Thorleif Haugs Minneløp

Thorleif Haug Skifestival.

04.02.18

Resultatliste per klasse

Minneløpet Menn 15-16 |  Minneløpet Menn 17-18 |  Minneløpet Menn 19-20 |  Minneløpet Menn 21-25 |  Minneløpet Menn 26-30 | 
Minneløpet Menn 31-35 |  Minneløpet Menn 36-40 |  Minneløpet Menn 41-45 |  Minneløpet Menn 46-50 |  Minneløpet Menn 51-55 | 
Minneløpet Menn 56-60 |  Minneløpet Menn 61-65 |  Minneløpet Menn 66-70 |  Minneløpet Menn 71-75 |  Minneløpet Menn 76-80 | 
Minneløpet Kvinner 15-16 |  Minneløpet Kvinner 17-18 |  Minneløpet Kvinner 19-20 |  Minneløpet Kvinner 21-25 | 
Minneløpet Kvinner 26-30 |  Minneløpet Kvinner 31-35 |  Minneløpet Kvinner 36-40 |  Minneløpet Kvinner 41-45 | 
Minneløpet Kvinner 46-50 |  Minneløpet Kvinner 51-55 |  Minneløpet Kvinner 56-60 |  Minneløpet Kvinner 61-65 | 
Minneløpet Kvinner 66-70 | 
Halvhauern G13 |  Halvhauern G14 | 
Halvhauern Menn 19-20 |  Halvhauern Menn 26-30 |  Halvhauern Menn 31-35 |  Halvhauern Menn 36-40 |  Halvhauern Menn 41-45 | 
Halvhauern Menn 46-50 |  Halvhauern Menn 51-55 |  Halvhauern Menn 56-60 |  Halvhauern Menn 66-70 | 
Halvhauern J14 |  Halvhauern J15 |  Halvhauern J16 | 
Halvhauern Kvinner 19-20 |  Halvhauern Kvinner 26-30 |  Halvhauern Kvinner 31-35 | 
Halvhauern Kvinner 36-40 |  Halvhauern Kvinner 41-45 |  Halvhauern Kvinner 46-50 |  Halvhauern Kvinner 56-60 | 

Resultatliste Minneløpet Menn 15-16Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Rognebakke,Mathias Skourup Dbk 2:46:12 + 00:001
2Lauritzen,Henrik Ingen klubb 3:42:01 + 55:490
3Moen,Marius Drammen Skøiteklub 4:19:17 +1:33:050
Resultatliste Minneløpet Menn 17-18Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Treffen,Andreas Lillemoen Sjåstad/vestre Lier Il 2:07:56 + 00:001
2Undeland,Johan Kristian Sturla 2:39:39 + 31:431
3Flatland,Adam Jonathan Høybråten Og Stovner Hsil 3:04:25 + 56:291
4Heiberg,Per Oscar Ingen klubb 3:57:59 +1:50:030
Resultatliste Minneløpet Menn 19-20Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Sveaas,Jørgen Sjåstad/vestre Lier Il 2:06:35 + 00:001
2Andresen,Sindre Chr. Tyldum Lier Il-team Skiguard 2:33:06 + 26:312
3Svingheim,Håvard Landro Konnerud Il 2:35:01 + 28:263
4Jensrud,Theodor Ingen klubb 3:11:56 +1:05:211
DNSSvenning,Audun Midtbø Ingen klubb 0
Resultatliste Minneløpet Menn 21-25Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Karlsen,Aleksander Morsund Lier Il 2:12:11 + 00:001
2Lund,Jonas Kolderup Ingen klubb 2:29:32 + 17:211
3Fuglerud,Vetle Sjåstad/vestre Lier Il 2:37:46 + 25:354
4Ask,Andreas Ingen klubb 2:39:09 + 26:582
5Aslesen,Henrik Fet Sk 2:42:07 + 29:561
6Aaserud,August Sande Sportsklubb 2:47:08 + 34:575
7Lie Indergaard,Einar Finansakrobaten 3:00:19 + 48:081
8Teien,Eirik Sande Sportsklubb 3:04:28 + 52:171
DNSMagan,Haakon Skiforeningen 1
Resultatliste Minneløpet Menn 26-30Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Hulløen,Tor Einar Eggedal Il 2:02:48 + 00:004
2Breda,Mats Håkon Sande Sportsklubb 2:04:25 + 01:372
3Mølmen,Knut Sindre Konnerud Il 2:10:43 + 07:554
4Gurandsrud,Lars Knipen Kneikelag 2:11:15 + 08:275
5Nygaard,Håvard Bjørn Myhre Sport 2:21:14 + 18:2611
6Kristiansen,Rudi Oslostudentenes Idrettsklubb 2:24:05 + 21:171
7Nordhagen,Sindre Bane Nor (bil) 2:32:32 + 29:441
8Vassjø,Henrik Ingen klubb 2:34:02 + 31:141
9Bjertnes,Terje Faugstad Bjørn Myhre Sport 2:35:30 + 32:427
10Treffen,David Nmbui 2:38:24 + 35:363
11Sandholm,Eivind Eiker Kvikk 2:39:45 + 36:571
