folkestadås,Ane Kristin Hydro Aluminium 3:12:54 + 51:581
DNSHavre,Margrethe Drammens Ballklubb 2
Resultatliste Kvinner 40-44Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Evjen,Siri Anette Aftenposten 2:36:38 + 00:0014
2Fløtten,Solveig V.Spone IF 2:48:58 + 12:201
3Theodorsen,Ellen Marie Drammens Ballklubb 2:58:26 + 21:489
4Bjørlo,Nina K Svelvik If 3:29:12 + 52:341
5Nilsen,Liss Svelvik If 4:28:38 +1:52:001
Resultatliste Kvinner 45-49Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Nilsen,Gerd Håland Sturla 2:42:01 + 00:0012
2Skalstad,Tone Øren Sturla 2:57:48 + 15:471
3Dahl,Solfrid Kvemo Sylling IF 2:59:50 + 17:491
4Jerkø,Marianne Asker Skiklubb 3:01:15 + 19:141
5Østberg,Liv B Aron Skiklubb 3:37:45 + 55:441
Resultatliste Kvinner 50-54Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Asmyhr,Frøydis Borge Vestfossen 2:36:58 + 00:002
2Boman-Larsen,Karin Sturla 2:50:38 + 13:4018
3Gautneb,Jorun Sturla 3:34:33 + 57:351
Resultatliste Kvinner 55-59Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Larsen,Marit Mjøndalen IF 2:34:11 + 00:0020
2Kirch,Anne Karin Konnerud IF 2:38:48 + 04:376
3Løvgren,Eva Sturla 3:04:20 + 30:094
Resultatliste Kvinner 60-64Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Fossen,Elin Sturla 2:38:19 + 00:0019
2Arnø,Ranveig Drafn 3:14:59 + 36:4018
Resultatliste Menn 35-39Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Aalien,Knut Eggedal IL 1:51:32 + 00:006
2Byrkjeland,Jan Røa I L 1:53:29 + 01:572
3Bruland,Haavard Lyn 1:55:30 + 03:581
4Evju,Bjørn Tore Birkebeineren 1:56:25 + 04:531
5Gundersen,Erlend Boc 1:56:30 + 04:585
6Kløvstad,Morten Liungen 1:57:18 + 05:4614
7Transet,Hans Petter Nærsnes og Årås 1:59:46 + 08:142
8Bonden,Bernt Noteam 2:03:15 + 11:4312
9Myklemyr,Ole Johansen Birkebeineren 2:04:54 + 13:222
10Grande,Øystein Abb Norsk Kabel BIL 2:06:25 + 14:531
11Bye,Roar Modum FIK 2:06:56 + 15:243
12Haug,Hallgeir Moelven Bil 2:07:04 + 15:321
13Langen,Svend Konnerud IF 2:08:50 + 17:181
14Jakobsen,Geir Vinje IL 2:08:54 + 17:223
15Fevik,Audun Noteam 2:09:30 + 17:582
16Larsen,Kim Aarli Skeid 2:10:51 + 19:193
17Larsen,Per Erik Sandefjord Kommune Bil 2:15:27 + 23:5512
18Berg,Rolf Liungen 2:15:30 + 23:581
19Karlsen,Frode Liungen 2:15:35 + 24:031
20Drangsland,Rune Noteam 2:16:55 + 25:231
21Andersen,Håkon Svelvik Sykkel Klubb 2:18:43 + 27:111
22Andersen,Per-Olav Birkebeineren 2:20:57 + 29:251
23Eriksen,Helge Ros 2:21:48 + 30:161
24Berg,Odd Erik Liungen 2:22:13 + 30:4111
25Aasland,Jan Henrik Liungen 2:22:14 + 30:421
26Flagstad,Ketil Scandia Consult 2:24:41 + 33:091
27Næss,Vidar Svelvik Sykkel Klubb 2:25:09 + 33:371
28Fossen,Jon Arne Sjåstad/V.Lier 2:26:37 + 35:052
29Fuglevik,Jon Noteam 2:35:31 + 43:591
30Folland,Robert Noteam 2:40:37 + 49:051
31Lien,Arnljot Noteam 2:45:16 + 53:441
32Røgeberg,Erik Elopak BIL 2:52:14 +1:00:422
33Sommerstad,Kristian Vinn/sande 2:55:44 +1:04:121
34Andersen,Vidar Noteam 3:08:00 +1:16:281
35Jonassen,Sten Erik Noteam 3:15:14 +1:23:421
36Støa,Svein Tore Noteam 3:20:18 +1:28:461
37Rognlien,Espen Olav Thon Bedr. Idrett 3:26:10 +1:34:381
38Fjellner,Arve Draka Kabel 3:42:59 +1:51:271
39Reppesgård,Tore Ep As 4:01:53 +2:10:211
DNSVerpe,Åge Noteam 1
DNSRollum,Per Christian Heming 6
DNSGulbrandsen,Bjørn Il Heming 4
Resultatliste Menn 40-44Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Aaby,Kristen Nedre Sigdal IL 1:46:13 + 00:0012
2Hennum,Nils Ragnar Lier IL 1:52:11 + 05:5812
3Vanberg,Paul Hank Williams Racing Team 1:55:34 + 09:212
4Cramer,Lasse Glassverket IF 1:58:29 + 12:168
5Jørgensen,Jan Tore Liungen 2:00:04 + 13:5118
6Skogsholm,Jan Erik Ringkollen Hønefoss 2:00:38 + 14:252
7Lid,Tor Einar Høydalsmo I L 2:01:50 + 15:371
8Teigen,Torfinn Sparebank1 2:02:50 + 16:3713
9Gjølme,Vidar Rye 2:03:37 + 17:243
10Juveli,Ole-Arthur Konnerud I L O-Gruppe 2:04:51 + 18:383
11Stedje,Jens Drammen Politi IL 2:05:29 + 19:163
12Weberg,Trond Noteam 2:06:26 + 20:137
13Becher,Kjetil Liungen 2:07:10 + 20:5712
14Yri,Stein Liungen 2:07:12 + 20:5910
15Jakobsen,Svein Ove Vinje IL 2:08:54 + 22:413
16Skrede,Bjørn Skeid 2:09:02 + 22:491
17Hodt,Finn Konnerud IF 2:09:06 + 22:533
18Avdal,Trond Sjåstad/V.Lier 2:09:56 + 23:4311
19Christensen,Tom Oddvar Glassverket IF 2:10:06 + 23:5313
20Iversen,Egil Wickstrand Overtoppen 2:11:15 + 25:021
21Sendstad,Ragnar Livsnyterne 2:11:41 + 25:282
22Brennhovd,Ola Gol IL 2:12:23 + 26:101
23Treffen,Tor Sjåstad/V.Lier 2:15:03 + 28:507
24Sæle,Dag Ove Kfa Sandvika 2:16:47 + 30:341
25Dokken,Per B. Noteam 2:18:10 + 31:571
26Røkaas,Jan Morten Dbbl 2:21:50 + 35:3714
27Bjølgerud,Sverre Kr. Vikersund IF 2:23:21 + 37:082
28Lindberg,Sven Eiker Cykkelklubb 2:23:31 + 37:181
29Ask,Jørn Håvard Gjøvik Skiklubb 2:25:27 + 39:141
30Øynebråten,Magne Gol IL 2:25:30 + 39:171
31Engebretsen,Per Arne Kings 2:25:31 + 39:181
32Kvale,Hans Håvard Noteam 2:27:05 + 40:5212
33Baardseth,Nils Kristian Nexans 2:27:30 + 41:171
34Hagen,Bjørn Nå If 2:28:30 + 42:171
35Hartvedt,Sveinung Noteam 2:28:53 + 42:401
36Normann,Geir Bjørn Myhre Sport 2:29:39 + 43:262
37Bentsen,Morten Drammen 2:30:28 + 44:153