12Gullerud,Kjell Joggegruppa 2:39:52 + 37:043
13Bjørnstad,Johan Ingen klubb 2:42:03 + 39:152
14Vassjø,Kristoffer Ingen klubb 2:42:29 + 39:411
15Esnali,Sondre Ingen klubb 2:45:06 + 42:181
16Gewelt,Alexander Engedal Oslostudentenes Idrettsklubb 2:46:28 + 43:402
17Jørgensen,Kristian Ingen klubb 2:48:33 + 45:451
18Hervig,Nils Einar Team Intersport 3:06:14 +1:03:262
19Persen,Daniel Ingen klubb 3:17:19 +1:14:310
20Eriksen,Torstein Ingen klubb 3:29:39 +1:26:510
21Løvstad,Christian Ingen klubb 3:33:30 +1:30:420
22Fredheim,Håvard Ingen klubb 4:16:41 +2:13:530
Resultatliste Minneløpet Menn 31-35Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Nygård,Per Kristian Vestre Spone If 1:59:43 + 00:002
2Molandsveen,Dag Erik Eiker Kvikk 2:20:37 + 20:542
3Reinemo,Petter Bk-ski 2:22:42 + 22:592
4Justad,Petter Lier Skiløberforening 2:24:56 + 25:135
5Olaisen,Jan Magnus Konnerud Il 2:25:41 + 25:583
6Tveten,Vegar Bjørn Myhre Sport 2:26:33 + 26:503
7Engseth,Magnus Dr.techn.olav Olsen Bil 2:27:22 + 27:391
8Theodorsen,Lars Team Milslukern 2:28:54 + 29:113
9Lund,Kristoffer Aron Sk 2:29:45 + 30:027
10Wermskog,Jarle Ingen klubb 2:32:36 + 32:534
11Langestrand,Nils Martin Sande Sportsklubb 2:33:24 + 33:411
12Aune,Peder August Ingen klubb 2:37:15 + 37:321
13Løvstad,Magnus Ingen klubb 2:39:06 + 39:231
14Holm,Anders Bjørn Myhre Sport 2:39:46 + 40:031
15Granberg,Jørgen Ingen klubb 2:40:00 + 40:171
16Valestrand,Jørund Evjen Norconsult Bil 2:43:13 + 43:306
17Jahnsen,Stian Mrc Global 2:43:38 + 43:551
18Bakkan,Nils Glipptak Il 2:49:09 + 49:263
19Tovmo,Simen Konnerud Il 2:49:19 + 49:364
20Bjørge Johansen,Marius Sande Sportsklubb 2:50:42 + 50:592
21Moriggi,Vittorio Ingen klubb 2:52:33 + 52:501
22Jensen,Øyvind Røed Rødbysætra Aktivitetssenter 2:57:12 + 57:291
23Saunes,Halvor Cowi Bil 2:58:13 + 58:301
24Iaccarino,Daniel Ingen klubb 2:59:34 + 59:511
25Gunnulfsen,Jon-Terje Ingen klubb 3:00:38 +1:00:551
26Ruud,Matz Kurer 3:01:40 +1:01:571
27Prytz,Anders Jm Norge 3:05:55 +1:06:123
28Landsverk,Christian Ingen klubb 3:06:00 +1:06:171
29Aaserud,Stein Krill 3:08:55 +1:09:123
30Nilsen,Anders Lillemork Drammens Seilforening 3:09:31 +1:09:486
31Idal,Morten Drammen Uteliv 3:11:23 +1:11:401
32Eriksrud,Magnus Sørum Ey Bil 3:12:44 +1:13:013
33Bendiksen,Morten Ingen klubb 3:24:01 +1:24:180
34Ekeland,Anders Drafn 3:27:14 +1:27:310
35Bjerkan,Didrik Ingen klubb 3:28:52 +1:29:091
36Heiberg,Lars Ingen klubb 3:31:17 +1:31:344
37Koppergård,Håkon Ingen klubb 4:25:41 +2:25:580
DNFAbrahamsen,Svein Magnus Ingen klubb 0
DNSDahl,Henrik Ingen klubb 1
DNSHolm,Martin Blomhoff Ingen klubb 1
Resultatliste Minneløpet Menn 36-40Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Stormo,Lars Petter Team Braasport 2:10:28 + 00:0010
2Tollefsen,Roy-Arne Kongsberg If /team Sperre 2:14:40 + 04:122
3Eriksrud,Rolv Sjåstad/vestre Lier Il 2:15:46 + 05:187
4Holtan,Simen Ingen klubb 2:16:08 + 05:405
5Teigen,Øyvind Bolkesjø I.l. 2:16:30 + 06:024
6Småland,Torbjørn Osterøyil 2:20:00 + 09:321
7Haraldsrud,Ole Kristian Svelvik Idrettsforening 2:25:04 + 14:367
8Sand,Vegard Lyngvi Norconsult Bil 2:25:29 + 15:012
9Magnusson,Henrik Ingen klubb 2:25:41 + 15:138
10Vinsvold,Nils Harald Mjøndalen If 2:25:53 + 15:2510
11Spillum,Eirik Ingen klubb 2:27:22 + 16:542
12Bøhmer,Christian Aker Solutions 2:28:26 + 17:583
13Arnslett,Hans Ramboll 2:28:28 + 18:007
14Sand,Hans Erik Sjåstad/vestre Lier Il 2:29:57 + 19:297
15Jahnsen,Torstein Ingen klubb 2:34:34 + 24:061