38Skar,Espen Toyota Norge 2:33:50 + 47:3718
39Formo,Hans-Einar Eiker Cykkelklubb 2:34:47 + 48:3412
40Andreassen,Egil Svelvik Sykkel Klubb 2:42:17 + 56:041
41Svensrud,Harald Kk-Bil 2:45:51 + 59:3820
42Berg,Jan Erik Lier IL 2:47:46 +1:01:336
43Øberg,Haakon W Drammen Strong 2:48:57 +1:02:441
44Skougstad,Håkon Spenncon 2:50:45 +1:04:321
45Hagen,Toralf Noteam 2:51:10 +1:04:571
46Hagen,Knut Rune Tinn Skilag 2:51:11 +1:04:581
47Gravdal,Knut A Svelvik If 2:53:50 +1:07:372
48Finkenhagen,Erik Joh. Birke'n Team 2:56:32 +1:10:192
49Bjørlo,Eirik Svelvik If 2:57:36 +1:11:239
50Søgård,Stig Noteam 2:57:50 +1:11:371
51Kristoffersen,Kai Noteam 3:08:05 +1:21:521
52Bruun,Håkon Aker Kværner BIL 3:12:48 +1:26:351
53Pettersen,Tom DnB NOR BIL 3:13:14 +1:27:011
54Ebbestad,Håvard Selby Svelvik If 3:24:38 +1:38:252
DNSSjuve,Kjetil Haslum 1
DNSStrømnes,Arvid Fredrikstad Sk 1
DNSKirkeng,Kjell Noteam 5
DNSBacker-Owe,Hans Jan Drammens Ballklubb 4
Resultatliste Menn 45-49Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Gjøvaag,Roger Synergi 1:58:24 + 00:002
2Nygaard,Per Ole Vestringen IL 2:00:21 + 01:572
3Knutsen,Even Drammens Ballklubb 2:02:45 + 04:211
4Indergaard,Ola Konnerud IF 2:04:50 + 06:268
5Tøftum,Roger Noteam 2:08:56 + 10:324
6Haugen,Nils Liungen 2:11:25 + 13:0122
7Høgseth,Øyvind Vinje IL 2:11:31 + 13:071
8Skretteberg,Arne Modum FIK 2:17:40 + 19:163
9Larsson,Terje Eiker Cykkelklubb 2:18:42 + 20:182
10Korbijn,Florus Sturla 2:18:57 + 20:3313
11Onshuus,Emil Konnerud IF 2:22:32 + 24:084
12Ramton,Karl Noteam 2:23:31 + 25:079
13Tyse,Egil Halvorsen Hokksund IL 2:26:43 + 28:192
14Engløk,Tor Svelvik If 2:30:26 + 32:022
15Bjørndalen,Arne Noteam 2:32:32 + 34:083
16Steinbakk,Arne Olav Svelvik Sykkel Klubb 2:33:35 + 35:111
17Hansen,Herman Iver Maxbo Torstvedt 2:34:10 + 35:462
18Josefson,Cay Anders Drammens Ballklubb 2:36:01 + 37:371
19Øverland,Leif Noteam 2:36:52 + 38:281
20Aasterud,Ingar Åmot IL 2:40:01 + 41:371
21Sauge,Erik Stabell Elopak BIL 2:40:16 + 41:523
22Vig,Jens Drammen Strong 2:45:57 + 47:339
23Unnli,Tom Drammen Strong 2:46:00 + 47:366
24Huse,Svein Terje Asker Skiklubb 2:46:33 + 48:091
25Nybakken,Helge Hil Nsb 2:54:14 + 55:5024
26Jensen,Jan Trygve Svelvik If 3:10:42 +1:12:181
27Saastad,Tron Beijer Electronics 3:11:33 +1:13:091
DNSHansen,Magne Jevnaker IF 3
DNSLeirvik,Gudmund Noteam 1
DNSKarlsen,Knut Stranden IL 5
Resultatliste Menn 50-54Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Nygaard,Oddvar Drammen Politi IL 1:50:47 + 00:0024
2Eriksrud,Vidar Sjåstad/V.Lier 1:55:22 + 04:3522