16Book,Vegard Horten Skiklubb 2:35:31 + 25:034
17Moen,Stig Arne Ingen klubb 2:37:02 + 26:343
18Nygren,Tor-Christian Bærums Verk Og Hauger If 2:41:20 + 30:523
19Karlsen,Kristian Ingen klubb 2:42:22 + 31:541
20Aass,Lauritz Aass Bryggeri 2:46:49 + 36:213
21Torp,Christian Smestad Ingen klubb 2:46:57 + 36:291
22Trondsen,Tom Berger Ingen klubb 2:47:28 + 37:001
23Steiner,Fredrik Winnes Ingen klubb 2:48:43 + 38:156
24Gaasemyr,Dag Gaute Oslostudentenes Idrettsklubb 2:49:37 + 39:094
25Lier,Ragnvald Asker Skiklubb 2:50:29 + 40:011
26Syvertsen,Øivind Ingen klubb 2:50:42 + 40:141
27Lindbo,Jostein Fortum/herreklubben Coc 2:52:39 + 42:115
28Mogensen,Jarle Berger Ski Il 2:54:45 + 44:174
29Hole,Jostein Ingen klubb 2:55:21 + 44:532
30Sørstad,Gjermund Lier Il 3:00:23 + 49:555
31Kornmo,David Ingen klubb 3:03:56 + 53:281
32Svendsen,Bjørn Martin Øvrebø Deloitte 3:07:48 + 57:201
33Midbøe-Bjørnstad,Magnus Halvard 40 År 3:08:34 + 58:061
34Skinnes,Bjørn Ingar Drammen Strong 3:13:08 +1:02:401
35Svåsand,Runar Ingen klubb 3:22:32 +1:12:041
36Von Ubisch,Leopold Ingen klubb 3:23:20 +1:12:522
37Kiil,Audun Multiconsult Bil 3:23:33 +1:13:051
38Skaar,Kristian Rødbysætra Aktivitetssenter 3:26:34 +1:16:061
39Rustand,Carl Magne Ingen klubb 3:31:31 +1:21:030
40Finstad,Håkon Oslo Politis Idrettslag, Opil 3:39:47 +1:29:191
41Moen,Øyvind Ingen klubb 4:10:05 +1:59:371
42Abrahamsen,Ola Marheim Ingen klubb 4:18:09 +2:07:410
43Nes,Michael Jonas Forsvaret Kolsås Bil 4:26:40 +2:16:121
44Schou,Øyvind Drammens Tidende 4:34:24 +2:23:560
DNSSørum,Thomas Ingen klubb 0
DNSAarnæs,Sophus Statoil Asa 1
Resultatliste Minneløpet Menn 41-45Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Löwendahl,Per Göteborgs Skidklubb 2:21:14 + 00:002
2Rustadbakken,Tron Gardsgutta 2:24:50 + 03:366
3Lindgren,Lars Lier Skiløberforening 2:26:34 + 05:204
4Vik,Halvard Ingen klubb 2:27:05 + 05:516
5Stormo,Fredrik Drammen Ck 2:28:46 + 07:324
6Sageng,Runar Lyn Ski 2:29:25 + 08:115
7Hoftun,Lars Maskin Elektrisk 2:29:38 + 08:248
8Bomann-Larsen,Torstein Dbk 2:32:05 + 10:516
9Mohn,Dag Erlend Lohne Drammen Strong 2:34:15 + 13:0111
10Luther,Gunnar Berger Ski Il 2:34:40 + 13:266
11Aasen,Tom Christian Mjøndalen If 2:38:57 + 17:434
12Teigen,Hermod Teigen Jern Og Ski 2:39:47 + 18:336
13Eide,Björn Aker Solutions 2:42:56 + 21:425
14Mjøberg,Petter Horten Skiklubb 2:44:29 + 23:154
15Hermansen,Frede Wiberg Drøbak/frogn Il/ski 2:45:02 + 23:481
16Ranum,Tommy Sturla 2:47:17 + 26:032
17Seiersten,Kristian Tollan Dbr Xc 2:50:42 + 29:283
18Mathiesen,Thomas Hasle-løren 2:51:35 + 30:217
19Bakke,Thomas Ingen klubb 2:52:30 + 31:163
20Thorstad,Thomas Sande Sportsklubb 2:55:49 + 34:352
21Løvgren,Emil Sturla 2:55:53 + 34:3911
22Nysted,Helge Vestre Trysil Il 2:55:56 + 34:421
23Kristiansen,Vegard Ingen klubb 2:57:57 + 36:435
24Jørgensen,Frank Nve Bil 3:01:14 + 40:006
25Fismen,Morten Fossum 3:02:32 + 41:181
26Torp,Morten Sturla 3:03:28 + 42:144
27Laksholm,Frode Bjørn Myhre Sport 3:06:43 + 45:294
28Jonasen,Torger Magnus Dårlig Glid Og Null Feste 3:10:32 + 49:185
29Börner,Jan Ingen klubb 3:10:37 + 49:234
30Amundsen,Kjetil Ingen klubb 3:11:14 + 50:001
31Gabrielsen,Trond Asker Skiklubb 3:18:07 + 56:531
32Morfjord,Thomas Stokke Ski 3:19:06 + 57:522
33Røste,Arne Ingen klubb 3:21:02 + 59:484
34Tollefsen,Thomas Svelvik Idrettsforening 3:29:01 +1:07:471
35Moen,Øyvind Ingen klubb 3:31:39 +1:10:250
36Finstad,Asbjørn Konnerud Il 3:40:07 +1:18:531
37Nitter,Peter Fossum 3:46:02 +1:24:480
38Lauritzen,Bent-Håkon Ingen klubb 3:52:02 +1:30:480
39Djupvik Smedsrud,Halvard Ingen klubb 4:24:57 +2:03:430
40Chaemsathian,Rachapong Thailand Team Ski 5:01:07 +2:39:530
DNSHedemark Smith,Jan Erik Ingen klubb 0
DNSOpsal,Frithjof Herland Moss Ski-klubb 0
DNSBerg,Haakon Ingen klubb 3
DNSHeistad,Pål Gunnar Vinslukerne 2
DNSHornburg,Thomas Boe Fossum 0
DNSRogstad,Tom Henrik Team Itverket 1
Resultatliste Minneløpet Menn 46-50Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Eritsland,Asbjørn Gjesdal Ski 2:16:03 + 00:006
2Kihle,Ståle Konnerud Il 2:16:34 + 00:314
3Stubberud,Frode Peri Norge 2:20:25 + 04:2215
4Rud,Bjarne Lier Skiløberforening 2:20:57 + 04:5410
5Kløvstad,Morten Lier Skiløberforening 2:22:25 + 06:2227
6Wille,Jon Camillo Oseberg Skilag 2:23:12 + 07:095
7Skalstad,Roar Ingen klubb 2:23:33 + 07:307
8Melbye,Jon Einar Konnerud Il 2:24:34 + 08:314
9Wold,Håkon Dbk 2:25:13 + 09:105
10Johannessen,Tom Fet Sk 2:25:39 + 09:362
11Sætnan,Knut Jostein Oslo Politis Idrettslag, Opil 2:27:53 + 11:501
12Myklemyr,Arne Bjørn Myhre Sport 2:29:04 + 13:018
13Kalager,Lars Johan Botne Skiklubb 2:30:49 + 14:464
14Karlsen,Frode Ingar Lier Skiløberforening 2:32:44 + 16:418
15Hafskjold,Runar Koll Il 2:36:34 + 20:313
16Hansen,Bjørn Trygve Sturla 2:38:24 + 22:2112
17Ballestad,Jonas Ingen klubb 2:39:03 + 23:004
18Aasberg,Frode Bødalen If 2:39:47 + 23:441
18Raastad,Truls Ingen klubb 2:39:47 + 23:441
20Rognebakke,Øystein Dbk 2:40:20 + 24:177
21Røren,Arve Hauklien Ingen klubb 2:40:32 + 24:297
22Kalager,Hans Georg Il Ivrig 2:41:15 + 25:123
23Nymoen,Alf Vegar Ingen klubb 2:45:42 + 29:3910
24Aure,Arild Ingen klubb 2:45:50 + 29:471
25Leirvik,Arve Inge Lier Skiløberforening 2:45:59 + 29:566
26Branæs,Pål Ingen klubb 2:47:04 + 31:011
27Persia,Robert Ingen klubb 2:47:12 + 31:091
28Killingstad,Magne Konnerud Il 2:47:13 + 31:103
28Svenning,Kristoffer Engh Ingen klubb 2:47:13 + 31:107
28Moen,Lars Kjelsås 2:47:13 + 31:103
31Bodahl,Aslak Oppegård Il 2:49:04 + 33:015
32Skau,Ståle Ingen klubb 2:49:32 + 33:294
33Hansen,Asbjørn R Aron Sk 2:50:55 + 34:5211
34Sjølie,Øystein Ingen klubb 2:52:16 + 36:131
35Fjellhaug,Kristian Bødalen If / Vmware 2:52:34 + 36:311
36Tronvik,Øystein Andreas Lier Skiløberforening 2:53:28 + 37:254
37Fornæss,Sigurd Ingen klubb 2:57:21 + 41:182
38Bleka,Grim Ingen klubb 2:59:34 + 43:315
39Næss,Bjørn Erik Bergslien Storebrand Sport 3:02:24 + 46:2110
40Utgaard,Jon Olav Ingen klubb 3:05:42 + 49:396
41Augustsson,Simon Sk Rye 3:12:06 + 56:031
42Håkonsen,Kjetil Ingen klubb 3:14:21 + 58:184
43Dokset,Ketil Magnus Hræsvelg Il 3:15:05 + 59:024
44Helle,Jørn Ingen klubb 3:20:17 +1:04:145
45Myhre,Arve Åskollen Sykkel 3:21:42 +1:05:391
46Røvang,Odd Arne Midtkraft Bil 3:26:28 +1:10:251
47Jaksland,Knut Bødalen If 3:28:15 +1:12:125
48Sørbø,Richard Ingen klubb 3:31:40 +1:15:373
49Klokkerud,Håvard Ingen klubb 3:32:17 +1:16:142
50Heen,Torstein Aron Sk 3:50:11 +1:34:080
51Småge,Kjell Petter Team Evotek 3:55:31 +1:39:285
52Gundersen,Andrew Ingen klubb 3:55:50 +1:39:473
53Christiansen,Morten Bjørn Myhre Sport 3:56:16 +1:40:130
54Masch,Henrik Ingen klubb 3:57:05 +1:41:020
55Moen,Lars Erik Ingen klubb 4:19:18 +2:03:150
DNSStretere,Johannes Ingen klubb 9
DNSØsterud,Glenn Aron Sk 0
DNSBille,Tomas Ingen klubb 4
Resultatliste Minneløpet Menn 51-55Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Tungesvik,Olav Il Jardar 2:25:00 + 00:004
2Bonden,Helge Sande Sportsklubb 2:28:19 + 03:1921