3Glomsrud,Bredo Gimle If 1:58:33 + 07:461
4Jelstad,Karl Vestre Spone IL 2:04:47 + 14:0019
4Sand,Jon Sjåstad/V.Lier 2:04:47 + 14:0017
6Thorn,Espen Multiconsult B I L 2:06:17 + 15:301
7Jacobsen,Svein S Tyrving 2:06:48 + 16:012
8Andreassen,Frode Nesbygda If 2:13:55 + 23:0819
9Schou,Knut Olav Drafn 2:15:13 + 24:267
10Rugland,Steinar Eggedal IL 2:15:49 + 25:0225
11Langum,Rolf Jr. Liungen 2:16:06 + 25:1920
12Halvorsen,Børre Sturla 2:16:28 + 25:418
13Aaserud,Lars Drammen Kom.BIL 2:19:59 + 29:1217
14Johansen,Børre A. Hydro B I L 2:25:07 + 34:2010
15Sommerstad,Per Efteløt IL 2:27:19 + 36:3214
16Flesjå,Jon Trøgstad Sk 2:32:32 + 41:451
17Eriksen,Tom S. Drammens Ballklubb 2:38:18 + 47:311
18Borgen,Svein Scandia Consult 2:42:57 + 52:106
19Kristoffersen,Bjørn Menigheten Guds Ord Oslo 2:43:22 + 52:351
20Olsen,Øystein Birkebeineren 2:43:43 + 52:5621
21Rustand,Magne Protan BIL 2:46:24 + 55:3725
22Holter,Roar Drammen Strong 2:56:42 +1:05:5513
23Voldhaug,Lars Statnett Bil 3:12:03 +1:21:161
DNSHansen,Fred Noteam 1
Resultatliste Menn 55-59Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Løvstad,Johnny Bull Ski Og Kajakk 2:02:22 + 00:001
2Hansen,Alf Hafslund BIL 2:06:59 + 04:374
3Rotegaard,Jan Flesberg IL 2:09:30 + 07:0814
4Haavind,Jan Asker Skiklubb 2:16:15 + 13:531
5Fedje,Steinar Sturla 2:16:35 + 14:1323
6Landaas,Svein Svelvik Sykkel Klubb 2:17:35 + 15:138
7Kolsrud,Harald Asker Skiklubb 2:18:52 + 16:3013
8Jansen,Arild Asker Skiklubb 2:18:54 + 16:321
9Amdam,Egil Noteam 2:26:17 + 23:5522
10Westgaard,Frank Svartskog If 2:27:59 + 25:371
11Grønhovd,Kjell Vikersund IF 2:28:33 + 26:1130
12Eek,Steinar Drammen Kom.BIL 2:29:15 + 26:5323
13Lødøen,Oddvin Røystad Kom BIL 2:32:15 + 29:539
14Johnsen,Karl Joh. Drammen Kom.BIL 2:32:21 + 29:5923
15Fossum,Roar Glassverket IF 2:32:33 + 30:1118
16Arnesen,Per Arne Noteam 2:40:13 + 37:511
17Reistad,Helge N. Sigdal If 2:40:52 + 38:3014
18Johansen,Ragner Vikåsen IL 2:44:18 + 41:566
19Syvertsen,Tore Konnerud IF 2:44:44 + 42:228
20Beheim,Einar Nve Bil 2:45:14 + 42:5215
21Bakken,Finn H. Solberg Sportsklubb 2:46:20 + 43:5820
22Eriksen,Asbjørn Oslo Havnevesen 2:47:13 + 44:5112
23Ekeland,Arvid Il Koll 2:49:10 + 46:4827
24Eriksen,Eirik Drammen Kom.BIL 2:52:41 + 50:1919
25Berling,Rolf Lærernes Idrettslag 2:53:12 + 50:501
26Gulhaugen,Kåre Langeteig Lbs 2:55:49 + 53:2733
27Vestre,Jan Hans Noteam 2:57:48 + 55:261
28Faugli,Per Einar Åssiden If 2:59:26 + 57:0432
29Tallaksrud,Per Solberg Sportsklubb 3:07:29 +1:05:0727
30Nyborg,Arild Mesta B I L 3:25:48 +1:23:2620
31Lande,Arne I L Skarphedin 3:29:51 +1:27:291