3Fossen,Jon Arne Lier Skiløberforening 2:31:15 + 06:1510
4Ek,Rune Bjørn Myhre Sport 2:32:43 + 07:4316
5Andersen,Håkon Ingen klubb 2:34:29 + 09:299
6Thorstensen,Terje Drafn 2:35:39 + 10:399
7Langen,Svend Konnerud Il 2:35:53 + 10:5310
8Kårhus,Knut Gjefle Stokke Ski 2:37:52 + 12:522
9Sørby,Harald H. Il Ivrig 2:42:22 + 17:224
10Hagen,Øystein Ingen klubb 2:43:58 + 18:585
11Fuglerud,Espen Team Øverskauen 2:44:16 + 19:163
12Brevik,Trond Fossum 2:46:01 + 21:013
13Horn,Sten Oluf Team Øverskauen 2:46:22 + 21:222
14Marthinsen,Erling Team Øverskauen 2:46:58 + 21:587
15Jensen,Ivar Ingen klubb 2:47:23 + 22:233
16Hyllseth,Jan Erik Soon Skiklubb 2:49:35 + 24:353
17Baklid,Lars Konnerud Il 2:50:28 + 25:288
18Sivertsgård,Anders Fossum 2:50:45 + 25:451
19Almaas,Jon Ingen klubb 2:50:56 + 25:561
20Løken,Thorbjørn M Kudalen Il 2:52:52 + 27:5213
21Larsen,Torgeir Lyn Ski 2:53:18 + 28:184
22Amundsen,Dag Kjellmo Åif Fisico 2:53:41 + 28:4114
23Haugstad,Trond Ingen klubb 2:54:20 + 29:201
24Slåtta,Jan Arild Aron Sk 2:56:24 + 31:243
25Foyn,Øyvind Il Jardar 2:57:51 + 32:513
26Jacobsen,Nils Ivar Ingen klubb 2:59:45 + 34:451
27Myrhaug,Magne Glitre Offroad 3:00:53 + 35:537
28Sveen,Eivind Il Jardar 3:02:48 + 37:481
29Brodersen,Morten Oslofjord Triatlon 3:03:02 + 38:021
30Horgen,Tore Buskerud Ferdigplen As 3:03:05 + 38:054
31Kristoffersen,Terje Drammen Bul Håndball 3:07:45 + 42:452
32Teien,Ivar Sande Sportsklubb 3:09:10 + 44:101
33Horvli,Bertil Ingen klubb 3:15:16 + 50:165
34Vestly,Bjørn Arild Lillehammer Skiklub 3:15:24 + 50:241
35Williams,Lorenzo Skiforeningen 3:15:42 + 50:422
36Sørdalen,Ole Jakob Il Jardar 3:16:47 + 51:471
37Frydenlund,Snorre Statoil Asa 3:17:03 + 52:034
38Nilsén,Oddbjørn Ingen klubb 3:22:35 + 57:351
39Kvan,Ole Johan Dbk 3:23:52 + 58:5219
40Thorstensen,Vegard Jordan Sturla 3:25:46 +1:00:461
41Andresen,Jon K. Lier Il/ditt Tempo 3:26:21 +1:01:214
42Røed,Arne Sylling If 3:34:08 +1:09:082
43Heiberg,Tor Bjarne Statnett BIL 3:40:29 +1:15:291
44Wibstad,Hans-Jørgen Ingen klubb 4:06:00 +1:41:000
45Rølmann,Dag Henrik Drammen Ck 4:35:37 +2:10:370
DNSKjenner,Lasse Eiker Kvikk 5
DNSKroken,Torgeir Heggedal Il 1
DNSBraathen,Magne Ingen klubb 0
Resultatliste Minneløpet Menn 56-60Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Jørgensen,Jan Tore Lier Skiløberforening 2:26:31 + 00:0027
2Teigen,Torfinn Sparebank 1 Østlandet 2:26:57 + 00:2618
3Yri,Stein Lier Skiløberforening 2:29:19 + 02:4819
4Angelsen,Tore Ingen klubb 2:32:07 + 05:368
5Nordstad,Arild Lier Skiløberforening 2:34:05 + 07:345
6Haug,Jarle Heming 2:34:27 + 07:565
7Hennum,Nils Ragnar Lier Skiløberforening 2:35:27 + 08:5621
8Røkaas,Jan Morten Lier Skiløberforening 2:47:14 + 20:4326
9Carlsen,Per Bjarne Team Øverskauen 2:50:47 + 24:168
10Hafnor,Bjørn Kålja / Konnerud Il 2:54:53 + 28:226
11Vik,Jakob Skoger I.l 2:56:07 + 29:369
12Ravnås,Dagfinn Ingen klubb 3:00:02 + 33:313
13Støre,Jonas Gahr Heming 3:00:56 + 34:2510
14Skarstad,Lars Gardsgutta 3:06:15 + 39:4413
15Besseberg,Leif Kåre Eiker O-lag 3:07:43 + 41:1212
16Vedeler,Jan-Kristian Jm Norge 3:10:21 + 43:503
17Skar,Espen Ingen klubb 3:10:37 + 44:0630
18Berg,Jan Erik Lier Skiløberforening 3:11:03 + 44:3216
19Gustavsen,Erik Konnerud Il 3:15:39 + 49:085
20Rasmussen,Sigmund Aker Solutions 3:19:25 + 52:545
21Nilsson,Trygve Holmen Langrenn 3:19:39 + 53:081
22Jensen-Eian,Jens Petter Bk-ski 3:20:07 + 53:361
23Holo,Morten Oslo Og Omegn Hanggliderklubb 3:20:49 + 54:181
24Viken,Oddbjørn Statoil Asa 3:20:51 + 54:204
25Steinbakk,Arne Olav Ingen klubb 3:21:18 + 54:474
26Hagen,Truls Ingen klubb 3:36:59 +1:10:282
27Skei,Eskil Kirkestien 3:43:37 +1:17:064
28Egge,Arild Ingen klubb 3:49:20 +1:22:492
29Fossheim,Geir Ingen klubb 4:27:28 +2:00:570
DNSChristensen,Tom Oddvar Glassverket If 18
Resultatliste Minneløpet Menn 61-65Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Eriksrud,Vidar Lier Skiløberforening 2:37:17 + 00:0030
2Endresen,Jan Otterstad Nordea 2:56:42 + 19:2531
3Haugen,Nils Lier Skiløberforening 2:58:32 + 21:1532
4Løseth,Frode Holeværingen 3:00:51 + 23:3416
5Aasbø,Vidar Ingen klubb 3:14:09 + 36:525
6Bjørndalen,Arne Ingen klubb 3:21:39 + 44:2211
7Tronsgaard,Lars Drafn 3:32:36 + 55:197
8Johannessen,Finn Erhard Oslostudentenes Idrettsklubb 3:33:37 + 56:204
9Hoset,John-Kjell Lier Skiløberforening 3:56:29 +1:19:123
10Karlsen,Knut Stranden Idrettslag. 4:14:18 +1:37:018
11Blomhoff,Rune Lyn Ski 5:04:33 +2:27:163
DNSNilsen,Bjørn Drammens Seilforening 8
Resultatliste Minneløpet Menn 66-70Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Nygaard,Oddvar Bjørn Myhre Sport 2:27:51 + 00:0036
2Raabe,Erik Anton Aker Solutions 2:50:15 + 22:246
3Haugfos,Nils Petter Dbk 2:55:21 + 27:3033
4Gilhuus,Tore Bk-ski 3:08:23 + 40:327
5Langerud,Karl Halvor Eiker Kvikk 3:36:57 +1:09:061
6Brenna,Tormod Oslo Politis Idrettslag, Opil 4:02:32 +1:34:4118
7Rustand,Magne Ingen klubb 4:43:16 +2:15:2534
DNSRabben,Arild Ingen klubb 3
Resultatliste Minneløpet Menn 71-75Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Fedje,Steinar Sturla 3:05:25 + 00:0035
2Jansen,Arild Asker Skiklubb 3:07:00 + 01:3515
3Fossum,Roar Marienlyst Park 2 3:09:23 + 03:5824
4Endsjø,John Svelvik Idrettsforening 3:44:32 + 39:073
5Fossum,Per Eiker Kvikk 4:07:00 +1:01:358
6Natvig,Nils L. Sturla 4:11:58 +1:06:331
Resultatliste Minneløpet Menn 76-80Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Lau,Jack Søre Ål If 3:56:06 + 00:0047
2Vik,Knut Birger Ingen klubb 4:35:42 + 39:3612
DNSGåsemyr,Magne Ingen klubb 15
Resultatliste Minneløpet Kvinner 15-16Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Småge Hilsen,Nora Konnerud Il 3:45:01 + 00:001
2Steen,Maren Sofie Konnerud Il 3:45:30 + 00:291
Resultatliste Minneløpet Kvinner 17-18Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Masch,Karoline Drammen Strong 3:57:00 + 00:001
Resultatliste Minneløpet Kvinner 19-20Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Amundsen,Kristine Il Jardar 2:52:09 + 00:002
Resultatliste Minneløpet Kvinner 21-25Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Møller Endresen,Fanny Dbk 2:50:15 + 00:001
2Jørgensen,Liselotte Veimar Lier Skiløberforening 3:12:21 + 22:068
3Buer,Sofie Ingen klubb 3:24:28 + 34:131
4Finnerud,Mari Bjørn Myhre Sport 3:28:31 + 38:161
5Larsen,Marie Ringkollen Skiklubb 3:34:00 + 43:454
6Aamodt,Siri Ingen klubb 3:36:09 + 45:541
6Nergård,Serine Ingen klubb 3:36:09 + 45:541
8Amundsen,Ingrid Ingen klubb 3:53:27 +1:03:121
Resultatliste Minneløpet Kvinner 26-30Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Lind,Ingeborg Knipen Kneikelag 2:32:09 + 00:001
2Haverstad,Maren Jansson Ingen klubb 2:42:46 + 10:371
3Bjerkheim,Siri Drammen Roklubb 3:34:39 +1:02:301
4Kleiven,Elise Solbu Ingen klubb 3:42:51 +1:10:421
5Seeberg,Pia Blidinegenpt 4:00:15 +1:28:061
6Stenseth,Line-Cecilie Ingen klubb 4:36:53 +2:04:440