32Halvorsen,Svein O. Sturla 3:33:19 +1:30:575
33Gundersen,Gunnar Bertel O Steen 4:10:29 +2:08:071
DNSSelje,Steinar Sturla 1
DNSFurulund,Svein Erik Aftenposten 3
DNSPetersen,Leif Arne Fredrikstad Sk 1
DNSHansen,Egil Drafn 1
Resultatliste Menn 60-64Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Larsen,Helge Mjøndalen IF 2:18:01 + 00:0025
2Gundersen,Per Ros 2:26:14 + 08:1333
3Rugland,Karsten Sjåstad/V.Lier 2:26:39 + 08:3817
4Sanden,Arne Hokksund IL 2:28:30 + 10:292
5Frøvoll,Elling Drafn 2:29:12 + 11:117
6Simenstad,Terje Kongsberg IF 2:29:57 + 11:5633
7Rugeland,Arne Stein Eggedal IL 2:30:21 + 12:2019
8Myhra,Jens R. Drammen Strong 2:31:34 + 13:3319
9Løvli,Knut Sarpsborg Sykleklubb 2:33:01 + 15:001
10Hovland,Tore Noteam 2:33:49 + 15:4828
11Fougner,Jon C. Røa I L 2:38:45 + 20:447
12Treffen,Per Skiforeningen 2:48:23 + 30:2218
13Knutsen,Jan Georg Sturla 2:52:08 + 34:0732
14Grinderud,Erik Drammen E-Verk 2:54:23 + 36:2234
15Lau,Jack Søre Ål IL 2:58:25 + 40:2434
16Bjørneklett,Arvid D N M 3:00:47 + 42:461
17Skaar,Gunnar Trøsken IL 3:03:02 + 45:0112
18Utengen,Tor Utengen Bil 3:07:03 + 49:0230
19Hansen,Trond Drafn 3:07:06 + 49:0512
20Mortensen,Thor Drammen Kom.BIL 3:10:08 + 52:0733
21Lauritsen,Kjell Drafn 3:13:47 + 55:4614
22Hafskjold,Per Drafn 3:31:23 +1:13:2232
DNSSkaug,Per Lier IL 22
Resultatliste Menn 65-69Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Johannessen,Karl H. Heggedal IL 2:23:25 + 00:0011
2Lunde,Odd H. Vestfossen 2:23:28 + 00:0313
3Kristoffersen,Halvard Drafn 2:25:46 + 02:2127
4Korgerud,Nils Ådal IL 2:25:49 + 02:2426
5Hauge,Erik Kongsberg IF 2:31:08 + 07:4321
6Christensen,Oddvar Sturla 2:32:20 + 08:5534
7Pettersen,Tormod Drammen Strong 2:32:30 + 09:0532
8Stedje,Halvard Sogndal Il 2:43:45 + 20:202
9Eriksen,Sverre Norpapp B I L 2:46:22 + 22:5711
10Aamodt,Reidar Noteam 2:47:50 + 24:2510
11Arnslett,Per Sturla 2:53:28 + 30:0331
12Kolderup,Carl-Fredrik Stabæk IF 3:04:29 + 41:042
Resultatliste Menn 70-74Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Nordal,Jonn Liungen 2:32:28 + 00:0015
2Hilsen,Karl Næss Modum O-Lag 2:35:46 + 03:1811
3Johnsen,Erling Jarl Liungen 3:14:00 + 41:3211
Resultatliste Menn 75+Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Wang,Finn Drafn 3:38:14 + 00:0026
2Strand,Tore Sturla 4:15:18 + 37:0428
DNSGulliksen,Einar Lier IL 27

Hjemmeside:Thorleif Haug Skifestival Kontakt e-post adresse: post@hauern.no

24.11.08 19:52:07 eTiming versjon 3.0 Emit as

Lisensen tilhører: IL DRAMMEN-STRONG

Levert av IdrettenOnline