Resultatliste Minneløpet Kvinner 31-35Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Larsen,Ina Gerhardsen Gården Bootcamp 2:57:37 + 00:001
2Engseth,Marit Drmk 3:29:04 + 31:272
3Ekeland,Maren Ingen klubb 3:47:34 + 49:571
4Strøm,Ida Annette Ingen klubb 3:49:19 + 51:421
Resultatliste Minneløpet Kvinner 36-40Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Sand,Henriette Gården Bootcamp 2:32:53 + 00:004
2Kristiansen,Carina Gården Bootcamp 2:40:55 + 08:021
3Bergh,Mette Ottesen Team M&m 3:04:56 + 32:036
4Hæg,Liv Berit Gården Bootcamp 3:07:16 + 34:234
5Bostrøm,Maria Ingen klubb 3:22:26 + 49:331
6Lind,Anne-Marte Ingen klubb 3:23:35 + 50:422
7Kruuse-Meyer,Randi Golder Associates As 3:30:34 + 57:416
8Strøm,Ann Kristin Sylling If 3:49:58 +1:17:051
9Brevik,Kari Ingen klubb 4:30:56 +1:58:030
DNSSalte,Linda Gården Bootcamp 0
Resultatliste Minneløpet Kvinner 41-45Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Haaversen,Anne Christine Bull Fossum 2:37:29 + 00:001
2Aasberg,Belinda Bødalen If 2:49:54 + 12:251
3Bomann-Larsen,Anette Milslukern - Driv / Heming 2:51:50 + 14:214
4Bull,Tina Aass Milslukern -driv Tr / Gården 3:04:48 + 27:191
5Stenbrenden,Janne Lier Skiløberforening 3:08:19 + 30:501
6Blom,Vibeke Gården Bootcamp 3:24:10 + 46:414
7Christensen,Norunn Haug Rustad Il 3:47:01 +1:09:324
8Ryengen-Bjerke,Ingvild Ingen klubb 3:59:00 +1:21:311
9Skalstad,Gudrun Vassbø Ingen klubb 4:09:02 +1:31:331
10Westby,Mari Kristine NUF 4:15:32 +1:38:031
11Steen,Marianne Ingen klubb 4:30:12 +1:52:431
Resultatliste Minneløpet Kvinner 46-50Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Norheim,Ane Lier Il 2:53:31 + 00:005
2Bjurstrøm,Kersti Ekeland Koll Il 2:58:26 + 04:554
3Melaaen,Gunilla Il Ros 3:03:55 + 10:247
4Abelsen,Trude Gården Bootcamp 3:10:01 + 16:304
5Lothe,Lene Dbk 3:13:52 + 20:216
6Hjemdahl,Anne-Sofie Ingen klubb 3:30:15 + 36:443
7Simensen Munkhaugen,Inger Sturla 4:35:10 +1:41:390
DNSKarlsen,Ninan Renate Ingen klubb 4
Resultatliste Minneløpet Kvinner 51-55Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Mohn,Sidsel Bk-ski 2:49:24 + 00:007
2Ankile,Kristin Lier Il 2:52:31 + 03:074
3Børtnes,Brynhild Sturla 2:53:24 + 04:005
4Dürendahl,Siri Jm Norge 2:54:13 + 04:493
5Land,Ann Kristin Konnerud Il 3:01:39 + 12:1517
6Horvli,Ingun Jahren Konnerud Il 3:19:33 + 30:097
7Selmer,Liv Veidekke Bil 3:41:13 + 51:492
8Berge,Ingrid Marie Il Jardar 3:48:29 + 59:051
9Hansen,Anette Drammen Strong 4:25:35 +1:36:116
10Haugan,Toril Ingen klubb 4:36:45 +1:47:211
Resultatliste Minneløpet Kvinner 56-60Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Kure,Toril Il Ros 2:54:25 + 00:0010
2Riis,Gunn-Tove Fredrikstad I.f. 3:10:03 + 15:381
3Jakobsen,Gry Mile Dbk 3:12:02 + 17:3711
4Theodorsen,Ellen Marie Dbk 3:58:20 +1:03:5517
5Thonhaugen,Anne Sørum Ingen klubb 4:13:32 +1:19:078
6Ørmen,Tone Sverreson Gården Bootcamp 4:32:51 +1:38:266
Resultatliste Minneløpet Kvinner 61-65Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Haverstad,Helga Ingen klubb 3:10:26 + 00:002
2Sand-Hanssen,Wenche Gården Bootcamp 3:16:33 + 06:0710
3Børsand Bjerkheim,Ingjerd Ingen klubb 4:26:48 +1:16:221
Resultatliste Minneløpet Kvinner 66-70Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Asmyhr,Frøydis Borge Vestfossen If 3:39:42 + 00:0011
Resultatliste Halvhauern G13Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Iversland,Olav Drammen Strong 1:47:25 + 00:000
Resultatliste Halvhauern G14Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Lohne,Ulrik Pharo Drammen Strong 1:26:13 + 00:000
2Løvendal,Sebastian Drammen Strong 1:26:22 + 00:090
3Berg,Børge Nilsen Røa Il 1:47:27 + 21:140
Resultatliste Halvhauern Menn 19-20Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Liset,Kristoffer Il Ivrig 1:00:54 + 00:000
2Kirkeng,Ole Marius Il Ros / Team Drammen 1:01:31 + 00:370
3Øhlschlagel,Albert Sunde Sjåstad Vestre Lier Il 1:03:53 + 02:590
4Lundteigen,Martin Il Skrim Ski 1:08:18 + 07:240
5Hagen,Mads Oseberg Skilag 1:15:02 + 14:080
Resultatliste Halvhauern Menn 26-30Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
DNSNordli,Axel Ingen klubb 0
Resultatliste Halvhauern Menn 31-35Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Nango,Marius Alta If 1:49:00 + 00:000
2Gustavsen,Hans Christian Ingen klubb 2:03:27 + 14:270
3Nordli,Anders Ingen klubb 2:21:13 + 32:130
Resultatliste Halvhauern Menn 36-40Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Torp-Nango,Jørn Alta If 1:14:07 + 00:000
Resultatliste Halvhauern Menn 41-45Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Nilsen,Kristian Bernhard Røa Il 1:47:28 + 00:000
2Iversland,Trygve Ingen klubb 2:00:41 + 13:130
3Thyholdt,Lars Stian Ingen klubb 2:51:42 +1:04:140
Resultatliste Halvhauern Menn 46-50Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Hamre,Jørn Ivar Il Jutul 1:31:11 + 00:000
Resultatliste Halvhauern Menn 51-55Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Liland,Eirik If Birkebeineren 1:21:00 + 00:000
2Horn,Henrik Ingen klubb 1:24:43 + 03:430
3Luther,Bent If Hellas 1:33:30 + 12:300
4Hetland,Jan Ingen klubb 2:09:59 + 48:590
Resultatliste Halvhauern Menn 56-60Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Steen,Arne Heddal Il 1:24:42 + 00:000
2Nordli,Per Ingen klubb 2:03:40 + 38:580
3Kristensen,Svein Ingen klubb 2:09:11 + 44:290
Resultatliste Halvhauern Menn 66-70Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Nordli,Morten Ingen klubb 2:25:19 + 00:000
Resultatliste Halvhauern J14Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Madsen,Kirstine Opsahl Konnerud Il 1:58:39 + 00:000
Resultatliste Halvhauern J15Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Køber,Maren Il Jutul 1:31:10 + 00:000
Resultatliste Halvhauern J16Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Bønsnæs,Sophie Bvhif 1:46:02 + 00:000
Resultatliste Halvhauern Kvinner 19-20Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Honerud Olsen,Amalie Mjøndalen If 1:14:42 + 00:000
Resultatliste Halvhauern Kvinner 26-30Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Klaesson,Linn Håvelsrud Rustad Il 1:23:09 + 00:000
2Myhrvold,Oda Aron Sk Sykkel 2:03:12 + 40:030
Resultatliste Halvhauern Kvinner 31-35Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Urnes,Sigrid Norconsult Bil 1:41:39 + 00:000
Resultatliste Halvhauern Kvinner 36-40Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Asmyhr,Kjersti If Birkebeineren 1:28:50 + 00:000
Resultatliste Halvhauern Kvinner 41-45Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Løvendal,Rhine Drammen Strong 1:36:12 + 00:000
Resultatliste Halvhauern Kvinner 46-50Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Undall,Anne Løplabbet 1:41:43 + 00:000
Resultatliste Halvhauern Kvinner 56-60Return
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Ekeland,Eilin Ingen klubb 2:08:28 + 00:000

05.02.18 09.19.53 eTiming versjon 4.0 EQ Timing as

Lisensen tilhører: Drammen Strong

Levert av IdrettenOnline